36834
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • wolfhgb
    #18832
    nitro higito vagy aceton biztos megoldja a problémat, kis feluleten probald ki, nehogy azt is feloldja, ami alatta van.
  • Hecker007
    #18831
    Köszi!
    Azt esetleg nem tudod, hogy mivel lehet lemosni ezt a gumis borítást ami van a boton?
    Ragadós sz*r lett az egész, egyszer valamelyik repülős topikban le volt írva hozzá a recept, de nem találom :/ A zippo benzin rémlett, de az nekem nem hozta még le sajnos.
  • molnibalage83
    #18830
    Akkor a depth of field a Nevadánál is olyan sok FPS-be kerül és nincs belső nézetben?
  • wolfhgb
    #18829
    A grafikus motor mar az 1.5 nel is az uj edge, nem hiszem, h nagy valtozas lesz a 2.0 nal.
  • wolfhgb
    #18828
    mindenkeppen szilikonzsirt hasznalj, a koolajszarmazekok megehetik a muanyag fogaskerekeket, ha nem olajallo kiviteluek!!!
  • molnibalage83
    #18827
    Tehát a terrain mesht nem fogják felskálázni a motor miatt?
  • Hecker007
    #18826
    A G940-ben gondoltam ideje lenne átkenni a fogaskerekeket, viszont szilikonzsírom az nincs. Van viszont helyette G2-es grafitos zsírom.
    Szerintetek bele lehet ezt kenni? Elvileg nagy súrlódásnak kitett cuccokhoz és fogaskerekes hajtásokhoz is jó. Csak nem tudom hogy műanyagot nem eszi-e meg :/
  • wolfhgb
    #18825
    Nagy valtozast nem fog eredmenyezni a 2.0 a kaukazusnal, mert mar ebben az 1.5 ben is az uj motor dolgozik!
  • molnibalage83
    #18824
    Gondolom Kaukázusnál nincs hír a 2.0 dátumáról. A linkelt videón egyébként 2.0 vagy 1.5 van?
  • molnibalage83
    #18823
    Igen. Gondolom az Area 51 miatt.
  • beci43
    #18822
    A MOD készítők majd megoldják,ne aggódj...
  • gsg16
    #18821
    jó lenne,ha beletennék a játékba,hogy néha random módon,csak úgy megjelenjen a levegőben a gépek mellett,aztán meg elhúzzon
  • VO101Tom
    #18820
    qrvanagy, nevadához mondjuk magas labda volt lecsapni :D
  • wolfhgb
    #18819
    Jah, az uj modul! :)
  • gsg16
    #18818
    1.13-nál az egy UFO?
  • VO101Tom
    #18817
    A 2.0 majd ingyenes lesz, ahogy az 1.5 konvertálásért sem kellett fizetni. Egyenlőre viszont a 2.0 alpha csak Nevada mapon működik.
  • molnibalage83
    #18816
    A DCS 2.0 alfa az ingyenes? Nem világos a videó alapján, hogy a Nevada = 2.0 vagy 2.0 van már az alap helyszínnel is illetve, hogy a modulok hogyan vannak hozzá.

    https://www.youtube.com/watch?v=8f-eOo0APkE&index=2&list=WL
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.02.03. 17:06:02
  • beci43
    #18815
  • 77pxdumbo
    #18814
    Azt érdemes átnyálazni, mert egy funkcióra sokszor több gombot kapcsolót is beállít. Nekem pedálom is van és arra is rátesz alapból egy csomó olyan funkciót amihez köze nincs.
  • wolfhgb
    #18813
    Jo éjt! :)
  • wolfhgb
    #18812
    Na majd ralovom oket ujra a kiosztott szerepukre, hatha ott a gond veluk, h a gep altal kiosztott modon hasznalom, ami ugyan helytallo, de lehet, mint lathatjuk, valami mégis santit, ellenben, mas modulnal, jatékos beallitasa utan pedig mukodik rendesen, ahogy ezt tapasztaljak is az elegedett hasznaloi! :)
  • 77pxdumbo
    #18811
    Hát csak amolyan agymenés volt részemről
    El is megyek aludni. Jó éjt
    Utoljára szerkesztette: 77pxdumbo, 2016.02.03. 00:01:39
  • wolfhgb
    #18810
    Mert az egyik erintett kapcsolo epp arra hivatott! :)
  • wolfhgb
    #18809
    Világitas kapcsoló? :)
  • wolfhgb
    #18808
    Igaz! Amolyan felig meddig csinald magad sztori! :)
  • 77pxdumbo
    #18807
    Az is lehet, hogy ez amolyan "ficsör" Azt hivatott elkerülni ami a su-27-ben előfordul. Ha levegőből indítasz kellemetlen lehet, egy rossz állásban lévő kapcsoló, így ezeket figyelmen kívül hagyja az első kapcsolásig. Na ehhez mit szóltok?
  • Capt Baloo
    #18806
    DCS at its finest... :)
  • wolfhgb
    #18805
    Ha a tobbi proginal jok, akkor ez szinten valami a 10 bug lesz es nem altalanos programhiba vagy erzekelesi vacakolas, hisz a tobbinel ezek szerint erzekeli rendesen es szinkronizalja is a hotas kapcsoloit a progi! Ra kellene jonni az elteresre koztuk es gyanitom meg lenne a hiba!
  • wolfhgb
    #18804
    Na fasza! Viszont ezek folyamatos impulzusu kapcsolok! Illetve egyik allasukban nem csinalnak semmit, a masikban viszont allando gombnyomast erzekelnek! Pont ilyen modon mukodik az Eac es a magassagi radar kapcsoloja is, azok viszont barmely allasukban is legyenek, mukodnek megfeleloen, tehat ezeknek sem olyan gondjuk van velemenyem szerint, csak at es vissza kapcsolas utan mukodnek kielegitoen, persze nem vilagvege problema, csak kivancsi voltam, h csak engem szivat ilyesmivel, v mas is tapasztalja ezt a dolgot! Apropo, nekem a tobbi kapcsolo hibatlan, a hajtomu indito kapcsolok is, rendesen mukodnek, akarhogy kapcsolom oket, indulaskor ugy allnak ahogy rakom, erdekes, h nalad viszont azok is vacakolnak Baloo!
  • 77pxdumbo
    #18803
    Tapasztalatom alapján a folyamatos impulzust adó kapcsolóknál nem lép fel ez a probléma. Az egyszeri impulzust adók esetén jön elő. Gondolom azt nem érzékeli a progi amíg valami jelet nem ad. Egy kapcsolás vagy pici mozdítás után azonnal megfelelően műkszik. Kiküszöbölni nem sikerült, igaz engem nem is zavart nagyon. Meg kell szokni a korlátait.
    Ha még is sikerülne megoldást találni rá, ne habozzatok közkincsé tenni
  • Capt Baloo
    #18802
    Nem, nálam sem, sőt, a hajtómű-újraindítás kapcsolóját sem. De csak A-10C-ben, amikor a Szu-27-ben véletlenül hátsó állásban hagytam a pinkyt, akkor nem volt rest rögtön behúzni a futót. :)
  • wolfhgb
    #18801
    Koszonom, a kerdes a kovetkezo! A beallitasoknal bekapcsolva a hotas osszehangolasa a missionnal, megis a pinky vilagitas kapcsolojat es a ket hajtomu fuel flow kapcsolojat nem szinkronizalja, minden indulaskor rajta a pziciofeny es a ket kapcsolo akkor is felso allasban van, a progiban, ha a vezerlon also pozicioban vannak! Meg tudnatok nezni, h ez nalatok is igy mukodik e? Elore is koszonom!
  • Capt Baloo
    #18800
    Szoktam vele működni, mi a kérdés?
  • 77pxdumbo
    #18799
    Hát én azzal használom, de gép win és egyéb dolgok miatt már vagy féléve nem reptem. Nem biztos, hogy mindenre jól emlékszem. Inkább a kezemben van a tudás, és mikor repülök odatalálnak az ujjaim ahová kell.
  • wolfhgb
    #18798
    Ket ujabb palya elkeszult, Start up, take off basik handling:

    A 10 c traning magyaritva start up, take off handling
  • wolfhgb
    #18797
    Ertem, kar! Van egy kis problemam, hasznal valaki itt warthog hotas joyt a10 el? Feltennem ujra a kerdest a forumozoknak!
  • Borisz80
    #18796
    Nem. Nem jön be az A-10-es gép.
    A DCS-t inkább a MiG-21 miatt használom.
  • wolfhgb
    #18795
    Bizony jo ertelembe vegyuk! :) Apropo! Neked is warthog joyod van! Nem vagy veletlenul A 10c modul tulaj is?
  • sakkay
    #18794
    Na akkor tényleg beteg
  • Borisz80
    #18793
    A "beteg" szó jó értelemben véve.
    Más szögből fotózott képeken lehet látni, hogy a faszikám még légcsavart is fabrikált. :D