36807
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • sure
    #35479
    bal ALT+Q
  • Pongor
    #35478
    Jó régen játszottam és elfelejtettem, hogyan lehet taxizni az oldalkormánnyal egybefogva? (HotasX, nincs rudder pedal, Su27)
  • Caterpillar
    #35477
    Már leírtuk számtalanszor, az A-10C-vel kapcsolatban is, most megint előhúztad ugyanazt a mantrát... Szerintem nem velem van a baj
  • repvez
    #35476
    Te meg még mindig csak akkor jössz ide amikor be kell szólni és csak nekem ugye ?
    Konstruktiv hsz meg smafu ugye ?
  • Caterpillar
    #35475
    Te még mindig nem vagy okos ugye?
  • LeonSilver
    #35474
    Hát.. nem tudom. > ÉN < nem várom el (nem csak EDétől), hogy ha veszek egy modul x forintért, akkor az örök élet + 2 napig frissítgetsék.
    És az is igaz, hogy ha előszedem a Lock Ont meg a BS1-et, felteszem, akkor simán játszhatok vele. Nem elélszem, de yganítom ennél is mondták, hogy akinek megvan a BS2, az olcsóbban veheti meg, hisz' az A-10C-nél is így volt. Meg hát ugye nem kötelező, ráadásul egy-egy modul néhány doboz cigi (gondolom már 2000 forint körül van a bagó ára). Ha meg egy ilyen modul árát elosztod a napok számával (amennyit játszol vele) valami nevetséges összeg jön ki...

    Én például az A-10C-t 2010 november 11.-én vettem meg. Az A-10II-t meg 2020 szeptember 30.-án Ez cirka 10 év... A kettőért összesen kiadtam ~20e forintot, tehát 2000/év - egy doboz cigi. Hát ettől aztán qrvára nem megyek a falnak.
  • repvez
    #35473
    Ezzel csak ugyan azt játszák el mint az A10C-vel. kiadják ugyan azt újra pénzért. Aztán majd jön egy pont ahol azt mondják, hogy a régit már nem támogatják igy meg kell venni az újat gyanitom ez a pont majd a vulkán lesz .

    Addig is csak saját magukat is szivatják, hogy kétfelé kell fejleszteni ugyan azt a gépet is.
  • Papa01 #35472
    Sziasztok!
    Hírlevélként kaptam:


    We are progressing well with the development of DCS: Black Shark 3 which will give the well-known Ka-50 attack helicopter a brand new external 3D model, enhanced cockpit and new features that expand gameplay, these include.

    Helicopter missile warning system (MWS) implementation
    Air-to-Air Igla missile implementation

    The sensors of the MWS will be integrated into the onboard defense system with the ability to display detected missile threats on the ABRIS.

    Igla missiles are similar to those used in MANPADS and can hit subsonic aircraft at ranges up to 6 km. To cater for these new missiles, two new pylons are added to the wingtips bringing the total number of hardpoints to six. These missiles are operated in a similar mode to the Boresight mode which is used on many Russian aircraft. Once power to the missile is on and the seeker axis directed to the target, the seeker can lock on to its heat signature. As the target enters the launch envelope of the weapon, the pilot can be ‘fire and forget’.

    Existing owners of the Blackshark 2 are free to continue flying the legacy Ka-50 or to upgrade to the new Blackshark 3 for a very reasonable price. Newcomers will be able to buy the full retail version as usual.

    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2021.05.02. 10:19:49
  • Paladin
    #35471
    Azért azt elég kis sávban érzékeli a kezed, viszonylag pontatlan, és ott ugye szó se lehet feedbackről, amit ezek fejlesztenek épp.
  • repvez
    #35470
    Főleg , hogy az OQ2 elvileg ingyen felismeri a kezedet, az más kérdés, hogy a DCS nem támogatja .
  • LeonSilver
    #35469
    Igen. A hozzászólásokban sokan mondják is, hogy azért ez már túlzás.
  • sakkay
    #35468
    Azért ez rengeteg-szerintem ezt elbaxták. Ez már az a pénz amiért a vr esek nagyon kis része veszi meg. Már a vr-en belül is eleve réteg. Ezt nem gondolták át.
  • LeonSilver
    #35467
    Naná, hogy nem. Ezért posztoltam. Marha jól néz ki..
  • Wampapa
    #35466
    Hmmm..ennek nagyon háttérkép szaga van. Ha nem bánod, persze.
  • LeonSilver
    #35465
    VRfree
    Mikael Högberg they are about 679 Euros for the retail version. Reason is their components are quite expensive as they have their own 3D tracking (no vive trackers etc needed). The majority of other VR gloves have no 3D tracking...

    Gergely Illés
    VRfree Well, I don't think that it's your fault but this price is a bit steep for a lot of people. We have already poured a lots of money into this hobby. High end PC for VR, headsets, HOTAS, pedals....and things I can't remember now:). This is a really nice product but 680 Eur.....I could buy a lot of other things for this. I won't be able to justify this for my wife.?

    VRfree
    Fair point and roger that. We will try to come up with a more affordable version with less components, but that will take some time. Right now we're busy implementing tactile feedback.
  • LeonSilver
    #35464
  • LeonSilver
    #35463
  • moho79
    #35462
    Egyébként én csak ennyit látok, automatikusan nem tölt be profile-t, mindig manuálisan kell beállítani.

    Utoljára szerkesztette: moho79, 2021.04.30. 19:13:21
  • moho79
    #35461
    A gázkaron elöl a kis joystick és mellette a gomb illetve hátul a kis görgő.
  • LeonSilver
    #35460
    "When DCS: Mi-24P Hind delivers to Early Access with v1.0 of the ‘Petrovich’ AI, you will notice that it is designed as a human assist tool which requests specific sets of instructions via the onboard AI, whether from pilot to co-pilot or vice-versa. Please see below for more information.

    We are also pleased to update you on the progress to Black Shark 3, including the revised cockpit, new external model, new avionics and weapons. This new version of the highly successful Ka-50 simulation should be available this summer and will be offered to existing owners of Black Shark II with a substantial discount."
  • Razor18
    #35459
    Megpróbáltad, amit ajánlottam? Melyik gombot nem tudod programozni "bentről"?

    Utoljára szerkesztette: Razor18, 2021.04.30. 15:51:31
  • moho79
    #35458
    Arra emlékszem, hogy ott tudok profilt váltani de nem rémlik, hogy azt "állandósítani" is tudom.
    Szarul van megcsinalva. A logitech egerem belső memóriájába betöltöm a változtatásokat és az ott is marad függetlenül attól, hogy megy mögötte a sw vagy nem. Ez meg hiába indítom el a profiler-t még ki is kell választanom plussz a kis célkereszt ikonnal betöltenem. Agyrém. Alapvetően nem is érdekelne a profiler mert beállítom dcs-en belül csak ugye raktak rá olyan gombokat amiket dcs-ben nem tudok programozni csak kintről :)
  • Razor18
    #35457
    Nem a Registryben. A jobb alsó kis tálcán ott van a program kis joystick ikonja. Arra JOBB egérgombbal klikkelsz, és azt hiszem valami "Startup" vagy milyen nevű kis zászlót kell bepipálni.
    Utoljára szerkesztette: Razor18, 2021.04.30. 09:39:02
  • moho79
    #35456
    Logi X52 Pro-t használ valaki DCS-hez? Ha igen nem lehet valahogy beállítani, hogy automatikusan betöltsön egy profile-t? Indításnál mindig a No Profile van hiába állítom be mondjuk registry-ben.
  • whiteskull
    #35455
    Valószínűleg azért hiányzik, mert itt van nálam. :)
  • moho79
    #35454
    De nem úgy látjátok, hogy a nagy egészhez hiányzik valami a lábai közül? :)
  • PhantomAss
    #35453
    Ájjj ez de nagyon jó lenne a Hind-hez (az elvtársnő is)
  • LeonSilver
    #35452
    Bizony! És szerintem nem adjájk lejebb a minőséget!
  • whiteskull
    #35451
    Hát szorongatnám én is .... . Bár most inkább a botot. :)
    Ha csak fele olyan jó lesz mint a többi cuccuk, akkor nagyon brutális lesz ezzel repülni. :)
  • repvez
    #35450
    úgy néz ki, hogy orosz vagy magyar vasutas kalauz hölgy teszteli a terméket
  • LeonSilver
    #35449



    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2021.04.28. 18:24:29
  • repvez
    #35448
  • repvez
    #35447
  • LeonSilver
    #35446
  • whiteskull
    #35445
    Tudom te nem kártyázol és nem is iszol. Így azért könnyebb! :)
  • LeonSilver
    #35444
    Igen-igen!
  • whiteskull
    #35443
    Egyre közelebb a zsebbenyúlás ideje. :)
  • LeonSilver
    #35442
    Hello VIRPILs!
    We know many of you are eagerly anticipating the launch of the VPC Collective Controls lineup so today the VIRPIL HQ has shared a sneak peak at the upcoming controllers...
    Our design team has been flying at our factory with the VPC Rotor TCS and Rotor TCS Plus Base combined with the VPC SharKa-50 Grip. The controllers are attached to our VPC Collective Chair Mount Kit offering a convenient mounting setup to a range of desk chair setups!
    We hope you're as excited as we are! Watch this space for more news soon.
    Happy Flying,
    VIRPIL Controls Team



  • beci43
    #35441
  • LeonSilver
    #35440
    Bocsi, dolgoztam és olyankor nem nagyon nézem az ezsgét... ha csak nem unatkozom :D