36900
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • LeonSilver
    #20518
    Su-27 - nagyon halovány
    Mig-29 - fasza
    Su-25T - fasza

  • macleody
    #20517
    Nálam az látszik, meg tol egy nagyon kevés korom pamacsot ha visszahúzom gyertyából.

  • wolfhgb
    #20516
    Mert 1.5 től már amerikai kerozin van az orosz gépekben is, jobb a hatasfoka a hajtoműveknek és nem is kormolnak, ez nagy előny volt multiban a nato gépeknél, ezért csinálták meg így, az orosz gépek észlelhetősége sokkal könnyebb volt, ahogy tolta őket az égen a csóvájuk. :)
  • gsg16
    #20515
    nálam a forró levegő kiáramlása sem látszik SU27-nél,pedig be van állítva,kormolni meg egyáltalán nem kormol.
  • macleody
    #20514
    Nálam nem kormol 1.5.3-nál. Legalábbis a Szu-27 nem.
  • sure
    #20513
    Már a Lock-onban is füstöltek!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...ha találatot kaptak. A legújabb bétában meg nembétában kormolnak, s nem látom be, miért is ne a legújabb patchet használná valaki :)
  • LeonSilver
    #20512
    Nem hiszem, hogy az 1.5.4-ből lenne sztímes cucc
  • Pongor
    #20511
    A steames verzióban hiába állítom be, hogy szeretnék openbeta verziót. Valamit töltögetett, de a végén csak a 1.5.3 megy. Van valami trükk a steamben?
  • VO101Tom
    #20510
    Igen, így is lehet. :)
  • LeonSilver
    #20509
    Ööö... így :)

  • LeonSilver
    #20508
    Közben sikerült megoldanom, kössz Tom!

    Nekem 3 DCS van fent :D
    DCS 1.5.3xxx
    DCS 1.5.4 (ez ilyen béta)
    DCS 2.0.2 (ez meg még alfa vagy mi) :D

    És az kellett, hogy külön kezelje a JSGME a három DCS-t. De csak három parancsikon és ott meg különböző "Indítás helye" kell beállítani és kész.
  • VO101Tom
    #20507
    Hogy kenem-vágom az túlzás, de használom. Mi a kérdés?
  • LeonSilver
    #20506
    Ámberök! Van ittenik valaki, aki keni-vágja a JSGME-t?
  • gsg16
    #20505
    Üdv!
    melyik verzióban füstölnek a hajtóművek,az orosz gépeken?
  • gantus68
    #20504
    1.5.4 openbeta
  • Colos1357
    #20503
    Régebben olvastam, hogy mi lehet ennek az oka. Azzal, hogy állandóan jegyzetelő magas rangú tisztekkel jelenik meg azt a benyomást kelti, mintha nagyon sok fontos és okos dolgot mondana, amiket jegyzetelni kell. Valójában valószínűleg semmi értelmeset nem írnak... A másik lehetséges ok, meg az, hogy annyira félnek tőle - nem alaptalanul - , hogy amit mond inkább leírják, nehogy kivégezzék azért, mert később pontatlanul emlékeznek vissza rá. A cégünk régi igazgatója is ilyen volt, nem szoktam jegyzetelni, de azt a sok marhaságot inkább leírtam :D
  • wolfhgb
    #20502
    Bavasarlolistat! :)
  • LeonSilver
    #20501
    http://kimjongunlookingatthings.tumblr.com/
  • LeonSilver
    #20500
    Mindig jegyzetelnek....

  • wolfhgb
    #20499
    Inkabb a baka adatait kormolik serenyen a gyasztavirathoz szerintem, miutan a fogyatekos megturkalta az ernyojet! :)
  • LeonSilver
    #20498
    Elképzelni nem tudom. De... gondolom ilyen "hátha mond valami fontosat" ..
  • gsg16
    #20497
    azt mondja már el egyszer valaki nekem,hogy az a sok jobbágy ott a nagyvezír körül,mi a faszt jegyzetel???
  • Solt
    #20496
    Kicsit zsibbasztó... :)
  • VO101Tom
    #20495
    nyári szél?... bazz, leesett :)
  • Solt
    #20494
    Közben elindult a sztím nyári szél... dugjátok el a pénztárcákat! :)))
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2016.06.23. 22:07:55
  • LeonSilver
    #20493
    Úúú, figyu! Vedd fel a kapcsolatot VELÜK!

    Szépen írj le mindent! Hogy három moncsit vettél, az egyik pixelhibás és azonnal jelezted a bolt felé.
    Hogy (szerintem nem jogosan) mindenféle képeket kértek tőled, hogy azt hitted garanciában kicserélik de addig húzták az időt, hogy a 14 napos elállási jogból is kicsúsztál, majd ezután közölték veled, hogy nem cserélik, stb...
    Egy próbát megérne szerintem.
  • LeonSilver
    #20492
    Nem az én boltom és mindenkit ki kell szolgálni, mert különben rábaszás van. Sajnos nem mondhatom kalányos winnetounak, hogy húzzon a picsába mert büdös.
    Az jó ha tisztában vagy a jogaiddal. Én is előszeretettel írogatok a panaszkönyvbe amikor ki akarnak kúrni velem.
    Jellemzően a "jaaaa, hát nem ide kell ám hozni a garos cuccot... vigye a" na itt álljunk meg... ettől szoktam agyfaszt kapni
  • Borisz80
    #20491
    Mindegy. Én azt hittem jóhiszeműek, és kicserélik, de nem.
    Amúgy lassan 1 hónapja lesz hogy jeleztem nekik. Pl a kurva fotó igényt 1 hét múlva tudtam csak teljesíteni mert nincs digitális gépem, kölcsön kellett kérni. A teló meg egy rakás szar ha egy fénypontot kell fotózni ami mögött ugyancsak fény van. Fotózd le paraszt a led-es monitort úgy hogy látszódjon a hibás színnel világító led. Röhej.
    Na mindegy, írtam még nekik levelet, nem sértőt, hátha csak meg mozdul bennük valami.

    Ha meg nem akkor: Olcsó pixelhibás monitort valaki? :D
    Aztán az a röhej hogy a pixelhibás helyett ismét csak tőlük kell vásárolnom egy ugyan olyat. De most már kurvára résen leszek ezzel az elállással. Soha többet nem jótékonykodok semmilyen számtech boltal.
  • Colos1357
    #20490
    Meglepődnél ha tudnád, hogy mennyi mindennel tisztába vagyok :) Akkor biztosan nem szolgálnál ki a boltodban
    Kissé nehezen értettem az írásodat, mert idegből írtad, bocsánat, nem akartalak felidegesíteni.
    Senki nem mondta, hogy a gyártó ki akarja cserélni, és hisztizni fog, ha nem cseréled ki.
    Csak azt mondom, hogy ha a gyártó megígéri, hogy kicseréli, akkor ezt még az utcai árusnak is meg kell tennie, ha azt gyári újként adta el.
    És próbáltam elmagyarázni, hogy ez esetben a törvény hogyan védi a vásárlót.
  • LeonSilver
    #20489
    Szerencsétlennek mi járhat a fejében?? "áááááá, elkúrja az ernyőm..." :D


  • VO101Tom
    #20488
    Mennyi időbe telt nekik kideríteni, hogy az adott monitort hány pixel hiba után cserélik? Ha sokáig, akkor a fogyasztóvédelmet talán érdemes lenne megkérdezni, hogy mi van akkor, ha a 14 napból azért csúszol ki, mert a garanciális javítási kérelmedet húzták-halasztották, és mire egyértelmű választ kaptál, kicsúsztál a 14 napból? Bíztál abban, hogy ezt hibás terméknek minősítik ők is, és ha azonnal tudod, hogy nem cserélik, akkor azonnal vissza is adod nekik. 3 napon belül már jelezted nekik, hogy ez neked nem megfelelő, nem lehet arról szó, hogy használat közben, hetek múlva egyszer csak eszedbe jut, hogy ez neked mégsem kell...
  • LeonSilver
    #20487
    Ez így ebben a formában nem igaz. Ha majd egyszer végiggondolod, te is rájössz, viszont én már nem kívánom ezt folytatni lévén láthatóan nem vagy tisztában néhány dologgal. Például azzal, hogy a kiskereskedő nem közvetlenül a gyártótól szerzi be a cuccot barátom.
    És még valamit jó, ha figyelembe veszel. Az ISO szabványok SEM kötelezőek! Ezt a fogyasztóvédelmi pali is megerősítette a mai beszélgetésünkkor.
    Igen, a gyártó határozza meg, hogy mit mikor cserél.
    Ha ő azt mondja, hogy "igen, ha van egy pixel hiba, akkor visszahozhatod, simán kicserélem neked mert én olyan fasza gyerek vagyok".
    És soha nem azt mondja, hogy "vissza KELL hoznod", érted? Mert mi van ha én, mint kereskedő nem viszem vissza? Eljön és picsánrúg vagy mi? Itt fog hisztizni a bolt előtt, hogy ő bizony ki akarja cserélni a cuccot? megsúgom neked, hogy nem fog így tenni mert midnen egyes csere veszteség neki. Ennyi.
    A továbbiakban nem kívánok ezzel foglalkozni.
  • LeonSilver
    #20486
    Igen, szerintem is. És én értem, hogy Colos mit akar mondani és igaza is van nagyjából :)
  • Colos1357
    #20485
    De, én értem.
    Te nem akarod megérteni azt, hogy a garanciaidőt és a garanciális csere alá eső hibákra vonatkozó szabályozást nem moshatjuk össze. Garanciaidővel kapcsolatban igazad van, nem kell a gyártóét teljesíteni, csak a törvényben előírtat. Azonban azt, hogy milyen hibákra cserélsz garanciálisan, azt a gyártó határozza meg, és az a termékcsomag része. Gondolkozz el egy apróságon: neked semmilyen törvény nem írja elő azt, hogy egy monitort hány pixelhiba esetén kell cserélni. Van egy szabvány, ami meghatároz minimális követelményeket, de ez nem rád vonatkozik, hanem a gyártóra. Te onnan tudod ezt, hogy a gyártó megmondja - jó esetben - , hogy milyen hibákra cserél. És ha ő 1 pixel esetén már cserél, akkor neked is ki kell cserélni. Ez úgy kapcsolódik a törvényekhez, hogy gyári újként neked egy teljes értékű, hiánytalan csomagot szabad eladnod, nem vehetsz ki belőle semmit. (Hacsak nem jelzed, és listaár alatt adod emiatt.) Ha nem teljesíted az 1 pixeles garanciát, akkor te kivettél a csomagból, nem gyári újat kaptam, ergo bemegyek hozzátok és csapkodom az asztalt. :)
  • LeonSilver
    #20484
    Mert akkor a 14 napból nem csúszol ki. Ahogy Solt írta.
  • wolfhgb
    #20483
    Két honap mulva nekifogsz egy magnetront a monitor hátuljának, adsz neki 2mp nyi mikrohullámot és számolgathatják serényen a hibás pixeleket, márha be tudják még kapcsolni, amire elég kicsi esélyt látok, valjuk meg. :)
  • Solt
    #20482
    Mert akkor mondtuk volna amíg a 14 napon belül vagy, hogy küld vissza indoklás nélkül, ne garanciális igénnyel. Plusz segítettünk volna normális helyen normális monitort választani! :)
  • Solt
    #20481
    Igazából szerintem elbeszéltek egymás mellett... :) A kedvezőbb pixelgaranciák lényege, hogy a törvényi szabályozásnál kedvezőbb feltételeket biztosít, ergo ha hivatalos forrásból származik a termék, akkor a kereskedőnek (nagykereskedőnek) tartania kell a gyártó kedvezőbb feltételeit, különben nem lehet hivatalos viszonteladó. Amikor nem a gyártó által vállalt garanciális feltételekkel cserélnek gazdát a termékek, akkor jellemzően valami csibészség van a dologban. :)

    ILYEN amikor valami hivatalos forrásból van, és ILYEN amikor valami kerülő út van beiktatva.

    A harmadik variáció amikor a kiskereskedő vállal plusz pénzért extra pixelgaranciát olyan termékre, amire ő sem kap, de a plusz pénzért bevállalja a rizikót, esetleg később olcsóbban értékesíti ami a nyakán marad. Lásd OÁZIS

    Egyébként a jelen sztori szolgáljon mindenkinek tanulságul! Vásárlás előtt(!) tessék kérdezni, abból baj nem lehet! Felgyűlt már itt annyi tapasztalat, hogy tudjunk segíteni egymásnak! :)
  • Borisz80
    #20480
    Miért?
  • LeonSilver
    #20479
    Nekünk a boltban semmiféle viszonteladói szerződésünk nincs például a szamszungal. A nagykernek biztos van, de nagykertől is kaprunk már úgy például vinyót (nem is tudom, talán WD volt vagy Seagate.. nem emlékszem), amire a gyártó ugyan három évet vállalt, de a nagyker egy (1) évvel adta tovább nekünk.

    A vita azon ment és azt nem érti meg Colos, hogy egy akármilyen gyártó se nem hatóság, se nem törvényalkotó.
    A viszonteladói szerződés nem írja, nem is írhatja felül a törvényeket és rendeleteket.
    Ahogy írod, többet adhat és a hangsúly az adhat-on van, kevesebbet nem.