36893
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • wolfhgb
    #19011
    Ennyi erovel az 1.5 ot is epp ugy kiirhatnak open alfanak, ha igy gondolkodunk, hisz ugyanugy tesztet felytat rajta mindenki. :) Mert egy lutri az egesz! :)
  • VO101Tom
    #19010
    Még a kidolgozott hordozókat is külön modulként árulják majd, miből gondolod, hogy bármilyen új térképért nem kell fizetni?
  • bgabor911
    #19009
    A poén az hogy ráadásul az alfa időszak alatt fel se teszik Steamre a Nevada modult, így is motiválva az embereket, hogy az ő honlapjukon vegyék meg a cuccot, a gagyi rendszerüket használva.

    Amúgy persze, nyilvánvaló hogy multiplayer okok miatt ingyenesen bele kéne rakni Nevadát a DCS-be mindenki számára, ehelyett egy AAA játék árát kérik érte. Nem kommentelném.
    Reméljük a Hormuzi szoros map már alapértelmezett lesz a DCSben, ha egyszer megjelenik, aztán végleg elfelejthetjük végre a szocreál panelházakat, mint térképobjektumokat. :D
  • beci43
    #19008
    De nyílt,ezt próbáltam elmagyarázni.Egyelőre csak Nevadával tudod használni,ha megvetted.Én 2010 őszén vettem meg az A-10C modult,így ingyen megkaptam.Ez van,ha a végleges verzió jön belőle,csak a Kaukázus lesz benne ingyen.
    Utoljára szerkesztette: beci43, 2016.02.14. 18:08:17
  • Frenky
    #19007
    Szerintem a legtöbb MODolt cucc. Mig-29UB Solo, VH-Rock P-51C Solo, Virtual Pc-7 team, Virtual F-16 Tiger Demo Team Poland, stb..
  • repvez
    #19006
    A mostani Mig-29UB bemutatóban szereplő gép a program része vagy valaki modolt bele egy UB verziós 29est? Mert még nem láttamm DCS-ben .

    Tom: Igen én is ugy értem ,de ebben a konkrét esetben ez majdnem olyanm intha valaki fizetne, hogy tesztelhessen.Igaz nincs megtiltva senkinek sem ,hogy belépjen, de akkor is korlátozottabb mintha tényleg nyilt lenne.
  • VO101Tom
    #19005
    Az "open" szó itt nem azt jelenti, hogy fizetős vagy nem, hanem hogy mennyire zárt a tesztelő csoport. "Closed" tesztelésnél csak saját munkatársaikkal vagy csak meghívott külsősökkel tesztelnek, jellemzően a program működését, fícsöröket, teljesítmény vagy egyéb paramétereket. Ekkor a részvételnek komolyabb feltételei is vannak, mérésekkel, tesztelésekkel, reportolással, tényleges érdemi munkával. Az "open" tesztnél meg inkább a kompatibilitást nézik, hogy nagy létszámú felhasználók esetén se jöjjön elő komolyabb engine hiba vagy kompatibilitási gond. Itt már inkább csak használni kell a programot, és szólni ha valami komoly hibát talál, viszont nincs tesztelési menetrend, programok, időbeosztás.
  • Frenky
    #19004
    Most élőben :-)
    Virtual AirShow - Twitch
  • beci43
    #19003
    Nem.Az 1.5 fog összeolvadni a 2.0-val.Ha vége a 2.0 Open alphának,a publikus béta már össze lesz mosva,így nem lesz két verzió.A 2.0 jelenleg csak Nevadával működik együtt,de az meg fizetős.Annak nem,aki 2011 februárja előtt vásárolta az A-10C modult.
    Utoljára szerkesztette: beci43, 2016.02.14. 15:32:56
  • repvez
    #19002
    Edénél ne keress logikát.Egyébként igazad van. ezt nem kellett volna openre irni, ha csak a fizetősök használhatják.

    Az 1,5ös DCS world-öt mindenki ki tudta ingyen próbálni az alap gépekkel.Ha a nevada egy külön terület akkor a 2.0 DCS worldnek is kéne különálloan müködnie az alap gépekkel.

    Csak az a gond, hogy a mostani alap terület nem lesz fejlesztve tovább sztem, igy más terület nem lévén csak a nevada marad 2.0 alá.
  • wolfhgb
    #19001
    Egy gyors kerdes!
    Ha a 2.0 open alpha a dcs nel, csak a megvasarolt nevadaval mukodik akkor is ugye? Viszont a nevada pedig csak a 2.0 val mukodik, ugye? Akkor mi ertelme az open alpha verzionak? Hisz, ugy is csak az tudja kiprobalni, aki megveszi a nevadat nem? Ahhoz pedig az 1.5 ugysem jo! Nemde?
  • Hecker007
    #19000
    Lementve. Köszönöm! :)
  • Capt Baloo
    #18999
    Röviden azért, mert szar a DCS.

    104th: 208.94.240.34:10308. Mentsd le.
  • Hecker007
    #18998
    Arra tud valaki megoldást, hogy néhány szerver miért nem jelenik meg a listában?
    Konkrétan a 104th Phoenix-re szerettem volna felmenni, de a szerverlistában nem jelenik meg akárhányszor frissítek rá.
  • wolfhgb
    #18997
    Ertem, koszonom. Mondjuk az sem vilagos, h miert enged pl magaban 3 as fuggesztot rakni a rogzitokre, annak mi ertelme van!!! Agyondobjon vele egy csapatnyi jarokelot az ember jettisonnal? :)
  • Hecker007
    #18996
    Az a 3 ami nincs benne az gyakorló, a kutya nem használja őket. De wikin ha rákeresel szerintem fent van, hogy melyik melyik.
  • wolfhgb
    #18995
    Tobb van, vannak gyakorlo raketak, fakjak, meg meg az isten tudja milyen feleket enged rakni a playload nal.
  • Hecker007
    #18994
    Rakétákból annyi típus van amit a guide is ír, annyi hogy választhatsz a LAU68 és a LAU131-es tube között. De azok közt lényeges különbség nincs tudtommal, legalábbis a játékban biztosan csak kinézetre más. Hivatalos oldalon volt is erről nyitva egy topik, ha érdekel :)
  • wolfhgb
    #18993
    Oh, en marha, egy az egyben felulirattam a zip el t fileokat! :)
  • wolfhgb
    #18992
    Mindenhol texture missinget ir ki a talajon!
  • wolfhgb
    #18991
    Ez 1.5 alatt mukodik egyaltalan?
  • wolfhgb
    #18990
    felraktam, a leiras szerint atirtam a lua filet, megis eleg furcsan nez ki, leszedtem ujra, nehogy ugy jarjak mint te, de semmi valtozas, mi lehet a baj? mellekelek egy képet:

    kép
  • wolfhgb
    #18989
    Nagyon koszi, jo ez a kepes leiras, igaz a fegyver resze ennek is karcsu, a rakodasnal kb 15 fele hydra rakhato, itt ebbol 5 felet ismertet, de a tobbi resze nagyon hasznos.
  • Hecker007
    #18988
    Ezen a linken mindent megtalálsz hozzá :)

    szerk.: ennek a leírásnak a 49. oldalán van leírás a fegyverekről, nem tudom ilyenre gondoltál-e.
    Utoljára szerkesztette: Hecker007, 2016.02.12. 19:10:29
  • wolfhgb
    #18987
    Meg egy gyors kerdes minden A10 es kollegahoz, hol lelheto valami teljes fuggesztesi fegyverleiras a gephez? Mert meg az enciklopediaban is annyit irnak, h hydra 70 raketa, kozben van vagy 15 alfaja a gephez! Jo lenne tudni roluk mi pontosan mire valo, mennyi a sulya, miben kulonbozik a hasonlo funkcioval rendelkezotol, mert amiket talalok, azok meg a regi verziohoz tartoznak es egy csomo fegyverrel bovult az arzenal!
    Koszonom elore is az ujabb segitseget mindenkinek!
  • wolfhgb
    #18986
    Hol elerheto?
  • Hecker007
    #18985
    Húú sok kérdés egymás után :D Hát igazából én se tudom megmondani hogy a két értékből melyik micsoda. A mod pedig az összes talajtextúrát kicsieréli, annyi hogy így a városokból is eltűnnek a 2D-s házak amig csak a textúrán léteznek. Nekem így jobban tetszik, szerintem szebb vele a játék.
  • gsg16
    #18984
    Józsi,(Snowfox),Boldog Születésnapot!
  • jimcat
    #18983
    Sziasztok! HAFCLAN+HUNAF néven futtatunk DCS szervert.(Van fölös szerverkapacitásunk ezt szeretnénk kihasználni) Snowfox módosított Total War küldetése fut rajta (légcsavaros gépek kerültek bele a HUNAF jóvoltából)egyenlőre teszt jelleggel.
    A szerveren nincs jelszó ezért kérlek titeket használjátok a chat funkciót a félreértések elkerülése végett.
    Ha észrevételetek lenne kérlek jelezzétek itt a fórumon .
    Kívánok mindenkinek jó repülést/ vadászatot.
    Köszönöm hogy elolvastátok!
    Jimcat[HAF]
  • wolfhgb
    #18982
    Vagy a jobb also ertek a vizszintes tavolsag lenne?
  • wolfhgb
    #18981
    Ez a mod miben kulonbozik az alap grafikai megjelenitestol?
  • wolfhgb
    #18980
    Koszi, en is igy ertelmezem, viszont ferdetavolsagnak a jobb also sarokban kiirt tavolsagot mondja, a ket ertek viszont tok mas, ezert nem ertem a dolgot en sem sajna, ha esetleg valaki meg megnezne megkoszonnem, h a ket jobb oldali ertek a TGP n pontosan mejik micsoda!
  • Hecker007
    #18979
    Én nem érzem hogy nőtt volna, legalábbis ugyanúgy fut mint korábban. SnowFox Total War3 küldijén próbáltam multiban és nem tapasztaltam különbséget, pedig voltunk egy páran a szerveren.
  • priluki
    #18978
    na királyság :) szerinted mennyivel nőtt a gépigény ,hogy feltetted?
  • Hecker007
    #18977
    Jó lett, a nyári textúrák letöltése megszakadt és hibás volt benne a fájlok egy része, ez okozta a szívást.
  • priluki
    #18976
    na jo lett a textura mod?
  • Hecker007
    #18975
    A szálkereszt jobb oldalán található a Yardstick, amely a szálkereszt jobb felének földtől való relatív távolságát adja meg.

    Nem biztos, hogy jó. Nem vagyok egy nagy angolos :D
  • wolfhgb
    #18974
    Valaki esetleg?


    Szevasztok a TGP kijelzon a szalkeresz jobb felen kiirt adatnak a meghatarozasarol kene egy forditas, mellekelem a hivatkozo szoveget.



    "Immediately to the right of the crosshairs is the Yardstick, which indicates the ground distance covered by the right half of the crosshair."


    Ez , a kozvetlenul mellette levo jobb oldali ertekre vonatkozik, nem a jobb also ferdetavolsagra!

    koszi!
  • Hecker007
    #18973
    Akkor újrapróbálom én is, lehet hibásan jött le valami aztán az kavar be. Köszi!
  • priluki
    #18972
    nálam működik rendesen épp a minap tettem fel ,ugy csináltam pontrol pontra ahogy leirták..