36836
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Road93
    #19573
    Hát még azt a kockázatot is vállalnám ha működne.Maximum ami megmaradna belőle eladnám alkatrésznek. De ahogy nézem marad a jó öreg il2 meg Clod nekem. Bár még egy két dolgot megpróbálok állítani, hátha.
  • Solt
    #19572
    A szimezés sajnos költséges szórakozás... a sok kiegészítőn kívül erős gép is kell hozzá. A laptopot ha sokáig kínzod így, akkor ki is nyírhatod... az nem ilyen folyamatos nagy terhelésre lett kitalálva, az a sok alkatrész összezsúfolva nem sokáig fogja bírni ezt a hőtermelést.
  • Road93
    #19571
    Hát nem is erőltetném, csak piszkálja nagyon a fantáziámat, mert tetszik a repülési fizika is, valamivel több kihívás mint a Clod, új gépre meg sajnos nem futja most. Reménykedtem mert amúgy játszható fps-el megy online is, bár igaz annak az alsó határán.
  • Solt
    #19570
    Ja, hogy laptop... szerintem ne is erőltesd ezt... :)
  • repvez
    #19569
    A héten előkeresem a terveimet meg átnézem és meglátjuk ,hogy mennyire jönne ki az annyi, vagy megtanulok programot irni :)
    középsuliba nortonra vagy nimrodra irtam , de már jó régen volt már a program nevére sem emlékszem.
  • Road93
    #19568
    Ezeket az opciókat hol érem el, sima grafikai beállítások?

    Amúgy i5-ös dell N5110 , 4GB ram, és a videókártyát fejből meg nem mondom, ne mindjárt megnézem. Amúgy nem túl combos, lehet akkor az okozza.
  • Solt
    #19567
    Milyen géped van? A leírt jelenség következhet a nagyon gyenge hardverekből is... ( a Clod jóval jobban fut mint a DCS )

    De részemről csak akkor tudnék ennél többet mondani, ha mutatsz videót, vagy legalább képeket.
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2016.03.25. 21:14:05
  • repvez
    #19566
    Nem az lehet a gondod, hogy a HDR vagy a blur vagy DOF opciok be vannak kapcsolva?
  • Road93
    #19565
    Hát szívesen csinálnék, és lehet meg is próbálom, de így is elég alacsony fps-el fut a móka, a videó készítés nem tudom mennyiben segít. Mondjuk igaz lehet valamit a replay file-okkal is kezdeni, majd meglátom. Amúgy lényegében annyi hogy nagyon rossz a láthatóság, és a gépek részletei már nagyon kis távolságról elvesznek. És nem az a baj hogy fokozatosan, hanem mint ahogy írtam éles kontúrból lesz egy pici és halvány szürke pont. No azért majd megpróbálom ma este a videót megcsinálni. :)
  • wolfhgb
    #19564
    Burkoltan fogalmaztam, csak nem irhattam, h Valóban 15 rugo leakciozva ez a bugos gépzabáló fos? :)
  • Solt
    #19563
    Részemről nem igazán értem a probléma lényegét... csinálj egy videót róla, hátha abból jobban kiderül mi a gond. :)
  • Road93
    #19562
    Amit #19546-ban írtam arra esetleg tud valaki valami megoldást? : )
  • Solt
    #19561
    Ma még keveset ittam, nem vág az agyam... :)
  • wolfhgb
    #19560
    Nemi ironiaval irtam en is! :)
  • Solt
    #19559
    Hááát... hogy mennyire remekmű azt nem tudom, szerintem nem véletlen, hogy még nincs fenn a steam-n... :)
  • wolfhgb
    #19558
    A remekmuvuket egy darabig meg nem akciozzák ertelmes mértekben biztos, max néhány kevesbé fogyo modullal comboban.
  • wolfhgb
    #19557
    Jol sejtettem akkor! :)
  • PhantomAss
    #19556
    De, eddig is ennyibe került. A Nevada map nem akciós csak némely modul.
  • wolfhgb
    #19555
    Jah! :) pedig ugy helyesebben cseng!
  • Solt
    #19554
    Én azt nem vágom miért -OS, miért nem -ES? :)
  • Papa01 #19553
    Jó kis árak vannak...
  • sakkay
    #19552
    Megvenném amilyen hülye vagyok ennyiért is ha steamos lenne. Bár értelmét így hirtelen nem tudnám megmondani
  • wolfhgb
    #19551
    Eddig nem 49.99 be kerult ugyanigy? Vagy ez az akcios ara? Mert akkor akciozhatnak meg vagy a feleig! :)
  • sakkay
    #19550
    Srácok úgy látom igen csak nem jön a steamos nevada. Van erről infója valakinek? Most éppen akciós a nem steamos, de nincs értelme megvennem ha mindenem steamos..vagy?
    Mivel nem írtam eleget, még egyszer leírom-STEAMOS
  • wolfhgb
    #19549
    A hardveres reszet en is massal csinaltatom az ilyesminek, arra meg nem ruhaztam be, koltseges darabja lesz a jovoben a muhelyemnek, de meg csak tervben van. Az egy egy db os cnc s manoverek sajnos a felprogramozas miatt meg igencsak koltsegesek, de, ettol meg tudok segiteni benne, csak nem mindig gazdasagos, a szakim epp annyit ker 1 db cumoert mint 10 db ert, mert a program megirasa teszi ki a legyartasi ido 80-90% at sajnos.
  • repvez
    #19548
    Azt hiszem, hogy nekünk még fel kéne venni egymással a kapcsolatot ahogy olvasom nálad megvan a hardver is amivel nekem is tudsz segiteni (CNC) Nálam meg tervek vannak igaz még finomitani kell rajta
  • wolfhgb
    #19547
    Koszonom "repvez" kolleganak a hall sensoros instrukciokat, idokozben megerkezett a fold tulso oldalarol a hozzavalo, nemi fejtores es elektronikai zsonglorkodes utan osszeallt a keplet, mivel az A1302 sensor mukodesi tartomanya 4.5-6v os feszultsegre hivatott, sajna nem volt minden problema nelkul alkalmas a feladatra, mert az utobbi 15 evben mar olyan vezerlo chippel szerelik a joyokat, amiknel a potik 3.2v ot kapnak. Ennel a fesznel a senzor sajnos semmit nem csinalt. Tovabba nagyon fontos a magnesek elhelyezese is, a normal egymassal szemben elhelyezett magneseknel a mukodesi tartomany 180 fok, igy a kollektiv kar 30 fokos elmozdulasanal mar az erzekenyseg rovasara ment a dolog, de ez is orvosolhato volt a magnesek helyenek tovabbgondolasaval, igy be tudtam loni a teljes mukodesi tartomanyt 40 fok ala, a maximalis felbontasa mellett, most mar azt mondom, h erdemes lesz ezt rakni a kollektiv karba. Koszonom meg egyszer a tanacsot es a segitseget.
  • Road93
    #19546
    Sziasztok! Olyan problémám akadt, hogy a játékban a láthatóság valamiért számomra rettenetes. Közelről szép minden, kontúr is látszik, de ahogy egy távolságon kívülre kerül az ellenfél, gyakorlatilag átugrik a kontúrból egy piciny halvány szürke (!!!) pacára, amit persze föld fölött vagy halvány kék éggel szemben fizikailag lehetetlen szemmel tartani. Letöltöttem egy modot (ACG szerveren erősen ajánlotta), amit aktiváltam is, de semmi hatás. Kezd nagyon idegesíteni a dolog, il2-ben CLOD-ban nem volt semmi hasonló problémám. Esetleg tudtok erre valamilyen megoldást, vagy más is küzd hasonló problémával? (DCS 1.5 open beta legfrissebb verzió van fent)
  • Borisz80
    #19545
    Marha nagy mákom volt. Haverom apja helikopteres volt és amikor nyugdíjba ment kapott evk-t meg botot. 10-15 évig ott porosodott a garázsukban, amikor meg kiderült, hogy ilyenük van megkérdeztem nem e meg akarnak tőle válni :D . Mivel jó haver vagyok és tudák mennyire repülőbuzi is, így ingyé nekem adták mondván méltóbb helye lesz nálam.
    Az evk-nak a gombjainál a purhab is rá folyt, megkötött náluk, de szerencsére, el tudtam szépen távolítani.
    Azóta is fülig ér a szám :D

  • gsg16
    #19544
    ilyen,vagy hasonló küldetést lehetne gyártani a DCS-ben?de ez a pilóta sem először repüli ezt,az biztos.nagyon pro...
  • VO101Tom
    #19543
    Ja ja, nagyon profi. Ilyesmiről van már belső kamerás felvétel is:

  • gsg16
    #19542
    0:40-nél az a pilóta,nem gyengén adja elő a dolgot.
  • wolfhgb
    #19541
    Egy jo kis mi-24 misson cooperativ formaban pilota plusz lovesz haloban nyomjak, tetszene az izuleteimnek! :)
  • wolfhgb
    #19540
    kivárjuk a végét! :)
  • LeonSilver
    #19539
    Nem tudom, de ahogy követem a cuccot - szerintem nincs sok hátra.
  • gsg16
    #19538
    a szállító helikoptereknek van valami értelme a DCS-ben?vagy csak repkedni lehet pl a MI8-al A-ból,B-be?
  • wolfhgb
    #19537
    No es ez mikortol lesz elérhető a dcs nél?
  • LeonSilver
    #19536
    Vagy éppen egy Mi-28 :) Esetleg egy Chinook.. lehetne vele szállítani. Ha lenne mondjuk dinamikus kampány. Ha lenne. ha..
  • VO101Tom
    #19535
    AH-64 sem lenne rossz :)
  • PhantomAss
    #19534
    Jóféle
    Remélem a Huey és a Mig21 is hamarosan akciós lesz, azokat még megveszem, más nem nagyon érdekel most, nomeg ez a Gazelle sem rossz, helik jöhetnek ezerrel.
    Ami instant get lenne az egy profi ka26 szimulátor, meg egy mi24.