36848
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Borisz80
    #19705
  • whiteskull
    #19704
    Köszi! Eddig nem is figyeltem a fejleményeket, de lehet, hogy a Pascalt már megvárom.
  • PhantomAss
    #19703
    A 960-nál sokkal erősebb, de túl sokat ne költs már rá, kifutó darab. Boltból újat nem vennék.
    Ha 80 körül kifogsz egyet az aprón garival az jó.
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2016.04.13. 08:08:23
  • 2Pete
    #19702
    Már megvan az update, működik az 1.3-as runtime-al, és az asynchronous time warp miatt sokkal folyamatosabb a fejmozgás érzékelés.
  • Borisz80
    #19701
    Tud valaki valamit mondani a DCS és az oculus CV1 kompatibilitásáról?

    """Dear all,

    With the release of the 1.3 SDK, DCSW is no longer working with the CV Rift. We are aware of this and hope to rebuild in 1.3 shortly.

    Please note that there are other issues we still need to resolve in DCS before we and Oculus feel the software is working well:

    1- Add required Xbox controller use in UI
    2- Fix "laser pointer" (was working great in 1.2 SDK)
    3- Fix 2D mission loading screens
    4- Fix 3D UI background

    We hope to have these and rebuild in 1.3 soon."""
    Utoljára szerkesztette: Borisz80, 2016.04.12. 19:36:45
  • whiteskull
    #19700
    Köszönöm szépen mindenkinek a hozzászólásokat.
    Ami lejött, hogy vga-t kell cserélnem. Valami gtx970-re gondoltam. Mennyivel jobb, mint a 960-as?
  • gantus68
    #19699
    széles látószöghöz 3x32", olcsóbb, mint a 34", és 980ti :)
  • gantus68
    #19698
    750ti-vel stabil 30fps FHD a reális multiban, ahhoz egy 60Hz-es 32" 1080p TV szerintem a legjobb választás, így minden lehet high, 16xAF, 4xAA, DOF off. E méret alá már nem mennék és nem forszíroznám a 60fps-t.
  • PhantomAss
    #19697
    Ismerősömnek hasonló monitora van, csak az 34"-os, és a múltkor kipróbáltam a DCS-el, nagyon tuti. Igaz hogy a GTX 970 is izzad alatta, de sokat dob rajta a széles látótár.
    Nekem egy 27-es van, ár /értékben talán az a legjobb méret full hd-ra.
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2016.04.12. 08:09:18
  • VO101Tom
    #19696
    1080 pixel magas itt is a felbontás, ezen nem fogsz kevesebbet látni, mint a hagyományos elrendezésű monitorokon, de ahogy Solt is mondja, a pixel sűrűség miatt ettől még lehet alacsonyabb a kép, és natív felbontásban, 75 fps-el jelentősen erősebb vas is kell alá mint normál monitoroknál.

    Egyébként szerintem qrvajó, ha van PC ami kihajtsa, akkor én megvenném :) Nekem most egy 27 colos LG van (hagyományos HD, 60 Hz), de már nem tudnám megszokni a pici 22-23 colos monitorokat :)
  • Solt
    #19695
    Te tudod... én biztos nem vennék 29"-s 21:9-s monitort... :)
  • whiteskull
    #19694
    Nos igazából a vga nem számít, mert csere lesz. A szélesebb látótér ami tetszene ezen a monitoron. Eddig egy ősrégi 5770-essel repültem, és az is jó volt. :)))
  • Solt
    #19693
    Az a VGA már az 1080p-hez sem igazán optimális, ennél pedig még több a pixel, ( cirka 30%-l ) szóval még lassabb lesz. ( Feltételezve, hogy most 1080p-s monitorod van ) Ráadásul 75Hz, tehát itt a fix 75 FPS-t kéne becéloznod! :)

    Én a helyedben olcsóbb 60Hz-s, 1080p-s, 16:9-s monitort néznék, a maradékon meg VGA-t fejlesztenék! :) P2414H

  • whiteskull
    #19692
    Most egy GTX 750Ti van. Igazából nem ragaszkodom semmihez sem, de szimpatikusnak tűnik a széles képernyő. Olyan 100k körül gondoltam maximum.
  • Solt
    #19691
    Milyen VGA mellé nézed? Tisztában vagy vele, hogy 29"-s méretben az UW monitorok egy picit alacsonyabbak mint a 24"-s 16:9-s monitorok? Ragaszkodsz ehhez a képarányhoz? Mennyi a keret? :)))
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2016.04.11. 20:35:31
  • whiteskull
    #19690
    Hát azon leszek feltétlen. :)
  • Papa01 #19689
    Ezen élmény lesz keresni a többi D.Va-t! :)
  • whiteskull
    #19688
    Sziasztok!

    Érdeklődnék, hogy ez a monitor használható-e szimulátorozáshoz?
    A 22-esemet nemsokára elviszik, és helyette kellene valami nagyobb.
  • repvez
    #19687
    Meg az is feltünhetne nekik, hogy a többség nem városnéző utvonalrepülést akarna egy harci géppel.Arra ott az FSX.
    Itt pont a harci részen kéne domboritaniuk a hozzá való köritést.
    ÉS talán az első vonalbeli gépek közül válogatni, mert egy gazelle nem épp harci heli csak képessé tették fegyver inditására is, de attól még nem az.
  • bgabor911
    #19686
    Feltűnhetne már nekik, hogy a játékosok komplexebb gépeket szeretnének. Ebben a gazelleben még annyi variációs lehetőség sincs mint a Hueyban.
  • repvez
    #19685
    Ez egy kicsit izgibb bemutató mint amit wags bemutatott
  • PhantomAss
    #19684
    tán ez volt:
  • beci43
    #19683
    Igen,azt láttam csak nem értettem mi az összefüggés a kettő között.Nem kötekedtem,csak nem értettem.
  • Sidewinder
    #19682
    Wags pár perce majdnem össze is törte a helikoptert. Az új talaj és épülettextúrák nagyon szépek.
  • zoltang
    #19681


    Már megy...
  • zoltang
    #19680
    Ma jön valami élőadás... [12 USPT (22 óra?)]
    Gazelle Live Stream

    http://forums.eagle.ru/showthread.php?t=164334

    https://gaming.youtube.com/channel/UCHa9LMylydkT0T3qSzAVrlw#tab=1



    Utoljára szerkesztette: zoltang, 2016.04.10. 20:00:28
  • VO101Tom
    #19679
    Nem a kép, hanem alatta a link szól az F-5-ről.
  • Sidewinder
    #19678
    Orosz Mi-28N dolgozik az iszlám állam egyik járműve ellen Ataka irányított páncéltörő rakétával. Most először nem csak fegyverzeti kamera, hanem hallható rádiózás is van.Az indítás 4,8km-ről történt egy mozgó jármű ellen. A következő hangzik el a rádióforgalmazás során:1:" Óvatosan,óvatosan pedálozzál. Tartom, tartom, tartom,tartom(11-szer mondja 4 mp alatt) 2(másik gép): "Dolgozunk a látott adatok alapján" 1: "EZ JÓÓÓÓ(a rakéta célpontba csapódásakor mondja)"



  • Sidewinder
    #19677
    A Kamov Ka-52 típus története első éles harci feladatait repüli Szíriában. A gépeket a Vlagyimir Putyin által meghirdetett kivonulás idején, március 15-én vitték szállítórepülőkkel Szíriába. A bejelentett kivonulásról később kiderült, hogy a terroristák öröme ellenére csak részleges volt, mert egy kisebb létszámú repülőgépekből és harci helikopterekből álló kontingens továbbra is ott maradt(Szu-34,esek,Szu-24-esek,Mi35M és régi Mi-24-esek). Orosz részről egyedül a Szu-25-ös típus vonult ki teljesen a Szíriai hadszíntérről, ezeknek a helyére érkeztek a Kamovok és a Mi-28-asok. A többi gép továbbra is részt vett a harcokban, és aktívan segítette például Palmüra felszabadítását.

    Rakétaeső az iszlám állam harcosaira(Ka-52):


  • beci43
    #19676
    De a képen F-14 van,nem?
  • gantus68
    #19675
    F5E: Még nem működik néhány műszer, nincs angol 'flight manual', és 'quick start' sincs. A 'news for weekend'-ben írták, hogy a jövő hónapban jön 'early'-re.
  • bgabor911
    #19674
    Szerintem ezt az F-5E-t egy-másfél hónapon belül kitolják early accessre. :D
  • repvez
    #19673


    DCS F-5E talán még itt nem volt .

    Spitfire
    Utoljára szerkesztette: repvez, 2016.04.08. 23:04:41
  • LeonSilver
    #19672
    Annyira nem fontos ;)
  • Solt
    #19671
    Most lehet, hogy hülyeséget mondok, de szerintem kérdezz rá az FSX topikban!
  • VO101Tom
    #19670
    Ha már homemade kontrollerekról volt szó... igaz nem PC, de ez se semmi
  • repvez
    #19669
    Armában pont ezért nem lehet jol singlében játszani. Az AI társak minden lépését vezérelned kell és közben meg lelőnek, mert a saját dolgodra nem tudsz koncentrálni. Ha meg nem foglalkozol velük akkor meg egymagadnak kell megküzdeni az összes ellenséggel.
  • VO101Tom
    #19668
    Értem mire gondolsz, de ha neked kell két lovat egy seggel megülni, akkor ott vagy a szimulátorba kell árkád elemeket, könnyítéseket betenni, vagy nem fogod tudni rendesen használni egyik munkahelyet sem. Hindnél a lövész kilométerekről kiszúrta a közelben lévő valamennyi földi és légi célt, te meg két gombbal váltogattál ide-oda, hogy épp mit löjjön. Idézőjelben azért volt radar, mert nyilván nem radart tettek be, csak egy olyan képességű lövészt, aki mindent lát, mindent hall és mindent elsőre eltalál - mindegy minek nevezed :) Érted mi a gondom ezzel? Ez mai szemmel nézve egy árkád fos, akkor is ha anno az volt a világ legjobbja. Nekem is megvolt a Hind, szerettem is, de ma már nem tudnám komolyan venni, ha egy AI ennyit tudna csak. Itt jön az, amiről eredetileg szó volt, hogy ilyen bonyolultságú szimulátorokhoz qrva nehéz olyan AI-t programozni, ami hihetően tudná a heli vagy repülő "másik" munkahelyét használni. És még csak nem is azt érzem nagy problémának, hogy parancsokat adj neki, ha megfelelő brevity és hangfelismerő szoftver van, akkor lehet parancsokat szóban is kiadni - már régi il2 idején is voltak olyan programok, amikkel hangvezérelt billentyűparancsokat tudtál kiadni szimulátorokhoz, clodban is használják páran a rádiózáshoz - inkább az a gond, hogy minden apróságban távirányítani kell. Azzal megint nem vagy sokkal előrébb, hogy nem te vezetsz vagy lősz, viszont minden szart a szájába kell rágni, és gyakorlatilag ugyanúgy neked kell irányítani mindkét munkahelyet, csak kapsz egy közvetett, sokkal nehézkesebb rádiózást az ide-oda ugrálás helyett. Én simán el tudom képzelni, hogy a multicrew harci helik csúszásának egyik oka a feladatra még alkalmatlan AI is lehet.
  • LeonSilver
    #19667
    Én igazából csak néhány gép miatt tartom az FSX-et.
    - jump jet
    - tilt rotor
    - PBY Catalina!!!!
    - V-22 Osprey

    A Gold a jó cucc, mert abban benne van minden. Meg volt régebben, csak a hülye agyammal eladtam. Most meg nem lehet venni csak szítmest..
  • Borisz80
    #19666
    Nem vagyok fan. Igazából az FSX-et csak az F-14X-ért tartom :D
    De én is úgy tudom hogy sok addon kompatibilis a P3D-ben. Vagy van direkt P3D-s verziója. (pl F-14x -nek is)

    Steam-es FSX-ről nem tudok nyilatkozni. Nekem még a békebeli DVD-s van meg.
    De belegondolva, semmi akadályát nem látom az addonok telepítésének.
    Csak légy tisztában hogy milyen FSX-ek vannak. Alap FSX + SP1-2 vagy Acceleration. Többet én nem ismerek. Az Acceleration az a nagy kieg pack ami a nagy sebességű repmodellt rakja "rendbe"... eh úgy ahogy eh... meg bizonyos új funkciók látnak napvilágot az F/A-18 géppel.
    Szóval inkább DCS, de ha csak ezen van a legértelmesebb F-14 szimulátor (részemről a Flightgear az felejtős) akkor egyenlőre ez van.