36900
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • LeonSilver
    #20197
    Itt nincs off... illetve amire ÉN azt mondom, hogy off - az az off
  • Papa01 #20196
    :-)
  • wolfhgb
    #20195
    Az enyem egesz elfogadhato teljesitmenyu, dobd a serialt! :)
  • Papa01 #20194
    :) A gépem azért már nem mai... emiatt sem raktam fel eddig. Egy tesztet azért kipróbálok.
  • wolfhgb
    #20193
    Irigylem az ilyen jellegu dilemmaidat! :)
    Apropo, aki nem latta volna, albatros nevada combo, 64$ az ed nel a hetvegen.
  • Papa01 #20192
    Neeem, még anno az A-10C mellé kaptam ajándékba, mert azt előrendeltem. :) Eddig ott porosodott a gépemen, gondoltam - Olyan szép ez a mai vasárnap, tegyük fel a Nevadát.. :)
  • wolfhgb
    #20191
    Megvetted az albatros nevada combot?
  • Papa01 #20190
    Köszönöm, telepedik... kíváncsi vagyok mit alakít a gépemen... :)
  • LeonSilver
    #20189
    Aha. :)
  • Papa01 #20188
    Sziasztok!

    Ugye a DCS 2.02 alá is aktiválhatóak a korábban vásárolt modulok? :) Illetve a két DCS verziót egymás mellé is fel lehet telepíteni?

    Köszönöm a válaszokat! :)
  • gsg16
    #20187
    OFF
    én EZT várom,hogy kiadják!
    ON
  • sulyid
    #20186
    Én is a WG:RD-t nyomom mostanság (meg mellette a COH EAW-ot meg a Napoleon Total Wart, így szerintem le is fedtem a 3 legérdekesebb történelmi korszakot). :)
    Ha kifizetnek akkor nagyvalszeg beszerzem már az A-10C modult, már 1 hete arra vagyok rákattanva. :D
  • wolfhgb
    #20185
    Akkor ki kell probalnom! :) es most mar legyen eleg az offolasbol! :) :) :)
  • Solt
    #20184
    Fürtös leírta a lényeget... :)
  • Capt Baloo
    #20183
    Nagyon jó kis játék. Az offline kampányai szerintem mondjuk nincsenek annyira jók (hangulatban) mint a World in Conflict volt, de egyéb tekintetben abszolút no.1 mindhárom rész, főleg multiban.
  • Fürtös
    #20182
    Nekem is megvan, van feelingje rendesen de a balance miatt vannak benne "kompromisszumok" Ennek ellenére az utóbbi 10 év legjob RTS játéka.

  • wolfhgb
    #20181
    Jopofanak tunik, milyen a jatekelmenye?
  • wolfhgb
    #20180
    Ranezek! :)
  • Solt
    #20179
    Cirka 3 éves, csak most fedeztem fel magamnak! :)
  • wolfhgb
    #20178
    Ez valami mostani?
  • Solt
    #20177
    Nálam a Wargame: Airland Battle most a sláger... :)
  • VO101Tom
    #20176
    Dune2 qrvajó, androidos dosboxal fut telón is :)
  • wolfhgb
    #20175
    Settlers, dune, age off empire, c&c?
  • Solt
    #20174
    Mivel jatszol?
  • sakkay
    #20173
    Majd ha kijön a steamos nevada. Most elvagyok stratégiával.
  • LeonSilver
    #20172
    10%-al olcsóbb a sztímen a Gazella. Hátha valakit...
  • Frenky
    #20171
    Sziasztok! 2016.05.30. 18:30-tól Akinek van kedve, csatlakozzon :!:
    DCS HAF + HUNAF szerveren légcsavaros gépekkel való gyakorlás, földi célok leküzdése, igény esetén DogFight 2vs2 vagy több géppel. Bázis reptér Novorossiysk, onnan pár Km-re Gelendzihik reptér környékén vannak a földi célok. Szerver pass: magyar
    Akit érdekel csatlakozzon a HUNAF Ts-re, VO101_Tom vagy tőlem kérjetek hozzáférést. Üdv, HUNter
  • PhantomAss
    #20170
    Most nézem hogy egész jó program lesz jövő héten Berlinben, repülni fog pl. B52, Me 109, Me 262
    Majd lövök pár képet
  • wolfhgb
    #20169
  • wolfhgb
    #20168
    Teljes helios rendszer, (erintokepernyon kapcsolhato teljes pilotakabin, elo muszerekkel es mfcd kel.) elado. A rendszer tartalmazza a 19" os erinto kepernyot, a beallitott profilokat a kovetkezo modulokhoz: A10C,Mi8,F15,Szu27,33, es meg a neten elerhetok profilok mas modulokhoz is, aki ismeri tudja, milyen szinten dobja meg a repules elmenyet, minden kapcsolo es gomb az erinto kepernyon kapcsolhato a klikkelheto kabinokban, de a nem kattinthato kabinoknal is vezerelheto a gombok kapcsolok nagyresze, profiltol fuggoen. A teljes rendszer elado, programmal, beallitott profilokkal, es kepernyovel egyutt. Erdeklodni privatban.
    Egy kep, a rendszerrol:
  • wolfhgb
    #20167
    valaki esetleg próbálta már a leap motiont a dcs ben? használható ilyen szinten mint a videoban, a klikkelhető kabinokban?

  • gantus68
    #20166
    Guns Guns Guns
    Utoljára szerkesztette: gantus68, 2016.05.25. 12:53:37
  • PhantomAss
    #20165
    Mig 21?
    Küldj egy privit pls hogy mire gondolsz
    köszi
  • beci43
    #20164
    Eladó,ha érdekel.
  • wolfhgb
    #20163
    Sebaj, egyik sem kizaro ok a repuleshez! :)
  • molnibalage83
    #20162
    Hát én? Én csak 33 vagyok és az asszony sem fiatalabb 9-cel, csak 3-mal. XD
  • LeonSilver
    #20161
    Persze, megértelek. Ízlések és pofánbaszások ... :)
    Én nagyon nem bántam meg, hogy megvettem. Kurva jó vele repülni!
  • PhantomAss
    #20160
    Szeretem a heliket, de speciel a gazelle nem az esetem.
    Mi 24-re várok, most csak a mig 21-et venném meg ha lenne jó áron, egyelőre más nem érdekel.
    nameg a 2vh-s gépek jöhetnek dögivel.
  • wolfhgb
    #20159
    Kinek mi a zsánere! Valaki a forgoszárnyasokat, valaki a légcsavarosokat, van aki a modern rendszereket, valaki a 9 évvel fiatalabbat, más a paprikás csirkét nokedlivel. Izlések és pofonok ugyebár, egy biztos, ha 200ft lenne az oldalon minden, tuti mindenki megvenne az utolso missiont is mind egy szálig, még a combined arms hoz is sztem. :)
  • LeonSilver
    #20158
    Ja, hát nem olcsó mulacccság ez a szimulátorozás.
    Azért viszonylag jó vas kell hozzá, plusz a kiegészítők és még a szoftverek.. :(

    Viszont azt nyugodtan állíthatom, hogy ez a modul megéri a pénzét :)
    Messer, Mirage, Alba, Hawk, MiG-15 - ezek nincsenek meg és nem is tervezem a megvételüket. Ja, meg most az F-5E... nem kell ez sem.
    A gazella viszont... hát valami fergeteges srácok! Imádom :D