36806
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • VO101Tom
    #35598
    Szerintem a Mariana-Szigetekre gondol nem Ciprusra.

    bunny, menj fel DCS weboldalra, ott lesz a térkép modulok közt ingyen, vagy ha steames vagy akkor a steam oldalon van fent a Marianas DLC ingyen.
    (szerk: weblapos verziót a module managerrel tudod installálni, de openbeta kell hozzá)
    Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2021.07.01. 15:46:56
  • macleody
    #35597
    Mert a Szíria térképen van.
  • bunny
    #35596
    Az új ingyenes térkép vajon csak beta proggyval érhető el, vagy miért nem látom a stable alatt? Ugyanígy a weboldalon sincs fent.
  • Death Rattle
    #35595
    Nagyon jó ! Én is gyalulom le a bétát azonnal hehehe
    Közben kinyiffant a jó öreg Foxconn2 alaplapomon a videókari foglalata, úgyhogy állok neki az új simgamer pc összerakásának.
  • bunny
    #35594
    Úgy látszik elégedettek voltak a visszajelzésekkel. Ha emlékszel a supercarrier is szinte 1 beta után át is ugrott a stable alá. Én speciel ezért sem szórakozok a beta verzióval, meghagyom a lelkesebbeknek :)
  • PhantomAss
    #35593
    Máris? Vaze, ezért kellett leszednem a bétát :D
    Most törölhetem le hogy ne foglalja a helyet.
  • bunny
    #35592
    Tegnap frissült a stable. Sok javítás mellett talán a legfontosabb, benne van a mi-24!
  • whiteskull
    #35591
    Lefelé meg úgy is magától jön. :)))
  • Death Rattle
    #35590
    Helló !
    Nagyon rég jártam erre, de én is megvettem a Mi-24P-t, gondoltam benézek hogy innen kinek van meg. Hát marha jól sikerült azt én is látom. Annak ellenére hogy soha az életben nem próbálkoztam DCS helikopterrel, az első Cold Start training küldetés végén szinte gond nélkül felszálltam vele.
  • LeonSilver
    #35589
    Én az agyonhájpolt primaxtól qrvára nem vagyok elájulva.. Az ára meg az állítólag macerás garról már ne is beszéljünk.



  • Flanker27
    #35588
    Sziasztok, én is megvettem a Mi-24-et, még nem nagyon volt időm repülni vele de az már most látszik hogy jól megcsinálták, a félkész állapot ellnére is. A manual is elég kezdetleges állapotban van és emlékszek hogy a Mig-21 nek is feltett valaki magyar nyelvü könyveket, a Mi-24-hez nincs valakinek elérhető magyar pilóta könyve? Jó lenne mert az angol nem az errősségem, meg sokat nem vagyok gép előtt viszont telefonrol szivesen olvasgatnék róla.
  • whiteskull
    #35587
    Szerintem is nagyon jó. Bár még az indítási procedúra feladja a leckét, de hihetetlenül jó érzés volt vele repülni. :)
  • LeonSilver
    #35586
    A hasonlóság abban van, hogy nagy, nehéz (12000kg a max felszállási súly, a minyóé 13000kg) és a minyó alapjaira épül a gép, ennélfogva nem izgága :)
    Az egyik legjobban sikerült modul. Tök "látszik rajta", hogy IRL Mi-24 pilóta is benne volt/van a fejlesztésben.
  • sakkay
    #35585
    Nagyon jó a 24, igen bejön, 20 éve erre várok :) de egyre jobban azt mondom, hogy bár hasonló mint a minyó- teljesen más. Javaslom aki nem így érzi üljön bele a minyóba és próbáljon ugyanúgy repülni Természetesen a rokonság és a nehéz test miatt hasonló(és mégsem:)
  • Capt Baloo
    #35584
    :D :D
  • LeonSilver
    #35583
    EDe fórumon egy heavy helikopterpilóta azt írta, hogy nagyon fasza a repmodell (bár 24-est nem vezetett).
    Igen, "lustább", de kábé mint a minyó.
    Nekem tök tetszik, hogy ilyen brutális a fülke. :)

    #35582

    Igen. Ki kell trimmelni vagy a megfelelő helyzetbe tartani és kábé 5°-ra alapba felhúzni a kollektív kart.
    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2021.06.18. 20:43:17
  • repvez
    #35582
    asszem a taxi take off videoban mintha valamit mondana róla, hogy hogy kell semlegesbe tenni a gépet mielött megemelnéd .
  • PhantomAss
    #35581
    Aham, sztem is kb olyan mint a Minyó, illetve én kicsit egyszerűbbnek érzem a repmodellt, és lustábbnak az egész gépet. Amikor először betöltött marha nagy volt nálam vr-ban a fülke, be kellett állítanom 79-es ipd-t és így már kb reális a mérete.
    Early access, még biztos sokat reszelnek raja.
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2021.06.18. 20:12:44
  • LeonSilver
    #35580
    Nos. Néhány óra után azt mondom, hogy kábé olyan repülni a 24-est, mint a minyót - nem túl nehéz.
    Ami kicsit szokatlan, hogy felszállásnál baromira (majdnem teljesen) be kell lépni a pedált jobbra.
    És repülés közben egy nagyon kicsit balra.. ezt más is írta EDe fórumon - volt, aki azt javasolta, hogy nyomjon egy trim resetet. Nos ez nem segít. Nem zavaró, mert tényleg kicsit kell csak.

  • repvez
    #35579
  • LeonSilver
    #35578
  • sure
    #35577
    :D
    Akkor lássuk,, hogy kabintető kinyit, és ugyanez a főrotorral is műxik-e
  • LeonSilver
    #35576
    Jaa. EDe fórumon olvastam. Videjó akkor még nem volt, csak írta a csóka, és nehezményezte, hogy hang nincs hozzá :D
  • Capt Baloo
    #35575
    Ez megvolt? :D
  • bunny
    #35574
    A probléma az volt, hogy csak repülés közben kerül fel a maszk, a menüben nem, ahogy előtte a plugin esetében. Viszont gyárilag sokkal nagyobb felületet renderel, nem teljes kört csak mondjuk félkört szed le ami kevésbé hatékony, szóval összességében ... kérem vissza a régi plugint :)
  • repvez
    #35573
  • LeonSilver
    #35572
    Rohadt jó repülni a gépet srácok!
  • LeonSilver
    #35571
    :D :D
  • whiteskull
    #35570
    Bakker! Én meg kocsmában voltam eddig.
  • beci43
    #35569
    Egyetértek Papa! Nagyon ott van a szeren!
  • LeonSilver
    #35568
    Hát srácok... ez valami qrva jó! Nagyon állat a gép, nagyon más repülni, mint a minyót.
    Cyprus is ott van a szeren!
  • PhantomAss
    #35567
    Baxki, én meg kint vagyok Ausztriában és nincs itt a gépem. Na mindegy majd hvégén megyek haza és letöltöm. Írjatok majd milyen lett a Hind.
  • LeonSilver
    #35566
    Igen, qrva sok mindent javítottak, jön Cyprus, Hind - e örö, e bodottá :)
  • repvez
    #35565
    Sziria kapott egy uj szigetet Cyprust, meg elég sokminden gép is uj képességeket ezért olyan nagy .
  • LeonSilver
    #35564
  • LeonSilver
    #35563
    Jön le, de peccsel jö, ami ~63 giga. Nekem még qrva sok idő, mire lejön. 5 gigás net van, a Telekom nem tud többet, mert a buzi lakásszövetkezet nem engedi, hogy a rézpárt lecseréljék optikára..
  • repvez
    #35562
    ha minden igaz akkor már lehet játszani az MI24essel, mert a store-ban, megváltozott a statusza , már nem pre buy, csak buy gomb van és már nem akcios, illetve a 2.7.1 kritérium 2.7.2es verziora modosult.
  • bunny
    #35561
    NA, hát felraktam a 2.7.1 stable-t és a hozzá tartozó vr shadert, de a maszk eltűnt. Másnak is van ilyen gondja?
    A fórumon ezt írja a fejlesztő:
    " - Removed the ENABLE_HMD_MASK & MASKSIZE settings as a correct mask is included in DCS now"
    Ezekszerint a DCS támogatja alapban? De miért nem látszik ez? Mert eddig ugye egyértelműen láttad a kört a képen, most semmi. Próbáltam berakni az ENABLE_HMD_MASK -t de persze nem segített.
  • Axtros
    #35560
    Érdekelne, hogy ha valaki használ MonsterTech-es rögzítőket (konkrétan Warthog throttle és joystick-hoz) hogy ezek mennyire stabilak? Mennyire erősen tudnak rögzíteni, illetve minőségben hol vannak? Megéri az árukat?
    Thx! :)
    Utoljára szerkesztette: Axtros, 2021.06.15. 22:54:16
  • repvez
    #35559