36900
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • hrundibaksi
    #20558
    Igen! Fain!
  • wolfhgb
    #20557
    Már máshol is hallottam rola, müködik az alba rendesen, amit ott vettél? Elfogadta a bindeléskor a serialt?
  • hrundibaksi
    #20556
    HuAF Alba skins:
  • hrundibaksi
    #20555
    Megvettem az Albát!
  • hrundibaksi
    #20554
    Hahó mindenkinek!

    Tud valaki erről az oldalról?

    Mert akkor ma vásárlás!!!
  • Borisz80
    #20553
    Ó igen. Gyönyörűek!
  • hrundibaksi
    #20552
    Ez sem lesz rossz:
  • hrundibaksi
    #20551
    HuAF Mig-21Bis skins:
  • LeonSilver
    #20550
    HUNAF - nyílt facebook csoport ITT és a banner alatt is.

    Leccc go.
  • Borisz80
    #20549
    A terep színű 21 skin honnét van? Linket please! :D
  • LeonSilver
    #20548
  • hrundibaksi
    #20547




  • LeonSilver
    #20546
    Igazán nincs mit! Örülök, hogy megoldódott!
  • hrundibaksi
    #20545
    Most sikerült,hogy teljes képernyőt kivettem egy pillanatra

    Köszi!
  • LeonSilver
    #20544
    Próbáld meg azt, hogy lejjebb veszed a felbontást és ablak módban futtatod.
    Hátha dob valami hibát, csak nem látod a telejs képernyős mód miatt.
  • hrundibaksi
    #20543
  • LeonSilver
    #20542
    Hmm.. nekem semmi probléma vele és hiába kerestem rá guglival, nem posztoltak még ilyen hibát
  • LeonSilver
    #20541
    Ja, de neked a felirattal van gáz, ugye?
    Na mindjárt rápillantok.
  • LeonSilver
    #20540
    ITT van három kokpit mod, angol nyelvűek. Ha máshogy nem megy, tedd fel valamelyiket.
  • hrundibaksi
    #20539
    Van egy problémám a DCS 1.5 nél,ha változtatni akarom az Avionics Language-t angolra,fekete lesz a képernyőm és nem csinál semmit a DCS!

    Tud valaki segíteni?
  • Hecker007
    #20538
    Nekem van sztímes és sima is, a standalonet használom, de mióta ez a modul manager-es cucc van nem telepítettem a játékot, sőt amúgy se szoktam. El van mentve a telepített game meg a reg kulcsok így megkímélem magam a telepítgetéstől. Új modult meg szerintem én már nem fogok venni, ami van azzal se repülök
  • i robot
    #20537
    Mig-21 Üzemanyaghoz: http://www.topedge.com/panels/aircraft/sites/kraft/fuel.htm
  • LeonSilver
    #20536
    Na, végre valaki, aki ért hozzá. Nekem nincs sztímes modulom és ha rajtam múlik nem is lesz
  • gantus68
    #20535
    Nehogy megvedd újra!

    Steam-es modult lehet használni standalone telepítéssel is, csak a serial-t a weblapon hozzá kell rendelni a felhasználónévhez (bind).

    Standalone modult is lehet steam-es telepítéssel használni, csak parancssorból kell telepíteni a steam könyvtárába.
  • LeonSilver
    #20534
    Hát.. énszerintem a sztímes DCS kell hozzá.
    És szerintem a sztímes modulokat nem lehet használni nem szítmes DCS-vel. Pont fordítva, ahogy Hecker írta...
  • hrundibaksi
    #20533
    BUY felirat van,miközben megvettem
  • PhantomAss
    #20532
    Elindítod a játékot, és a főképernyőn fölül lesz egy 'module manager' nevű ikon. Ott le tudod tölteni.
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2016.06.28. 19:33:24
  • hrundibaksi
    #20531
    Megvettem a 21-est a Steam-en,de hogyan lehet a DCS 1.5 és 2.0-hoz hozzáadni?
  • Hecker007
    #20530
    Semmi :D
    A Steames verzió tudtommal használható a nem Steamessel, fordítva viszont nem működik. Én ezt az egy különbséget tudom csak.
  • hrundibaksi
    #20529
    Üdv Mindenkinek!

    Szeretném megvenni a Mig-21-est,sajnos a DCS-nél lecsúsztam az akcióról most $50.00, de a Steam-en most látom,hogy csak 31,49 euro
    Mi a különbség a két hely között?
  • wolfhgb
    #20528
    Igen, igy szokott ez lenni! :)
  • priluki
    #20527
    Ááá nem kell pszichologus .. a hangok mindent megmondanak
  • PhantomAss
    #20526
    Urak,
    aki repüli a 21-est, lenne két kérdésem:
    -a póttartályok kifogyasztására kell figyelni (kapcsolgatni), vagy teljesen automatikus? Hogy mutatja a műszer az üzemanyagot? Beleszámolja a tartályt is vagy csak a belsőt? Vagy úgy működik hogy először a póttartályt fogyasztja ki, és utána a belső tartályt?
    -a másik: gyakorolgatom a quick missionokat, de honnan tudom hogy milyen rakéta van nálam ha bedob egy küldetésbe? Radaros vagy infra, jelzi ezt valami?
    Bedob a kifutóra, felfegyverezve, az awacs mond egy csomó infót hogy merre menjek de egy kukkot sem értek belőle.
    Erre nincs vmi leírás?
    Köszi előre is!
  • wolfhgb
    #20525
    Na, szo mi szo, ritkan teszel bejegyzest mostansag! Egyebkent pszichologus mikor latott? :)
  • priluki
    #20524
    másfél éve "tesztelem" :D semmi bajom.. valaki rosszul van tőle az elején de kb a tengeri betegséghez tudnám hasonlítani.. megszokod és semmi gond :)
  • wolfhgb
    #20523
    Na, akkor en is beallok a tesztelok soraba hamarosan, ha egy ido utan nem jelentkezek tobbet, megorultem.
  • LeonSilver
    #20522
    Jó kis cikk, érdemes elolvasni.

    "A virtuális valósághoz szükséges felszerelések esetében le kell ugyanis futnia legalább háromgenerációnyi terméknek, amíg helyreáll az eszközök ergonómiája, és megérkeznek legalább a rövid távú kutatások eredményei."
  • LeonSilver
    #20521
  • hrundibaksi
    #20520
  • LeonSilver
    #20519
    Ja. A hít blúr fasza mindegyiknél.