36900
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • VO101Tom
    #20237
    off/ Tudom, ez egyéni szocproblem, nekem a 70e Ft-os Wacom Intous táblm működött szarul Photoshop (!) alatt, a Wacom az Adobe-ra mutogat, az Adobe a Wacomra, és mindketten a Windowsra, szerintük a Windows Ink felület szar, a Microsoft szerint meg nem is ilyen ceruzákhoz való. Fasza helyzet mi? :) Fórumbejegyzések alapján ez már azóta megy, mióta a 8.1 kijött. Röhej, hogy hónapokkal később egy fórumon mégis találtam megoldást, egy kétsoros user config fájlt kell notepadban készíteni, a Ps mappájába betenni, és innentől működik a nyomásérzékenység, meg minden ami kell (ezzel sanszos, hogy mégis az Adobe sara lesz ez). Mit nem adtam volna egy szaros checkboxért ami megold mindent
  • Hecker007
    #20236
    Próbáld ki az OBS-t, hivatalos oldal, ez tud felvenni streamelni, kb mindent. A shadow playben azért kell bekapcsolni az asztalkép felvételét sok játékban, mert nem teljes képernyős módban futnhak hanem borderless window-ban.
  • LeonSilver
    #20235
    Itt lehet bekacsolni. Vannak szoftverek, amikkel nem kompatibilis ez a szar.
    Ha rákeresel, hogy "nvidia shadowplay not recording", akkor a gugli vagy 300k találatot dob fel, és bár vannak önkéntes hotfixelők - nem működnek. Ez a helyzet w10 alatt. :(


  • PhantomAss
    #20234
    Hmm, én még nem találkoztam problémával, azt sem tudom hogy azt az 'asztalképet' hol kell bekapcsolni.
    Nálam eddig nem volt gond, de persze lehet hogy van ahol nem működik.
  • LeonSilver
    #20233
    Nem minden játék alatt működik rendesen. Én a "rendesen" alatt azt értem, hogy nem kell bekacsolni az "Az asztalkép felvételének engedélyezése"-t. Mert (nálam legalábbis) még DCS alatt is ezt be kell kapcsolni, meg a játékok zöménél is. Évek óta szenved ezzel a szarral az nvidia. Normális, elérhető felvevő progit meg nem tudok helyette. A fraps is már a múlté... 2013 február óta nem frissítették.
    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2016.05.31. 08:34:20
  • PhantomAss
    #20232
    Na ez a banner már illik a játékot, thx!

    Mi a bajod a Shadowplay-el ? Nálam tökéletesen működik DCS alatt.
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2016.05.31. 08:24:40
  • LeonSilver
    #20231
    Azé' az nvidia is elmehet a búsbüdös picsába, hogy nem bírja normálisan megcsinálni azt a szaros shadowplay-t..
  • gantus68
    #20230
  • VO101Tom
    #20229
    Ja ja, jó lett
  • whiteskull
    #20228
    Köszi szépen! Nagyon jó lett! :)
  • feca1229
    #20227
    :-)
  • Papa01 #20226
    Én is a képet vettem észre elsőként. :-)
  • feca1229
    #20225
    Aha, butaságom története, köszi Papa amugy tényleg bannak olvastam, nincs ra mentségem. :-)
  • Solt
    #20224
    Igen-igen, köszönjük Uram! :)
  • Ati810
    #20223
    Nagyon szívesen.
  • Papa01 #20222
    A BANNERért, nem a BANNért! :) Tényleg jól néz ki! :) Köszönjük! :)
  • feca1229
    #20221
    Mi történt?
  • LeonSilver
    #20220
    Ati810 kollégának köszönet a bannerért!
  • gantus68
    #20219
    Ed member írta anno, hogy 1.5 után nem lesz nagy kedvezmény, max 30% a régebbi modulokból.

    A map-okat integrálják egy közös build-be, már ki szerették volna adni, de jelenleg a Nevada védelme nem működik, és ez késleltetheti az f5e-t is.
  • VO101Tom
    #20218
    Én az orosz vasakkal vagyok így, az egyik utolsó nagy leárazásnál bevásároltam mig-21, mig-15, mi8, és komolyan egy órát nem repültem velük összesen. Pénzkidobás volt csak. De ha úgy vesszük a ww2-es gépeken és A10c-n kívül nekem minden csak pénzkidobás volt :)
  • feca1229
    #20217
    Pontosan erről beszélek, van mikor több hétig nem repülök valamelyikkel, és a hiányos tudásom máris elveszett, tanulhatom újra a tipust, igaz általában beugranak dolgok, de azért ha sürübben használja az ember akkor jobb. Például valamelyik akcióban megvettem kb. egy éve a Hawkot és nem repültem vele eddig talán 4 órát, nem is értem miért vettem meg.
    Egyszerűen időm nincs rá.
  • Hecker007
    #20216
    Reméljük tényleg így lesz.
  • VO101Tom
    #20215
    Ha jól tudom, amikor a 2.0 hivatalos lesz (Nevada most még csak 2.0 beta) akkor a régi térkép is megkapja az új fákat.
  • VO101Tom
    #20214
    Egy időben én is nagy gyűjtögető voltam, de egyszerűen nincs időm megtanulni rendesen az újonnan vett modulokat sem, és azért, hogy csak iskolakörözzek, azért sajnálom rá én is a pénzt.
  • Hecker007
    #20213
    Vagy majd kiadják a mostani mappot feljavítva külön modulként.... (remélem nem olvassák ezt a fórumot, nem akarok ötletet adni nekik)
  • feca1229
    #20212
    A piac mindent eldönt, vagy megéri nekik, vagy változtatnak. Én úgy gondolom, hogy megéri nekik ez a kapcsolt értékesítés, mert ha csak abba gondolok bele, hogy a valamelyik modul, jelen esetben az alba 60 dollár, a nevada 50 dollár, külön a kettőért 110 dollárt kel fizetned egyben ugye 65 dollár, tehát kaptál 45 dollár kedvezményt. Ami nem lenne olyan rossz csak nekem a 65 dollár is sok, sőt márcsak elvi kérdésből sem veszek 18 rugóért egy programot! Inkább veszek a lányomnak egy futóbiciklit! Pedig meglenne rá a pénzem és még éheznem sem kell a családomnak miatta, most nehogy félreértsél nem kérkedni akarok, de simán meglenne rá a pénzem, csak sajnálnék kiadni annyit érte, egy egyszerű programért ami néha akadozik, néha elveszti a Mig-21 -es modulomat és három-négy naponta offline játszok vele egy -két órát mert nincs mindig rá időm. Már ezt a szaros DCS-t is 4 szer telepítettem újra mert valami baszom szar mindig van vele, és még fizessek 18 ezret, soha, inkább a családomra!
    És igaza van Leonnak ez valószinűleg csak nekünk drága, vagy csak mi sajnálunk ennyit kiadni érte... a magyar piac ilyen.
    Ezért úgy gondolom, hogy egy "nyugat európainak" nem gond kiadni 65 dollárt úgy hogy közben spórol 45 dollárt rajta.
    A világ márcsak ilyen! Amúgy tényleg vártam a karácsonyi leárazást 50 %-ost de nem volt, most ez az üzletpolitikájuk!
  • wolfhgb
    #20211
    Sajnos miota bevezettek ezt a bonust kapsz a vasarlas utan dolgot, amit kesobb levasarolhatsz, ha engedjuk, nem tulozzak el az arengedmenyeket. Szerintem ezt talaltak ki helyette, ami valjuk meg kicsit sem csabito. En is anno 75% os akcioban vettem a vasak nagy reszet, de mostansag ugy latom, inkabb combozzak a moduljaikat a nevadajukkal. Azert jo dolog, h a sivatagban letezo akadajt jelentenek a fak, vajon az eredeti map on miert nem csinaljak meg, mert ott fak is vannak? :) vagy mar megint ezzel akarjak az embereket a nevadara csabitani?
  • feca1229
    #20210
    Lehetséges, és szinte biztos, hogy igazad van, de ugye a remény hal meg utoljára ! :-)
    Azért szerintem a ruszkiknak jobban fáj a modulok árra mint a magyaroknak, habár kitudja, lehet nekik adnak kedvezményt hazafiasságból, mint a Battle over Stalingrad esetében...
  • LeonSilver
    #20209
    Ez csak nekünk (vagy majdnem csak nekünk) pénz.
  • LeonSilver
    #20208
    Teljesen egyetértek veled Papa. nem is értem, hogy mi a fasznak ez.
    Annak idején ugye benne volt a DCS-ben ez a Nevada, aztán hamar ki is vették, hogy majd megkapják azok, akik a többienk meg fizetős lesz.
    Ez a Nevada (a belefeccőlt munkát ha nem nézzük) olyan 10 max 15 forintot ér, nem többet.

    Az, hogy a fákon nem lehet átröppenni az jó. De (valahol már írtam is) a megvalósítás egy ótvar, szar, fosbojler.
    Azért ha egy szaros faágnak nekirepülök, akkor ne semmisüljön meg a vas minden izé nélkül... mintha nem is tudom... hegyoldalba rongyolna az ember.
  • feca1229
    #20207
    Minden annyit ér amennyit fizetnek értük. Aztán ha túlárazták majd csökkentik, ha nem viszik. Amugy szerintem is elszalltak az árak de gondolom mem a magyar piacra termelnek. Bár ugy gondolom, hogy itt közép európaban a 60 dollar 1 azaz egy darab modulért sok még akár a cseheknek, és a tóthoknak is. Pláne az oroszoknak. Azert bizok benne, hogy lesz nagyobb leértekelés is, de ugy látom nem csak én várom ezt:-D
  • bgabor911
    #20206
    Én nem tudom honnan veszik ezeket a tíz meg húszezer forintos árakat. Életszerűtlen.
  • Papa01 #20205
    Nagyon elszálltak az árak. Régen
    75%-os akció is volt. :-)
  • feca1229
    #20204
    Na ez egy jó dolog!
    Erősen gondolkodok rajta, hogy megveszem, az Albát és a Nevadát kombóban de a 18 rugó az szerintem kicsit sok érte (nagyon sok érte).
    Eddig mindig volt 50% -os leértékelés de most már mintha nem eröltetnék ezt. Kár mert szinte az összes modulomat úgy vettem.
  • Papa01 #20203
    Nem. :)
  • feca1229
    #20202
    Mi a picsa... fákon nem lehet keresztűl repülni?
  • wolfhgb
    #20201
    Jogos, vezerunk! :)
  • Papa01 #20200
    Repültem egy kicsit vele... ami tetszett:
    - A város része tényleg szép
    - Elég jól futott a gépemen is.. i7 920 2,66 Ghz (alapórajel); GTX 760 2Gb; 6GB RAM. Bár ez az 1.5 alatt is igaz offline.

    Ami nem:
    - A sivatagi terület.. számomra olyan paca szerű...nem szép.

    Összefoglalva: Én egy fillért sem adnék érte. (nem látom értelmét).

    Sakkay: Ezt a videót Neked csináltam, ez is egy pozitívum. :)

    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2016.05.29. 17:34:02
  • LeonSilver
    #20199
    Főnök az állomáson van :D paszmek
  • wolfhgb
    #20198
    Igen fonok, ertettem fonok, igazad van fonok, engedelyt kerek meghunyaszkodni! :)