36900
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • hrundibaksi
    #20398
  • hrundibaksi
    #20397
  • hrundibaksi
    #20396
  • hrundibaksi
    #20395
  • LeonSilver
    #20394
    Nekem igazából egy dolog hiányzik a DCS-ből, de az nagyon.
    Kurvára irigylem a Falcon dinamikus kampánycsinálóját.
    Ha legalább egy olyan minőségű lenne a DCS-ben, egy szót nem szólnék.
  • Hecker007
    #20393
    A normandia térkép jó lenne nagyon, de nem ártana feltölteni a kornak megfelelő egységekkel és akár nem repülhető gépekkel is, hogy legyen mivel WW2 küldetéseket csinálni. Dogfight és örömrepkedésen kívűl semmire nem jók jelen állapotban a ww2 gépek, legalábbis szerintem.
    Igazából az lenne a legnagyobb előrelépés ha lenne végre egy alap koncepciója a játéknak, nem csak így össze-vissza dobálnák ki a modulokat. Szét lehetne akár osztani is, hogy WW2, Korea, 80/90-es évek, mindegyikhez készíteni 1-2 térképet és a gépparkot folyamatosan tölthetnék fel a 3rd party fejlesztők, modderek, és az ED-is.

    #PhantomAss: A Spitet fejlesztik elég keményen. A Me262-ről voltak anno képek, a modell biztosan készen van, nem tudom miért van parkolópályán.
    Utoljára szerkesztette: Hecker007, 2016.06.17. 16:46:40
  • VO101Tom
    #20392
    Volt olyan hír, hogy a Hormuzi-Szoros térkép miatt hátrébb tolják a Normandia mapot, aztán később írták, hogy párhuzamosan dolgoznak rajtuk. Az egyik utolsó Spitfire dev update-ben a Spit Normandiai táj fölött repkedett.
  • PhantomAss
    #20391
    Engem speciel sosem érdekeltek az online warok meg hasonló komplex küldetések, én csak dogolok ww2-es gépekkel meg örömrepkedek. Ehhez nekem elég az amit ad a DCS.
    Mondjuk jó lenne ha az online játékoknál nem fosná össze magát az biztos.
    Meg már említettem máskor is hogy nem látom az egészben a koncepciót. Jön vmi csapat akik megcsinálnak egy gépet, tök mindegy hogy nem illik bele a játékba, de kiadják. ha jövőre jönne a wright flyer, vagy az űrsikló, azon sem csodálkoznék.
    De tényleg csak pár gépet kéne még kiadniuk és évekig ellene mindenki (mi 24, f18, ww2 gépek)
    Nem tudom a ww2 vonallal is mi lehet? Ígértek spitet (azt fejlesztik most is), thunderboltot meg me 262-t is, és hozzá Normandia mapot. De olyan csöndben vannak azóta is hogy ihaj.
    Szerintem nem lesz ez jobb sosem, mert a modulokból jön be némi pénz, a többi meg nem érdekli őket.

    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2016.06.17. 15:59:00
  • VO101Tom
    #20390
    Na, mi történt?
  • VO101Tom
    #20389
    Mi számít nagy változásnak? Ezeket a gépeket nem lehet egy térképre, egymás ellen összehozni, ez nem tud változni. Viszont a NATO oldalnak nagyon jó lesz az F-18 a multirole bevetésekhez, az új térképek is adhatnak lökést egy-egy nagyobb online war szerű megmozdulásra, mint amit már most is látni Operation Blue Flag néven. WW2-es vonalon a Normandia map mindenképp fontos lenne, ott biztos többen fognak repkedni, ha nem Kaukázus mapon kell hajtani a 109-est vagy a Musztángot. Viszont a legnagyobb gondot DCS-nél én nem is a gépekkel, gépparkkal látom (mégcsak nem is feltétlen a térképpel), hanem a küldetésekkel. Clodnál sincsenek nagyon kidolgozva a feladatok, ott is elég kicsi a planeset, de 80-100 pilóta simán elvan egyetlen szerveren, ami hatalmas különbség a DCS "10 géppel összefossa magát" netkódhoz képest. Ennyi emberrel az is qrva jó bevetéseket tud generálni, hogy a bombázókat elküldöd akárhova bombázni, a vadászok meg védik/támadják őket. Vagy a BMS, ahol nincs ekkora tömeg, viszont van egy olyan AI generált komplex légi-földi-vizi háború, amihez nem kell napokat/heteket/hónapokat retkelni a full mission builderben, hogy repkedj egy jó nehéz, változatos hadjáratot. Semmi nem szkriptelt, vagy előre programozott, még a host sem tudja biztosan, hogy mit fog lépni az AI ellened. Én ezeket látom a DCS nagy hiányosságának, amíg ezek nem változnak, addig marad ami most van.
  • hrundibaksi
    #20388


  • LeonSilver
    #20387
    Szeretném, ha kicsit beszélgetnénk arról, hogy miképpen látjátok a DCS jövőjét.
    Jönnek ki a modulok (9 havonta új... muhaha). Az emberek vásárolgatnak is, de...
    Mit gondoltok? Örömrepkedésen kívül lesz ebből a trágyakupacból valami?

    - hajrá - ;)
  • PhantomAss
    #20386
    Köszi szépen, nagyon rendes tőled!
    írtam egy privit a warthoggal kapcsolatban, ha esetleg meg tudunk egyezni akkor lehet hogy az vinném.
    Ha meg nem jön össze akkor persze nagyon jó lenne a régi x 52 ha neked már nem kell.
    Megbeszéljük mindenképpen!
  • 77pxdumbo
    #20384
    Szia!
    Nekem még meg van az első x52-m. A gázkar tekerők fostak be rajta, a joy emlékeim szerint jó, bár eléggé kopott. Ja és a bot csavaró potiját kiszereltem az oldalára így trimként is használható. Ha gondolod írj címet, elküldöm Neked. A kettőből esetleg összebarkácsolhatod a cuccot.
  • gantus68
    #20383
    Starway Caucasus DLC v2
  • wolfhgb
    #20382
    Mondjuk egyszerre fosott be az összes? Arra azért kicsi az esély!
  • wolfhgb
    #20381
    Lehet jobban jarsz, ha megmented.
  • PhantomAss
    #20380
    Utánanézek akkor, hátha...
  • repvez
    #20379
    Miért nem cseréled a hall szenzort , van is pár leirás, hogyan lehet x52-ben cserélni vagy modolni
  • priluki
    #20378
    e szerint csináltam de nekem valmaiért nem változik semmi.. gondolom valamit nem jol csináltam de már ujra is raktam a játékot hátha valami elöző mod bezavart de semmi..
  • PhantomAss
    #20377
    Villognak a ledek rajta és nem reagál semmire. Ismert probléma, valszeg a hall szenzor fosott be. Sajnos nincs rá megoldás, van aki kicserélte a ps2 kábelt és megjsvult, de nálam nem lett jó.
  • gantus68
    #20376
    about jsgme

    Én különben simán bemásoltam, semmi probléma vele.
  • wolfhgb
    #20375
    Es mi tortent a joy al, h nem szuperal?
  • priluki
    #20374
    üdv , tudna nekem valaki segíteni ,hogy tudom használni a JSGME progit? caucasus dlc-t szeretném kiprobálni..
  • PhantomAss
    #20373
    X52 gázkar az működik, meg van saitek pedálom is. Csak egy joy kellene
  • VO101Tom
    #20372
    És mivel akarod kiegészíteni a joyt? Szerintem a G940 gázkarja is egész jó, dupla gázkar, sok gomb, kényelmes elhelyezés, egyedül a qrva kábel, amit cserélni kell, de ha az megvan, akkor pöpec kis cucc az egész. A pedált viszont kicsit szűknek érzem, pár centivel szélesebben lépkedve jobb lenne, de így sem katasztrófa (annyira nem szar, hogy nekiálljak átalakítani :) )
  • PhantomAss
    #20371
    Ó , ez nagyon jó hír, köszi a választ
    akkor már csak egy eladó szettet kell keresnem :D
    tönkrement véglegesen az x 52-m és vmi kellene helyett, de a ffb-ről nem akarok lemondani. Megvan még a sidewinderem de már kotyog és nincs rajta elég gomb.
  • VO101Tom
    #20370
    A Joy működik külön, mivel az a központ.
    És már többször volt, hogy kihúzódott a csatlakozó (kevés a hely az asztalomon, én állandóan pakolom ide-oda), és csak játékban tűnt fel, hogy basszus, nincs gázkar.
  • PhantomAss
    #20369
    Urak,
    akinek volt/van Logitech g940, nem tudjátok hogy csak külön a joystick használható-e, vagy kell hozzá a a gázkar+pedálok mindenképpen hogy működjön?
    Tudom hogy mindegyiket a joyba kell bedugni, de ha működne külön is a joy az jó lenne.
  • macleody
    #20368
    Köszi, de nekem az a fájl kellene amit a BS1 ír be az adatbázisba. Anélkül nem tudom frissíteni 2-re a semmit, mert ugye a dvd-m nincs meg.
  • gsg16
    #20367
    küldtem privátot,benne a registry fájl
  • LeonSilver
    #20366
    Én ezt a kijelentést vitatom :p Szerintem egy dögunalmas, ronda map, amit rohadtul teleszórtak épületekkel.
  • gantus68
    #20365
    Igaz, le is zuhantunk, amikor lekapcsoltam hátul a hajtóművet. :) A sötétítő a műszeres gyakorláshoz pedig kiváló!
  • macleody
    #20364
    Srácok, megvan valakinek a registry fájl, ami kell a kamov upgrade-hez? Nincs meg a dvd.
  • Ati810
    #20363
    Akkor az érdekelne.
    Küldtem privátot.
  • hrundibaksi
    #20362


  • gantus68
    #20361
    19729
  • gantus68
    #20360
    Nekem van egy felesleges steam-es serial-om, az előzményekben olvashatod
  • Ati810
    #20359
    Rendben, köszönöm.
    Akkor ha esetleg van valakinek egy már nem használt Mi-8 modulja, az érdekelne. Ha meg nem lesz, akkor max megveszem majd a mostani akcióban.
  • wolfhgb
    #20358
    Persze, h atruhazhato a tulajdonjog, arra figyelj, h a steam en vasarolt modul hasznalhato a steam es es ed s world alatt is, ezzel ellentetben, az ed nel vett modul, csak az ed world je alatt hasznalhato.