36834
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • wolfhgb
    #18672
    Az oktatopalyakat gyurom egy ideje, ott a belso hangal nem tapasztaltam ilyen jellegu problemat eddig! Tobb palyan probaltad, v esetleg a multiban talalkoztal vele?
  • Hecker007
    #18671
    A10C-nél más is tapasztalt olyat, hogy a kabinban nincs hang?
    Csak a rádiózást meg az RWR-t hallom semmi mást, számomra elég zavaró, de megoldást még nem találtam rá :/
  • GaBika6
    #18670
    THX!
  • wolfhgb
    #18669
    Ket palya ujfent kesz, tesztelheto.

    A10 c training introduction, hotas fundamentals
  • Hecker007
    #18668
    Benne van a leírásban :)
  • Mozes
    #18667
    Szuper, köszi :) jelszó benne van a nevében majd?! (bocsi csak dolgozom és itt nem látom a szervereket)
  • Hecker007
    #18666
    HAF DCS server néven van. Valamiért lehalt, most indítottam újra.
  • wolfhgb
    #18665
    Ok, koszi az infot, a hangsuly, a tad ikonokon volt, en ugy gondoltam, h az spi a tad n barhova allithato, de rajottam, h csak ikonokon rogzul a tms fel nyomasaval, koszi!
  • Mozes
    #18664
    Köszönöm, a tietek milyen név alatt van? Csak az 59-est látom mindig....
  • Hecker007
    #18663
    Nálunk a sima fut, meg ha jól láttam az 59-esek szerverén is.
  • wolfhgb
    #18662
    Igen azt irtam en is, h a tms fel nyomasa az spi kijeloles, mukodok is minden mason, kiveve a tad n. Kiprobalna esetleg valaki, h mit tapasztal ilyen teren? Csak az enyem szivat, vagy masnal sem mukodik a dolog?
  • Mozes
    #18661
    Jó reggelt!

    Még annyi kérdésem lenne, hogy a magyar szervereken melyik game fut: Nevada vagy az alap?
  • Mozes
    #18660
    Köszönöm szépen a választ, értem.
  • TG Gida
    #18659
    Ha jól emlékszem akkor TMS up-pal lehet ráállítani a spi-t TAD objektumokra.
  • Capt Baloo
    #18658
    Ma zárt repülés volt az 59-es szerveren, ezért nem tudtál bejönni. Normál körülmények között fut a szerver és működik a fán jelszóval, már ha éppen nem halt le a DCS...
  • Solt
    #18657
    Nem tudtam kihagyni, elnézést... :)

    Férfiasan bevallom, hogy nincs, de biztos jön nemsokára egy hozzáértő! ;)
  • wolfhgb
    #18656
    Szevasztok, egy gyors kerdesem lenne az A 10c fannokhoz! Az spi jelolése tudtommal lehetseges a TAD kurzorral is, ha a TAD van SOI ban, viszont hiaba nyomom hosszan fel a tms gombjat, nem rogziti se kozeli sem meg kozelebbi pontnál azt spi nek! A hud tdc je vel mukodik, a tgp keresztjet is veszi, de a nyanvadt tad kurzort az istenert sem! Ez valami bug a progiban, vagy siman balfasz vagyok, mert tudtommal, habar hianyosak az ismereteim ugyan, de ez egy létezo funkcioja az spi rogzitesenek! Velemenyetek lenne rola?
  • Mozes
    #18655
    :)

    van valami hasznos tanácsod is az adott kérdés megválaszolásában? :)
  • sakkay
    #18654
    Nagyon gonosz volt
    És ami sokkal szörnyűbb-alig merem leírni-ANTISZEMITA.

  • Solt
    #18653
    No, nem nyílik a vörös tenger? :D
  • Mozes
    #18652
    Sziasztok! Miért nem tudok csatlakozni a multi szervekhez? Fán a jelszó ugye és join közben kidob. Segítsetek őszi.
    Utoljára szerkesztette: Mozes, 2016.01.24. 21:48:29
  • Ati810
    #18651
    Igazából, ha megnézzük a korábbi bannert, akkor azon is csak annyi volt a "repülős téma", hogy látszódott a kép közepén egy 3cm-es fényoszlop, ami a reptér ALS-e volt. Tehát annyira a mostani kép sem más, mert lehet, hogy ott a távolban pont a repteret látod.
    Plusz az ikonok is tekinthetőek repülős témának, hisz mindegyik egy játékbeli modult reprezentál.

    De mint mondtam, azért választottam ezt a képet, mivel most a Nevada az újdonság, s amint lesz valami új dolog, pl. kiadnak egy modult, akkor frissítem a bannert.
    Persze ennek ellenére választhattam volna olyan képet amin jármű is van, de ez tetszett meg (+ jó itt jobboldalt ez a torony ). De ha gondoljátok, berakhatok egy másik képet is háttérnek (esetleg innen), mivel kb. 2 perc alatt megvan, s így lehet, hogy még több embernek tetszeni fog.
  • whiteskull
    #18650
    Nekem tetszik. :)
  • LeonSilver
    #18649
    Nem érkezett több pályamű :( pedig régebben négyen-öten is felajánlották, hogy csinálnak.
  • Solt
    #18648
    Az is benne van szerintem, hogy sok benne a régi kód... valamit javítanak, ami elront másik 3 dolgot, amit aztán javítanak a következő tapaszban, ami megint elront valami mást! :)
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2016.01.23. 19:27:47
  • VO101Tom
    #18647
    DCS Las Vegas :)
    Tényleg. Ha már repülőgépet valamilyen okból nem teszünk bannerra, akkor legalább a repülőtér kerüljön már rá. Vagy valami repülős téma. Akármi :)
  • wolfhgb
    #18646
    Vagy esetleg van tapasztalata valakinek ezzel az uj amd crimson driverrel? Mert pl azoknal a jatekoknal, ahol mukodik a crossfire mod letiltottam a driverben, de vicces modon a jatek megis hasznalja utana is mindket magot a kartyan! Kezdem elveszteni a fonalat!
  • wolfhgb
    #18645
    Tud valaki dual Gpu temakorben segiteni nekem kozuletek esetleg? Amd rol lenne szo! Miota felraktam az uj crimson drivert meg az 1.5 verziot, a masodik gpu m szabira ment! Minden mas jatekban muzsikal mindketto, de itt csak nem akar az aranyom, mar megfeszit! Csinaltam egyedi profilt a jateknak, semmi! Full screen alt+entertel a jatekban, semmi! Lenne valakinek otlete esetleg? Szivesen vennem! Koszi!
  • wolfhgb
    #18644
    A training kuldetesen probaltam, de ott bizony nyomkodhattam, az eg vilagon semmi nem valtozott a megjelenitett jelzesek allapotaban!
  • Borisz80
    #18643
    Hirtelen én is azt hittem hogy az FSX fórumot nyitottam meg :D
  • TG Gida
    #18642
    Erről nem tudtam. Régebben működött.
  • wolfhgb
    #18641
    Jol vegiggondolva, mas gyartoknal sincs mashogy sajnos, miert pont ok lennenek mashogy ezzel! Mert, ha meg az lenne, h tobbet var az ember valamire, de az legalabb mukodik! :) De varsz ra tobbet, a 83. beharangozott hataridore elkeszul es epp olyan szar a vegtermek mint mas forgalmazonal! Ez talan meg bosszantobb!
  • LeonSilver
    #18640
    Azért itt kiválóan látszik a "adjuk ki mihamarabb, hadd dőljön a zseton, aztán a szart meg a fost javítgatjuk, amikor az user kitépte a maradék haját is" szemlélet. Lófaszjancsik..
  • wolfhgb
    #18639
    Akkor ennek okán nem csinál semmit az RWR képernyőjével a SEP gombja sem? Vagy az elotte sem tette a dolgát?
  • TG Gida
    #18638
    Az A-10-es besugárzásjelzőjét azért csak nem javították ki.
  • repvez
    #18637
    új képek a Tomcatről a külső modell 300k a kabin 600k polygonos, a kabint azt felezik a játékban attól függően, hogy melyik pozicióban ülsz RIO/pilota
  • wolfhgb
    #18636
    F 18 modul erkezeserol lehet tudni valami idopont becslest?
  • Ati810
    #18635
    Köszönöm.
    Verziószámot inkább azért nem raktam rá, mert ha hetente kiadnának valami kis frissítést, akkor túl gyakran kéne a banner-t frissíteni (bár kb 1 percig tartana megcsinálni, csak nem akarok Leon-nak mindig munkát adni, hogy rakja be a legfrissebbet).
  • Solt
    #18634
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    DCS 1.5.2.49392 Update 2

    DCS World
    MP. Multiplayer protocol was changed. Current version is not compatible with old ones.
    MP. Fixed bug with invisible servers in the MP lobby.
    Encyclopedia. New entries added. French, Chinese, Russian localisation corrected.
    Export API is now registered as Export.* in the GUI state, fixed the documentation.
    CN localization - A-10C and Ka-50 single missions added.
    RU localization update.
    CN S-300PS 54K6 cp added to the available unit list.
    CN Il-78, An-30 added in the Chinese unit list.
    CN Il-76/78 Chinese liveries added/updated.
    Korean language support added.
    Russian installation guide updated / Russian images added
    Mission Generator. Fixed error that occurred with attempt to move of blue node.
    AI helicopter behavior in the RTB or Bingo task is corrected.
    The triggers “object in zone", "object out of zone” will be working correctly for helicopters with cargo.
    AI Helicopters. Crash on deactivation during landing on the ship fixed.

    DCS MiG-15bis
    CN MiG-15 training missions added.

    DCS F-86F
    DCS F-86F Flight Manual RU.pdf added

    DCS UH-1H
    Fixed UH1H-Dyn.dll loading (for this reason, the game does not start for some players).

    DCS L-39
    Fix of multi crew interaction between two clients on server.

    DCS Mi-8MTV2
    Added cockpit fans.

    DCS Combined Arms
    CA slots will be displayed in the list of roles.

    RAZBAM DCS M-2000C
    Fixed TACAN range units
    Fixed clicking sound when in easy comm mode
    Increased drag of wing tanks
    Corrected rate limit of servo-actuator dynamics
    Made multiple corrections to engine performance
    Corrected gear lever handle operation and animation
    Corrected fuselage drag for more correct performance
    Corrected multiple missing inputs (gear up/down, airbrake up/down individual inputs)
    Corrected flickering for HUD symbology when WOW going on/off
    Fixed the issue where an engine sound could be heard even though aircraft is cold
    Added engine out due to extended periods of negative vertical acceleration and fuel accumulator is exhausted
    Hydraulic pressure 1 and 2 gauge animated
    Cabin altitude gauge animated and calculation updated
    Fixed Select altitude off by one
    Fixed control surfaces moving even when no hydraulic pressure available (either normal or emergency)
    Fixed cover switches being able to switch even with cover on
    Added flameout logic for loss of airflow into the engine and various mass flow correction for ambient conditions and aircraft state
    Fixed issue with left/right main gear modeled slightly differently (caused pulling to one side on takeoff/landing)
    FBW disconnect switch now FBW gain mode switch (see link below)
    Corrected control effectiveness at extreme angles of attack
    Correct burner diameter
    Adjusted vertical tail effectiveness at extreme angles of attack
    Added transonic drag effects
    Afterburner glow and flame now based on actual burner stage combustion temperature (not AB throttle position)
    Input file fixes in preparation for localization
    Gear modeling improvements
    Added keyboard control for all flight controls (pitch, roll, yaw, throttle)
    Default view improvement (based on input from community with minor alterations)
    AP heading fixes when command was cross 0 North while transition to commanded heading
    Engine nozzle position logic fixes
    Affect lift on portion of wing where air brake is when extended
    Filter on longitudinal acceleration
    Altimeter setting now functional
    Added animation to lights to be shown in multiplayer
    Fixed intake cones position mismatch
    Fixed nose gear door 3D collision bug
    Sustained turned rate improvements
    Autopilot control and engagement envelope logic corrected
    AA FBW mode now proper config with center tank loaded
    Added joystick mappable commands for FBW commands and seat adjust
    Fuel flow schedule fixes
    Buddy lasing functional (and ability for M-2000C to use JTAC)
    Updated manual
    M-2000C viewable in multiplayer for those that don't own it
    New Liveries
    Fix for kneeboard not showing up
    Small gun snake logic fix
    FPM marker caged below 50 knots
    HUD alignment fixes
    Fix for Mach indicator on HUD getting out of sync
    Inversed light for Landing Gear handle fixed
    Master Warning/Caution system fixed
    Unnecessary folder in CoreMods fixed
    Error in INS code fixed
    Missing icons for M-2000C fixed

    VEAO DCS Hawk
    Hawk radios talking to ground crew now working.

    AvioDev DCS C-101
    Fixed missing cockpit sounds at aircraft restore after crash or ejection.
    Fixed a few memory leaks and crashes related to sounds.
    Fixed Master Caution sound that was missing sometimes.
    Minor: Fixed 'eng computer OFF' light with the corresponding circuit breaker being pulled.
    Flyable rear cockpit initial support.
    C-101CC: initial weapon employment capability was restored/implemented. Still work in progress.
    Flight Manual in English language included.
  • priluki
    #18633
    mit "tud" a tapasz? :D nekem is most szedte le