36900
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • LeonSilver
    #20799
    "egy nyüves képet posztoltak a fűről.."

    Paszmek!!!! Mindent értek!!! EDe fűnyíró-szimulátort készít... ;)
  • PhantomAss
    #20798
    Egyébként lejött egy 400 megás frissítés (egy hete nem voltam gépközelben szal lehet ez már régi), és sokkal jobbak lettek az fps számok nálam.
    A mig 21 eddig sokat droppolt de most szinte eltűnt minden akadás, csak ha belezoomolok akkor jön elő.
  • PhantomAss
    #20797
    Szerintem jól néz ki, viszont az a 2016 amit ígértek a végén lesz vagy 2026 ahogy őket ismerem:)
    A Normandia térkép is vagy 5 éve készül...és a múlt héten egy nyüves képet posztoltak a fűről..
  • VO101Tom
    #20796
    facebookon az ED posztolta, hogy az új Kaukázus térképet 2016 vége felé szeretnék kiadni, ami a Nevada map standardra lesz alakítva (Sakkay: új fák! :) ). Főleg a textúrák és a térkép elemei lesznek átdolgozva, maga a térkép 3D modelljét nem ígérik biztosra. Mivel ez DCS World alap térképe, mindenkinek ingyenes lesz a frissítés.

    Bővebben (+galériával) itt:
    https://www.facebook.com/eagle.dynamics/posts/10157257177800341
    Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2016.07.24. 01:56:48
  • gantus68
    #20795
    F5E - az első benyomásaim pozitívak :).

    Belsimtek minőség, repülni vele nem egy tréning fokozat, ennek ellenére nagyon könnyen familiarizálódik benne az ember, ha ismeri az F86/F15/A10C valamelyikét. Ajánlom annak, aki fighter-kedik, mert elfogó vadásznak sem utolsó! Kicsi a szárnya, az aerodinamikája MIG21-esre hasonlít, nagyon jó a kilátás a kabinból. Van horog rajta, így carrier ops ready. Fékernyő, TACAN, utánégető működik, ILS nincs. A gépágyú effektek nagyon látványosak lettek.
  • wolfhgb
    #20794
    Legalább van valami repképes dolog is pápán, az egy szem kutato és mentő mi 8 ason kívül. Bocsánat, ez túlzás volt, hisz az ország összes repképes mi 8 a ott állomásozik, ha helyesek az infólm, mert még a honvédelmi miniszter air force one ja is onnan csattog mindig érte. :) A két büszkeségünk, a teljes gárda.
  • gantus68
    #20793
  • hrundibaksi
    #20792
    Colorado-i Nemzeti Gárda F-16-ai vannak itt!
    Sliac-on meg A-10C-k Aug.8.-ig
  • PhantomAss
    #20791
    Bp felett is repültek, asszem Pápán állomásoznak pár napig. Hadgyakorlat van.
  • i robot
    #20790
    Jó reggelt mindenkinek!
    Pár napja otthon voltam egy kicsit Ajkán. (Pápától délre.)
    Asszem szerdán kb 11:00 óra körül egy F-16 -os telerakva póttartállyal húzot el felettünk. Elég alacsonyan volt. Én még nem láttam sólymot repülni, kicsit le is döbbentem. Ez a madárka még mindig iszonyat szép!
    Esetleg tud valaki valami infót??
  • hrundibaksi
    #20789
  • Paladin
    #20788
    Maradjunk annyiban, hogy egy huszonkét éve működő webes áruház, ami sima könyváruházból sok mindent forgalmazó, hardvert, és sorozatokat is gyártó óriássá nőtte ki magát - biztos, hogy nem a cipőd árát fogja lenyúlni. :)
  • gsg16
    #20787
    megbízható volt akkoriban.bár akkortájt kicsit lassúak voltak,vártam vagy 3 hetet a cuccra.
  • sure
    #20786
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha már úgyis eltértünk a topik kérdés lényegétől -
    Ma a tornapapucs, holnap a világ????


  • hrundibaksi
    #20785
    Megbízható az Amazon?
  • gsg16
    #20784
    mire lennél kíváncsi?
  • hrundibaksi
    #20783
    Úgy,hogy amit akarok venni,olyanom van,csak a színe lesz más.
    Kicsit eltértünk a kérdés lényegétől.
  • gsg16
    #20782
    lehet hogy ajándék lesz majd
  • macleody
    #20781
    Na, ezt sose értettem, hogy lehet cipőt venni úgy, hogy nem próbálja fel az ember :)
  • hrundibaksi
    #20780
    Cipőt akarok vásárolni
  • wolfhgb
    #20779
    Honnan és mivel szemezgetsz?
  • gsg16
    #20778
    én,de már vagy 10 éve
  • hrundibaksi
    #20777
    Sziasztok!

    Vásárolt már közületek valaki az Amazon-on?
  • 2Pete
    #20776
    Sajnos nem. Ez csak egy mod, de legalább lehet vele "carrier ops"-ozni amerikai oldalon is.( csak kell hozzá egy anyahajó mod is)
    Bár egy éve talán a Razbam bejelentette hogy csinál A7-est a DCS-be, de nem tudom azzal mi van.
  • Sidewinder
    #20775
    Hasonlóan csinálom én is. Nem használom a center trim mode-ot, csak néha lenézek. Nagyon figyelni kell arra, hogy mit lát az ember. Kabinkeret állása, golyó, mert ugye érezni sem seggel nem lehet(mivel nem full flight sim mozgó kabinnal),de kézzel sem,mert nincs ffb joystickom. Néha érdemes lenézni ellenőrzés céljából a sebességmérőre is, ha csak "örömrepülök", akkor se robot, se flight director, se semmi, még a hud-ot sem kapcsolom fel.A trim resetet nem szoktam használni, mert egy a valóságban nem létező funkció. A trimmgombot nem tartom mindig nyomva,mert túlvezérli. Az igazi helikoptereken szintén nem divat ez az állandóan nyomom a trimmgombot eljárás. Ha szükséges akkor sem folyamatosan nyomják,hanem "kattogtatnak" párat, egyébként pedig nem nyúlnak hozzá,csak ott tartják az ujjukat a gomb közelében,vagy rajta(Ka-26). Találtam egy klassz videót, egy igazi Ka-50-es bemutatórepüléséről. A pilóta Vlagyimir Lavrov,a Kamov cég berepülőpilótája. A jobb alsó képen kiválóan látszik mit csinál a pilóta( 2:58-ig rá sem teszi az ujját a trimmgombra),látszik az összes fontos műszer, az "obsij ság"-ot jelző is, amiből azt lehet látni,hogy mennyire használja a kollektívet.

  • Fürtös
    #20774
    Nem követem mostanában a fejlesztést de ebből a képből következtethetek arra,hogy valaki csinálja a Corsairt vagy az Intrudert?
    Mert akkor örülünk Vincent!
  • VO101Tom
    #20773
    Mindenképp nézd meg, lehet, hogy azért nincs sok infó erről google-n, mert pofonegyszerűen hozzáadod targetben azt' jónapot :) Nekem fel van téve az MFD-k miatt, de azokat nem HOTAS-ként kezeli, nem is állítható semmi, csak a ledek fényereje. Nem tudom, hogy joynál milyen opciók vannak.
  • wolfhgb
    #20772
    Most agyalok, h a warthog nak is van egy target nevu profilszerkeszto szoftvere, csak sosem hasznaltam, eljott az ideje!
  • wolfhgb
    #20771
    Meg a vegen ujra barkacsolhatok valami extrat a joy om ra, Egergombokat es egy gorgot! :)
  • VO101Tom
    #20770
    passz...
  • wolfhgb
    #20769
    warthogot. A dcs ben nem lehet valahol hozzárendelni?
  • VO101Tom
    #20768
    Milyen joyt használsz? Nekeg G940-hez a Logitech SST progi bármelyik joy gombhoz egy klikkel hozzárendeli akármelyik egér gombot...
  • wolfhgb
    #20767
    Na, most szépen a látotér közepén van a kurzor, már csak arra kéne rájönni, h hogyan tudnám a bal egérgombot a joy egyik gombjára allítani, h ne kelljen a kezem levenni a joyról, h klikkeljek rajta. Mert ha már rá kell nyulnom az egérre miatta, megette a fene az egészet, a joy on meg épp van egy fölös gombom. Valakinek ötlet?
  • repvez
    #20766
    Valaki nem tapasztalt még olyan hibát, hogy ha elinditok egy freeflight szu-25T-vel steames mai frissitéssel, akkor csak a hud feliratai láthatóak, sem a kabin többi része sem külső nézetből a gép nem látszik.

    Minden más rendben van, csak a gép modelje hiányzik .
  • wolfhgb
    #20765
    némileg talán kontrasztosabb, de inkább maradok a high beállításoknán, többet dob a látványon szerintem.
  • 2Pete
    #20764
  • 2Pete
    #20763
    DK2-ön észrevehetően élesebb a kép, az meg hogy minden max-on legyen eleve reménytelen, főleg Mi-8-al. Az új VR főképernyő viszont már legalább jó lett.
  • wolfhgb
    #20762
    Őszintén szólva, médium beállítás mellett feltoltam 1 ről maxra a pixel sürüséget, de számottevő külcsinyváltozást nem tapasztaltam. Ezzel szemben 1 es értéken minden mehetett ujra maxra, az viszont láthato is volt.
  • wolfhgb
    #20761
    En ma raktam a legujabb frissitest, bekapcsolhato az eger, nekem mukodik is, a sisak is tetszett volna, de csak akkor, ha a látotér közepén maradt volna a kulzor, de ahogy oldalra fordultam, egyre jobban a kép szélére ment a kurzor, ha pl az a10 nél teljesen oldalra fordulok mondjuk a rádio panelekhez, a kurzor már ki is megy balra a látomezőből, igy használhatatlan.
  • priluki
    #20760
    vaaa ezt nem tudtam köszi :)