36893
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • f2d
    #18277
    B.U.É.K.!
  • Papa01 #18276
    Köszi a választ! :)
  • VO101Tom
    #18275
    Én szeretem a steamet, nagyon kényelmes, de DCS esetében oda csak később jönnek ki a beta verziójú gépek. ww2-es gépek például elővételben, beta állapotban csak nem steames modulként voltak telepíthetők. Az 1.5 beta-val is volt valami pár hetes késés ha jól emlékszem. Én ezért vittem minden modulomat a weblapos DCSW alá.
  • gsg16
    #18274
    B.U.É.K.!!!
  • bgabor911
    #18273
    Na, éppen ezért használom én a Steam verziót.
  • VO101Tom
    #18272
    Nekem a mig-21 most 13 aktiválást enged. Nemtom mennyiről indulnak, talán 15, de egyáltalán nem vészes. ha kifogy, akkor meg egy e-mailba kerül és visszaállítják (illetve asszem ha kifogy, akkor egy hónap mulva egyet automatikusan visszaad).
  • Cancri55
    #18271
    Feltetelezem mindez nem multi szereveren, hanem offline..... mar jo ideje koztudott, hogy orisi futasi kulonbsegek vannak offline es a multi futtatas kozott.
  • Papa01 #18270
    Köszi az infókat! :) Jó tudni! :)
  • Frenky
    #18269
    Sziasztok! Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet Kívánok! HUNter & HUNAF

  • LeonSilver
    #18268
    Ez az FC 2 volt annak idején. Ennyibe került az új szerial.

  • LeonSilver
    #18267
    Állítólag igen :) De ha elfogy, akkor kérésre minden további nélkül pótolják.
    Volt már ilyenem, talán ha két üzenetbe került.
  • Papa01 #18266
    Értem, köszi a választ! :) De ezzel csökkentem az aktiválások számát, nem? Nekem rémlik, h x havonta (talán 9) nullázzák az aktiválások számát... létezik valami ilyesmi? :)

    Boldog új évet mindenkinek! :)
  • VO101Tom
    #18265
    nekem is ezt írta ki, újra aktiváltam és jó.
  • Papa01 #18264
    Sziasztok!

    Nekem a 21-esre írja ezt indításkor:

    The Activation Key is not valid any more due to significant changes of the computer hardware configuration. Click "Retry" to reactivate the application.
    If the error recurs, click "Error report" and send the report to product technical support.


    Aktiváljam újra? Köszi a válaszokat! :)
  • Papa01 #18263
    Érdekes, én tegnap a frissítés után kipróbáltam, simán átrepült a 25-ös a fák között.. de mondjuk az ver. 1.5. Lehet ez a baj. :)
    A 2.0-val is megvárom a véglegest.. mondjuk (képekről, videókról) a Nevada nekem sem jön be annyira, számomra olyan paca érezte van a tájnak... de majd meglátjuk milyen lesz véglegesként.. :)
  • VO101Tom
    #18262
    Én is ezzel szórakozok most, itt van egy komplett lista, hogy milyen modul neveket kell használni (4. post):
    http://forums.eagle.ru/showthread.php?t=114030

    legegyszerűbb, hogy a DCS bin mappán Shift+jobb klikk, "Parancsablak nyitása itt", az megnyitja a parancssort, rögtön ebbe a mappába navigálva. Abban beírod, hogy

    dcs_updater.exe install MIG-21BIS

    pl, a modul név természetesen a listából kiválasztott legyen. A lista a linkelt topikban van.
    Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2015.12.30. 20:23:08
  • Indi69
    #18261
    sikerült, köszi.
  • krisztian005
    #18260
    Nekem is több modul eltünt, de ha az autoupdate.cfg fájlba beirod a modul nevét, és utána rámész a start menuben vagy update, vagy ha ez nem segit akkor a repair dcs word-ra és akkor felteszi a hiányzó modult, már töbször volt ez a hiba, és ez a módszer mindig segitett.

    Ahol irja hogy moduls oda kell beirni, fontos hogy pontosan legyen irva a modul neve, ha esetleg fentvolt az open beta annak az autoupdate.cfg fáljában is meglehet nézni a modul nevét, messer esetén BF-109K4, nálam igy néz ki az adott rész.

    "modules": [
    "WORLD",
    "A-10C",
    "KA-50",
    "MIG-21BIS",
    "FC3",
    "UH-1H",
    "MI-8MTV2",
    "P-51D",
    "FW-190D9",
    "BF-109K4",
    "L-39"
    ],
    Utoljára szerkesztette: krisztian005, 2015.12.30. 19:08:07
  • Indi69
    #18259
    Üdv. Én biztos agyfaszt kapok, most eltűnt a modulmanager-ből a messzer. A dcs oldalán látom, és írja, hogy megvettem. Átnéztem az egész gépet és sehol nem találom. Valami ötlet?
  • LeonSilver
    #18258
    Papa. Egy kicsit szebb talán a grafika. Azért írom, hogy talán, mert azért a "régi" DCS-t is fel lehetett turbózni közel erre a szintre, ami MA az edge.
    Én tudom, hogy béta, de azért baszki - ha IRL leborotválom a fák tetejét vagy egy kandellábert, akkor azért ott helyben, abban a szent pillanatban nem válik egy több tonnás gép semmivé. Se roncs, se sem. Érted? Tehát ahogy hozzáérsz a fához vagy akármihez a gép ott megszűnik létezni.
    Aztán az, hogy az editorban a térkép egy fél nap alatt töltődik be...
    Nem tudom... annak idején a képek alapján sokkal többet vártam. Ez így csalódás.
  • macleody
    #18257
    Én kb. két hete pakoltam újra a windowst, de már a DCS-t fel sem raktam. Ennek így semmi értelme. Az EDGE is egy kalap szar, csak a régi motor foltozgatása. Még jó, hogy nem volt annyi pénz a számlámon, hogy megvegyem a Nevada-t.
  • Papa01 #18256
    :( Miért, mi az ami nem tetszik benne?
    @Solt: És az a durva , hogy hónapok óta így van...
  • LeonSilver
    #18255
    Hát nem tudom srácok. Nekem ez az egész edge meg dcs 2 meg nevada egy qrva nagy csalódás.
    Mást, többet vártam az "új" motortól.

    Tegnap este letöltöttem, meg a 24gigás nevadát is... lófasz és esti fény. Humbug az egész hóbelevanc.
    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2015.12.30. 12:22:38
  • Solt
    #18254
    Hmmm... ez nem hangzik jól! :)
  • Frenky
    #18253
    Sziasztok! Várunk minden DCS érdeklődőt a FaceBook csoportunkba! Magyar DCS_t használó játékosok/pilóták jelentkezését várjuk az alábbi elérhetőségeken: [email protected] és a DCS Virtual Hungarian Air Force Csoport a Facebook_ON Jelentkezzetek, hogy egy kulturált magyar közösségben legyünk. Üdv, HUNter és a HUNAF csoport.
  • Papa01 #18252
    "Érdekesen" működik.. :)
    Miután bekapcsolom a lézert a marker tök jól mozgatható (egy 4 irányú hatswich-re tettem fel). A befogás után után meg össze-vissza mozog... pl, bal helyett le (de ez is teljesen random)...
    Így a kilőtt a rakéta pályáját sem lehet helyesbíteni... anélkül meg szerintem nem lehet használni.
    Kipróbáltam a 25T-vel, ott tökéletesen működik (a TV-t nem kapcsoltam be... :)).
    ITT van is egy topic a problémáról, igaz nem néztem mostanában. :)
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2015.12.30. 07:53:59
  • PhantomAss
    #18251
    Nálam nagyon pozitív az új peccs, mindent fullra raktam (kivéve a fű megjelenítés), és alig akad, majd mindig megvan a fix 60 fps.
    Eddig a béta 1.5 nagyon akadt, tök mindegy mit csináltam vele.
    Próbálgattam egy órát (dogoltam ww2 gépekkel), és eddig nem volt gond, szóval nekem tetszik. Bugokkal nem találkoztam.
    Annyi nyűgöm volt mondjuk hogy egy csomó bill.kiosztást újra kellett definiálnom mert elfelejtette, de annyi baj legyen.
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2015.12.29. 23:02:40
  • Ludowik
    #18250
    Akkor frissült.
  • Solt
    #18249
    Mi a gond velük Papa?
  • Solt
    #18248
    Ugyanez van steam-n is.
  • Ludowik
    #18247
    Hol jár most a beta mert az enyém 1.5.2.48726 ja látom alant írták.
    Utoljára szerkesztette: Ludowik, 2015.12.29. 22:48:28
  • Papa01 #18246
    Köszi az infót. Feltettem. Sajnos A 25-ösön továbbra is használhatatlanok a lézervezérlésű rakéták.. :((( Az FPS viszont nagyon jó lett.
  • Solt
    #18245
    Az openbeta-hoz nem jött frissítés a steam-n.
  • zoltang
    #18244
    A "steam-es kollégák" általában azt mondják, hogy náluk később frissül.

    De nemrég írták:
    #18238
  • bgabor911
    #18243
    Steames verzió még mindig 1.2
  • Indi69
    #18242
    Nekem fekete az ég mindenhol. Nincs éjszaka vagy este, ami kék az nálam fekete. Mi ez a szar már megint? Más tapasztalt ilyet?
  • zoltang
    #18241
    A Nevada a 2.0.x és most még alfa stádiumban van.
  • Borisz80
    #18240
    Ez most mi is? Nevadától független DCS 2.0 openalpha?
  • zoltang
    #18239
    Ezek a ************* az "offline" verziót megszüntették teljesen?
  • Ludowik
    #18238
    Ja délelőtt frissített a steam fagy is rendesen:( tízből nyolcszor fagyott le!