36828
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Papa01 #18626
    Köszi a bannert, jól néz ki! :)
  • Ati810
    #18625
    Nem vettem sértésnek. Belegondolva, ha valaki csak úgy idetévedne, akkor lehet, hogy nem egy katonai szimulátor jutna eszébe először, amikor a banner-ra néz, de majd ha egy év múlva visszatéved, akkor már reméljük, hogy lesz alapanyag, amivel frissíthetem a hátteret.
  • Solt
    #18624
    Jó nektek, én nem is látom! :) AdBlock kiüti... :)
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2016.01.22. 13:42:51
  • PhantomAss
    #18623
    Nyugi, nem kötekedni akarok...jó lett, én még ilyet se tudnák összedobni :)
  • Ati810
    #18622
    Köszönöm a lehetőséget.
    Az öribarit pedig elfogadom, fel is teszem a polcomra.
  • Ati810
    #18621
    Csak azért ez a háttér, mert a Nevada most az újdonság, de pl. ha megjelenne a Mi-24, akkor arról raknék be hátteret, vagy ha egy új hadszíntér, akkor a mostanihoz hasonló "tájképet" stb.
    Utoljára szerkesztette: Ati810, 2016.01.22. 13:39:05
  • Ati810
    #18620
    Köszönöm.
    Ha lesz valami újdonság, vagy megjelenik egy új modul, akkor fogom frissíteni, a bannert, hogy ne kelljen évekig ugyan azt nézni (bár amilyen gyorsan új dolgokat kapunk, ezt a bannert is sokáig fogjuk nézni )
  • LeonSilver
    #18619
    Igen.

    Köszönet érte Ati810 kollégának! Éss.. öribari ;)
  • PhantomAss
    #18618
    Szép ez a banner, de ez akkor most vmi Las Vegas Tycoon vagy ilyen városépítős játék? Ránézésre nem mondanám meg hogy repszim

    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2016.01.22. 13:37:32
  • sakkay
    #18617
    Wov jó ez a bakker vagy mi
  • wolfhgb
    #18616
    itt toltheto ket ujabb gyakorlo palya magyaritva szoveg es hang, az A10 c hez, tesztelest, javitasi javaslatot elore is koszi.

    A10 c dsms, gepagyu es raketa trening.
  • sakkay
    #18615
  • Lysandus
    #18614
    Basszus Tom, nem tudom hány éve láttam valamelyik dokumentumfilm csatornán! :-) Honnan a csudából keressem elő? Annyit nekem nem ér, illetve ha megtalálnám, attól még ugyanúgy lehetne urban legend, mert valahol egy fickó ezt lenyilatkozta! :-) Arra jó volt, hogy Sakkay mestert húzzam egy kicsit, aki ha jól láttam vette is a lapot! :-) Szóval tőlem lehet akár urban legend is, a lényeg, hogy jól hangzik! :-D
  • VO101Tom
    #18613
    De ne izélj már Tazar, mondtad, hogy az átképzett heli pilóták miatt ugrott meg a harrier balesetek száma. Erre mondtam, hogy szerintem ez urban legend. Majd mutatsz egy linket, amiben szerinted le van írva, de ott egy szó sem esik heli pilótákról. Akkor ez mire jó? Semmire. Most meg van valami dokumentum film, amiben valaki nyilatkozott valamit. Ok. Youtube-on fent van? Vagy van címe? Neten valahol, bárhol van valami cikk erről? Én semmit nem találtam, szorri ez így továbbra is urban legend nekem.
  • Cancri55
    #18612
    Jaja, utoljara talan egyutt voltunk Pesterzsebeten, Tibi, Papa, Tözsi, Mate, meg 2 jo arc, ugy emlekszem te is jottel volna, csak kozbe jott valami... szoval volt egy szakasznyi ember :D
  • Lysandus
    #18611
    Én úgy érzem, hogy jó a link. :-) Pont arról szól, hogy a tengerészgyalogságnál valamit nagyon elszúrtak. A helikopterekre itt csak áttételesen hivatkoznak, de most gyorsan csak ezt találtam. Egyébként valamelyik Harrierről szóló (egyébként korrekt) dokumentumfilmben nyilatkozta valaki azt, hogy a tengerészgyalogságnál nagyot hibáztak azzal, hogy helikopterpilótákat képeztek át a gépre, utána ugrott meg nagyon a balesetek száma. Ettől még lehet, hogy a Harrier lobbi embere volt. :-)
  • VO101Tom
    #18610
    Ah, Airsoft. Hány éve nem voltam én sem :) Mortin kívül jár még valaki? Tibi szokta emlegetni, hogy na most aztán tényleg elkezdünk megint, de évi 1 max 2 alkalomnál többször ő sem szokott járni.
  • Cancri55
    #18609
    Azota csak airsoftozni jar hebe-hoba :D
  • VO101Tom
    #18608
    Nemtom jó linket adtál-e, itt arról írnak, hogy az USMC összes jelenlegi típusa közül a Harriernek van a legrosszabb baleseti statisztikája, "ami főleg a fel és leszálláshoz köthető, mert a tengerészgyalogság magas rangú tisztjei nem értették meg, hogy a gép sokkal egyedibb, és bonyolultabb mint egy helikopter. A kiszolgáló személyzeten való spórolás, és pilótahibák okozták a baleseteket". Egy szóval nem említik, hogy (átképzett) Heli pilótákkal reptették volna azokat a gépeket. USMC történeténél sincs ilyesmiről szó. És aminek értelme sem lenne sok, hiszen a fel és leszállása teljesen más mint a heliknél, a rossz beidegződés pedig sokkal veszélyesebb, mint nulla tudásról kiképezni valakit kifejezetten erre a típusra. Ráadásul ha a fel és leszállás megvan, onnantól meg szimpla repülőgép, aminek megint teljesen mások az eljárásai, feladatai, mint a heliknek, legyen szó CAS-ról vagy akár légi harcról (hmm, főleg a légi harcról). Sokkal előbb képeznének át 18-as pilótákat, mint akármelyik helikopterest. Az más kérdés persze, melyik Hornet pilóta menne át Harrierre :)

    Amikor Máté jelentkezett pl vadászpilótának, mesélte, hogy kifejezetten rossz néven vették a PC szimulátoros "előéletét", mert rossz beidegződéseket tanulhatott meg, amiket plusz macera kinevelni a növendékekből. Szerencsére nála nem lett ebből gond később sem (bár lehet csak azért, mert VO101-ben repült előtte )
    Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2016.01.21. 14:20:08
  • Lysandus
    #18607
    Mer' a tengerészgyalogságnál heliket váltották ki velük, amik a közvetlen légitámogatást adták. Úgy számoltak, hogy a feladat ugyanaz, viszont a Harrier hamarabb odaér, tehát képezzük át őket.

    De itt le is vagyon írva:

    USMC balesetek
    Utoljára szerkesztette: Lysandus, 2016.01.21. 13:03:49
  • Cancri55
    #18606
    Hali! F15-nel teljesen ok a legi utantoltes, a10c-nek meg nem rakta be multiba tankert, vele nincs tapasztalatom.... de emlekeim szerint az a10-el mindig is jo volt.
  • VO101Tom
    #18605
    Ebben érzek kis urban legendet :) , miért képeznének át heli pilótákat Harrierre? Le és felszálláshoz használják ugyan a lebegést (megpakolva ott sem), de egy feltöltéssel kb két percet tud lebegni, és az irányítása is teljesen más, mint egy helikopternek. Ráadásul a bevetéseken sincs semmi haszna a helis előképzettségnek, mert azokat tisztán repülőgépként repüli le. A fegyverzet használata, különböző eljárások is mind ugyanazok mint a repülőgépeknél.
    Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2016.01.20. 22:32:08
  • LeonSilver
    #18604
    Időnk mint a tenger.. :D
  • Ati810
    #18603
    Én szívesen csinálnék a mostanihoz hasonló bannert, melyet folyamatosan frissítenék (pl. ha megjelenne egy új modul, akkor beraknám a kis ikonját, valamint frissíthetem az egész banner hátterét képező képet, hogy mindig valami aktuális legyen), csak kell egy kis idő, hogy megnézzem, mit tudok összehozni.
  • TG Gida
    #18602
    Multiban működik már a légi utántöltés?
  • Hecker007
    #18601
    Bedobjam banner készítő topikba?
  • LeonSilver
    #18600
    Figyelem - fegyelem!

    Digital Combat Series: World banner készítő verseny!


    1) Méret: 750*300/24bpp
    2) Értelem szerűen DCS World témájú legyen
    3) ha tök véletlenül egynél több pályamű érkezik akkor savazással döntünk (leöntjük savval a készítőt)
    4) jutalom: Egy köszönjük szépen mint fődíj valamit öröbari!

    Ennyi.




  • LeonSilver
    #18599
    Ugyan! Nagyon szívesen.
  • sakkay
    #18598
    Köszi..de legalább nem esz a fene.
  • LeonSilver
    #18597
    Megnéztem Barátom, de valami maszek cucc lehetett, mert nincs semmi küldi. Tök üres..
  • sakkay
    #18596
    Aljas rágalom lehet
    semmi más...
    Utoljára szerkesztette: sakkay, 2016.01.20. 13:42:48
  • Lysandus
    #18595
    A Harrierek baleseti statisztikái akkor ugrottak meg az amcsiknál, amikor helikopter pilótákat képeztek át rájuk.

    Nem bírták a sebességet, folyamatosan elszámították magukat. :-)
  • sakkay
    #18594
    Mondjuk ez a hibrid volta miatt megértem. Marha érdekes lehet vele a fel le szállás! Má' majdnem helikopter az meg má' nem semmi.
  • sakkay
    #18593
    DE Papa...mikor már???? Komolyan kivan a tököm. Van, hogy elindítom a dcs-t aztán bámulok és kilépek. Annyira kellene már valami igazi' harci...Azéert várom már, azt a nyomi Nevadát is, hogy megvehessem, mert
    1. vannak fák
    2.szép
    3.van miért civil küldiket is játszani. Megint reppennék a dagival, meg a huey-al.
    Tényleg neked megvan ugye? Megtennéd, hogy megnézed valamikor milyen szabad küldik vannak? Láttam vidit, hogy valamit keres a huey aztán meg lelövik városon belül. De lehet nem is küldi volt, csak összerakta magának valaki.
  • LeonSilver
    #18592
    Semmi különös. A kihívás meg a "külőnlegesség" ami vonzott benne mindig.
  • VO101Tom
    #18591
    Ja ja, ne érts félre, nem akarom én kritizálni senki választását, csak a Harrierről elég ritkán látni ilyen lelkes hozzászólást :) És kíváncsi voltam, van-e konkrét oka, vagy csak a szubjektív teccés :)
  • VO101Tom
    #18590
    És az minden pénzt megér? :)
    BMS-ben is van Harrier, egész szépen kidolgozott kabinnal, VTOL képességeket is tudja, én is elszórakoztam vele, de bevetésre már nem vinném el a 16-os helyett :)
  • LeonSilver
    #18589
    Jön, hisz' tudod
  • LeonSilver
    #18588
    Igen, ez az egyik. A másik meg ki tudja? Miért tetszik valakinek a kelemen kanna és a másiknak miért nem? :D
    Én a Harrier mellett qrva szívesen vennék egy Tornado-t is, persze tudom. Majd talán az unokám gyerekének az unokája :D
  • gsg16
    #18587