36836
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Hecker007
    #18994
    Rakétákból annyi típus van amit a guide is ír, annyi hogy választhatsz a LAU68 és a LAU131-es tube között. De azok közt lényeges különbség nincs tudtommal, legalábbis a játékban biztosan csak kinézetre más. Hivatalos oldalon volt is erről nyitva egy topik, ha érdekel :)
  • wolfhgb
    #18993
    Oh, en marha, egy az egyben felulirattam a zip el t fileokat! :)
  • wolfhgb
    #18992
    Mindenhol texture missinget ir ki a talajon!
  • wolfhgb
    #18991
    Ez 1.5 alatt mukodik egyaltalan?
  • wolfhgb
    #18990
    felraktam, a leiras szerint atirtam a lua filet, megis eleg furcsan nez ki, leszedtem ujra, nehogy ugy jarjak mint te, de semmi valtozas, mi lehet a baj? mellekelek egy képet:

    kép
  • wolfhgb
    #18989
    Nagyon koszi, jo ez a kepes leiras, igaz a fegyver resze ennek is karcsu, a rakodasnal kb 15 fele hydra rakhato, itt ebbol 5 felet ismertet, de a tobbi resze nagyon hasznos.
  • Hecker007
    #18988
    Ezen a linken mindent megtalálsz hozzá :)

    szerk.: ennek a leírásnak a 49. oldalán van leírás a fegyverekről, nem tudom ilyenre gondoltál-e.
    Utoljára szerkesztette: Hecker007, 2016.02.12. 19:10:29
  • wolfhgb
    #18987
    Meg egy gyors kerdes minden A10 es kollegahoz, hol lelheto valami teljes fuggesztesi fegyverleiras a gephez? Mert meg az enciklopediaban is annyit irnak, h hydra 70 raketa, kozben van vagy 15 alfaja a gephez! Jo lenne tudni roluk mi pontosan mire valo, mennyi a sulya, miben kulonbozik a hasonlo funkcioval rendelkezotol, mert amiket talalok, azok meg a regi verziohoz tartoznak es egy csomo fegyverrel bovult az arzenal!
    Koszonom elore is az ujabb segitseget mindenkinek!
  • wolfhgb
    #18986
    Hol elerheto?
  • Hecker007
    #18985
    Húú sok kérdés egymás után :D Hát igazából én se tudom megmondani hogy a két értékből melyik micsoda. A mod pedig az összes talajtextúrát kicsieréli, annyi hogy így a városokból is eltűnnek a 2D-s házak amig csak a textúrán léteznek. Nekem így jobban tetszik, szerintem szebb vele a játék.
  • gsg16
    #18984
    Józsi,(Snowfox),Boldog Születésnapot!
  • jimcat
    #18983
    Sziasztok! HAFCLAN+HUNAF néven futtatunk DCS szervert.(Van fölös szerverkapacitásunk ezt szeretnénk kihasználni) Snowfox módosított Total War küldetése fut rajta (légcsavaros gépek kerültek bele a HUNAF jóvoltából)egyenlőre teszt jelleggel.
    A szerveren nincs jelszó ezért kérlek titeket használjátok a chat funkciót a félreértések elkerülése végett.
    Ha észrevételetek lenne kérlek jelezzétek itt a fórumon .
    Kívánok mindenkinek jó repülést/ vadászatot.
    Köszönöm hogy elolvastátok!
    Jimcat[HAF]
  • wolfhgb
    #18982
    Vagy a jobb also ertek a vizszintes tavolsag lenne?
  • wolfhgb
    #18981
    Ez a mod miben kulonbozik az alap grafikai megjelenitestol?
  • wolfhgb
    #18980
    Koszi, en is igy ertelmezem, viszont ferdetavolsagnak a jobb also sarokban kiirt tavolsagot mondja, a ket ertek viszont tok mas, ezert nem ertem a dolgot en sem sajna, ha esetleg valaki meg megnezne megkoszonnem, h a ket jobb oldali ertek a TGP n pontosan mejik micsoda!
  • Hecker007
    #18979
    Én nem érzem hogy nőtt volna, legalábbis ugyanúgy fut mint korábban. SnowFox Total War3 küldijén próbáltam multiban és nem tapasztaltam különbséget, pedig voltunk egy páran a szerveren.
  • priluki
    #18978
    na királyság :) szerinted mennyivel nőtt a gépigény ,hogy feltetted?
  • Hecker007
    #18977
    Jó lett, a nyári textúrák letöltése megszakadt és hibás volt benne a fájlok egy része, ez okozta a szívást.
  • priluki
    #18976
    na jo lett a textura mod?
  • Hecker007
    #18975
    A szálkereszt jobb oldalán található a Yardstick, amely a szálkereszt jobb felének földtől való relatív távolságát adja meg.

    Nem biztos, hogy jó. Nem vagyok egy nagy angolos :D
  • wolfhgb
    #18974
    Valaki esetleg?


    Szevasztok a TGP kijelzon a szalkeresz jobb felen kiirt adatnak a meghatarozasarol kene egy forditas, mellekelem a hivatkozo szoveget.



    "Immediately to the right of the crosshairs is the Yardstick, which indicates the ground distance covered by the right half of the crosshair."


    Ez , a kozvetlenul mellette levo jobb oldali ertekre vonatkozik, nem a jobb also ferdetavolsagra!

    koszi!
  • Hecker007
    #18973
    Akkor újrapróbálom én is, lehet hibásan jött le valami aztán az kavar be. Köszi!
  • priluki
    #18972
    nálam működik rendesen épp a minap tettem fel ,ugy csináltam pontrol pontra ahogy leirták..
  • Hecker007
    #18971
    Használja valaki a Barthek féle talajtextúrát?
    Most próbáltam betenni a játékba, de vagy én szúrok el valamit, vagy a modnak kéne egy frissítés.. az a hibajelenség, hogy hiányoznak textúrák, pl a tengerparton, reptereken. Aki használja 1.5.2-vel annál működik rendesen?
  • zoltang
    #18970
    Igen. A Mustang-ban ami tetszik a "nagy lapu elegáns szárny", kis f. terhelés jó fordulás és a remek kilátás. (Jó a célzórendszer is.) Más nem nagyon ...

    A Spit. IX kicsit (majd a XIV meg nagyon) felborítja a "harcok" menetét. Csak a sebességben lesz lemaradva. (Mondjuk a K-4 kezelni tudja.)

    Én örülnék, ha már a Spit. XIV-et (később a See Fury-t) behozzák majd az éven, egy Ta 152 H-0 -nak (esetleg H-1 is, titokban D-13-nak is). Na itt meg is állok, mert ...
  • PhantomAss
    #18969
    Szegény, próbált volna mást mondani :D
  • jimcat
    #18968
    Sziasztok!
    Szokott lenni valami állandó időpont amikor repülés folyik nagyobb létszámban ? Modern gépekre gondolok . Hátha elesnék egy, két kezelést , érintő fogást másoktól :-)
  • VO101Tom
    #18967
    Kozsedub is megmondta, amikor interjút készítettek vele, hogy szerinte melyik gép volt a második világháború legjobb vadászgépe?
    - "A La-7. Remélem nem kérdezi meg, hogy miért"

    ...És Oleg megcsinálta
  • PhantomAss
    #18966
    Én szoktam vele repkedni online néha, és elég ütős gép tud lenni a németek ellen.
    Ha okosan használod az ívelőlapot akkor le is tudod fordulni őket.
    De van sok hátránya is, az érzékeny motor ahogy írod te is, vagy a nagy tömegből adódó lomhaság.
    Csak vigyázni kell a sebességre és akkor nincs gond.
    Nekem megvan mind a 3 ww2 modul, és talán a messzer a kedvencem de szerintem elég nehéz jól repülni.
    Na meg nincs is olyan kifinomult célzórendszere mint a másik kettőnek.
    Egyébként én eddig meg vagyok elégedve a ww2 gépekkel, nincs közöttük kimagaslóan jó vagy rossz, mindegyiknek vannak előnyei és hártányai, ki kell tapasztalni őket.
    Az il2-ben én úgy láttam hogy volt pár szövetséges gép amely köszönő viszonyban sem volt a valósággal (la5, 7, spitek pl.)
    Kiváncsi leszek a Spitre is, hamarosan megjelenik. Remélem nem rontják el.

    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2016.02.11. 08:40:05
  • zoltang
    #18965
    Igazad van. Rossz szám jutott eszembe. 67"Hg, 3000 ford.-nál a max. és a 61" a "normál." Nekem nem a kedvenc gépem (2500Ft. volt) és még nem tanultam ki eléggé, de a motor a nagy hajtás nem sokáig bírja nálam.
  • PhantomAss
    #18964
    A Póninál a 71MP nyomást hogyan érted el? Kiiktattad a gázkar határolóját?
    Mert a WEP az 65 és 5 percig engedélyezett.
    Vagy azt sem nagyon bírja?
  • beci43
    #18963
    De jó!3 évig nyúztam,ezek még békebeli darabok!
  • Solt
    #18962
    Ha steam-n vásárolsz, az aktiválható a hivatalos oldalon is, de fordítva ez nem működik!
  • moho
    #18961
    szuper, köszi
  • gantus68
    #18960
    Mindkét helyről tudsz modult vásárolni, a standalone telepítés elfogadja a steam-es kódokat is.

    Célszerű a weblapon a nevedhez kötni a serialt, utána saját magától felteszi a modult, így repülhetsz az összes moduloddal.
  • zoltang
    #18959
    Köszi.
    Főbb adatok:
    A hely Vaziani (461 méter), +23°C. Az üzemanyag a felszállásnál 100% (fel.sú.: 4175kg) és nyilván fogyott minél magasabbra értem. Egy felszállásnál egyszerre 2 magasságot mértem alacsonyabb régiókban. Ha magasabbra kellett menni akkor 1 felszállás 1 mérés, hogy a üz. szint ne legyen nagyon befolyásoló. Fegyv. 100%. Hűtőzsaluk "normál" állásban, nem állítottam, hagytam, hogy szabályozzon.

    Igazából akartam a P-51-et is, de annak a motorja nagyon kényesnek tűnik. Sokszor meghal, hamar melegedik a "vészüzemben", pláne a 71"Hg nyomásnál max. fordulaton. Pedig meg kellene... :)
    K-4-em meg nincs.
  • Lysandus
    #18958
    Gratula!

    Nem tudom mennyi üzemanyaggal csináltad, ha tele tankkal, akkor lehet, hogy ezért van egy kis elmaradás?

    Csak, hogy nehezítsük: Mustangra is megcsinálod? :-)
  • wittman
    #18957
    Sziasztok!

    Egy nagyon megkímélt állapotban lévő Saitek X45-ös HOTAS eladó vált egy minyó pilóta ismerősömnek.
    Akit érdekel, privátban keressen.






    Utoljára szerkesztette: wittman, 2016.02.09. 22:31:08
  • moho
    #18956
    Ha minden modulom + world-öm steamen van de szeretnék vásárolni a digitalcombatsimulator oldalról akkor mi van? Mert ha jól tudom nem lehet steam-re aktiválni. Uj world-öt kell telepitenem és ott csak a digitalcombatsimulator-ról vásárolt modulom lesz? Vagy hogy van ez?
  • zoltang
    #18955
    Lehet valakit érdekel a Fw 190 D-9 sebességgörbéje milyen lehet a DCS-ben. Engem érdekelt, hogy ED milyen munkát végzett, megérte-e kiadni az „akciós árat” a modulért. :)
    Bizonyosan van benne némi pontatlanság. A ki-trimmelt gépet az „olcsó, gagyi” Logitech botkormánnyal nem egyszerű vízszintesen repülni.

    Az igazira jellegükben valamelyest hasonlítanak. A váltó munkája „szépen” látszik a 2,5-3 km-en. A jellemző magasságok kicsit magasabban vannak. Max. értékek kissé elmaradnak. Persze ha jók az átszámítások az IAS-ból. A cirka 10 km nem csúcsmagasság, csak én addig mértem.
    Majd lehet végigmegyek a mérési pontokon a Dreieckrechner 3-al is kíváncsiságból. :)