36809
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • beci43
    #35441
  • LeonSilver
    #35440
    Bocsi, dolgoztam és olyankor nem nagyon nézem az ezsgét... ha csak nem unatkozom :D
  • LeonSilver
    #35439
    Mondjuk azért az gáz, hogy ezt úgy kellett kikguglizni... a rídmíbe nyugodtan beleírhatták volna.
  • beci43
    #35438
    Köszi! Én a játék Mods alkönyvtárába raktam, így már jó!
  • macleody
    #35437
    C meghajtó, users, username, saved games, dcs openbeta, Mods, Aircraft.
    Nem a modulok közt lesz, editorban kell betenni, ha repülni akarsz vele.
    Utoljára szerkesztette: macleody, 2021.04.26. 13:37:28
  • beci43
    #35436
    Én felraktam Papa, de nincs a modulok között. Hová másoljam be?
  • LeonSilver
    #35435
    Aztaqrva... ezt egész jól összerakták. Vannak kisebb hibák természetesen, de.. ez rohadt jó és főleg úgy, hogy nem egy "hivatásos" cég csinálta! Nem lepődnék meg, ha javtások után ede bevenné a hivatalos motyók közé.
  • bunny
    #35434
    Nem semmi, ez korrekt melónak tűnik, nem csak egy modell valami FC3 gépre ültetve. Ki is fogom próbálni :)
  • LeonSilver
    #35433
    Köszi!
  • macleody
    #35432
    T-45C
  • macleody
    #35431
    Ha lejött feltöltöm valahova, csak nagyon lassan csordogál.
  • LeonSilver
    #35430
    Király, csak a három megadott lehetőség közül egyiknél sem lehet letölteni.
  • repvez
    #35429
  • VO101Tom
    #35428
    Tomcat. Nagyon 80-as évek tech, de qrva szépen meg van csinálva és rohadt nehéz (jól) repülni.
  • repvez
    #35427
    mi24es elövételben. bár az lehet ninvcs akcioban , de az elövételben 20%van rá ha jol tudom.
  • beci43
    #35426
    F-18 mindenképp, ha szereted a forgószárnyasokat akkor a KA-50 nagyon jó vétel.
  • moho79
    #35425
    Steamen most akciózzák. Mely modulokat érdemes megvenni amelyek kellő kihívást jelentenek? :)
    Most A10C2, F16 és F18 vannak meg. BlackSharkon gondolkodom esetleg harrieren. Szerintetek?
  • gantus68
    #35424
  • moho79
    #35423
    Nos most már 32Gb van a gépben és azt látom (Single), hogy simán megeszik a 22-24GB-ot.
  • Flanker27
    #35422
    Kösz az infót. Sajnos ha csak a kinézet Gripen akkor nem sokat ér. Reméltem hogy azért igyekeznek ezt azt megvalósitani, mint annak idején a Mig-21 mod-nál.
  • bunny
    #35421
    A mod-os 99%-ban az FC3 valamelyik gépét használják alapnak, csak a külső más. Vannak ritka kivételek mint a su-57, cubanace csinálja évek óta lelkesedésből.
  • Flanker27
    #35420
    Ma erre a Gripen videora bukkantam a youtubon, nemrég tették fel. Mod-nak irják, vagyis nem egy rendes gép lessz, de semmit nem találok róla, mennyire lessz kidolgozva, ingyenes, klikkelhető, lessz sajat repülésmodelje vagy egy már meglévő gépét használja?

    Régebben volt egy magyar gripen fejlesztés de nem lett belőle semmi, jó lenne ha ez megjelenne.
  • sure
    #35419
    Böngészgettem az enciklopédiát és egyszer csak


    Pedig régóta benne van
  • sure
    #35418
    Hát, ha új gépet raknék össze és décsézni is szeretnék vele, biztos, hogy a 64 giga RAM-ra rágyúrnék. A múlt héten egy két órás AO Caucasus szerón repülés után a commit charge 50 giga felettire hízott, 24 giga fizikai RAM mellett. Ha olyan 20-25 játékos van a szerveren, már a fülkébe beülésig 16-18 giga RAM-ot és mind a 6 giga VRAM-ot megeszi. Bár mintha valaki korábban, kábé egy éve, írta volna, hogy hiába 32 giga RAM, nem tölti ki, hanem hamarabb elkezd swappolni.
  • LeonSilver
    #35417
    Pedig például a 21-est sokat kalapálták.
  • moho79
    #35416
    Szerintem ennek inkább gazdasági oka van :) (Az eladhatóbb modulokat részesítik előnyben)
  • repvez
    #35415
    ezért is irtam feltételesen, de azon az esős hajófedélzeten nekem ugy tünt a tökrözödés, hogy mintha nem statikus elöre kiszámolt lenne.

    Amugy egy valami eszembejutott csak ezekkel a videokkal kapcsolatban, hogy valahogy egyes modulokrol mintha megfeledkeznének ED-ék .

    A kiadás ota szinte nem lehet hallani az L39esról, a mig15/19/21-esekről legalább is én nem igen láttam a patch listában se és ezekben a kedvcsonálo videokban se látni öket

    Ellenben olyan gépek felbukkannak, amik még nem jelentek meg vagy nem repülhetőek. a multkoriban az intruder, az F15E-ös is feltünt már , meg az Mi24es, moskito.

    Ez akkor azt jelenti, hogy azok a modulok teljesen rendben vannak nincs szükség javitásra hozzájuk, vagy csak már nem dolgoznak rajtuk ?
  • gantus68
    #35414
    Olvastam vmikor, hogy a high preset-et 32gb ram-al 1080ti-vel és a legutolsó i7/9-el tesztelgették 60fps-hez (most nem tudom mivel). Ergo ennél kisebb gépen high alá kell menni a beállításokkal. Ingame vsync mellett sokszor leesik az fps, ha kikapcsolod stabilabb, RTSS mutatja szépen a különbséget. Syria map 8gb-os kártyákon csak terrain texture low-al fér be a vram-ba, a többi high-ba is jó.
  • moho79
    #35413
    vsync-et utólag bekapcsoltam
    köszi, kipróbálom, bár most tök stabilan tartja a 60-at (kivéve Syria) néha néha leesik de sztem ez memória lesz
    (tegnap az uj felhőkkel lement 40-re néhol de az este további részében már azzal sem volt gond - lehet valami ment a háttérben)

    őszintén nem tudom milyen gép kellhet ehhez 4k-ban mindent feltolva
  • gantus68
    #35412
    Szóval megnéztem a beállításaid...a vsync csak be van kapcsolva, azt először is kapcsold ki. Gondolom az fps limiter-t beállíítottad 60-ra.

    Próbáld ki a következőket is (nálam ez tér el a tiédtől): Terrain Textures Low (ez kell Syriának), Visibiliity Range High, Shadows flat v. off, Clutter/Grass 0 (fps killer), Trees Visibility 100, Anisotropic Filtering 8x, Terrain Object Shadows flat v. off.

    .
  • beci43
    #35411
    Ez csak azért is kizárt, mert DX11 az alap. De amúgy nekem is leesett az állam a felhőktől.
  • moho79
    #35410
    Tényleg gyönyörű lett
  • repvez
    #35409
    mintha némi raytracinget vélnék felfedezni a hordozó fedélzetén .
  • repvez
    #35408


    besza behu :O
  • LeonSilver
    #35407
    Hát ez qrva jó lett.. Faszák a felfők, fasza, hogy a felhők alatt a földön árnyék van. Már nem annyira fakó a táj. Nekem VR-ben kicsit tűlzás a kabintetőn megjelenő tükröződés, de talán megszokható. Nekem baromira tetszik... remélem május végén a 24-es is megjön, meg a Kiowa.. ÉS az indiánról is egyre több kép van, talán hamarosan az is érkezik és akkor e örö, e bodottá..
  • moho79
    #35406
    Nekem lejött kb 5 perc alatt
    Hát csak a felhőket néztem de ami eddig 60 fps volt az most néha 40 lett :(
  • LeonSilver
    #35405
    Szép, méretes pecccss ami lassan is jön. Nem lesz ebből ma jácccási.
  • repvez
    #35404
  • LeonSilver
    #35403
    Jön le 1000L a 2.7 - kíváncsi leszek rá..
  • moho79
    #35402
    Egyébként a ma induló 2.7 és open beta-ról van infótok? Megnézném, hogy az új felhők mennyire eszik meg a gépet.