36836
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • wolfhgb
    #18300
    Valahogy, a feltelepitett modulra nem lehet masik nyelvet lehuzni update gyanant? Mert sajna az itthon levo gepek egyike sem felel meg a sajatomon kivul az alap config kovetelmenynek. A masolas mar sikerult egyebkent, csak a nyelv mar a problema, perfekt nemet ismeroseim vannak, akik segitenenek is, nem tul sok a szoveg, azt mar neztem, de angoltudo elvetve sincs igy hirtelen!
  • krisztian005
    #18299
    Ok. Esetleg a dcs forumán van német topic ott is ellehet kérni.
  • krisztian005
    #18298
    A miz fájlba bele kell menni hogy lásd a fájlokat benne, total commanderrel jobb gomb átnevezés és a miz előtt van egy pont azt töröld, utána enter és ha most nyomsz egy entert rajta akkor bele is tudsz menni. Ha sikerült akkor van benne egy mission fájl azt másold ki abba már olvasható a szöveg, és ne a notepaddel hanem notepade++ al lehet szerkeszteni.

    Amúgy szerintem a mission editorbol is ki lehet másolni, jelöld ki a szöveget majd control+c,t nyomd meg, jobb gombos másolás nincs benne.
  • wolfhgb
    #18297
    Ok, editorbol sikerult vagolapra masolnom a szoveget a kuldeshez! Mar csak a nemet nyelvu treningmission ok kellenek hozza! Legrosszabb esetben felrakom egy masik gepre itthon nemet nyelvvel!
  • wolfhgb
    #18296
    Megtalaltam a mission editorban a kiirt szovegeket, viszont nem engedi masolni a szovegreszt, igy szivas, ha pedig a file t nyitom meg total commanderrel szerkesztesre, csupa krix krax benne minden, itt megtalalni benne valamit, muveszet lenne, de meg kuzdok vele!
  • GaBika6
    #18295
    Figyu felteszed a dcs-t egy másik helyre németül, aztán kimented belőle a korábban linkelt helyről és kész. De a fordításnál arra figyelni kell, hogy sok benne a "speciális" szakszó, amit nem mind1 ki fordít sztem! Erre figyelni kell! Ha megvagy vele, akkor köszönjük, de lehet szó majd közös repülésről is ha újra felszállok majd jelzem...
  • wolfhgb
    #18294
    gyorsban le kéne kapni valahonnan csak a trening file okat német nyelvel! ha valaki ráakad jöhet link, addig en is keresem!
  • krisztian005
    #18293
    Ha valakitől megtudjátok szerezni csak a training küldetéseket a német verzióbol, akkor nem kell ujratenni semmit.
  • wolfhgb
    #18292
    ok, ránézek, német ismerősöm akad, ahhoz ujra kell raknom a modult német nyelvet választva?
  • krisztian005
    #18291
    Egy másik lehetőség, magában a küldetésszerkeztőben átirni, itt is kikell keresni a küldetést amit szerkezteni akarsz, és a képen látszik mire kell menni, a 2-es, 3-as, 4-es, ponton vannak a különböző események, amikhez különböző szövegeket tessz be, ezért ezeknél a pontoknál mindet át kell nézni.

  • krisztian005
    #18290
    A training küldetések szövegei magában a küldetés fálj-ban van benne, ami A-10C esetén a
    DCS World\Mods\aircraft\A-10C\Missions\EN\Training\ könyvtárban találhatóak a küldetések, .miz kiterjesztésü fájljai, a miz fájlok ha jól tudom sima zip csomagolás, de total commanderrel ha kitörlöd a kiterjesztés előtt a pontot akkor bele tudsz menni a csomagba, ahol a mission fájl tartalmazza a szöveget, amit pl notepad++ al simán lehet szerkeszteni, ha kész viszamásolni a csomagba és viszairni a kiterjesztés elé a pontot.
  • wolfhgb
    #18289
    Na, az orosz tudásom még foghijasabb! :) Régen volt már az ált iskola! Jo lenne tudni, melyik file tartalmazza a tréning közben kíírt szöveget, mert akkor lefordittatnám ismerössel és közkincsé tenném a magyarítást! Ha valaki tudja ezek helyét a programban, ne tartsa magában, ha van infó átírom és lesz magyarítás máris! Nem túl sok szöveget ír ki, hamar végeznék vele szerintem!
  • Sidewinder
    #18288
    Ha már így felmerült a magyarítás kérdése: tud valaki arról,hogy milyen stádiumban tart a DCS:Mi-8MTV2 magyar nyelvű üzemeltetési utasításának (manuál) készítése? Emlékeim szerint Vogel jelezte még, hogy 2015 februárjában nekilát. Azóta hol tart a dolog?
  • Sidewinder
    #18287
    Úgy tudom nincsenek. Telepítésnél kiválaszthatod,hogy milyen nyelven akarod. Lehet oroszul is, ha úgy jobban megy. Plusz még van pár nyelv,de a magyar nincs köztük.
  • wolfhgb
    #18286
    Sziasztok, a trening palyak nincsenek esetleg valahol magyaritva? Sok a szoveg es ennyire nem vagom az angolt! :) foleg, az A10C re lenne szukseg, de ha mashoz is megvan, az is erdekelne, van meg nehany modulom, amihez van oktato palya! Koszi elore is!
  • PhantomAss
    #18285
    BÚÉK urak!

    Online sincs gond, az előbb is fent voltam egy szerveren és simán futott lag nélkül, légvédelem sem zavarta az fps számot.
    Kb 15 human és 10 ai gép, objektumok, légvédelem.
    Egy esetben akad, ha teljesen rázoomolok a talajra, de az mindig jelen volt, és igazából nem akkora gond.
    De az ottani grafikai beállítás a szervertől is függ és általában lebutítják -legalábbis azokon a szervereken ahol néha röppenek nagyon le van butítva minden, látótávolság, ilyesmik.
    Offline viszont össze tudom hasonlítani a régi verziót és az újat, és nálam az 1.5 jobban fut.

    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2016.01.01. 21:26:09
  • Lysandus
    #18284
    Boldog Új Esztendőt!
  • sakkay
    #18283
    Ja nem, csak egybe vette!!!!
  • sakkay
    #18282
    Hoh srácok az lehet, hogy ha egy steamos progihoz dlc-ket vettem-és éppen meg volt nyitva az adott játék vásárlás közben, szóval az lehet, hogy az egyik dlc-t nem érzékelte(mivel az volt megnyitva) és megint megvettem? Mivel 2. vettem, de csak egyet telepít.
  • wolfhgb
    #18281
    akkor a dual gpu t te sem az amd legujabb driverevel probáltad még, hanem valamelyik catalyst verzioval, ugye? mert az előző catalystos amd driverrel még hajt nekem is mind a két mag, viszont ezzel a legujabb driverrel, sehogy sem akarodzik neki a dolog! Valakinek esetleg ötlet, tapasztalat a témában?
  • GaBika6
    #18280
    BuéK...
  • krisztian005
    #18279
    Boldog Új Évet srácok!!!
  • feca1229
    #18278
    BUÉK!
  • f2d
    #18277
    B.U.É.K.!
  • Papa01 #18276
    Köszi a választ! :)
  • VO101Tom
    #18275
    Én szeretem a steamet, nagyon kényelmes, de DCS esetében oda csak később jönnek ki a beta verziójú gépek. ww2-es gépek például elővételben, beta állapotban csak nem steames modulként voltak telepíthetők. Az 1.5 beta-val is volt valami pár hetes késés ha jól emlékszem. Én ezért vittem minden modulomat a weblapos DCSW alá.
  • gsg16
    #18274
    B.U.É.K.!!!
  • bgabor911
    #18273
    Na, éppen ezért használom én a Steam verziót.
  • VO101Tom
    #18272
    Nekem a mig-21 most 13 aktiválást enged. Nemtom mennyiről indulnak, talán 15, de egyáltalán nem vészes. ha kifogy, akkor meg egy e-mailba kerül és visszaállítják (illetve asszem ha kifogy, akkor egy hónap mulva egyet automatikusan visszaad).
  • Cancri55
    #18271
    Feltetelezem mindez nem multi szereveren, hanem offline..... mar jo ideje koztudott, hogy orisi futasi kulonbsegek vannak offline es a multi futtatas kozott.
  • Papa01 #18270
    Köszi az infókat! :) Jó tudni! :)
  • Frenky
    #18269
    Sziasztok! Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet Kívánok! HUNter & HUNAF

  • LeonSilver
    #18268
    Ez az FC 2 volt annak idején. Ennyibe került az új szerial.

  • LeonSilver
    #18267
    Állítólag igen :) De ha elfogy, akkor kérésre minden további nélkül pótolják.
    Volt már ilyenem, talán ha két üzenetbe került.
  • Papa01 #18266
    Értem, köszi a választ! :) De ezzel csökkentem az aktiválások számát, nem? Nekem rémlik, h x havonta (talán 9) nullázzák az aktiválások számát... létezik valami ilyesmi? :)

    Boldog új évet mindenkinek! :)
  • VO101Tom
    #18265
    nekem is ezt írta ki, újra aktiváltam és jó.
  • Papa01 #18264
    Sziasztok!

    Nekem a 21-esre írja ezt indításkor:

    The Activation Key is not valid any more due to significant changes of the computer hardware configuration. Click "Retry" to reactivate the application.
    If the error recurs, click "Error report" and send the report to product technical support.


    Aktiváljam újra? Köszi a válaszokat! :)
  • Papa01 #18263
    Érdekes, én tegnap a frissítés után kipróbáltam, simán átrepült a 25-ös a fák között.. de mondjuk az ver. 1.5. Lehet ez a baj. :)
    A 2.0-val is megvárom a véglegest.. mondjuk (képekről, videókról) a Nevada nekem sem jön be annyira, számomra olyan paca érezte van a tájnak... de majd meglátjuk milyen lesz véglegesként.. :)
  • VO101Tom
    #18262
    Én is ezzel szórakozok most, itt van egy komplett lista, hogy milyen modul neveket kell használni (4. post):
    http://forums.eagle.ru/showthread.php?t=114030

    legegyszerűbb, hogy a DCS bin mappán Shift+jobb klikk, "Parancsablak nyitása itt", az megnyitja a parancssort, rögtön ebbe a mappába navigálva. Abban beírod, hogy

    dcs_updater.exe install MIG-21BIS

    pl, a modul név természetesen a listából kiválasztott legyen. A lista a linkelt topikban van.
    Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2015.12.30. 20:23:08
  • Indi69
    #18261
    sikerült, köszi.