36900
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • macleody
    #20679
    Már csak így működik? Nekem sose volt bepipálva. Most meg nem tudom megnézni, mert nincs feltelepítve a BS1.
  • LeonSilver
    #20678
    Ha nem FFB-s a joyod, akkor mindenképpen így kell lennie.

  • Hefti
    #20677
    Már próbáltam azzal is, úgy se működött.
  • LeonSilver
    #20676
    Teljesen jól működik. Ha normál, nem FFB-s joyod van, akkor a central position trimmer mode ki van pippppálva?
  • LeonSilver
    #20675
    Mindjárt rápillantok.
  • Hefti
    #20674
    Bocs én írtam félre a ciklikuson nem működik.Frissítés előtt működött rendesen,Egyszer már volt ilyen de akkor a fríssítés után a ForceFeed back beállítás be jelölődött,azért nem működött,most viszont bármit állítok nem működik csak a pedálokon.
  • Sidewinder
    #20673
    A srác csinálta az X-Plane-9-hez a Kamov Ka-26 modot, ami sokkal jobb,élethűbb mint az FS-hez való,persze nem DCS szint, de jóval közelebb van hozzá, mint az FS-hez való Ka-26 mod.A srácot nem ismerem személyesen, de közös ismerőseink vannak. A neve Mészáros Gergely, ő a Blues Company együttes szólógitárosa. A nagyapja Mészáros Géza, Kamov Ka-26-oson repült mezőgazdasági pilótaként, és oktató is volt a típuson.
  • Sidewinder
    #20672
    A kollektívnél soha nem is volt trimm tudomásom szerint. A trimm csak a pedálokra, és a ciklikusra hat alapból is. A kollektívet lehet bizonyos pontokon rögzíteni(mint a kéziféket az autónál), a szimulátorban pedig, ha a HOTAS rendszer gázkarát állítod be kollektívnek akkor, ahol hagyod, ott marad. A Ka-26-osnál ismerem igaziból is, ott a kollektív gázmarkolatánál van egy kis kallantyú, amit ha felengedsz, akkor bizonyos pontokon rögzíteni tudod a kollektívet. Ha a kis kallantyút újra megnyomod, akkor oldod a rögzítést, és szabadon tudod mozgatni a kollektívet.
  • Papirzacsi
    #20671
    A video elején írja hogy X-plane 9.
  • wolfhgb
    #20670
    Akkor viszont dicséret nekik és egy kiadós vállveregetés érte.
  • PhantomAss
    #20669
    :D
    ja, ha benne lenne a joy is akko már rendelném is meg...

    Az a kamov amúgy az FSX 9 hez van, de elég egyszerű (nem akarom persze leszólni), nyilván nem veheti fel a versenyt pl. a DCS minőségével. Magyarok csinálták
    link
  • LeonSilver
    #20668
    Ez meg valami Ka-26 szimulátor. Mi lehet ez? FSX? A srácot nem ismeri valaki?



  • LeonSilver
    #20667
    paszmek.. és tényleg
    Én sem olvastam el először a leírást. Hát ennyiért meg dugják fel maguknak.
  • feca1229
    #20666
    :-)
  • macleody
    #20665
    Tényleg, most nézem csak a leírást.
  • PhantomAss
    #20664
    De te konkrétan egy ülést linkeltél 300 dollárért.
    Vagy a komplett szettet akarod a kollektívvel és a botkormánnyal?L Az több ezer dollár... Szerintem egyik sem olcsó.
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2016.07.10. 10:36:54
  • macleody
    #20663
    Nem, elköltöttem a pénzt. Csóri havernak vettem meg a Divisiont. De ha nem fog vele játszani, elmegyek hozzá és eltöröm az összes ujját.
  • LeonSilver
    #20662
    Nem igazán az "ülésen" van a hangsúly bakker :D
  • PhantomAss
    #20661
    Egy ülésért 100k? Hát szerintem drága.
    Otthon harmad annyiból is össze lehet dobni hasonlót.
  • feca1229
    #20660
    Na mi a helyzet, megvetted a gazellát?
  • LeonSilver
    #20659
    A minél?
  • LeonSilver
    #20658
    Nem tudom, de gondolom nem elektronika nélkül prezentálják. És igen valószínű, hogy a delikvensnek kell otthon összeállítani a cuccot.
    De ez nem lehet bonyolultabb, mint mondjuk kiporszívózni...
    A probléma, hogy a szállítással meg a vámmal úgy megugrik az ára, hogy hát izé.. :(

  • wolfhgb
    #20657
    Igazábol én csak mechanikát vélek a videon felfedezni, elektronikát csak nyomokban. :)
    Gyanitható az ikeás konstrukcio ennél a méretnél már. A, amin nem láttam a tyukbeleket, az az animált video volt. :)
    Utoljára szerkesztette: wolfhgb, 2016.07.09. 23:59:35
  • Hefti
    #20656
    Sziasztok!
    Az 1.5.4 verzióra való frissítés után nálam a KA-50-nél nem működik a Trim a Collectívnél csak a pedálnál.
    Valakinek esetleg valami tapasztalat.
  • gsg16
    #20655
    és hogy érkezik meg?nekem kellene otthon össze barkácsolni?vagy csak kiveszem a dobozból,bedugom a csatlakozókat,és már mehet is?
  • wolfhgb
    #20654
    Na, ugy viszont már borsos, honnan jon a holdról? :)
  • LeonSilver
    #20653
    56 ropi a szállítás... :D
  • LeonSilver
    #20652




    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2016.07.09. 21:35:52
  • LeonSilver
    #20651
    EZ de fasza. És nem is lenne drága.
  • wolfhgb
    #20650
    en megvettem a gazellát A 10 képek ellenére, no para, a gazella jön vételkor! :) patentül mükszik azota is.
  • macleody
    #20649
    Tisztában vagyok vele, van pár játékom g2a-ról, instantgamingról. Csak eleve necces, hogy a gazellához az a10 képe van betéve. Mert az a10 megvan nekem, kettő meg ugye minek.
  • feca1229
    #20648
    Pár napja pont erről az oldalról volt szó, páran vásároltunk róla, de így utolag belegondolva elég rizikós is lehet a vásárlás! Ami persze nem azt jelenti, hogy biztos gond lenne belőle.
  • feca1229
    #20647
    Nem biztos, hogy csak ez lehet a legnagyobb gond!
  • macleody
    #20646
    Kinguion a gazellához A10C képek vannak berakva. Nem merem megvenni.
  • VO101Tom
    #20645
    Nem az volt a gond, azt mindig átkapcsolom amikor beröffen. Pár órát már repkedtem musztánggal, nem az indítással van gondom, hanem hogy az eddigiekhez képest nekem tegnap nehezen ment. Itt konkrétan úgy nézett ki, hogy PP elöl, throttle kicsit előrébb tolva alap gázról. Akku, generátor, magneto és üza bekapcsolása után a primer felpörgetését követően az ignition (starter) elkedte ugyan forgatni, de nem indult be, illetve ha be is indult, egy-két fordulat után leállt. Mintha nem lenne üza (üza nyomás megvolt). Két dologra tudok gondolni, egyik, hogy a primert jóval tovább kellene pörgetni, mint tegnap csináltam (nem stoppereztem, csak érzésre nyomtam), vagy a karburátor beömlőt kellett volna rammed-be tolni már indításhoz (elvileg az unrammed air a biztonsági levegőszűrője, ha a motor alatti normál beömlő eltömődne kosz, por vagy jég miatt. De a szűrt levegővel is kellene tudnia elég levegőt biztosítania, ráadásul amikor végül beindult, akkor sem kapcsoltam át). Az akku biztosan jó volt, a szerelőkkel külső áramforrást is ráköttettem, hogy az akku ne merüljön le.

    De mint írtam, ez csak első benyomások voltak, nem olvastam arról, hogy kifejezetten nehezítették volna az indítást, simán lehet, hogy én qrtam el valamit, de az is, hogy CEM-ben van valamilyen anomália. Pár nap után majd biztosabban lehet megmondani :)
  • gantus68
    #20644
    A mixture control-ra kell rákattintani indításkor, ha nem akar beindulni, meg javasolt a gázkart indítás előtt megmozgatni.
  • VO101Tom
    #20643
    Na, azt nem is néztem. Meszával meg Musztánggal repkedtem egy keveset tegnap, ott nem vettem észre változást. Illetve annyit, hogy a Musztáng rohadt nehezen indult be, és kissé ideges volt repülés közben. A joy tengelybeállításokat majd le kell csekkolnom, hogy abba belenyúltak-e.
  • PhantomAss
    #20642
    A controls is változott úgy látom, engem a Fóka megszivatott, eddig 3 állása volt a flaps-nak (10, 60 fok és zárt) most ez szürke ide nem is enged rakni semmit, helyette van egy toggle open /close gomb.
  • VO101Tom
    #20641
    Az új peccsben van pár változás, UI-t is átdolgozták sok helyen. Aki a Starway féle átdolgozott Kaukázusi térkép textúrákat használja, másolja vissza az eredeti shadows.lua fájlt a Config\Effects mappába, különben az integrity check nem lesz jó, és nem enged a zöld pajzs ikonos szerverekre csatlakozni.
  • gantus68
    #20640
    Ezt használom rádiónavigálásra: Beacon Map

    Rádiónavigáció röviden, minden gépen másképpen kell, ezt leírják a típus guide-ok, de az eljárás és a HSI hasonló:

    1. reptér rsbn/prmg vagy tacan/ils adatát megnézem a térképen, majd beállítom azt a gépben. Bekapcsolom a műszert, a hangját feltekerem. Ha van morse jel, akkor a HSI mutatja az irányt és ahol van távolság, ott azt is. Nem azonnal jön adat, hanem egy bizonyos távolságon belül és magasságban.
    2. A reptérnél számított szög vagy iskolakör után a leszállóirányon prmg-t vagy ils-t nézek a siklópálya tartása miatt.