36835
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Indi69
    #18259
    Üdv. Én biztos agyfaszt kapok, most eltűnt a modulmanager-ből a messzer. A dcs oldalán látom, és írja, hogy megvettem. Átnéztem az egész gépet és sehol nem találom. Valami ötlet?
  • LeonSilver
    #18258
    Papa. Egy kicsit szebb talán a grafika. Azért írom, hogy talán, mert azért a "régi" DCS-t is fel lehetett turbózni közel erre a szintre, ami MA az edge.
    Én tudom, hogy béta, de azért baszki - ha IRL leborotválom a fák tetejét vagy egy kandellábert, akkor azért ott helyben, abban a szent pillanatban nem válik egy több tonnás gép semmivé. Se roncs, se sem. Érted? Tehát ahogy hozzáérsz a fához vagy akármihez a gép ott megszűnik létezni.
    Aztán az, hogy az editorban a térkép egy fél nap alatt töltődik be...
    Nem tudom... annak idején a képek alapján sokkal többet vártam. Ez így csalódás.
  • macleody
    #18257
    Én kb. két hete pakoltam újra a windowst, de már a DCS-t fel sem raktam. Ennek így semmi értelme. Az EDGE is egy kalap szar, csak a régi motor foltozgatása. Még jó, hogy nem volt annyi pénz a számlámon, hogy megvegyem a Nevada-t.
  • Papa01 #18256
    :( Miért, mi az ami nem tetszik benne?
    @Solt: És az a durva , hogy hónapok óta így van...
  • LeonSilver
    #18255
    Hát nem tudom srácok. Nekem ez az egész edge meg dcs 2 meg nevada egy qrva nagy csalódás.
    Mást, többet vártam az "új" motortól.

    Tegnap este letöltöttem, meg a 24gigás nevadát is... lófasz és esti fény. Humbug az egész hóbelevanc.
    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2015.12.30. 12:22:38
  • Solt
    #18254
    Hmmm... ez nem hangzik jól! :)
  • Frenky
    #18253
    Sziasztok! Várunk minden DCS érdeklődőt a FaceBook csoportunkba! Magyar DCS_t használó játékosok/pilóták jelentkezését várjuk az alábbi elérhetőségeken: [email protected] és a DCS Virtual Hungarian Air Force Csoport a Facebook_ON Jelentkezzetek, hogy egy kulturált magyar közösségben legyünk. Üdv, HUNter és a HUNAF csoport.
  • Papa01 #18252
    "Érdekesen" működik.. :)
    Miután bekapcsolom a lézert a marker tök jól mozgatható (egy 4 irányú hatswich-re tettem fel). A befogás után után meg össze-vissza mozog... pl, bal helyett le (de ez is teljesen random)...
    Így a kilőtt a rakéta pályáját sem lehet helyesbíteni... anélkül meg szerintem nem lehet használni.
    Kipróbáltam a 25T-vel, ott tökéletesen működik (a TV-t nem kapcsoltam be... :)).
    ITT van is egy topic a problémáról, igaz nem néztem mostanában. :)
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2015.12.30. 07:53:59
  • PhantomAss
    #18251
    Nálam nagyon pozitív az új peccs, mindent fullra raktam (kivéve a fű megjelenítés), és alig akad, majd mindig megvan a fix 60 fps.
    Eddig a béta 1.5 nagyon akadt, tök mindegy mit csináltam vele.
    Próbálgattam egy órát (dogoltam ww2 gépekkel), és eddig nem volt gond, szóval nekem tetszik. Bugokkal nem találkoztam.
    Annyi nyűgöm volt mondjuk hogy egy csomó bill.kiosztást újra kellett definiálnom mert elfelejtette, de annyi baj legyen.
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2015.12.29. 23:02:40
  • Ludowik
    #18250
    Akkor frissült.
  • Solt
    #18249
    Mi a gond velük Papa?
  • Solt
    #18248
    Ugyanez van steam-n is.
  • Ludowik
    #18247
    Hol jár most a beta mert az enyém 1.5.2.48726 ja látom alant írták.
    Utoljára szerkesztette: Ludowik, 2015.12.29. 22:48:28
  • Papa01 #18246
    Köszi az infót. Feltettem. Sajnos A 25-ösön továbbra is használhatatlanok a lézervezérlésű rakéták.. :((( Az FPS viszont nagyon jó lett.
  • Solt
    #18245
    Az openbeta-hoz nem jött frissítés a steam-n.
  • zoltang
    #18244
    A "steam-es kollégák" általában azt mondják, hogy náluk később frissül.

    De nemrég írták:
    #18238
  • bgabor911
    #18243
    Steames verzió még mindig 1.2
  • Indi69
    #18242
    Nekem fekete az ég mindenhol. Nincs éjszaka vagy este, ami kék az nálam fekete. Mi ez a szar már megint? Más tapasztalt ilyet?
  • zoltang
    #18241
    A Nevada a 2.0.x és most még alfa stádiumban van.
  • Borisz80
    #18240
    Ez most mi is? Nevadától független DCS 2.0 openalpha?
  • zoltang
    #18239
    Ezek a ************* az "offline" verziót megszüntették teljesen?
  • Ludowik
    #18238
    Ja délelőtt frissített a steam fagy is rendesen:( tízből nyolcszor fagyott le!
  • zoltang
    #18237
    Végül kijött:
    Latest stable version is 1.5.2.48726.137

    http://updates.digitalcombatsimulator.com/

    DCS World 1.5.2 is released now!
    Utoljára szerkesztette: zoltang, 2015.12.29. 19:46:50
  • gantus68
    #18236
    a8-3870+6670-el próbáltam, most 260x-et használok, a dual graphics nem volt elég 1080p-ben.

    Próbáld meg ezzel feltenni a hawk-ot: undefined
  • wolfhgb
    #18235
    Egyébként te milyen dual gpu s karival használod az 1.5 öst
  • wolfhgb
    #18234
    Köszi a segitséget,a modulok a hawk kivételével a helyükön, azt valamiért nem észleli a program, hiába adom hozzá! Viszont az alt + entert hiába váltom a programban, a kép vált, de ugyanúgy csak az egyik gpu muzsikál tovább.Minden más játékban teker mind a kettő, ez valamiért nem akarja az igazságot azért sem. Szivás!
  • Hecker007
    #18233
    Elvileg, ha hozzá vannak a kulcsok adva a profilhoz amivel bejelentkezel akkor a module manager-ben ott kellene lennie az addonoknak és onnan le lehet őket tölteni.
    Kulcsot az oldalon bejelentkezés után a License check-kel és utána Bound key vagy valami hasonló menüpont van amivel a profilhoz rendeled a kulcsot.
  • gantus68
    #18232
    Nem elég a fullscreent bekapcsolni, alt+enter kell, hogy átálljon 1.5-nél. Kapcsold be a crossfire logot és meglátod.

    A modulokat vagy command line-ból kell felrakni, utána kéri a serialt, vagy a dcs site-on belépve hozzákapcsolod a profilodhoz és automatikusan letölti, ha belépsz a modulkezelőbe.
  • wolfhgb
    #18231
    kiprobáltam a fullscreent, kb semmi! ugyan ugy csak 1gpu dolgozik nála mint nélküle! Kezd tele lenni a hócipőm ezzel a progival. Most azzal szívok, h hogyan tudom feltenni a steam es modulokat a ruszki world alá. Anno csak a fc3 at vettem a dcs től, meg jó néhány modult a steam től, ment 1.2 alatt rendesen mind, de most honnan az ördögből töltsem le a download verziót amit telepíteni tudnék a world 1.5 alá? Ha valaki tudna segíteni, megköszönném, mert megint kevertek valamit a dcs oldalán, h a játékban kell leszedni a modulokat, ezt a töluk vett fc3 al meg is engedi, viszont a fiokomban a steam es modulokat nem érzékeli és nem emgedi őket tölteni!
    Kérem a segitsegeteket, kőszi!!!!!!!!!
  • gantus68
    #18230
    1.2-nél nekem se kellett váltani, igaz nem is nagyon számított a dual graphics neki, de 1.5-nél nem megy máshogy.

    A frame pacing alapvetően a folyamatosabb megjelenítésért lett, kevesebb, de stabilabb fps-t ad. CF-nél a microlaggot csökkentheti, tudomásom szerint 13.8 óta működik multigpu-ban is.

    http://www.anandtech.com/show/7195/amd-frame-pacing-explorer-cat138/2
  • Solt
    #18229
    Ha jól tudom annak járt ingyen, aki anno előrendelte az A10C-t.
  • PhantomAss
    #18228
    Urak,
    most ezt a Nevada mapot nem lehet letölteni a bétában sehogy, csak ha megveszem (haha), vagy ha régebben előfizettem vmi modulra?
    Szóval ez most sehogy sem ingyenes ugye?
  • wolfhgb
    #18227
    Szia, sajna nem jo lehetőség a full screen mod, mert eyefnitit használok 3monitorral, egy 4. erintő képernyőn pedig a helios fut a müszerfallal, aminél a megjelenített mfd k képe, csak akkor látható, ha kiveszem a pipát a fullscreen mellől, a beállításoknál! Ezzel az 1.2 nél nem is volt gond, így is ment mind a két gpu a kártyán, de az 1.5 nél már sajna nincs ilyen szerencsém! A másik amit írtál, az a képkocka ütemezés, azt nem épp kikapcsolni kell? én olyasmit olvastam, h ha aktív a crossfire mod, azt ki kell kapcsolni és nőni fog tőle az fps és csökken a microlaggolás is! vagy rosszul tudom?
  • gantus68
    #18226
    Jó lett, szerintem. A fly-by-wire vezérlés élvezetes, fordulékonyság (Hawk) és gyorsaság (Mig-21) jellemzi egyben. A rendszerei modernebbek. Repülési modellje nem hasonlít másra, de nem nehéz vele repülni. Fegyvert még nem próbáltam, nem tartok ott.

    undefined
  • Solt
    #18225
    Próbáltam, de ez sem segít... például az "Altimeter Pressure Decrease / Increase" semmilyen kombinációban nem akar működni, csak ha külön gombra teszem, például "+ -"! Nekiugrok így, hátha a végére érek egyszer! :)

    Aztán, ha idő előtt elborul az agyam, akkor tolom inkább a Kamovot... :)
  • Borisz80
    #18224
    Mirage-2000C -t próbálta már valaki? Mik a tapasztalatai? Milyenre sikeredet szerinte?
  • VO101Tom
    #18223
    Egy ismerősömnél volt hasonló, a legújabb wacom táblához adott progi nem fogadta el a magyar ékezetes billentyűzet gombjait, Photoshop egyszerűen nem reagált rá, bármit nyomott. Asszem neki az megoldotta, hogy amikor Ps-t akart használni, akkor angol bill. kiosztást állította be windowsban.

    Ezért szeretem a klikkelős kabinokat, sokkal kevesebb bill beállítással kell szórakozni :)
  • Solt
    #18222
    Hihetetlen, hogy az összes ilyen szar nálam jön elő! :D

    Egy "RShift + N" simán működik, de például egy "RShift + 7" egyáltalán nem. Például az "Altimeter Pressure Decrease" esetében bárhova állítom a nyelvet, sem az "RShift + 7", sem a "RCtrl + 7" nem működik, pedig angol nyelv esetén ugyanaz a kombináció jön ki a játékban is, és a Profiler-ben is. Szerintem csak azok a kombinációk működnek, amik mindkét nyelven ugyanazt az "eredményt" adják.

    Azt hiszem hagyom a picsába... beállítom a játékon belül, csak így szűkösebb lesz a "hely", mert a MODE kapcsoló azért hiányzik. :(
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2015.12.28. 17:04:45
  • VO101Tom
    #18221
    Nálam ilyen gond nincs, én magyar bill kiosztással használom a windowst, bár a billentyűzet az angol gombos (Microsoft Sidewinder X6), de nem tűnt fel még, hogy a dcs csak angol billentyűket használ (igaz, sosem figyeltem kifejezetten ezt). Első tipp, hogy ha a játék alatt angol lesz a kiosztás, akkor állítsd angolra akkor is ha a profilert állítod. Akkor elvileg azokat rögzíti, ami majd a játékban is lesz...
    Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2015.12.28. 16:57:22
  • Solt
    #18219
    Tom, te nagy mágus vagy! :))

    Következő a nyűgöm,

    A Logitech Profiler szoftverben készítek profilt a Su-25T-hez, de van pár olyan billentyű kombináció, amit a billentyűzetemmel nem tudok előcsalni, (Logitech K360, magyar) mert például nincs külön egyenlőség jel sem, de ha jól vettem észre, hiába magyar az alapértelmezett nyelv, a DCS angol kiosztással dolgozik, tehát ha beállítok a játékban mondjuk egy "RShift + -" kombinációt (fizikailag ezt nyomom meg a billentyűzeten), abból a játékban "RShift + \" lesz. :)

    Állítsam angolra a billentyűzetet amikor játszom, vagy mi lehet a megoldás az ilyen gondokra? :)