36834
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Death Rattle
    #18752
    Én így vagyok a MiG-21Bis-szel. Imádom a hidegháborús technikáját, meg hogy mindenre nagyon oda kell figyelni, hogy nincs nála "lődd ki és felejtsd el" funkció. Talán egyedül a az R-60 meg a KH-66 rakétája ilyen, de azt is célon kell tartani, vagyis a célkörön belül kell lennie a támadott dolognak.
  • sakkay
    #18751
    Tudom, csak a dcs világban gyakorlatilag 0 a harcértéke. De nagyon faxa repülni. A minyót talán még jobb...vagy nem, csak teljesen más.
  • levy668
    #18750
    "Csatagép" szerű volt a maga korában a huey.(ala Vietnam) , de hol voltak még akkor a vállról indítható hőkereső rakéták, vagy a tow(azt kb akkor lett fejlesztve),vagy a stinger...

    Az a következő modul amibe beleásom magam, de először a kamov, mivel az tetszik.(valahogy betegesen vonz az orosz technika:))
    Repkedtem már vele, de az indítása valami borzalom(a beépített bugos kiképző izé alapján.Bakker egy fél napot túrnom kell a netet, hogy normális, gyakorlatban használható infókat találjak a modulról.)

  • sakkay
    #18749
    Persze nincs...de nem is "csatagép"
  • wolfhgb
    #18748
    Sajna ebbol nem lesz semmi soha, az fc ben! Jobb bolt nekik a modulokat jo penzert ertekesiteni, mint egy csokornyi geppel dolgozni egy csomot, amiert nem kerhetnek 5x annyit mint egy fuggetlen modulert.
  • repvez
    #18747
    én is igy gondlotam, hogy a rendszerek is müködnének, de ezeket amióta az FC kiegészitő megvan már régen megcsinálhatták volna.
    minden adott volt hozzá már abban az időben is.
  • levy668
    #18746
    Ne is mond, most lőtt le egy shilka kb fél erdőn keresztül:)
    Hát ezt erre tervezték, hogy 1 pilóta könnyen tudja kezelni az összes rendszert.
    Mondjuk egy cobra-ra én is kíváncsi lennék, de csak abban az esetben, ha valamelyik koma ülhet a lövész helyén, nem szeretem az ai dolgokat.Ez sajna a jövő, de ez felé mozdul a játék, úgy látom.
    Igen, én is elviselnék többféle elhárító rendszert kamov elvtárson,de a hueyen sincs azért olyan sok ha jól emlékszem.(megvan a modul de még nem ástam magam bele)
  • sakkay
    #18745
    Jó gép, de azért nem szeretem, mert egyszerű repülni a minyót meg a huey-t százszor élvezetesebb. Ezért is lennék kíváncsi a Cobrára. Mármint, hogy a sok automata stab. miatt ilyen könnyű-e repülni, vagy a koaxiális elrendezése miatt. Gondolom is is, csak érdekelne az arány. A másik gondom vele az elhárító rendszerek iszonyat hiánya. Főleg a besugárzásjelző...csak egy lézeres van rajta.
    A másik-ez minden helinél-a fák nem léte fizikailag...tán az a legnagyobb gond. Az AI átlát, és át is lő rajta.
  • levy668
    #18744
    Köszi, ezt fogom tenni, jobban belegondolva a problémáim akkor szoktak kezdődni, amikor bekapcsolom az auto hovert:)
    a 4 stabilizátor mindig be van kapcsolva, a magasságtartást szoktam igény szerint kapcsolgatni.

    A pörgésről: jobban visszagondolva tényleg nem hagytam elég időt a trimm gomb felengedése és a pedál használat között, ez lehetett a probléma, és rögtön nyomtam rá az autohovert....szóval finomítani kell még magamon.

    Egyébként nagyon jó a kamov, teljesen logikus és érthető.
  • sakkay
    #18743
    Igazából 4-ből három automata mindig legyen bekapcsolva...olyan mint egyfajta stabilizátor. Az automata lebegést nem szoktam használni annyira stabil a kamov. Illetve csak néha, ha nagyon pöpec a búvóhely és kempelek'. A jó trimmelésen a lényeg. A pedáld is trimmeled, de kicsit hagyjad megnyugodni. Vsz.amiatt van a pörgés, hogy nem trimmeled rendesen nullára.
  • levy668
    #18742
    Üdv urak!

    A ka-50 mesterektől kérdezném:
    megközelítek egy hegygerincet/pontot, szépen beviszem lebegésbe kézzel, vízszintesen kitrimmelem, bekapcsolom az auto hovert ééééés
    hol csúszik jobbra vagy balra, hol nemes egyszerűséggel elkezd pörögni időnként.
    Mit nézek be? Ötletek?
    Vagy egyáltalán ez a helyes eljárása a harci automata lebegésnek?
  • sakkay
    #18741
    Sehogyan...én is arra várok.
  • f2d
    #18740
    Ha ki szeretném próbálni a Nevada map-ot, akkor azt hogyan tehetem meg, ha Steam-es DCS-em van?
  • VO101Tom
    #18739
    Az új 29-es kabin nagyon jól néz ki, de az FC3-as típusoknál csak akkor lenne értelme, ha a kabinban lévő berendezések mindegyike működne is. Hajtóműindítás ne egy gombnyomás legyen pl. Ez gyakorlatilag teljesen átdolgozott modult jelentene, ha nem is nulláról, de jelentősen több meló, mint maga a kabinban klikkelés megoldása.
  • sakkay
    #18738
    Minyó-DCS
  • repvez
    #18737
    Persze ezt megértem,csak a gépek ellenpárjai nincsenek meg. A mig 29es is kaphatna uj klikkelhető kabint vagy a szu27, vagy valamelyik modernizált verzióját vagy a szu39est.Amik fel tudnák venni a versenyt a nyugati gépekkel.
  • VO101Tom
    #18736
    War Thunderba simán betehetsz olyan gépet, amiről googlizol pár képet a netről, de egy modul elkészítése DCS szinten sokkal inkább attól függ, hogy milyen rendszerekhez van hozzáférésük, miről van információ, és főleg mire kapnak engedélyt. Jó lenne a Gripen is, de ha a svédek csak a Viggent engedik megcsinálni, vagy ahhoz van dokumentációjuk, esetleg pilóta aki segít a fejlesztésben, akkor mit tudsz csinálni? Viggent.
  • krisztian005
    #18735
    Lessz Tomcat, korábban irták hogy a Tomcat megjelenése előtt kiadnak két gépet ezek a AJS 37 Viggen és a F4U–1D-t, még csinálnak egy helyszint is de tudtommal még nem mondták merre lessz.

    A Kuznetsov-ról annyit mondtak hogy animált liftek, a hangár is meglessz csinálva, animált hajó rendszerek, és bejárható hajó, ebből azért még sok minden nem derül ki, mert lehet az egész egy pár helyen animált de különben egy sima statikus modell, de lehet hogy egy élő környezet lessz ahol minden és mindenki él és teszi a dolgát.

    Korábban irtak olyasmit hogy a humán modellek bone system-et, (remélem jól irtam) kapnak hogy könnyebben animálhatóak legyenek, talán az a cél hogy végre legyen egy kis élet a reptereken, kiszólgálók, marsallerek, stb. és kipróbálni könnyebb egy akkora területen mint egy hordozó.

    Meglássuk ha megjeleni milyen ára lessz és mit tud, a végén úgyis jön a csalódás hogy nem erre számitottunk .
  • wolfhgb
    #18734
    Ugy, mar megertem a dolgot, viszont, akkor valami rombolo izgalmasabb valasztas lett volna! :) Mondjuk, ha ilyen minosegu lenne a megjelenese a leszallaskor, felszallaskor is, mast sem csinalnek, mint felette korozok es gyonyorkodnek benne es ilyesztgetnem a szemelyzetet, hagy futkossanak szerteszet! :)
  • Borisz80
    #18733
    Ja a kuznyecov szimulátor lesz. Úgy már megértem a fizetős részt.
    FSX-hez is van komoly anyahajós mod, bejárható, bizonyos funkciói vezérelhetőek, úgy hogy nem új dolog az ilyen.
    Ha tényleg faszán megcsinálják a hajót akkor komoly és feelinges tengeri üzemet lehet csinálni :D
  • wolfhgb
    #18732
    Ebben lehet racio, viszont akkor sok ertelme nem volt az albatros kiadasanak sem! :)
  • Ati810
    #18731
    Valószínű, hogy ők is a DCS 2.0 multicrew részére várnak, mivel a Tomcat-hoz ez elengedhetetlen. Viszont, hogy addig is dolgozzanak, gondolom kiadják a Viggen-t, mivel az együléses (kivéve a gyakorló változatot, de abból amúgy is kevés készült, meg nem is hiszem, hogy megcsinálnák).
  • repvez
    #18730
    DE ez már megint milyen eljárás, hogy egy gépet bejelentenek a semmiből, de arról meg semmi infó aminél már szinte kész dolgokat mutattak.

    Biztos jo a Viggen, de akkor már nem lett volna jobb választás a Gripent megcsinálni vagy bármilyen multirol gépet ami majd a Hornet ellenfele vagy kisegitője lenne?
    Egy kicsit megint azt érzem, hogy megint nem tudják mit akarnak. A BMS-ben a engine korlátai miatt régebbi gépet nem lehet bele tenni, itt meg modern multirol gépet.

    Kiváncsi vagyok hogy a virtual thunderbirds amit használ Falcont az milyen kabinja van vagy milyen repmodellel
  • Hecker007
    #18729
    Az oldalukon még kint van a Tomcat. Szerintem nem vetették el csak ebből a felsorolásból kimaradt.
  • wolfhgb
    #18728
    Hat, ugy tunik, pedig biztos tobben harapnanak ra, mint mondjuk a viggen-re! :)
  • Borisz80
    #18727
    "In the first half of 2016, several new 3rd party aircraft modules will also be launched. These include the F-5E Tiger II by Belsimtek, the SA342 Gazelle by Polychop Simulations, _____________and the AJS-37 Viggen by Leatherneck Simulations____________."

    Akkor még sem lesz Tomcat? Ők sem tudják mit akarnak.
  • Borisz80
    #18726
    Klassz az új Kuznyecov modell. De kurvára nem adok ki érte 1 fillért se. Nehogy már még modellekért is kérjék a pénzt.
    F-5 -ös jöhet. Persze ha kell várok akár 1 évet is, hogy egy leárazáson értelmes áron lehessen megvenni. Sohat többé nem veszek modult ami 5000ft-t meghaladja.
  • Papa01 #18725
    :D Egyébként igazad van. Mondjuk az F-5-ös megdobogtatta a szívem, de az 50Eur-os (gondolom) ára miatt felejtős lesz.
  • beci43
    #18724
    Fizessen ezért a qrva anyja.Repszimulátor ez,vagy mi a fasz?
  • wolfhgb
    #18723
    Akkor csak a szoveget csesztek el, mert ott vegig azt dumaltak, h a jele EWR lesz az RWR en. Igy helyes az S, kar, h arrol egy betut sem emlit meg az oktatasban! :)
  • Capt Baloo
    #18722
    RWR Symbols

    Nem bug az hanem feature ;)
    Utoljára szerkesztette: Capt Baloo, 2016.01.30. 00:02:21
  • krisztian005
    #18721
    Még egy pár kép, egész jól néz ki, remélem a személyzet is animált lessz, és lessz rendes ATC, irják lessz egy Nimitz osztályú hordozó is de arról nem láttam még képeket.













  • krisztian005
    #18720


















  • wolfhgb
    #18719
    Tenyleg, ha mar a forditasnal jarunk, valakinek nem lenne kedve beszalni a meloba? Pusztan a kozosseg osszetartasaert es esetleg a nem tulsagosan hozzaertok, mint en is, segiteseert? Az A 10 en vegigragom mar magam, de biztos sokan orulnenek egy hasonlo dolognak mondjuk a SU 27, v SU 25 nel is. Ha valaki azoknak a trening kuldeteseinel megcsinalna a forditast, mondjuk, aki mar penge bennuk, talan meg nem is lenne nehez dolga, a szoveget en mar beillesztem es akar narratorozom is, ha igeny van ra. Ha valaki kaphato manapsag meg ilyen tarsadalmi celu kozmunkara, hat fogjunk ossze! Akar tobben is, megosztva a feladatokat! Varok minden hozzaerto, tenni vagyot itt a kozossegbol!
  • wolfhgb
    #18718
    Ah, mondjuk en is tapasztaltam, h az elharito rendszer oktato palyalyan, a szovegtol eltero volt a megjelenitett jel az RWR kepernyojen! At is kellett irnom a forditott szoveget, h stimmeljen! Valami korai elorejelzo radart irt a szoveg es mondott az oktato a palyan, meg, h EWR a jele az RWR kepernyojen, kozben egy jokora S betu jelent meg rajta. Az EWR rovidites passzolt is volna hozza, leven earli warning radar, de hat az RWR egy S szimbolumot rakott! Gyanitom ez meg mindig valami bug lesz az A 10 nel, ahogy a sel gomb sem igazan teszi a dolgat az RWR kepernyojen!
  • Mozes
    #18717
    A10-el megyek, és ott dobál ki olyan jeleket az RWR amik nincsennek benne az A10 manualban és ezért fogalmam nincs mi lehet az. :(
  • wolfhgb
    #18716
    Hasznald mindket fajta csalit, talan nem nyulsz melle! Orosz geppel repulsz? Mert akkor f16 ra es f18 gepekre gondolnek a jeloles szerint!
  • bgabor911
    #18715
    Tehát hamarosan lesz F-5E és Tonopah légitámaszpont nevadában? Sőt, egyszer még F-18 is. A végén még profi játék lesz, érdekes gépekkel és környezettel.
  • Mozes
    #18714
    Sziasztok!

    Az miért van, hogy az RWR radaron vannak olyan jelek amik nincsennek benne a manual-ban? pl: 18 vagy 16? ezekre akkor milyen beállítást kell használni? Ami benne van mondjuk A mint Shilka arra tudom, hogy mit kell, de ezekre nem...

    Köszi előre is.
  • Solt
    #18713
    Jaj! :D