36834
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • LeonSilver
    #18592
    Semmi különös. A kihívás meg a "külőnlegesség" ami vonzott benne mindig.
  • VO101Tom
    #18591
    Ja ja, ne érts félre, nem akarom én kritizálni senki választását, csak a Harrierről elég ritkán látni ilyen lelkes hozzászólást :) És kíváncsi voltam, van-e konkrét oka, vagy csak a szubjektív teccés :)
  • VO101Tom
    #18590
    És az minden pénzt megér? :)
    BMS-ben is van Harrier, egész szépen kidolgozott kabinnal, VTOL képességeket is tudja, én is elszórakoztam vele, de bevetésre már nem vinném el a 16-os helyett :)
  • LeonSilver
    #18589
    Jön, hisz' tudod
  • LeonSilver
    #18588
    Igen, ez az egyik. A másik meg ki tudja? Miért tetszik valakinek a kelemen kanna és a másiknak miért nem? :D
    Én a Harrier mellett qrva szívesen vennék egy Tornado-t is, persze tudom. Majd talán az unokám gyerekének az unokája :D
  • gsg16
    #18587
  • killbull
    #18586
    Bocsáss meg de én most itt csak védekezek. Egy hozzászólásra válaszoltam csak, nem én ugrottam mint egy harcikutya mert ahogy látod élvezik ha belém lehet rúgni.
  • Fürtös
    #18585
    Na vérpistikék be kellene már fejezni.
    Vannak itt szervezett repülések bőven, meg repülnek emberek eggyütt DCS-vel eleget.
    Az ,hogy ti ezekről nem tudtok és nem vagytok meghívva az leginkább a személyiségeteknek és a viselkedéseteknek szól.
    Mondtam már, kissebb arc és több repülés! Pláne némi tisztelet mutatása mások iránt.
    Arcoskodtok itt, mint valami top pilóták aztán egy év alatt még értelmesen repülni nem tudtok semmivel.
    Tanuljatok, olvassatok és repüljetek, a kötelék repülési képesség még nem jelenti azt ,hogy tudtok repülni akármivel.
    (AGM spammelés meg okos bomba.... az a gép arra van kitalálva ,nem arra hogy közelről vitézkedjenek vele).
    Aztán ha normálisan kommunikáltok és viselkedtek akkor majd egyszer csak azt veszitek észre ,hogy szívesen repülnek veletek emberek és hívnak repülni.
    Amíg ez az ovoda szinvonal megy addig nem fog menni a dolog bármennyire erőltetitek.
  • gsg16
    #18584
    hidd el,nem élvezi senki sem ezeket a dolgokat,egyszerűen eleget sírtál már itt,hogy Veled,a Szárnyaló Istennel,senki nem akar repülni,holott Te, néhány óra alatt,megtanítasz bárkinek bármit,a szimulátorozással kapcsolatban.és barátom,itt a legtöbben már akkor szimulátoroztak,amikor Te még csak toltad a tapsoló falepkét magad előtt,ennél fogva itt senki nincs rászorulva a "szaktudásodra".
  • killbull
    #18583
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Majd szokod, én pont ezt élvezem néha. Kedvencem meg az EKG az égen ahogy befogsz egy gépet és ellaggol a vakvilágba meg mellé odalesz 2 rakétád mert nincs mire rámennie.

    Kedvencem.



  • killbull
    #18582
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    És légyszíves koccoljatok le rólam, ma már nem írtam semmit a csoportról meg senkiről, szeretnék anélkül fórumozni hogy a sértettek itt lógnának és lesnék hogy mikor szólalok meg. Ami időt ezzel töltötök hogy engem lestek tölthetnétek repüléssel is mert rátok fér.
  • Cancri55
    #18581
    jaja az nekem este hat es 10 ora, 6 ora difi van, jo par nappal ezelott ramtalalt egy masik magyar srac, szepen beleakadt a hangaromba, fullfakjat tolt, majd kattintott, es ezzel a lendulettel en is felrobbantam.... kicsit letoltam, de megertette, hogy legkozelebb ki kell menni a spectatorba, es nem robbantani a gepet a zonaba vagy a palyan.... nem tudom magara ismer e itt az illeto, nem emlkeszem a nevere, nincs harag ;)
    Utoljára szerkesztette: Cancri55, 2016.01.19. 21:01:01
  • killbull
    #18580
    Élvezitek ha engem savaztok de ha már nem csak én írom akkor van benne valami. Arról nem tehetek hogy a training nálatok már high skill. Pontosan arról írtam amit Cancri írt, szoktam látni néha 104 esen de más magyart nagyon nem. Pont azon alapul hogy amit lentebb leírtak hogy boldog boldogtalan be van szervezve aztán már az is vérig van sértve mert 2x elindította a játékot és már tagnak van nyilvánítva.

  • Solt
    #18579
  • gsg16
    #18578
    szerintem vetessük el mindenkitől a dcs-t,és a vásárolt moduljait,mert nincsenek online akkor,és éppen azon a szerveren,ahol,és amikor Te fent vagy.csak letöltötték,és megvették,de nem repülnek Veled.ez felháborító,és szankcionálni kell mindenképpen!!!igazad van,így tényleg nem érdemes új gépre költeni,én is maradok a jó öreg C64-emnél...
  • killbull
    #18577
    10 - 14 óra között láttalak tegnap, Irinyi néven voltam. De jah kb senki nem játszik és pont ezen agyalok megéri e minimum 300 000 ft ot rákölteni egy új gépre hogy multiban 2 es meg 3 as géppárok ellen induljak esélytelenül mert annyi magyar van a szervereken hogy azt se tudom kivel játszak.
    Utoljára szerkesztette: killbull, 2016.01.19. 20:04:37
  • Lysandus
    #18576
    Egyértelmű: függőleges fel/leszállás. :-)
  • Hecker007
    #18575
    Mióta van saját szerver én ott szoktam repülni :D
    De felnézek akkor a 104-esre is legközelebb.
  • Cancri55
    #18574
    minden nap fent vagyok a 104-esen, TAW, vagy RAFde innen senkit sem latok soha
  • VO101Tom
    #18573
    Mitől olyan különleges a Harrier? :)
  • sakkay
    #18572
    HELIKOPTERT!!!

    (ha lehet harcit)
  • beci43
    #18571
    Ott a pont!
  • LeonSilver
    #18570
    Akármilyen drága lesz, én simán megveszem. Várom, mint a messiást.. :D
  • GaBika6
    #18569
    Itt vagyok, azért olvasok ám...
  • Hecker007
    #18568
    A Razbam Sims készíti az AV-8B Harrier II-t: (gondolom ez is legalább olyan drága lesz mint az M-2000C... :D)

  • Reaper
    #18567
    Mi ez a pörgés? Kijött a 3.0? :-D
  • Papa01 #18566
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Úgy gondolom, részemről normális hangnemben lett szólva. Mindamellett, arra HSZ-ére, amire én válaszoltam, na abból hiányzik a korrekt hangnem... A másik meg az, hogy egy 4x, vagy 5x éves ember miért nem képes (nem akarja) belátni magától azt, hogy amit csinál,azt nem kéne?
  • Hecker007
    #18565
    Inkább jönne mindenki repülni :)
  • sakkay
    #18564
    Hú gyerekek. A gondok nem kicsikEkkora szájkaratét már rég láttam!!!!
  • Cancri55
    #18563
    Akkor ugy kerdezem, hogy lett neki emberi modon szolva, hogy tobbet ne hirdessen, vagy elbol le lett ugatva a feje? Mert a 2 kozott oriasi a kulombseg.... es nekem csak ezzel van problemam, ami sokkal fontosabb egy ember eleteben, mint egy jelentektelen forumban egy spam hirdetes..... emberileg mi a korrekt es a prioritas?
  • Hecker007
    #18562
    Köszi, akkor marad az spi átküldés és markpoint készítés hozzá.
  • gsg16
    #18561
    lehet,hogy ez mögött is valamiféle összeesküvés van,és Frenky megtiltotta mindenkinek,hogy szóba álljanak Veled?vagy azért nem válaszolnak,mert nem akarnak Veled beszélni?ki tudja?(szerintem az első lehetőség,az esélyesebb!!!!) amúgy ez az egész ügy,csak fingdarálás.ezekben a zárt fiúközösségekben időről időre meg szoktak jelenni,az ilyen emberek,mint 3GO kolléga.
    Utoljára szerkesztette: gsg16, 2016.01.18. 18:22:14
  • killbull
    #18560
    1 éve ezen ügyködök hogy fejlődjön, volt 100 tagú is de fele csoport ki lett rúgva. (ez nem kritika)

    szerk: és egyébként akárkinek írok a csoportból facebookon nem válaszol senki, 5 embernek írtam. Egyszerűen ha ez történik hogy ne írjak rosszat?
    Utoljára szerkesztette: killbull, 2016.01.18. 17:58:23
  • Papa01 #18559
    Ebbe nem szeretnék beleszólni és szerintem nem is ide való...ez a Ti dolgotok... Lehet félreérhető voltam, ez esetben elnézést kérek.
    Csupán nekem is fura az, ahogyan megnyilvánulsz arról a csoportról, amelyet építeni igyekszel...
  • killbull
    #18558
    Pont ezt próbálom leírni hogy az mehet oda aki HUNternek szimpatikus. Amikor senkit nem bántottam csoportban pont én vittem a csoportot hogy legyen valami mert egyébként pangott, akkor volt benne mozgás ha valaki kérdezett valamit de nem több. 2 napig nem írtam már jött a privát üzenet hogy mi van miért nem repülünk? Akkor írtam nem nekem kell gyakorolnom. Másik alkalom mikor 7 napig nem szólaltam meg már ment is egyből a felmérés mit kéne megváltoztatni csoporton belül és ez most így lesz. Ki volt kérve a közösség véleménye ott volt 60 tag kb 4 ember ha megszólalt és 2 hét volt rá hogy írjon mindenki.

    Nem magam sztárolom de én ott oszlopos aktív tag voltam csak mondom ez a hibám hogy néha kilépek amit egy egyszerű mondattal hogy szeretnék visszamenni aztán küldene egy meghívót helyette 300 sort kell legépelnem hogy fejtsem ki minek.

    Fürtös írja le nagyon jól ami a helyzet nekem már úgy se hisznek, privát üzenetet se olvassák hiába írok bárkinek is.
  • Papa01 #18557
    De egyenlő. Abban a topikban, ahol én vagyok a házigazda is jelezték a fórumozók, hogy zavarja őket.. és pont annak a tiszteltnek a hiányát látom az ilyen viselkedésben, amelyre Te hivatkozol. Mert 0 aktivitás mellett csak azért spammelni egy nem DCS topikban (vagy akár itt is), hogy n+1 tagja legyen a közösségnek, szerintem tiszteletlenség a topik lakókkal szemben.
    A #18551 HSZ, pedig szerintem nagyon jól leírja annak a közösségnek a "minőségét" (tisztelet a kivételnek, ha vannak)...
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2016.01.18. 17:45:28
  • Fürtös
    #18556
    Frenky rövid leszek mert telorol írok.
    Semmi bajom nincs veled személyesen, nem vagyok és soha nem is voltam tag a csoportodban.

    Amivel bajom van az az ,hogy egyszerűen nem veszed észre, hogy SOK amit csinálsz.
    Közösséget akarsz építeni párhuzamosan a meglevovel és nyomulsz mindenhol. Van SG.n olyan fórum ahol nem toborzól?
    Én értékelem az erőfeszítést amit csinálsz a közösségért komolyan, csak néha a mennyiség a minőség rovására megy. Boldog boldogtalan beszervezel aki már egyszer elinditotta a DCS-t aztán meg jönnek az ilyen ovis háborúk.
    És jellemzően azok az emberek vadulnak be akik a te csoportokban vannak.

    Az ilyen emberek kihullananak maguktól de te beszervezed őket csak hogy nőjön a magyar közösség. (Mindezt egy zart csoportban)
    Mivel te ezt nyilvánosan felvallaltad ne sértődj meg ha kritikát kapsz. Személy szerint veled semmi bajom jó fej lelkes ember vagy csak egyszerűen túl sok amít művelsz.
    A közösséget nem kell építeni, épül magától.

    Sajnálom, ha ezt a személyed elleni tamadasnak veszed,(többször is írtam, hogy nem bantaskent irom) ez csak és kizárólag annak szól amít csinálsz. És mivel kéretlenül spammelsz mindent hát én is elmondom a véleményem kéretlenül.
    Amivel elég sokan egyetertenek.

  • Fürtös
    #18555
    Aki pedig Snowfoxot ekézi azt személyesen verem agyon, több munka van egy küldetésében mint sok kis vérpistike egész életművében.
  • killbull
    #18553
    Egyébként miután kedves admin szó nélkül banolt előtte pár percel beszélgettünk TS en személyesen.
  • killbull
    #18552
    Nem embereket támadtam csak azt hogy ha egy kezdő oda belép akkor sokszor rosszat vagy eleve nem fog megtanulni mindent, ezért inaktív az egész. Ismétlem nem emberek ellen írtam de ha valaki játszik akkor máshogy nem lehet szólítani. Alapvetően a többség ami nem az ő hibájuk nyögve megy minden, és mint magam említsem nekem a puszta repkedésen meg az hogy lépjük be valami szerverre lődözni már kevés.

    Többet nem írok. Látom mindenki kardal meg lándzsával vár ha megszólalok mert máshogy nem lehet így nem tudok senkihez se szólni mert azon túl nem láttok hogy 3G0 mindenkinek beszól.