36834
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Lysandus
    #18792
    Miért? Ezért kifizetnék 700 eurót! :-)
  • Borisz80
    #18791
    Ritkán látni 2.vh-s repülő simpiteket. Ez de beteg! :D
  • Borisz80
    #18790
    ugyebár ha le nézel akkor úgy is a műszerfaladat nézed nem a képernyőt ahol éppen átlátsz a kabinon.
    Másik megoldás hogy ne kapcsold ki a kabint, de ugyan úgy centralizáld a hud részt a monitor alsó széle közepére.
    Valahogy így:

    Na majd ki kísérletezed hogy neked mi a szimpatikusabb :D Én ennyit tudtam ötletelni.

  • Cancri55
    #18789
    Hali! mar reg allitottam, de emlekeim szerint minus 28-29 a gorbe allitasa, ezen ertekek kornyeken probalgasd.
  • sakkay
    #18788
    Semmi hír a steamos Nevadáról ugye?
  • wolfhgb
    #18787
    Azon mondjuk sokat nem segit, h ha lahajtom a fejem, kilatok a gep aljan. :)
  • Borisz80
    #18786
    alt+f1
    Valóban zavaró lehet hogy a teljes kabin eltűnik. Hát ahogy érzed ;) Talán a track ir-t próbáld meg úgy centralizálni hogy a HUD a monitor alsó szélén legyen.
  • wolfhgb
    #18785
    Mar gondoltam ra, h csak a HUD kepet hasznalom, talan a gep sem dolgozik annyit. de ugy meg szokatlan repulnom a tracir el, mert atlatok ugyebar a gepen is olyankor. Tenyleg, melyik bill parancsal van csak a HUD a kepernyon?
  • Borisz80
    #18784
    Klassz!
    Kapd ki a műszerfal kirajzolását a fő monitoron ;).
  • wolfhgb
    #18783
  • wolfhgb
    #18782
    Koszi, mar en is talaltam, ennek az uriembernek van sajat veblapja, ott fent van tobbhoz is profil, letoltheto, sajna a 21 es hez ott sem láttam!
    A profilokhoz tartozik egy file tobbnyire, amit a monitor setupba kell bemasolni, hogy megjelenjenek az aktiv kijelzok kepei kulon kijelzon, abban a file ban kell atirni a megjelenitett ablak meretet es poziciojat, h valtoztasd ezeket a parametereket. En is sokat szivtam, mire az A 10 nel minden a helyere kerult a kiegeszito monitoron.


  • Borisz80
    #18781
    Szu-25T-hez mintha láttam volna helios-t. Azt hiszem ez az, bár nem itt láttam.
    link

    Én meg MiG-21-hez keresek :D LUA-val csak a radar kijelzőt tudtam eddig másik monitorra tenni de nem tudom pontosan pozícionálni meg méretezni.
  • Mozes
    #18780
    Köszi szépen, értem.
  • sure
    #18779
    Mission name valami kikrep, külföldinek ez nem sokat mond, magyarul minden bizonnyal a kiképző repülésre utal. Ilyenkor 59th-s zártkörű repülés van. Amikor a nyilvánosság felé nyitott a szerver, akkor a Server Name-ben vagy a küldetés infóban benne van a jelszó.
  • sure
    #18778
    Általában kinn lóg a fán, onnan lehet leolvasni.
    Utoljára szerkesztette: sure, 2016.01.31. 21:56:39
  • Mozes
    #18777
    Sziasztok!

    Jönnék játszani az 59-es szerverre, ha jól látom free flight van. Honnan lehet a jelszót megtudni?

    KÖszi,
  • Papa01 #18776
  • sakkay
    #18775
    Na de te humán beállítottságú vagy hivatalosan is
  • sakkay
    #18774
  • wolfhgb
    #18773
    Koszonom az infokat, az fc 3 gepein probalkoztam eddig meg csak az A10 en kivul es helios profilt is csak az A10 es blackshark hoz talaltam a neten, nameg az f15c hez, ahol nem igazan el a funkcio, tehat, csak esztetikus max, de masra nem jo! Viszont akkor vadaszok valahonnan meg profilt, ha esetleg tud valaki linket, ahol talalhatoak, megkoszonom!
  • Papa01 #18772
    Nekem már a kalapács megfogása is... :D
  • Death Rattle
    #18771
    Fura dolog ez, de ott van a Su-25T. Van rajta "klickable cockpit on/off" funkció, de ha engedélyezem, nem tudok semmire rákattintani a kabinban, pedig ott van a kis kereszt...
  • beci43
    #18770
    Így is írhattam volna...
  • beci43
    #18769
    MIG-21,MIG-15,Mirage,Mi-8,Huey,F-86,L-39,C-101,Hawk,meg ha jól tudom a II. világháborús darálók.
  • VO101Tom
    #18768
    FC3 gépein kívül létezik egyáltalán olyan modul ami nem ilyen klikkelős kabinnal van megoldva?
  • wolfhgb
    #18767
    Egy kerdes! A letezo modulok kozul melyek rendelkeznek aktiv, kattinthato kabinnal, az a10c-n es a black shark- on kivul? Es hasznal meg itt valaki rajtam kivul helios-t vezerles gyanant?
  • wolfhgb
    #18766
    Ha az ember maganak csinalja, legalabb biztos lehet a vegeredmenyben!
  • Death Rattle
    #18765
    A Hotas X-ben minden forrasztva van, sehol nincs csatlakozó, saru vagy csoki. Tudom mert már szétszedtem amikor a gázkar egyik gombja beragadt. Tehát a forrasztás így is-úgy is kell. Megvan hozzá mindenem, lehet hogy mégis megcsinálom ha (egyszer majd) lesz rá időm.
  • wolfhgb
    #18764
    Mondjuk a fal szegelese masoknak is nehez feladat, kepessegektol fuggetlenul. :)
  • wolfhgb
    #18763
    Becsulendo vonas, ha valaki beismeri! :)
  • Borisz80
    #18762
    Van valakinek tapasztalata a DCS-hez gyártott TS plugin-ként üzemelő rádió modulról?
    link
  • sakkay
    #18761
    Tudom a határaimat. Autisztikus vonásokkal rendelkezem-valamiben simán verem a jobb képességűeket is-de például egy szög beverése' a falba is nehezemre esik.
  • wolfhgb
    #18760
    Azert egy 5-6 eres kabel meghosszabitasa nem epp agysebeszi feladat, mondjuk a toldozgatas helyett inkabb kabelt cserelnek rajta, minden kaphato hozza elektronikai boltban, kabel, szerelheto dugo, egyebek, kulturaltabb megoldast eredmenyezne velemenyem szerint! :)
  • repvez
    #18759
    Én a helyedben csinálnék egy teljesen uj hosszabb kábelt.Általában simán lehuzható csatlakozó van a joyon belül is és a géphez való csatlakozót is lehet venni.Igy egyrészt megmarad a gyári ha gond lenne, másrészt biztosan jobb lesz mintha betoldanál egy darabot és 2 helyen kéne forrasztani.

    Ha a vezetékek sorrendjét megnézed, nagy gond nem lehet.
  • wolfhgb
    #18758
    Mindenkepp, forrasztani tudo batran sajat maga is megcsinalhatja!
  • sakkay
    #18757
    Köszi. Megfontolom.
  • Death Rattle
    #18756
    Óvatosan bánj a "Tévé-rádió szerelő" szakikkal, nem is gondolnád hogy némelyik mekkora kontár. Főleg az öregebbek. Némelyik úgy élte le az életét hogy biztosítékokat vagy max. képcsöveket cserélt egész pályafutása alatt. Nem leszólás, csak voltak rossz tapasztalataim...
    Ha esetleg van komolyabb műszerész vagy PC szervizes ismerősöd akkor inkább ahhoz fordulj. Én szeretném meghosszabíttatni a Hotas X-em joy-gázkar összekötő kábelét kb. 30 centivel, egy helyi PC szerelő fogja megcsinálni.
  • Borisz80
    #18755
    Nem tudom mennyire autentikus az elfogási és rádiózási procedúra de szerintem feelinges egy ilyet leszimulálni.

  • sakkay
    #18754
    Van nálunk egy-hogy is mondjam-elekromos szaki bolt. Mindent megcsinálnak rádiót tévét, irányítókat stb.. minden bizbaxt. Szerintetek érdemes megpróbálkoznom a G940 gázkarjának áthuzagolásával'? Egy két gomb kezd behalni.
  • levy668
    #18753
    No igen és is kíváncsi lennék a gépre, de a mostani multi környezetben... hmmm francia szutyok(faja gép, csak baromi drága, de tetszik a cockpit és amit láttam róla), vagy f-15 jön ellene:)
    Ennyire jó azért nem vagyok.
    Meg úgy tapasztaltam, hogy én inkább helikopteres ürge vagyok a dcs-ben, valahogy jobban fekszik.