36899
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • LeonSilver
    #19996
    "lehet zöld /piros vagy kék az számit, hogy a lehető legjobb teljesitményt adja le azért az árért amit még hajlando vagyok kiadni egy VGA-ért"

    Erről van szó!!
  • repvez
    #19995
    reméljük az új szériával elnövi az ilyen kompatibilitási hibákat, más architektura máshogy viselkedik majd a játékok alatt.
    Persze benne van a pakliban, hogy nem vagy más gond jön, de engem nem zavartak eddig sem a fehér csikok a partnál .
    ÉS nekem egyedül az ár érték számit. lehet zöld /piros vagy kék az számit, hogy a lehető legjobb teljesitményt adja le azért az árért amit még hajlando vagyok kiadni egy VGA-ért, eddig mindig ugy jött ki a sor , hogy CPU és VGA-ból is a pirosak nyertek.
  • wolfhgb
    #19994
    Kb 6-8 eve nekem is folyamatosan amd m volt, most ugy dontottem, megproszalom a zoldeket, lassuk fejlodtek e a 8 ev alatt, a narancsosoknak nem sikerult! :) de nem mondhatjak, h nem adtam nekik eleg idot a felzarkozasra! :)
  • LeonSilver
    #19993
    Én a CloD miatt dobtam ki az ATI-t, pedig qrva jó kis karim volt.
  • wolfhgb
    #19992
    Ha a szamokat nezzuk, mar megint nem kell sokat vaccilalni, h piros v zold. :) kar, h a dcs a zoldet preferalja nemikepp jobban.
  • wolfhgb
    #19991
    Dk 2 szinten van, nagyobb latomezovel, ha hihetunk nekik, es az ara is hasonlo, mondjuk a head trackingre kivancsi lennek, ha van neki egyaltalan.
  • wolfhgb
    #19990
    O, egy ket ev es meg az aldi tejhutoben is vr sisak lesz a joghurt utan! :)
  • repvez
    #19989
    A kis kinaiak sem akarnak lemaradni
    Bár nem olyan olcsó, de próbálnak alternatívát csinálni a nagy VR őrületre.
    Gondolom ennél egy sima asztal kiterjesztést kell csak a kis kijelzőre beállítani , már csak azt lenne jó tudni, hogy milyen progival teszik stereo képé a játékok képét.
  • wolfhgb
    #19988
    Hat akkor talan karacsonyra osszejon a dolog.
  • Solt
    #19987
    Pletykák, fél hivatalos, hivatalos infók alapján kb EZ most a realitás időpontokat és specifikációkat tekintve.
  • wolfhgb
    #19986
    Az amd mikor dobja a picra?
  • repvez
    #19985
    Én megvárom elöször, hogy mit mutatnak a tesztek már az árcédula és azután döntöm majd el, hogy zöld vagy a piros oldalt választom, de eddig a piros 470 vagy 480as a befutó, legalább is amit eddig a DX12 és a VR oldalról több támogatást olvastam a pirosak háza tájáról mint a zöldeknél.Meg most talán a fogyasztás és ezzel együtt a melegedés is kevesebb lesz ott.
  • sakkay
    #19984
    1070-et..
  • Sidewinder
    #19983
    Csúnya műrepülés Kamovval, bekapcsolt stabilizáló rendszerrel
  • wolfhgb
    #19982
    Tervez valaki a csoportban gtx 1080 vasarlast?
  • gantus68
    #19981
    Gazelle aerobatics
  • LeonSilver
    #19980
    És? Állított valaki valami mást?
  • VO101Tom
    #19979
    Köszi, az STS szimet ismertem, az Eagle Landert még nem
  • bgabor911
    #19978
    Amikor a külsős modulfejlesztő cégek még sehol sem voltak, már akkor sem volt koncepció a DCS mögött.
  • Borisz80
    #19977
    Bocs a további Off-ért, de ezt még leírnám.

    Ha űrsiklós szimre vágytok akkor inkább a "Space Shuttle Mission Simulator 2007"-et ajánlom (+kieg. / patch). Eredeti küldetések leszimulálása. Ez is egy életművészet mire megtanulja az ember. Ha a hardcore-on nyomja az ember akkor nem árt ha kinyomtatja a feladat és műveleti sorrend listákat. Na meg persze tudja hogy a millió kapcsolóból melyik melyik panelen található meg. ;)

    Orbiter.
    A NASSP 7 beta-ról meg annyit, hogy az Apollo 7-et modellezi nagyon komolyan. Aki űber űrbuzi az bekapcsolhatja az igazi AGC módot is ami az eredeti Apollo 7 vezérlőszámítógépének programját futtatja az orbiterben. ;) Ja és nem kell az orbiter MFD-ire támaszkodni mert mindent meg lehet az AGC-vel csinálni.

    Másik jó űrhajós szim.
    "Eagle Lander 3D"
    Holdkomp szimulátor. Apollo leszállóhelyekre való leszállás. Újra dokkolás. Youtub-on nézzétek meg. Rengeteg még a régi 2.12-es verzióval készült. A legújabb verzió részletesebb 3d modell (kabin) és holdfelszínt tartalmaz. Kicsit macerás elindítani, mert dll-t kér. Van egy Yahoo group-ja, ott lehet segítséget kérni. Ha nem veszi meg az ember akkor demo verziós a program , A 11 végső megközelítésben ki lehet próbálni.

    ON
  • wolfhgb
    #19976
    Koszi
  • VO101Tom
    #19975
    Neem, azt nem viccből írtam, az Orbiter nem fiatal már, de egész jó, mély szimuláció van benne, lehet repkedni úrsiklóval, meg ahogy Vampi linkjén látni, modokkal lehet Apollo küldetéseket is végigjátszani. A sikló pályára állása, visszatérése egész korrektül le van modellezve, dokkolni az ISS-hez is elég nehéz, csak mint minden hardcore szim, ez is sok előolvasást igényel, mert magától az ember nem fogja kitalálni, hogy mikor hogy és miért kell azt csinálni amit :)
    sg-n van saját topikja is btw...

    Orbiter
    Lap alján vannak linkek, ha kedved lenne letölteni :)
  • Death Rattle
    #19974
    Éééés itt a lényeg : a KONCEPCIÓ (hiánya)

    Na, az a DCS-nak bizony nem van. Hacsak az nem hogy mindenféle titkos csatornákon felmérik hogy éppen mire van a legnagyobb igény, oszt kiadnak egy-egy modult ami (többé-kevésbé) a témába vág. Arra mostanában figyelnek hogy majdnem minden megjelent típusnak legyen autentikus ellenfele, de ezt nem viszik túlzásba. Vagy csak későn eszméltek rá erre ?
  • wolfhgb
    #19973
    Nincs meg. Linkelj egy videot, hagy rohogjunk egyet. :)
  • VO101Tom
    #19972
    Ezt még nem ismertem, le is szedem, köszi a tippet. Én főleg a siklóval repkedtem, amikor még sokkal több időm volt repkedni ilyesmikkel. :)
  • Borisz80
    #19971
    Na az még egy jó kis űrmechanikával megáldott szimuláció! A NASSP 7 modul megy? :D
  • repvez
    #19970
    fogalmam sincs , mert nekem nincs meg
  • wolfhgb
    #19969
    Ez valami küldetés az uh nál? Még jó, h anno akciosan megvettem, de repulni még nem repültem vele egy métert sem. :)
  • repvez
    #19968
  • wolfhgb
    #19967
    Mit ki lehet hozni a jóöreg minyoból, igy milyen könnyűnek tűnik! :)

  • wolfhgb
    #19966
    Igen, kicsit nekem is az az erzesem, h boldog boldogtalan modulokat kreal, mindenfele koncepcio nelkul.
  • VO101Tom
    #19965
    Nem is vitatom, hogy a repülőgépek részletessége, kidolgozása az egyik legjobb a DCS-ben, de szerintem a körítés legalább olyan fontos. A G stuka sem rossz gép, de Late '44 Normandia térképre abszolút oda nem illő. F4U pl, egyik kedvencem a 2.vh-s távol keleti gépek közül is, de térkép és játszópajtások nélkül szintén semmi értelme betenni (Leatherneck dolgozik rajta, vagy még csak gondolkoznak rajta, nemtom, de mint lehetséges modul már meg volt említve). Miközben semmilyen más ww2-es modulról nincs szó, legyen az bombázó vagy csatarepülő. Ezzel mégis milyen küldetéseket lehet tervezni? Ráadásul mindezt úgy, hogy a játékosok túlnyomó többsége inkább levegő föld küldetéseket szeret repülni. Lesz nekik a P-47 egyik oldalt, Stuka a másikon?
  • Papa01 #19964
    Szerintem nem a típusokkal van a gond, hanem a "körítéssel". Kézbe vennének egy v. két korszakot, eseményt.. pl, Vietnam, 91-es Öbölháború .. és ezekhez gyártanának térképet és típusokat... :) Mindenki boldog lenne.
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2016.05.13. 13:40:28
  • Klusi86
    #19963
    Bocsánat, hogy belevau, de én örülök a Stukának. A DCS-ben a legkomplettebb a motor menedzsment az IL-2 Clod, BOS, DCS hármas közül, és még a repülés modell is rendben van. Legalábbis úgy emlékszem Tom, a Fókánál és a Messernél is elégedett voltál vele és úgy nem igazán olvastam problémát itt a fórumon egy külsős modullal szemben sem. Annál inkább a keretrendszerrel kapcsolatban, az tényleg szar. Szívesen lődöznék már a két 37mm-essel tankokra úgy, hogy azok nem rögtön felrobbannának mint a BOS-ban (ezt legalábbis videóban láttam, hogy így van.) Sajnos az A2A gondozásában nem készül Stuka ami hasonló színvonalú lenne, bár ott meg a repülés modell nem említhető egy szinten a DCS-sel. Nálam biztos vétel egy steam leárazáskor :D Még azt hozzá teszem, hogy a földi egységek sérülés modelljénél itt is javíthatnának egy kicsit, mert lángra kap, majd robban kb egy db robbanási effekttel.
    Utoljára szerkesztette: Klusi86, 2016.05.13. 12:53:46
  • LeonSilver
    #19962
    Az eladásokból is van zseton. De szerintem a liszensz díjakból több. Mert nem gondolom, hogy csinálok egy modult és csak úgy elkezdem árulni, mint DCS modul.
    Te is tudod, hogy hogy indult a MIG-21 project. Vagy a gazella.
    Laci sem azért állt neki a 21-nek, mert az pont passzol a korábbi DCS-s gépekhez.
    És a Polychopos gazella is pont így indult. Egy 3d modellező srác kezdte az egészet.
    Hogy miért pont a Gazella? Ezt tőle kellene megkérdezni, de gondolom ahhoz volt cucca, ismerős vagy csak az tetszik neki.

    EDe a saját, jól felfogott érdekéből soha nem fog olyant mondani, hogy csak x,y és z gépeket csinálhatnak a külsősök.
  • VO101Tom
    #19961
    Hát mi másból lenne nekik pénzük, ha nem az eladások utáni részesedésből? Abban én is Phantomassal értek egyet, hogy ha konzekvensen egy harctérre fókuszálnának, akkor sokkal több modul fogyna, hiszen a gyűjtő szenvedély is nagyobb az emberben, ha egy sorozat darabjait kell összerakni. Én kizártnak tartom, hogy ez a katyvasz tudatos tervezés, vagy engedélyezés kérdése lenne, sokkal inkább nemtörődömség. A külsős cég csinál amit akar, ha el tudja adni az az ED-nek talált pénz, ha nem, akkor meg így jártak. De én nem is az ED-n csodálkozom, hanem a külsősökön. Hogy NEKIK miért éri meg ez, na az a jó kérdés.
  • VO101Tom
    #19960
    Orbiter megvan? :)
  • wolfhgb
    #19959
    En is hagy, en is hagy kivanjak!!!! :)
    Urrepulo modult akarok!!! :)
    Es holdraszallo egyseget!
  • LeonSilver
    #19958
    Miért haragudnék? Beszélgetünk, nem? Az, hogy nem egyezik a véleményünk még nem ad okot a haragra :)
    Igazam van? Nem? De!

    De EDét NEM érdekli, hogy mennyit adnak el belőle. Gondolom külsősöktől a nagy pénzt nem a modulok eladásából szedik be. És épen azért , mert EDe pontosan tudja, hogy ezekből viszonylag kevés fogy.

    Én tényleg nem tudok mást mondnani, hogy ha nem tetszik ne vedd meg. Én sem vettem meg ezeket a szutykokat, hogy M-2000C, Farbatosz albatros, C-101, stb..
    A gazellát meg fogom venni, mert helikopter és mert tetszik.

    Kívánságokat is tudnék mondani kezdve az F–4 Phantom II-tól kezdve a Harrieren keresztül akár Tornadoig. De... leszarják. Akkor meg minek :) (tudom, Harrier az lesz)

    Az, hogy belebuknának erősen kétlem.
    A Stukát tuti nagyságrendekkel többen fogják megvenni, mint a Gazellát. Nem itthon, bár azért itt is fogyni fog belőle néhány példány. Nem mindekit zavar az, hogy történelmileg nem lehet hová tenni.
  • PhantomAss
    #19957
    Ne haragudj de a hsz első részével nem értek egyet.
    Tudom hogy a pénzről szól de pont ez a lényeg: akkor csináljanak olyat amit sokkal többen megvennének. Nekik nem lenne többlet munka, mi meg örülnénk.
    Ne vedd meg ha nem tetszik-erre aztán fel lehet építeni egy jövedelmező vállalkozást, jó hozzáállás.
    Épp csak a vevők kívánságait nem hallgatják meg, minden más fontosabb.
    Nem baj, majd belebuknak ők is.

    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2016.05.13. 11:09:24