36900
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • MBW126
    #20719
    Köszönöm. Hidrós cuccot gyárt valaki nagy tételben, vagy ez ilyen házibarkács? Nem találtam neten.
  • PhantomAss
    #20718
    Szerintem nincs, hiszen a rugó mindig visszahúzza, a ffb-nél meg a motorok bárhol megtartják. Talán a hidraulikus cuccok megtartják, de azok nagyon drágák.
    Egyébként én is féltem tőle hogy a megszokott sidewinder 2 ffb után milyen lehet a dcs-ben repülni, de meglepődtem hogy mennyire precíz a warthog, és nagyon könnyű vele repülni, még a minyót is, egyáltalán semmi hátránya nincs hogy nem ffb-s.
    A botot el is lehet engedni, nyomsz egy picit a trimen és magától repül. A sidewinderrel nem lehetett precízen repülni mert már ki volt kopva kicsit.
    Egy ffb-s joynak az a halála ha elkezd a középállás kotyogni, és szerintem ez előbb vagy utóbb előjön mindegyiknél.
  • wolfhgb
    #20717
    Egyszer annyi is lesz biztos! :)
  • MBW126
    #20716
    Üdv. Létezik nem FFB, de ahova rakom ott maradó mechanikájú joy vagy joymechanika? Sosem értettem, minek van erőltetve a középre visszatérés. Szkandergép, vagy mi?
  • Solt
    #20715
    Ezt te sem hiszed el! :D
  • sakkay
    #20714
    150-nagyon max. amíg nem lesz az az ára nem veszem meg. lehet a dk3lesz belőle
  • wolfhgb
    #20713
    Sajnos az ara nem itthoni buxahoz van meretezve, de most mar beszerezheto normalis aron, a kezdeti horror ebay es arakhoz kepest. En gyartotol rendeltem, igy megallt 230 ban, de sok szivas es levelezes volt mire ideert vegre, igaz sokan megtobbet szivtak vele.
  • sakkay
    #20712
    Ugyanez. Most gtx 1070, aztán várom a normális magyar forgalmazót meg árat..relatív normális
  • priluki
    #20711
    értem köszi,hát akkor nem sokkal jobb mint a dk2 de a felbontás adataiból sejthető volt .. egyépként én is az or felé húzok de most talán meg is győztél.. csak kérdés mikor lehet itt kapni ugyebár,vagy ide rendelni.. igen nekem is mióta felvettem szóba se jöhet semmi féle monitor :)
  • wolfhgb
    #20710
    Jobb erzetre mint a vive, a latott kep nagysaga ua, pixelessege megegyezo, de a teljes latott kep mereteben eles a kep, ezzel ellentetben a vive kepen minel jobban a latott kep szelere nezel, anal homalyosabb. A pixelesseg meg itt is lathato, A10 el pl nem kell az mfcd kepernyojen pici celokat beazonositani a tgp n, de a labelek nagy segitseget adnak, legiharcra es masra is jol hasznalhato, az elmeny amit ad, maximalis, orias 4k kijelzom van, megis ezzel repulok mert brutalisan megdobja az elmenyt. Nekem szemely szerint jobbnak tunik a kepminosege mint vive nak.
  • SgtChris
    #20709
    Üdv! Én birtoklok egy Logi Extreme 3D Pro-t, igaz NEM FFB-s de alapból megvan kb. idén lesz 7-ik éve, hogy szuperál. Használata változó, egyenletesen konvergál a nullához, de újkorában napi szinten nyaggattam... Minden gomb működik, mozgása feszesnek mondható...ezzel repül a DCS, RoF, CloD és Sturmo BoS...még Il-2 1946-al kezdtem...
  • sakkay
    #20708
    Nekem igen,
  • priluki
    #20707
    és ez jobban bejött? felbontása miylen érzetre? látod a pixeleket ? nekem dk 2 van és nem tudom még mit vegyek
  • wolfhgb
    #20706
    Dk 2 kimaradt, csak vive es ez volt a kiprobalt eszkozok kozott.
  • priluki
    #20705
    akkor nem tudom ... dk2- probáltad te?
  • wolfhgb
    #20704
    A jatekban levo nem a monitoret vezerli? Mert nekem ugy tunik, marmint a jatekban nem is latok ilyen lehetoseget, a kepernyo beallitasoknal a win alatt meg csak a monitort latja, ott azt tudom allitani. Igen, cv1 rol lenne szo.
  • priluki
    #20703
    szerintem ha a játékban állítod akkor a megjelenítőn (oculus) is azt látod.. de ha találsz mást ird meg nekem is :) Egyépként cv1 -el probálod?
  • wolfhgb
    #20702
    A num 5 helyrerakta az a10 gondot, koszi, igy mar igazan pazar az elmeny, azt esetleg nem tudod, h hol lehet az eszkoz megjelenitesi dolgait allitani esetleg? Kepi dolgokra gondolok, kontraszt brigtnest, egyebek, mert nem talalok ilyen lehetoseget.
  • LeonSilver
    #20701
    Akkor már ezt is tudjuk :)
    Örülök, hogy megoldódott a probléma.
  • Hefti
    #20700
    Valószínű a VJoy zavar be,ezt kikapcsolva úgy nézki működik
  • wolfhgb
    #20699
    Ah, ertem, na ezt kiproszalom majd, kosziiiii! :)
    Ha jol tudom te is vr el hasznalod, oculusnal lehet valahogy fenyerot kontrasztot allitani a kijelzoin?
  • priluki
    #20698
    a numerikus 5-el nem a játékba tesz középre hanem a hed tracking-hez kéopest, én pl a 10 el közelebb dőlök és "num5" és akkor lesz jo a játékban.. nem nehéz beállitani,lehet van jobb megoldás de én kezdetektől igy használom..
  • wolfhgb
    #20697
    Igen, ha nem hasznal az ember semmijen fejmozgas koveto eszkozt, akkor ezek a gombok vezerlik, de ezek nem mukodnek mikor head tracking van.
  • macleody
    #20696
    Ha jól rémlik numerikus / meg a * cibálta előre-hátra a kamerát, nem tudom ez nálad működik-e.
  • wolfhgb
    #20695
    Az osszes modulban tokeletes a pozicio, de az a10 nel szinte rajta ul az ember a boton, hatrebb kellene csusztatni a helyzetet. Probalgatom meg, a num5 nem a kozephelyzetre rak? Mert pont azt kene valtoztatnom, de ugyebar oculusnal nem mukodik a nezet, mert az eszkoz szabajozza.
  • priluki
    #20694
    alapból a numerikus 5 -el tudod változtatni a poziciót .
  • wolfhgb
    #20693
    Van kozottunk olyan, aki vagja az oculus beallitasait a dcs alatt? Pl hogyan tudom az alap helyzetemet valtoztatni a kabinban, mert mindig tulzottan kozeltesz a muszerfalhoz alapbol, kisse hatrebb kene helyeznem magam, a hud kijelzoje meg nagyobb az uveg lapnal, azt pedig kicsinyitenem kellene valami okos modon.
  • PhantomAss
    #20692
    Ennek az elődje volt vagy három, ugyanígy hívták és egy picit máshogy nézett ki. Gondolom belül kb ugyanaz lehet. Nincs jó véleményem róla, hamar kikopik a közepe és akkor akár fél centit is lötyöghet. Akár egy -két hónap alatt kikophat...amíg rendben van a mechanika addig szuper, de biztos vagyok benne hogy hamar tönkremegy.
  • LeonSilver
    #20691
    Még nekem se, de ez nem számít. Paszmek..
  • gsg16
    #20690
    nekem sosem volt,ha ez számít
  • LeonSilver
    #20689
    Srácok.
    Volt vagy van valakinek LOGITECH WINGMAN FORCE 3D PRO joya?
    Milyen ez a cucc? Volt nekem lógitek joyom már (G940 meg Wingman Force 3D) és hát ... nem voltam marára elégedett velük.
    Viszont az már igaz, hogy az FFB egy élmény.
  • LeonSilver
    #20688
    Hát... nálam jó, ez tuti :D
  • Hefti
    #20687
    Válaszolt a DCS support a trim problémára azt írták tudnak a hibáról és folyamatban van a javítás készítése.
  • Hefti
    #20686
    Azt szoktam nézni eddig jó volt, most csak pedálnál működik és a 1.5.4 telepítése óta rossz.Passz.
    Csak az a baj így játszhatatlan annyira figyelni kell.
  • LeonSilver
    #20685
    De hát ha elszúrtak volna valamit, akkor nálam sem működne.
    A jobb ctrl+enterrel kapcsold be azt a bizbaszt, ami mutatja a irányító cuccok helyzetét és nézd meg mi történik ha trimmelsz
  • Hefti
    #20684
    Ismét próba irányítás beáll. alapra ffb ki. trim be csak a pedálnál működik!Szerintem valamit elszúrtak, már unistall reinstall is volt.
    Eddig működött.
  • macleody
    #20683
    Igen, de ha lenéz az ember a "gépben" a ciklikusra, tud korrigálni. Én mindig úgy manővereztem, hogy közben nyomva tartottam a trim gombot. Meg gyakran használtam a trim resetet is. Szivesen kipróbálnék egyszer egy FFB-s joyt, biztos tök más élmény, mint ahogy egy FFB-s kormánnyal is sokkal jobb vezetni.
  • LeonSilver
    #20682
    Működni működik a trimm, csak éppen kicsit meg lesz keveredve. Csak gondold végig.
  • macleody
    #20681
    Az rendben van, de sose volt FFB-s joyom, mégis működött.
  • LeonSilver
    #20680
    Azért van így, mert az FFB-s joy ott marad, ahová trimmelted a sima meg nem.