36836
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • LeonSilver
    #19533
  • PhantomAss
    #19532
    Az egy fosch, semmit sem ér...bugos az egész és semmi sincs elmagyarázva benne.
  • LeonSilver
    #19531
    Amúgy az előbb ránéztem, a DCS-ben van valami bemutató vagy mi, de... gondolom akkor készült, amikor a minyó kijött és azóta nem piszkálták. Mostanra teljesen használhatatlan lett a szoftverfrissítések miatt.
  • PhantomAss
    #19530
    Huhujj, a minyó a kedvencem, én ez alapján tanultam meg:

    A legfontosabb, hogy tegye fel az english cockpit modot, és akkor ha tud angolul érteni fogja a feliratokat.
    Nem akarom leírni a lépéseket egyenként mert az semmire sem jó, de a videó alapján simán meg fogja érteni.
    Viszont JÓL repülni a minyót és főleg arra a pontra leszállni ahova TE akarsz az nagyon nehéz, sok gyakorlást igényel.
    Külön kollektív (gázkar) és pedál nélkül elég nehéz.

  • LeonSilver
    #19529
    Kössz. Én is keresgetek, ezt küldtem neki.
  • repvez
    #19528


    Remélem ez elég jó . De ahogy egy kolléga mondta minden sárga és piros kapcsolót fel kell nyomni abból baj nem lehet :D
  • LeonSilver
    #19527
    Srácok.
    Egy haverom próbál ösmerkedni a minyóval, nem túl nagy sikerrel.
    Tudtok olyan tutoriálról, videóról, missionról, ami szájbarágósan elmesélné neki illetve gyakoroltatná vele a fel- és leszállást?
    Én nem használtam ilyeneket, szóval fingom sincs róla, hogy léteznek e ilyenek, elhívni sem tudom magamhoz, hogy együtt kulmináljunk.
    Kicsit odébb lakik.. :)
  • Lysandus
    #19526
    Ezt legalább nem lehet véletlenül felrúgni. Max. az ember lábujja törik el, de ez el nem moccan. :-D
  • wolfhgb
    #19525
    Csernobilban ingyen kibonthato az otthagyottakbol, ha eleg tokos az ember hozza! :) garantaltan bevilagitja a szobat!
  • repvez
    #19524
    Melyik lengyelpiacon lehet ilyet szerezni? :D
  • wolfhgb
    #19523
    En felhasznaltam volna es a sarga kupaknal levo forgaspontnal rogzitettem volna a potit direkt kapcsolattal a tengely kozepvonalanal.
  • Borisz80
    #19522
    Meg van a talapzata / mozgató mechanikája is. Meglehet hiba volt csak a botot felhasználni.
  • Borisz80
    #19521
    Nyugodtan! Minden építő jellegű kritikát szívesen fogadok. Aztán a lehetőségekhez képest próbáljuk tökéletesíteni.
    Sose csináltunk még ilyet.
  • wolfhgb
    #19520
    Csak mert nem ertettem a mondandot! :)
  • LeonSilver
    #19519
    Egyszerűen arról van szó, hogy tetszik.
    Én kurva fakezű vagyok az ilyesmikhez, éppen ezért nagyra értékelem és becsülöm azokat, akik ilyesmiket képesek csinálni, legyen az egy intarzia, egy szobor, festmény vagy egy ilyen cucc, amit csináltál.
  • wolfhgb
    #19518
    Itt meg csak a mechanika volt kesz a csuszogyurukkel es az allito csavarral, azota a potik is rajta vannak.
  • wolfhgb
    #19517
    Ezt most nem ertem! Marmint a szakzsargonod! :) a belet meg nem is lattad, full cnc s munka, csak fembol! :)
  • LeonSilver
    #19516
    paszmek... lesegetem ezt a képet, mintha valami buxxxxa lenne :D
    Azért ez már súlyos..
  • wolfhgb
    #19515
    Azt en nagy hibalehetosegnek erzem, csak nem akartam mas izzadsaggal keszitett munkajaba beleokoskodni! A lenyeg, h en torekednek a potit a kollektiv kar forgaspontjaban elhelyezni, mert minden attetelnek v rudazatnak van nemi holtjateka, sajnos a fogaskereknek is, igy az nagymertekben felerosodik a kar hossza miatt, ami roppant zavaro tud lenni a finom manovereknel. A legjobb megoldas velemenyem szerint, ha a kar forgaspontja kozvetlenul tekeri a potit, ez egyszeruen kivitelezheto velemenyem szerint az adott helyzetedben is, amelkul, h barmit kene csinalnod azzal a pompazatos eredeti vassal!
  • repvez
    #19514
    Azért ahogy mondani szokták,hozott anyagból jót lehet csinálni.
    Bár a hátulján a potméter mozgatását én máshogy oldottam volna meg, így egy kicsit sztem van,hogy nem csak lefelé mozgatja a rudat hanem befelé is ami nem biztos,hogy mozgatja a potit.
    Egy félköríves fogaskerék hajtás lehet jobb választás lett volna
  • wolfhgb
    #19513
    A tiedben az eredetiseg az ertek, en egy 20 rugos joyt hasznaltam alapnak, nem remegett a kezem amikor hozza kellett nyulni. :) igy szem elott tarthattam a funkcionalitast es a megjelenest.
  • Borisz80
    #19512
    Az a "nagy baj" hogy nem szabad (az az én nem engedem) a minyó karját bármi módon roncsolni (fúrni, reszelni, hozzá heggeszteni, csavarozni stb...) ezért ilyen idióta otromba módon van összerakva.
    Van minyó bot is ;) de az még a jövő zenéje.

    Wolf karja komolyabb technikai cucc. Elismerésem!
  • wolfhgb
    #19511
    Ha elkeszul, jelzem majd.
  • LeonSilver
    #19510
    Jujj, de izgatott vagyok :) Majd mond, hogy mi kóstál. Majd.
  • wolfhgb
    #19509
    Koszonom, majd ha kesz lesz, ertekesitesre kerul! A tesztelest kovetoen. A kar teflon csuszogyuruvel szoritva, ami egy csavarral a burkolat levetele nelkul allithato!
  • LeonSilver
    #19508
    Értem, köszi!

    Az a cucc meg... kurvára irigyellek.. :D :D
  • LeonSilver
    #19507
    paszmek ... ez qrvajó
  • PhantomAss
    #19506
    Durva kis gépezet. Nekem is kéne vmi jó kolletkív a minyóhoz.
  • wolfhgb
    #19505
    Gyengebb lesz a forc, de abban alltalaban van tartalek, maxon mar hasznalhatatlan a rovid erokaron, a tartossaga forditottan aranyos az ffb erejenek novelesevel a beallitasoknal, ez minden forc eszkozre igaz, kivetel az uj direct drive kormanyok, mert ott kozvetlen az eroatvitel a leptetomotorrol, 20 ev utan vegre rajottek a gyartok is! :)
  • Borisz80
    #19504
    Már régebben volt itt erről szó. Speciel én is egy hibás warthogot vettem és bizony nem voltak túl kedvesek az eladók amikor vásárlás utáni napon már vissza is vittem. Ment a kínlódás (a bolt egy Pesti nagykertől szerezte be), szervíz meg miegymás és visszahozták úgyan olyan szaron, és megmondták hogy a joystick jó és működik. Hát mondom gratula a szakértelemhez, ha rá tudnánk kötni egy gépre akkor bemutatnám a problémát, de nem volt mire. Aztán elmentem a fogyasztóvédelemhez és így végre visszaadták a pénzemet.
    Idővel ez után hallottam más szimulátoros körökből hogy Pesten valaki hasonló problémájú warthogot vásárolt.... szerencsére ő is el tudta intézni a dolgot. Ezután ismát egy másik körböl is hallottam ugyan olyan problámával vásárolt warthogról. Gyanús az egybeesés.
    Gondolom egyik cég sem akar 120ezret bukni.

    Amúgy a probléma a bot tengelyével volt. Ugyanis a bot kotyogott egy kicsit jobbra (olyan 3mm). Ezt a kotyogást már kitérítésnek érzékelte. Na most egy 120ezer forintos cucc ne kotyogjon. A szervízből meg úgy küldték vissza hogy a markolat cstlakozásának a szorító gyűrűjét jól meghúzták (csak mondanám hogy spiáter az anyag), alig bírtam lecsavarni. Nagyon képben voltak a szervízben.

    Más.
    Nálunk meg ezt büvöljük teszt jelleggel. Jelenleg elég barbár módon van összerakva, de működik. (a tekerő még nem)

  • macleody
    #19503
    Akkor van benne bika :)
  • Solt
    #19502
    A G940 nálam jelenleg kb 50-55%-s FFB-vel megy... 150%-n olyan, hogy nem bírod megmozdítani... ez a plusz erőkar biztos nem akadály neki. Bízom benne, hogy a tartósságát sem fogja befolyásolni! :)
  • Solt
    #19501
    Ennyi... :)
  • macleody
    #19500
    Nem fog tönkremenni a szervómotor ha meghosszabbítjátok a kart? Meg gondolom gyengébb is lesz az ffb ha nagyobb az erőkar.
  • wolfhgb
    #19499
    Ennyiert megveszem ebay en egy leselejtezett gep orrat, muszerestol botostol pedalostol gazkarostol! :)
  • wolfhgb
    #19498
    Ne ez sem er annyit, mint amennyiert adjak, a kis szeriat kell megfizetni naluk, meg a 300% os hasznot, mert a fanatikusoktol barmennyit el lehet kerni, ugyebar! :)
  • Solt
    #19497
    Azok ilyen 1300 ajró körül mozognak... LINK ( mondjuk mobilról vannak gondok, lehet ez sem az )
  • Lysandus
    #19496
    Ha összedobtok egy jó ffb-s joyt pedállal, KG13 replika bottal, én is benevezek rá! :-D
  • wolfhgb
    #19495
    azt mondja, h egy max flight stick joy. Szerintem sima joyt abrikált hosszabbra, ennyi.
  • wolfhgb
    #19494
    Azt nem a helire mondja? mert csoveket nem vélek felfedezni körülötte.