36848
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • wolfhgb
    #19825
    Koszi, meg tudom oldani szerencsere kinti karival a fizetest is, csak vacilalok, h amerikai rokon rendelje meg sajat cimere es hajozza be nekem, ugy is kb annyi a posta, es 25$ a vamkoltsege, viszont 4-6 het az ideje, v rendeljem inkabb nemetbe, csak nem tudtam ugy mi a fajdalomkuszob a cuccra. Koszonom meg egyszer az infot!
  • Solt
    #19824
    PH-n volt ilyen, de aki magyar kártyával rendelte azoknak törölték a rendelését. 699 euró + postaköltség, ami gondolom olyan 30-40 euró lehet kb. Erre már más költség nem jön.
  • wolfhgb
    #19823
    Szevasztok, Rendelt mar valaki mondjuk nemetorszagi cimre innen oculust? Mi a helyzet az araval? Mennyiben all meg a vegosszeg postaval vammal egyutt? vagy ismertek netan olyat aki mar megrendelte?
  • molnibalage83
    #19822
    Tudom, a Falcon BMS topikon is volt ilyen szavazás és ott is ilyen idióta eredmények jöttek ki. Sajnos...

    A frissítés infót köszi.
  • VO101Tom
    #19821
    Ez közönségszavazás volt, hogy kinek mi a fétise, nem az volt a kérdés, melyik illene a többi közé. Egyébként egyetértek.

    Azt olvastam, hogy a régi térkép frissítése csak akkor lesz kiadva, ha az edge meg a 2.x végleges lesz. Tehát 1.5-höz nem lesz ilyen frissítés.
  • molnibalage83
    #19820
    Lesz ilyen frissítés?
  • molnibalage83
    #19819
    Pedig reálisan az F-16A Block 1- Block 25 tartomány lenne jó, F/A-18A, F-4E Phantom II.
  • VO101Tom
    #19818
    Én pl Gripent látnék szivesen DCS-ben (vagy akárhol), persze normális avionikával, kidolgozással.
  • VO101Tom
    #19817
    Ez csak vicc volt. Nincs szó egyikről sem :)

    Egy helyen olvastam megemlíteni a 22-est, volt egy nem hivatalos szavazás ED fórumon, ki milyen merev szárnyú gépet látna szinesen, ott szerepelt az F-22 és az F-35 is, mindkettő olyan 5% körül végzett, F-18 Super Hornet nyert 40% fölötti szavazattal, Tomcat és F-16 15% körül, a többi 5% körül (F-18 Hornet, F-22, F-35, F-15, F-15 Strike Eagle).

    Hogy Pak-Fa -t mennyire nyomják az orosz fórumon, arról nincs infóm.
  • i robot
    #19816
    Venném mindenképp! Persze a tökéletes hang fontos lenne, csak ez tud olyan faszán vonyítani.
  • PhantomAss
    #19815
    A Ka 26 nekem is nagy kedvencem, simán fizetném az 50 dodót ha kijönne holnap. Az sem érdekel hogy nem katonai gép...
    Az X-plane 9-hez van Ka26 modul, de elég gyenge sajnos.
  • Borisz80
    #19814
    Ha ezt megcsinálnák, akkor ez lenne a legkoncepciótlanabb modulok királya. :D
    Mint annak idején a FreeFalcon 5-ben a repülhető, kabinnal rendelkező An-2-es.
  • Cancri55
    #19813
    Jo reggelt! Kippattantak a szemeim a realisztikus F/A-22 vagy PAK-FA modul kijelentesdre.... gondolom csak viccnek szantad, hozza teszem, nem olvasok ed forumot, de ha valoban igaz az allitasod, akkor hozza a szinvonalat a dcs tarsasag.....
  • Sidewinder
    #19812
    A vegyszerező Kamov jöhetne. Vegyi mentesítés+ csapatszállítás. Valószínűleg a megvalósításánál is kevesebb akadályba(pl. titkosszolgálati gyártói jóváhagyás hiánya egyes rendszerek pontos lemodellezéséhez) ütköznének. Öreg vas a Ka-26, de a kedvencem marad mindig is. Az a gép szerette meg velem a repülést. Egyszer elvittek napraforgót permetezni a falu mellett(sajnos a pilóta már nem él akivel akkor repültem),az első forduló kissé ijesztő volt, de utána nagyon megtetszett. Utána minden évben repültem velük, ha oda jöttek. Persze mg helikopter pilóta akartam lenni később, csak annak Magyarországon 2 féle módja van jelenleg: beleszületsz egy olyan családba ahol a családfő vagy egyéb közeli rokon egy mg. helikopteres cég tulaja, vagy ötöst nyersz a lottón( min 255 órát kell repülni ahhoz helikopteren a PPL-H alapképzéssel és a Kamov átképzéssel együtt, hogy egyáltalán megkezdhessed az mg kiképzést, a Kamovot pedig 320-360 ezer forintért adják, óránként). Így maradt a vitorlázórepülés, mert az olcsóbb. Igazi Kamovot is sikerült vezetnem már, természetesen csak útvonalon, nem mg munka közben, mert meghalni nem jó.Helikoptert vezetni klassz, érdekes élmény, más mint egy repülőgép. Szóval én örülnék egy ilyen modulnak.Persze tudom,hogy a legtöbben anyáznák ED-et,hogy miért nem egy realisztikus F/A-22 vagy PAK-FA modul készült helyette. Egyébként a Ka-26-os modern utódjának, a Ka-226-osnak csinált professzionális kiképzéshez használható szimulátort a Transas nevű orosz cég(korábban Kronstadt néven futottak). Tehát én támogatom a vegyszerező Kamov Ka-26 modult( akár lehet 226 vagy 226T-is) :D
  • Papa01 #19811
    Oké! :)
  • sakkay
    #19810
    Voltam megint helikopátereznimajd mesélek
  • sakkay
    #19809
    Sok a meló, új barátnő..halálos kombináció
  • Papa01 #19808
    Szia Sakkay, rég beszéltünk! :) Hogy vagy? Nem dumálunk valamikor? :))
  • sakkay
    #19807
    Szia Papa!
  • Papa01 #19806
    Grautla, majd számolj be, hogy tetszik! :) Én az F-18-asra várok (bár tetszik a Mirage, a Tiger és a Tomcat is, az álom típus az Intruder és a Tornado IDS),bár azt sem hiszem, h teljes áron megvenném...
    A helikkel az a gondom, hogy a Kamov kivételével több ember munkáját kell végezni, és hát ugye a fa probléma... bár nem is tudok velük valami jól repülni alapból sem. :) Remélem, hamarosan repülhető lesz multiban a lövész pozíció is. :)

  • LeonSilver
    #19805
  • sakkay
    #19804
    Az a baj, hogy még én is ezen gondolkodom..de csak ha kijön a steamos nevada
  • LeonSilver
    #19803
    Én hamarosan megveszem :) nem érdekel az ára.
  • Nesuten
    #19802
    van már modul manager ami nem jobb mint a steam de csak pipáztatni kell és aktív nem aktív a modul
  • sakkay
    #19801
    Hindért????Simán, még többet is mondjuk ki is használják majd ezt..
  • wolfhgb
    #19800
    Mondjuk 64$ ert a nevadaval parositva, mar majdnem azt mondom, h ha meg ezt az arat le is akciozzak 50% al, akkor soso, am legyen! :)
  • wolfhgb
    #19799
    Osztom az allaspontod, osszehozhatnanak vegre valami izig verig harci forgoszarnyas modult vegre. Mi lesz a kovetkezo? Vegyszerezo kamov? Szunyogirto bevetesekkel a kuznyecov felett? :)
  • bgabor911
    #19798
    Egy DCS:Hindért nem adnék 50 dollárt, nemhogy ezért a pehelysúlyú francia kis fosért. :D
    Megint egy tök haszontalan modul.
  • bgabor911
    #19797
    Madj akkor veszem meg, ha értelmes ára lesz ér elérhető lesz Steam alá. Addig nem kell. Nem fogok szarozni a Steam nélküli gagyi verzióval.
  • VO101Tom
    #19796
    Azért egy ilyen gyártósor felállítása nem két fillér, és egyéb technikai okai is lehetnek, hogy miért ekkora a kapacitás. Még az apple-nál is vannak hónapos eltérések melyik országban mikortól kapható a telójuk, egyszerűen a kezdeti hype kiszolgálására nem érdemes egy teljes gyártósort felépíteni, melósokat betanítani, hogy aztán két hónap múlva szerelhessék szét az egészet. A hype utáni kapacitásra érdemes ezeket tervezni. Ezen kívül amit mondasz, hogy "feltöltik a raktárkészletet", ez zajlik most, azzal a különbséggel, hogy amivel készen vannak (vagy egy részét), azt azonnal postázzák is. Miért lenne az jobb, hogy fejlesztés befejezése után hónapokat várnak, hogy "feltöltsenek" egy qrva nagy raktárat (fizetni kell a tárolást is), aztán egyszerre odaadják mindenkinek? Ha az előrendelésnél vállalt határidőt tartani tudják, akkor nekik ez a megoldás a legjobb.

    Ami a fizetést illeti, tuti, hogy a saját bankod napi árfolyamán fogják elszámolni, amikor az utalás megtörténik. Te nem azt vállaltad, hogy ha megjelenik akkor majd 140e Ft-ért veszed meg, hanem hogy 500 dollárért (vagy amennyibe kerül). A dollárban számolt ár nem változik, de a valuta árfolyam mozgása az a te rizikód.
    Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2016.04.30. 14:02:55
  • wolfhgb
    #19795
    Pedig keszulj arra, h a bank a napi arfolyamon fogja szamolni az utalas napjaval!
  • Borisz80
    #19794
    Én nem értem ezt a gyártási- eladási procedúrát. Ha kész a cucc akkor nekiállok a tömeggyártásának. Feltöltöm a készleteket és mehet az árusítás, majd ahogy a készlet fogy úgy gyártom a további mennyiséget. Eléggé fel lehetett előtte mérni hogy kurva nagy kereslet lesz rá. Erre ilyen limitált példányszámokat gyártanak x időnként, a vevő meg 4-6 hónap múlva meg is kapja amit rendelt?
    Azért remélem a valuta árfolyamot arra a napra kalkulálják amikor lenyomtam a megrendelést. Kellemetlen lenne hogy amikor tényleg kiküldik és levonják a számlámról a pénzt akkor legyen 285 helyett -mit tudomén- 4xx a dollár.
  • wolfhgb
    #19793
    Ketlem! :)
  • Nesuten
    #19792
    sziasztok itt már mindenkinek meg van a nevada ?
  • PhantomAss
    #19791
    Hát igen. Lehet hogy nem véletlenül van odaírva mindegyikhez:
    'Rift not available for individual retail sale. Not available in store.'
  • wolfhgb
    #19790
    Mondjuk mind sold out os! :)
  • wolfhgb
    #19789
    Best buy
  • wolfhgb
    #19788
    A kint elo ismerosom, aki kuldi nekem haza, azt mondja, h a best bay nal, ami olyan mint a media markt nalunk, kaphato a cuccos, megneztem az oldaluk es valoban fent vannak a kinalati listajukon a pc vel egyutt forgalmazott konfiguraciok.
  • PhantomAss
    #19787
    A CV1-et tuti hogy nem tudod boltban megvenni, az előrendeléseket most viszik ki, a következő hullámban már talán nagyobb darabszámot fognak kiszállítani.
    Mivel egy személy csak egyet rendelhetett egy címre, így e boltnak elég nehéz lenne megoldani azt hogy legyen belőle készleten.
    Ha valami boltban látod akkor azt tudom esetleg elképzelni hogy megrendeltek egy darabot, és amikor megjön továbbküldik.
    De azt nem hiszem hogy lenne olyan bolt jelenleg a világon ahol csak úgy leemelnék a polcról mert van nekik készleten.
  • wolfhgb
    #19786
    Bocs, nem egeszen a temaba vag, de Letezik az, h az elorendelesekre honapokat kell varni, amerikaban meg mar boltban polcrol kaphato a vegleges valtozata az oculusnak?