36834
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • priluki
    #18551
    nem értem.. most ocsárolod a csoportot de azzal kezdödött az egész ,hogy vegyenek vissza!! És te ,igen te kezdted itt ezt az egészet a fórumon.. tudod egyáltalán valójában mit akarsz?! áhh ne is válaszolj tök fölösleges :D
  • DonZorro
    #18550
    Hagyjátok Srácok. Nem ér az ilyen még betűt sem.. :$
  • VO101Tom
    #18549
    Még szerencse, hogy te a szerénységeddel és visszafogottságoddal példát mutattál mindenkinek... ööö... vagy mégsem?
  • Solt
    #18548
    Én is rövid leszek. Szerintem mindenki azt látja, amit látni akar.
  • Cancri55
    #18547
    Rovid leszek, nem csak itt latom, ismeroseim koreben,a mediaban, amig otthon voltam..... a beka segge alatt van a moral! ez van, ilyen jelenleg a magyar.
  • SnowFox79
    #18546
    Nem szoktam beleszólni a dolgokba akik ismernek tudják. De...

    Az, hogy ki milyen csoportban van jelen és ott mit tesz vagy nem tesz az max az adott személy és a csoport saját, belső dolga.
    Lehet, hogy nincsenek repülő ászok az említett csoportban, lehet, hogy csak időnkén veszik elő a dcs-t és alkotnak benne valamit de ez nem más gondja, vagy dolga.
    Lehet, hogy más nem akar vagy tud tanítani dolgokat az embereknek, vagy nem akar repülni de ez nehogy már meghatározza az adott ember értékét... Lehet, hogy nem tud elkészíteni egy videót arról ahogy repülget (szándékosan a kisebbítő jelző) de attól még nem kell lenézni és leszólni. Ahogy az előttem író is említette nem tudod ki van a csoportban és kit szólsz le. Tisztázzuk.
    Nem készítek videót, nem repülök sokat. Deee.... Kb egy hét alatt 100 órányi videót rögzíthettem volna abból amit sokan sokfelé repültek az ÉN küldetésemen...Teszem hozzá TÉGED nem láttalak egyik szerveren sem... Ja biztos akkor vetted fel a repülős videódat...
    Ezek után halkan jegyzem meg én tettem valamit a magyar szimulátoros közösség érdekében és nem kértem ki magamnak ha nem repülték a küldetéseimet vagy nem dicsérték az egekig.a tudásomat...
    Tudod mi bizonyítja a legjobban, hogy megbecsülnek minden hiányosságom, kevés repülésem és bizonyos időközönkénti inaktivitásom ellenére?
    Megsúgom. Megkeresnek emberek, hogy nem értenek valamit segítsek, hogy elhívnak olyan rendezvényekre amikről Neked fogalmad sincs, vagy hogy barátként kezelnek. Na ez bizonyítja...Ha pedig valaki magától keres meg segítek neki és nem írom tele a fórumot, hogy nézd a hülye nem tudja, hanem azért segítek mert én is kezdtem egy szinten. Ahogy Te is..... Nekem sokan sokat segítettek az évek folyamán. VMH59 tagjaitól kezdve az itt jelenlévő fórumozókon át az általad ócsárolt csoport tagjaival bezárólag. Ezúton is köszönöm a támogatásukat. Te is köszönhetnél sok mindent az embereknek, de nem teszed. Pedig befogadtak nem csak a csoport, repültek veled... Hogy hol qrtad el az a TE dolgod. Nem a miénk...
    Egy jó tanács. Ha elismerésre vágysz akkor tégy olyat amiért elismernek. A szájkarate ehhez kevés.

    Ha valaki nem ért egyet velem megteheti. Szíve joga. Ha valaki esetleg párbeszédet is folytatna erről akkor azt viszont privátba kérem. Ne offoljon senki csak azért ide mert neki más a véleménye.

    SnowFox Out.
  • killbull
    #18545
    Momentán annyi hogy pl ezek miatt nem vettem MIG 21 et mert senki nem tudna ott max repkedésen kívül mást tanítani. Mikor 100 fő felett volt a csoport 100 emberből egy se tudta megmondani hogy az F15 MFD jén bal oldalt a két kis pontocska fokot vagy lábot jelent. Nekem kellett kiderítenem, vagy említsem azt hogy az ott lévők közül fél évet nem vadászott az egyik illető utána olyan nagy arccal közlekedett csoportba hogy alig tudtál vele beszélni, fél évvel azelőtt meg azt se tudta mit csináljon ha rálőnek egy rakétával. Másik emberke meg a futót nem tudta kinyitni meg becsukni F15 ben olyan kezdő volt és ő lázított ott ellenem mindenkit, engem aki ott még annak is esélyt adott akiről láttam hogy az életbe nem fog rendesen repülni mert pl billentyűzettel irányít egy gépet...
  • Solt
    #18544
    Mennyire kell frusztráltnak lenni ahhoz, hogy egy cirka 30 fős mintából az egész társadalomra tekintve vonj le végkövetkeztetést? Mire jutnál mondjuk egy WoT, vagy egy ETS2 topikban? Ez a máshol minden jobb, mindenki tisztelettudó és művelt világkép meglehetősen rózsaszín elgondolás... persze, ha így neked jó. Azért javaslom próbaképpen költözz ki egy kicsit valahova...
  • Lysandus
    #18543
    Hagyjuk már ezt a más országban minden jobb dumát. Németországban is épp a harmónia bontakozik ki mostanság, nem? Nem is beszélve az USÁ-ról, ahol virágokkal vívják a választási kampányt.
  • Cancri55
    #18542
    Azert ez nem egyenlo a torkon lenyomassal, ha akarod elolvasod, ha akarod nem... szerintem nem a regi forumozoknak szol az invitalas, hanem azoknak, akik csak 20 bejegyzest olvastak az oldalakon, frissek. Kicsit fel lett fujva ez a dolog, azert csak koze van a dolognak a kozossegi repuleshez, aki akar csatlakozik, csak errol szol az egesz, es ha 2 havonta latod azt a bejegyzest akkor mi van? Meselje el nekem valaki, mi ezzel a problema. Ez nem egy uzleti haszonszerzes celjabol letrejott kozosseg. Nem tudom ki veszi eszre, de ez a vita, konfliktus a mai magyar tarsadalom tukorkepe, es ez elegge lesujto. Mas orszagokban nem igy elnek az emberek, tisztelik a masikat, nem parasztbunkoznak csak azert, mert azt gondolja magarol, hogy igaza van, es o a faszagyerek, hogy lemeri irni. Nem is ertem az egeszet, mire jo ez a viselkedes. Ott szurtok oda a masiknak ahol lehet, es semmi ertelme!
    Utoljára szerkesztette: Cancri55, 2016.01.18. 13:29:28
  • Cancri55
    #18541
    Hali!

    Szerintem az osszes markpointot nem tudod egyszerre atkuldeni, mindig az aktiv targetet all mododban tovabbitani. A SPI is csak az altalad lockolt celt mutatja. Ha a targetekrol keszitesz markpointokat, akkor azokat egyesevel at tudod kuldozgetni.
  • Hecker007
    #18540
    Urak!
    Valaki tudna segíteni abban hogy hogyan tudok megjelölt célokat megosztani másik géppel?
    SPI-t sikerül átküldeni, de az csak 1 célpont, viszont jó lenne ha minden felderített dolgot meg tudnánk osztani egymással, így kicsit egyszerűbb lenne a felderítés és a célok felosztása.

    ui:A10C-vel repülünk, manualban keresetem, de nem sikerült megtalálnom benne ezt a dolgot, SPI továbbítást is külföldi fórumon találtam meg.
  • Frenky
    #18539
    Rendben.
  • Papa01 #18538
    Te pedig lészíves ne árazd el 2 havonta a szimulátoros fórumokat (bár legutóbb már a Steam fórumon is olvastam.... ) a FB csoportoddal, mert sokakat zavar. Miért kell lenyomni állandóan az emberek torkán a dolgaidat, ha kérik, ha nem? Ha valaki szeretne csatlakozni ír neked egy PM-et és ennyi.
    Köszönöm!

    Papa
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2016.01.18. 06:32:25
  • Frenky
    #18537
    3G0! Miért írod ezt, itt is hoztad a szokásos stílusod és ennyi. Pár fórumozónak szintén bántó lehetett, amiket írtál, bár én nem olvastam, lehet jobb is. Végszónak, hogy máskor ne gyere itt a csoport dolgaival, főleg, hogy már jóideje nem vagy tag és bocs, de leírom, a nagy többség döntése alapján nem is várunk vissza - csak magadnak köszönheted. Kérlek, hogy ne írj, ne keress és főleg NE fikázd a dolgainkat! Megértésed köszönöm a HUNAF tagjai nevében is :D
  • Frenky
    #18536
    Szia! Nem értem, hogy neked mi a gondod velem, miért zavar, hogy van a csoport és egyre többen csatlakoznak. Miért írsz többes számban. Az, hogy speciel neked nem vagyok szimpatikus, nem ide illő fórumtéma, de hát ez van, az írásod alapján, ahogy idézlek tényleg "bunkó paraszt vagyok" találó :-) mivel nem tudhatod, hogy jelenleg kik vannak a csoportban és kiket is fikázol itt le! Nem tudsz semmit a csoportban zajló dolgokról, így nem is mondhatsz véleményt, azt sem tudod, hogy az illető nem is tagja a csoportnak. Gondolom valamilyen oknál fogva kiléptél valamikor a csoportból és most itt próbálod lejáratni, nem kellene. Mindenki olyan névvel játszik a játékba, ami számára szimpatikus, semmi közöd hozzá! Egyébként miért zavar téged ez a dolog, ki vagy te, hogy megállapítsd, hogy senki nem kíváncsi a csoportra?! Egy fontos dolog! A facebook HUNAF csoportot azért hoztam létre, mert nem volt hasonló DCS oldal, csoport! Más ember is megcsinálhatta volna, de nem tették. Azt sem értem, miért gondolod, hogy valami vezetői késztetésem van, állandóan ezt írod, nincs alapja. Milyen tények, miről beszélsz, mi alapján írod ezt? A csoportban minden tag véleményt nyilvánít, akinek mondanivalója van, megírja. Milyen homokozóról beszélsz ember, mit foglalkozol ezzel, téged valaki nagyon megbántott és itt akarod kisírni magad, szerintem rossz embert tatáltál meg, Megkérlek, hogy legyen ez a téma felejtős, hagyd békén a HUNAF csoport tagjait és foglalkozz mással - kösz_I :D Én semmit nem nyomtam az orrod alá, nincs szándékomban. Részemről a téma lezárva, nem vagyok kíváncsi semmiféle válaszodra, kérlek legyen is ez így! bye HUNter HUN = Magyar :-) <- a nick_M ezért ez :D
  • killbull
    #18535
    Látod HUNter! Ennyi, 1 évem ment el rá.

    Bocsánat Leonsilver, ennyit írtam csak a témával kapcsolatban, engedd meg nekem ezt az egy sort. Köszönöm ha megtisztelsz vele.
  • Fürtös
    #18534
    Én viszont itt válaszolok, mert úgy érzem közérdekű.
    Mint mondtam ne kezdjünk vitát mert nem érdekel.
    Vegyétek észre magatokat végre.
    Én vagyok akkora gyökér, hogy leírjam amit mindenki gondol és tart a ti kis szinjátékotokról.
    Mert azért van itt komunikáció meg közös repülés csak ti kimaradtok belőlle (nem véletlenül).
    Nem akarok senkinek a lelkébe gázolni, de nincs igény a közösségépítő "munkátokra" nem véletlenül nem érdeklődik senki innen a csoportjaitok felől. Megvan mindenkinek a saját baráti társasága akiket ismer és akikkel szívesen repül/lövöldözik/pasziánszozik.
    Nem akartam "csúnya" dolgokat írni róllad egész egyszerűen nem mindenki szimpatikus mindenkinek.
    A ti kommunikációs stílusotok és az "arcbamászós gyererepüljvelünk mert mi marha nagy császárok vagyunk a magyar szimulátoros életben" toborzási módszereitek pedig hát mondjuk ki : irritáló.
    Ráadásul messziről ordít a dologról, hogy arra próbáljátok szervezni, hogy majd ti álltok a középpontban és akkor mekkora királyok lesztek.
    Aztán most 2 ilyen beállítottságú ember összetalálkozott a homokozóban és most dobáljátok egymásra a sarat. Ami nem baj mert szívetek joga csak a homok maradjon a homokozóban és ne az én nyakamban landoljon.
    Mégegyszer: nem akarok senkit megbántani, de ha esetleg még nem esett volna le: senki nem kiváncsi a csoportjaitokra, meg a szimulátoros dolgaitokra, tartsátok azt a zárt facebook csoportotokon belül.
    Hibáztathatsz nyugodtan engem meg mindenkit aki nem érdeklődik kellően a magyar szimulátoros közösség építése iránt vagy elgondolkozhatsz azon, hogy valamit nem jól csinálsz és ezért nem özönlenek a komolyabban repülő tagok a csoportodba.
    Ismétlem nem sértegetésnek/bántásnak szánom, ezek a tények. Csak az emberek nem írják le mert nem akarnak megbántani, én viszont egy bunkó paraszt vagyok és leírom, hogy tanultok-e belőlle rajtatok áll.
    De nem bánnám ,ha emelt fővel fogadnátok a kritikát és ezt itt lezárhatnánk.
    Nem kell privátot irogatni, mert nem vagyok rá kíváncsi, törlöm olvasás nélkül.

    Nincs senkivel semilyen személyes problémám, de ha az orom alá nyomjátok a dolgaitokat akkor úgy érzem jogom van véleményt formálni rólla.

    Köszönöm,


    Fürti.
  • LeonSilver
    #18533
    Hogy szerinted mit kellett volna és mit nem, már meg ne haragudj, de nem érdekel.
    Ha úgy gondolod, hogy visszaéltem a házigarázda jogommal, akkor ITT tehetsz panaszt.
  • Papa01 #18532
    Basszus, ezeknek érzékük van ahhoz, hogy az ember maradék kedvét is elvegyék a repüléstől... :)

    Köszi a linket! :)
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2016.01.17. 19:12:14
  • TG Gida
    #18531
    Ja. Nincs kontrasztja a céloknak. Már ED fórumon is szóvá tették.
    http://forums.eagle.ru/showpost.php?p=2610156&postcount=31
    Utoljára szerkesztette: TG Gida, 2016.01.17. 19:01:13
  • killbull
    #18530
    Nem kellett volna törölni, DCS közösség is szerintem a DCS hez tartozik.
  • Frenky
    #18529
    Hi! Írtam PÜ-t, mert nem akarok vitázni senkivel, bár pár hozzászólást nem olvastam, lehet törölve lett - most értem haza...
  • VO101Tom
    #18528
    Most értem haza, 37 olvasatlan üzenet, törlés hegyek. Miről maradtam le? :)
  • gsg16
    #18527
    klasszikus
  • gsg16
    #18526
  • Papa01 #18525
    Urak, szerintetek létezhet, hogy az 1.5.2-ben az MFD-éken sokkal nehezebb észre venni a járműveket? A RES. OF COCKPIT DISPLAY 1024 every frame-re van állítva...
    Köszi a válaszokat! :)
  • LeonSilver
    #18524
    Ha már kedvencről van szó. Nekem ez az egyik non plus ultra! Nem is tudom, talán egymilliószor láttam, de mindig könnyesre röhögöm magam... fergeteges a szinkron!!

  • LeonSilver
    #18523
    Igazából oylasmi, ami nem ide való. A személyes dolgokat inkább egymás között kell megvitatni és nem ideborítani.

    Aki régóta ide jár az tudja, hogy nagyon-nagyon ritkán szólok valamiért és még ritkábban törlök hozzászólásokat.
    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2016.01.17. 17:14:03
  • Hecker007
    #18522
    Én is ismerem :D meg kb minden korombeli vagy kicsit fiatalabb ismerősöm is :D de lehet ritka kivételek vagyunk :P
  • sakkay
    #18521
    Gondoltam, hogy pár öregebbnek egyből rémlik majd valami. Elmondanám az új korosztálynak fingja nincsen mi ez. Pedig kötelező darab, én is mindig újranézemha nem is az egészet, mert rohadtul fárasztó. Legalábbis ha már sokszor láttad.
  • Fürtös
    #18520
    Mondtam,hogy ismerős a duma :D
    Az ,hogy nem emlékeztem rá pusztán annyit jelent ideje újra megnézni
  • GaBika6
    #18519
    Kötelező darab pedig...

  • Fürtös
    #18518
    Ez a duma nagyon ismerős valahonnan de nem jut eszembe miben volt
  • Solt
    #18517
    Jáááááj, a tyúk csípje meg... miről maradtam le??? :))
  • Hecker007
    #18516
    Multira milyen küldit ajánlanátok?
    Snowfox küldetései fent vannak, de azon kívül is jó lenne 1-2 olyan küldi amivel futhat a szerver 0-24-ben.
  • sakkay
    #18515
    Engem például gyíkká változtattak..de már elmúlt
  • sakkay
    #18514
    Hát akkor erről lemaradtam. Volt valami érdekes
  • Fürtös
    #18513
    Velem nem kell egyetérteni.
    De ha tanácsolhatom:
    Válts nevet, repülj többet, írj/beszélj kevesebbet ,főleg pedig a véleményedet másokról és mások játékáról tartsd meg magadnak, végezetül: ne erőltesd a barátkozást.
    Aztán egyszer csak azt veszed észre majd, hogy jókat repülsz jófej emberekkel. (nem, nem velem ,ne is próbálkozz!).

    Megkérném a továbbá a tisztelt közösséget, hogy mielőtt valaki ilyen szép napos vasárnapon ránk boritaná a lelki szemetesvödrét gondolkodjon el rajta, hogy érdekel-e valakit itt és, hogy valóban érdemes-e időt áldozni arra ,hogy ide beírja.
  • Papa01 #18512
    "Mondjuk engem már a sírva röhögés kerülget amikor telekurtok minden forumot a szemetetekkel..."
    Engem (és más fórum lakókat is) inkább bosszant. A RoF fórumba is 2 havonta bekerül ez a"toborzó" spam... egyébként meg semmi aktivitása nincs a ott az illetőnek...
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2016.01.17. 12:37:09