36848
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • wolfhgb
    #19745
    Kedves kollegank Phantomass nak hala, en is a buramra rakhattam a kutyut, az en velemenyem is az, hasonloan az ovehez, h az elmeny fantasztikus, aki csak murepulget es van ra 3 kiloja ne hagyja ki, de sajnos eredmenyes legiharcra meg alkalmatlan a felbontasa, foldi celok sztem labellek nelkul megtalalhatatlanok vele, a legiek kis szerencsevel egy kilometerrol talan! Az elmenye azonban, amit a 3d miatt es latvanyra, frenetikus, en is megvarnam vasarlok helyeben a kovetkezo, remenyek szerint nagyobb felbontasu szeriat.
  • Solt
    #19744
    Akkor kinézett úgy mint a linkelt képeken?
  • PhantomAss
    #19743
    Aham, natívon volt. De a DK2-höz képest jobb lett, már majdnem olvashatóak a labelek, a következő széria szerintem jó lesz. Meg pl. a su25-ben a HUD-ot is el lehet olvasni ha közel hajolsz, a DK2-ben nem tudtam.
  • Solt
    #19742
    A felbontás tuti, hogy a Vive natív felbontásán volt? Nem lehet, hogy a DCS nem kezeli még rendesen? Más alkalmazásban nem volt élesebb a kép? Legalább ÍGY kéne kinéznie, ha minden oké.
  • PhantomAss
    #19741
    Rövid Vive leírás a hétvégi tapasztalatokból, de ne számítsatok semmi profi írásra, csak a saját tapasztalatok:
    vive teszt
  • zoltang
    #19740
  • wolfhgb
    #19739
    Kamu hirdetes, mint amikor nálunk hirdette valaki a sérült grippent a jofogáson! :)
  • repvez
    #19738
    ha 2007es gyártású akkor napi 21 órát repült a mai napig folyamatosan , hogy elérje ezt .Gondolom a napból fennmaradó 3 óra elment az üzemanyag töltésre ,meg a pilóta cserére :)
    Egyébként igen nekem is kicsinek tünik, vagy legalább is valami demo makettnak tünik.
  • Hecker007
    #19737
    Nekem kicsinek tűnik az a gép a képen. A Su35 elég méretes jószág, de ezen a képen a házhoz meg a villanyoszlophoz képest elég kicsike az egész, főleg a szárnyfesztávon látszik szerintem.
  • beci43
    #19736
    Mirage modulom féláron eladó.Akit esetleg érdekel,kérem privátban keressen meg.(Nem Steames)
    Utoljára szerkesztette: beci43, 2016.04.24. 13:25:37
  • PhantomAss
    #19735
    72000 repült órás Su 35-ös? Nem sok az egy kicsit?
  • gsg16
    #19734
    van,ahol ilyesmiket lehet használtan venni:link
  • LeonSilver
    #19733
    Megy ám a fakk meg a hóli sit :D

  • krisztian005
    #19732
    A MI-8-at én is csak ajánlani tudom. Pár gépet én is eladnék Bfü109 K-4 Kurfurst, Fwü190 D-9 Dora és UH-1H Huey, mindegyiket a hivatalos oldalról vettem, vagyis nem steamos, egyenként 20 dollárért adom együtt a hármat 50 dollárért. Akit érdekel irjon privátban.
  • PhantomAss
    #19731
    Nekem is megvan, de ahogy Sakkay kolléga is mondta, és is ajánlom mindenkinek :)
    Én már csak egy Mig 21 re pályázom majd.
  • sakkay
    #19730
    Megvan. Amúgy mindenkinek ajánlom.
  • gantus68
    #19729
    Nem érdekel senkit sem egy MI-8-as? Nekem két kódom van, az egyiktől megválnék.
  • Fürtös
    #19728
    Ja amugy ujra van netem 1.5 hónap után...
    Angol profizmus...
  • repvez
    #19727
    A 25. évfordulóra valamit csak alkotni akarnak, meg a képen elég sejtelmesen rátették ezeket a gépeket , mint a warthog elő reklámnál is volt egy kis ráutalás.
    De majd meglátjuk.
  • Fürtös
    #19726
    Dcs ben most is egérrel kapcsolgatunk sokmindent.
    Ránézzel esetleg közelebb hajolsz és nyomsz egy előre bekonfigolt akció gombot és kész is vagy.
    Ha jól emlékszem alt+c a kis sárga célkereszt.
  • gsg16
    #19725
    miből gondolod?
  • repvez
    #19724
    Nemsokára érkezhet valami uj TM hardver.Vagy F18 bot vagy pedál talán.
  • gantus68
    #19723
    Mi8 modul féláron érdekel valakit?
  • zoltang
    #19722
    Messze van még...

    VEAO Simulation DCS Spitfire XIV Cockpit Screenshots


    Utoljára szerkesztette: zoltang, 2016.04.20. 10:42:29
  • wolfhgb
    #19721
    Jah, 6-7 millanal mar elgondolkodnek inkabb egy ultrakonnyun! :)
  • Borisz80
    #19720
    A Titan 6K csak olcsó 6-7 milla :D
    Hm... azt hiszem maradok az oculusnál.
  • repvez
    #19719
    Ez egy elég "fájdalom mentes" Hall senzoros átalakitás
    "csak" az alkatrészeket kell megcsinálni
  • RODLEE
    #19718
    Sziasztok!
    Joy problémával küszködök,és ide irányítottak tanácsért!
    Van egy Saitek X-52 joyom,minden rendben van rajta csak folyamatosan csűr jobbra!
    Esetleg valakinek valami javaslat javításra,esetleg előfordult másnál is megoldódott!?
    Segítséget előre is kössz!
  • wolfhgb
    #19717
    Fasza, a 6k hoz már scifi vas kell. :) Mondjuk annyi eszük azért még lehetett volna, h a gázkart is a mozgo ülésre aplikálják, vicces lehet, h mozgatja a segget a kuncsaftnak, közben egy rövidebb kezű meg kapálodzik a gázkar után. :) remélem a bot legalább az ulésen van, mert ha az sem, akkor vegképp hülyék! :)
  • Solt
    #19716
    Ennyi... Nem döglött meg feleslegesen a szomszéd kakasa! :D
  • Sidewinder
    #19715
    Az Új-Zélandiak komolyat alkottak.
    Mozgó platformos, nagy látószögű megjelenést biztosító simpit a DCS-hez(270x100 fok):






    Egy régebbi cuccuk, különösen komoly a rotorok sérülése utáni vibráció:


    Egy olcsóbban beszerezhető 180x60 fokos látószöget biztosító rendszerük:


    A honlapjuk árlistával, ha valakit érdekel, és ki is tudja fizetni:
    Itt





  • LeonSilver
    #19714


    Úgy látszik hatott az átok :D és emellett remélem az összes Leatherneckes köcsögnek köröm nő a pöcsére. Gombás...
  • Papa01 #19713
    Igen. Az okokról a fejlesztők tudnának írni...
  • Solt
    #19712
    Karma...
  • Borisz80
    #19711
    A 21-es üzemképtelensége akkor ugye csak a nevada 2.xxx-re vonatkozik? Az 1.5xxx -ben változatlanul üzemképes?

    Amúgy mi lehet az ami működésképtelenné teszi a 21-est? Elég sokszor vannak gikszerek a 21-el nagyobb frissítéseknél.
    Utoljára szerkesztette: Borisz80, 2016.04.16. 10:05:41
  • Papa01 #19710
    Igen, úgy van, ahogy wolfhgb írja, a link a 2.0 frissítéséről ír.
  • wolfhgb
    #19709
    Az alap 1.5 is frissult, de amirol itt szo van, az a 2.0 frissulese, az 1.5 nel maradt a verzioszam.
  • repvez
    #19708
    Akkor ez most azt jelenti, hogy mindenki megkapta a 2.0ás fejlesztést vagy csak aki megvette a nevadával együtt?
    Tehát az alap dcs word is a 2.0.2-es lett?
  • Papa01 #19707
    DCS 2.0.2.52262 frissítés.
    Azért az első mondat (NOTE) érdekes... :)
  • beci43
    #19706
    Várd meg,bár nyár eleje kb. a megjelenése és az első 1-2 hónapban irreális lesz az ára.