36783
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • flyinghigh
    #36660
    Majd ha már profitot termel modul akkor bekerül trialba, nem véletlen az sem hogy hamarabb megveheted mint hogy kipróbálhass egy félkész terméket nehogy véletlenül meggondold magad.
  • Flanker27
    #36659
    Az F-15 nemrég jelent meg, nem valószinü hogy egyhamar kipróbálható lessz. Régen sok modult megvettem mert nem volt más mód hogy kipróbáljam, a legtöbbet alig használom. Mióta van a trial lehetőség először kipróbálom és legtöbször nem is veszem meg. A Mirage F-1-et már rég szeretném kipróbálni, több mint egy éve jelent meg és még mindig nem jelent meg trial-ként. Gondolom hogy mikor lehet kipróbálni függ a csapattól ameik fejleszti, és hogy a megjelenés után hány modul jelent meg. Vagyis hogy mikor lehet kipróbáln azt nem tudhatjuk. Kell figyelni.
  • majonur
    #36658
    Udv! Nem tudjatok veletlenul, hogy F-15 mikor kerul at a 2 hetes trial modba? ebbe a modulba most nem ruhaztam be, mert most csak diablo 4 :), de kiprobalnam azert. koszi!
  • repvez
    Szüli
    #36657




    Utoljára szerkesztette: repvez, 2023.08.12. 13:10:55
  • bunny
    #36656
    Hosszú szünet után újra van stable frissítés.
  • militavia
    #36655
    A következő rész, 9. epizód.
  • repvez
    Szüli
    #36654
  • repvez
    Szüli
    #36653
  • repvez
    Szüli
    #36652
  • repvez
    Szüli
    #36651
  • HUN_ter #36650
  • militavia
    #36649
    Nem variáltam át.
    A HTKA-n anno idáig már eljutott, arra emlékezhetsz, ha azt olvastad.

    Itt az összes, így láthatod már mi volt. :)
  • Hiuuz #36647
    *
    Utoljára szerkesztette: Hiuuz, 2023.05.30. 21:54:07
  • Hiuuz #36647
    Átvariáltad a sorozatot? Tornadoról már mintha régebben lett volna cikk.
  • Klusi86
    #36646
    Helikopteresek figyelmébe:
    Gazelle nagy frissítés -új fegyverek, célzó, tablet, kabin belső, stb
  • militavia
    #36645
    8. rész
  • repvez
    Szüli
    #36644

    Ez még nem az de aki szeretne phantomozni annak jo lehetpség
  • repvez
    Szüli
    #36643
  • Hiuuz #36642
    Ez szerencsére inkább a tartalomban jelenik meg, nem a bugok számában. A nyugatnémet és az orosz eszközök egyelőre hiányoznak, az amerikai és keletnémet cuccok vannak meg eddig. Teljesen játszható a játék, nekem kimondottan kellemes "csalódás" a mai tömeggyártás tengerében. Van egy stabil elképzelés amihez igazodnak, nem azon görcsölnek, hogy "mi kell a népnek". Ennek persze hátulütője a lassú fejlesztés, de hát ez van.
  • flyinghigh
    #36641
    Cirka egy éve elérhető az épp aktuális project a patreonosoknak, az hogy mostanában lett steam early access az mutatja hogy nem a közeljövőben lesz kész.
    Utoljára szerkesztette: flyinghigh, 2023.05.14. 08:03:35
  • Hiuuz #36640
    Sziasztok, nem tudom szabad-e feltenni a kérdést, de - Jane's F-15 - angol nyelvű dobozos nem saláta állapotban van valakinek, amitől esetleg emberi áron megválna? Jane's USAF-ot fel tudok ajánlani cserébe ha esetleg zavarna a polcon az üresen maradt hely. Vagy marad az e-bay.
  • Hiuuz #36639
    Határozottan:

    https://sg.hu/forum/tema/1675627226
    Utoljára szerkesztette: Hiuuz, 2023.05.11. 20:33:41
  • Solt
    #36638
    Urak!

    Ígéretes HK szim: Gunner, HEAT, PC
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2023.05.08. 20:23:18
  • bunny
    #36637
    ÉS végre kijött a stabil ágra is a frissítés, december óta ültek rajta. Yippe!
    https://www.digitalcombatsimulator.com/en/news/changelog/stable/2.8.4.39731/
  • militavia
    #36636
    7. rész
  • PhantomAss
    #36634
    Lehet én vagyok az egyetlen de nekem ez az új térkép nagyon nem jön be. Párizs olyan mint egy falu, utak nincsenek, fák meg egyenépületek mindenhol. London ugyanez, mintha az 1800-as években járnánk.
    Én sokkal többet vártam ettől. A 10+ éves CloD-ban sokkal jobban néz ki a térkép szerintem.
  • petymeg_1
    #36633
    WW2 repcsikre 50% kedvezmény van máj 21-ig.
    Utoljára szerkesztette: petymeg_1, 2023.04.21. 20:11:36
  • repvez
    Szüli
    #36632
  • beci43
    #36631
    Vedd fel Balikó Sanyival a kapcsolatot, hátha tud neked segíteni.
  • Doba85 #36630
    Igen én is irtam hogy megszünt az oldal, de gondoltam talán valaki lementette vagy kinyomtatta és meg tudná osztani. Kevés magyar nyelvű irás, van, jó lenne ha az ezek nem vesznének el.
  • militavia
    #36628
    A PCpilot évekkel ezelőtt megszűnt. Már 2019-ben sem volt aktív.
  • Doba85 #36628
    Sziasztok

    Régen a pcpilot.hu oldalon voltak magyar nyelvü oktató irások DCS repülőkről. Az A-10-es ről biztos volt, el is kezdtem olvasni, de akkor nem volt meg a modul nekem, most viszont megvettem és jó lenne elolvasni, csak az oldal megszünt. Valakinek nincs meg?
  • beci43
    #36627
    Azért érdemes figyelni minden pénteken este, akkor jönnek a frissítések is.
  • petymeg_1
    #36626
    Ja, látom. Csak nem mindenre adják, amire én szeretném arra pont nem. :-(
  • z0ty4
    #36625
    itt pedig azt irja hogy van
  • petymeg_1
    #36624
    Az első vásárlás 50%-os kedvezményét hogy lehet érvényesíteni? Mert nekem nem adja.
  • repvez
    Szüli
    #36623
  • petymeg_1
    #36622
    Egyébként nem is bánom, ha némileg egyszerűbben kezelhető gépek is vannak, mert ez a MiG 19 a millió kapcsolójával néha sok. Kb az Il2 bonyolultsága a szint, ami még hosszabb távon élvezhető számomra. A War thunder meg a másik véglet, de néha azzal is jó szórakozni.
  • beci43
    #36621
    Ésszel kell beállítani, kis kompromisszumokkal azért szépen fut 3080-al. Nekem tegnapelőtt jött meg a 4080 OC, tény hogy jóval több fps-t kapok. Mostmár feljebb merem tolni a felbontást is, így gyönyörű és a sebességgel semmi gond. (Pico 4)
  • petymeg_1
    #36620
    Köszi. A MiG19-et ebben a kéthetes lehetőségben próbálgatom. Akkor megvárom az akciót és akkor vásárolok be. Az egyébként egy kicsit aggaszt, hogy a 3080 VR-ben meg tud feküdni. És azt olvastam a 4080 se mindig elég neki.