36836
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • killbull
    #18380
    Gáz ha emiatt nem ér véget a missio... Night visionnal nem hiszem hogy nem fehérlett volna ott. Su 25T n is alap CAS nál.
  • TG Gida
    #18379
    Mióta kijött az új patch az A-10C is használhatatlan, mert a nagy felbontású talajtextúrákkal nincs kontrasztja a céloknak. Múltkor egy órát repkedtünk négyen egy kis falu felett és nem találtuk meg az utolsó btr-t.
  • killbull
    #18378
    Pont ez a lényeg hogy ezeket a helyzeteket iktasd ki, szóval ne legyen nyitott hely. Kizárólag dombos rész vagy az épületes amit mondtam. Ezekhez kell kialakítani missiot. Vagy ha annyit ér akkor Nevada, ott vannak fák, de ahhoz meg mindenkinek ki kell pengetni az 50 dolcsit hogy játszatok.

    Sajnos multiban nem menő a helizés ezek miatt, CA is ilyen kb 20 szerverből van kettőn ott is olyan hogy egy órát csak mászkálsz mire lőhetsz akkor is túlerő vagy jönnek az A10C k lő távon kívülről úgy szednek ki ahogy akarnak. Dísznek van az a modul multiban. Egy jó kis KUB vagy S300 hoz csinálhatnának ilyesmit.

    0:26 tól nézd



    Én eladnám a modulokat és vennék A10C t vagy F18 at ha szimpatizálsz a NATO nagy és rendíthetetlen hatalmával! Ha ilyen CAS t szeretsz repülni.

    Ha érdekel statisztika, volt blue flag kimutatás, Su27 - F15 - A10C többi elenyésző számú volt amit többségben használtak modulokat, szóval valami kép hogy mivel tudsz boldogulni online és sikerélmény is lesz velük. Ez az irány, F18 - F14 később F16 ha elkészül (van már róla kabin meg új külső kép)
    Utoljára szerkesztette: killbull, 2016.01.10. 17:48:51
  • sakkay
    #18377
    Nincsen rá. Elég sokat és viszonylag jól repülöm az összes DCS helit. Mindegyikkel végig csináltam a kampányaikat is-tudom mi a helyzet. Mivel minden!!!átrepül a fákon, erdőn, erdősávon, sokszor úgy lőnek le, hogy a rakéta, vagy a lövedék vígan átszeli a 2km erdőt, majd telibe trafál. No comment. Ugyanúgy át is lát az AI ezeken, te nem. Ez nem vészes A-10 nél, de heliknél élvezhetetlen szintre teszi a harcot. Kamovval el lehet lenni, de éppen határeset azzal is, a fent említett dolgok miatt.
    Utoljára szerkesztette: sakkay, 2016.01.10. 16:50:41
  • killbull
    #18376
    Fa helyett épületes részre kell tenni a célterületet így van hova bújni. Vagy Dimbes dombos területekre, nem poénból van néha hegyek között a heliseknek a célterület. Ezzel nem kioktatni akartalak csak tapasztaltam néha hogy ilyen is van szóval van megoldás a problémára.
  • bgabor911
    #18375
    CCCP LOVE? Az mi?
  • sakkay
    #18374
    Értem én ezt úgy, hogy pl. minyózni sem volt sok értelme amíg snow nem csinálta meg a küldiket. Persze hülyülni lehet, meg kötelékezni, nekem az nem elég. Pl UH1. Vietnámi környezet nélkül használhatatlan. Van egy két próbálkozás testközelibb helyzetbe hozni pár esetben, de amíg átlőhetőek a fák és hiper pontos minden nyílt irányzékos egység(is) nem nagyon van értelme. 2 btr 500 m-ről leszedi mint a szart! Miről beszélünk.
  • killbull
    #18373
    Hátha nem láttátok, igazi CCCP LOVE! :)

  • killbull
    #18372
    Szerintem nem, nincs kreativitás és kitartás a közösségben. TAW vagy 104 es szerver, ott pl van. Sokan tudják ki vagyok és teljesen jogosan írom hogy freeflight meg állandó gyakorlózgatás az nem közösség csak haveri kör ami egy ponton képtelen átbillenni. Azért írtam hogy semmi. Alapvetően DU 6 kor megnézzük vagy este 8 kor a multis részt a magyarok nem tolonganak egy szerveren se.
  • sakkay
    #18371
    Ez jelen formában szinte az egész dcs-re érvényes
  • killbull
    #18370
    Fél év alatt rálehet unni ha megtanulod, magyar közösség meg semmi.
  • sakkay
    #18369
    Nagyon ajánlom srácok. AZ összes közül azzal a legnehezebb repülni-minden gép közül-és a legélvezetesebb, ezt mondjuk már embere válogatja.
  • beci43
    #18368
    Urak!Egy Minyó még mindig gazdát keres...akit érdekel privátban keressen meg.
  • wolfhgb
    #18367
    Azert egy adag szerencse is kellett hozza es egy suta ellenseges pilota! :)
  • beci43
    #18366
    Mire nem képes egy Cápa...
    Utoljára szerkesztette: beci43, 2016.01.09. 22:18:29
  • Mozes
    #18365
    THX, igen a víz és látótáv sokat hozott. KÖszi
  • beci43
    #18364
    7950 még elég jónak számít.Látótávot,vizet vedd lejjebb,meg az élsimítást is alacsonyabbra állíthatod,az zabálja az erőforrást.Ki tudod kísérletezni,mi a legjobb beállítás.
  • Mozes
    #18363
    Sziasztok!

    Segítsetek lszi. 2 éve nem vettem elő a játékot, most nyomni akartam, de újra kellett telepíteni és elmentek a grafikai beállítások én meg már nem emlékszem, régen is annyit tököltem vele. AMD 7950 kárgyám van, mi az ami a legjobban eszi a teljesítményt. HDR, HeatBlur és árnyékok kikapcsolva... mi használja még legjobban a gépet? Displayek felbontás 512 every frame-en vannak.

    Köszi.
  • beci43
    #18362
    Privát+serial ment!
  • wolfhgb
    #18361
    szinten privat
  • Borisz80
    #18360
    Az L-39 modulban mennyire működik a multis pilóta / oktató dolog?
  • beci43
    #18359
    Privi ment.
  • wolfhgb
    #18358
    En is kuldtem, erdekel, nem tudom odaer e az uzim, dobj egy szszamot, meg h mire van szukseged az atirashoz es dobom a let!
  • beci43
    #18357
    Küldtem privit.
  • JanKo72
    #18356
    A hang nélküli feliratost néztem, király lett. A hangosat majd hétvégén nézem meg időhiány miatt. Köszi!!!
  • wolfhgb
    #18355
    Nem megy el a privi!
  • wolfhgb
    #18354
    F 86 hogye adod?
  • beci43
    #18353
    Off
    Urak!
    F-86 és Mi-8-as moduljaim olcsón eladók kihasználatlanság miatt.(Nem Steames)
    Érdeklődni privátban!

    Köszönöm

    On
    Utoljára szerkesztette: beci43, 2016.01.08. 15:53:47
  • wolfhgb
    #18352
    Az elharito rendszer oktatopalyaja is leforditva mar, keszul a hang hozza!
  • krisztian005
    #18351
    Nagyon jó lett!
  • killbull
    #18350
  • wolfhgb
    #18349
    Itt lenne a légiharc gyakorlo pálya magyar felirattal es hangal készen az A 10C hez:

    A 10 C magyar nyelu légiharc oktatopálya

    kérném tesztelni és véleményeket. koszi
  • gsg16
    #18348
    igazi online kötelék gyakorlás.valakivel gyakorlod a kötelékrepülést, és közben folyamatosan jelez a besugárzás jelződ,mert a többiek próbálnak a nyomodban maradni,de időnként eltűnsz a szemük elől,és olyankor radarral keresnek meg.
  • killbull
    #18347
    Meanwhile DCS World online...

  • Papa01 #18346
    Pontosan! :) A monitoron kívül mindent cserélni kéne... elvagyok én így is a RoF-al , meg a DCS-vel... :D
  • LeonSilver
    #18345
    Az a minimum :D Gépre is kellene egy valaggal költeni annak, akinek jelenleg nem paks van a kisszobájában..
  • Papa01 #18344
    Azt hiszem, 2-3 évet várok vele... :)
  • LeonSilver
    #18343
    700€ az EU-s ára. A 600$ sem jobb és igen, lesz az annyi vagy még több
  • PhantomAss
    #18342
    Néztétek már hogy 600 $ a rift? Hát nem lett olcsó...lesz vagy 200k mire ideér...
  • beci43
    #18341
    Teljesen jó.Abszolút kezdők is megértik.