36783
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Razor18
    #35655
    Ezek a programokat Te Kecskemétre látod valahol felsorolva?

    11:15-11:30 Olasz Tornado egyéni bemutató
    14:30-15:00 Frecce Tricolori - Műrepülő bemutató ???
    15:30-16:00 Török Csillagok - Műrepülő bemutató
    16:30-17:00 Orosz vitézek - Mürepülő bemutató ???

    Én csak ezt találtam:
    Hivatalos program 2021

    Rossz helyen néztem?
    Utoljára szerkesztette: Razor18, 2021.07.15. 22:07:57
  • LeonSilver
    #35654
    #35653 https://en.wikipedia.org/wiki/Russian_Knights
  • bunny
    #35653
    Oroszok mivel repülnek?
  • LeonSilver
    #35652
    #35632

    11:15-11:30 Olasz Tornado egyéni bemutató
    14:30-15:00 Frecce Tricolori - Műrepülő bemutató
    15:30-16:00 Török Csillagok - Műrepülő bemutató
    16:30-17:00 Orosz vitézek - Mürepülő bemutató

    Hát... ézért már lehet, hogy érdemes elmenni.
  • LeonSilver
    #35651
    #35648 Király!
  • falcon66
    #35650
    Sziasztok!
    Nagyon köszönöm a segítségeteket az eddigiekben .Sikerült letöltenem az útmuttatásaitok alapján a letölteni illetve kipróbálni kívánt gépeket. Abban kérném a segítségeteket , hogy az F-16-os nál a cél rögzítés az hogy van leírva hogy oda tudjam kalibrálni a joystickot.Illetve a légi harcnál és a levegő föld fegyvereknél is ugyanaz a cél rögzités? Illetve még annyi hogy amenniben megvásárolom pl az F-16 ot ott ha magamnak csinálok küldetéseket akkor ott kiválaszthatom például hogy milyen fegyvert rakok a gépre, vagy az adott , és azon nem lehet módosítani.
    Segítségeteket előre is köszönöm!
  • Flanker27
    #35649
    Ja hogy pénzt kértek érte, erre nem gondoltam. De én is lettem volna olyan bolond hogy kifizessem, mégiscsak egy Su-27 ben ülhet az ember, a földön :D.
  • repvez
    Szüli
    #35648
    55"os TV és bal oldalon fixen meg van hagyva a kedvencek toolbar. amugy vivaldi bongészőt használok. Nálam csak a spoiler nem nyilik meg most, valami gubanc van a SG-n ezekszerint.
  • LeonSilver
    #35647
    #35645 Papa, most krómban sem működik a válasz.

    #35646 Mekkora monitorod van? Mert eddig is 150%-on volt / van nekem. 300%-nál tűnik el teljesen, de akkot már vizszintesen is kicsit kilóg.
    Egyébként pedig sok toipik van, ahol háttér volt beállítva (például az Il2 is) és ez a szar most szétcseszte az egészet.


  • repvez
    Szüli
    #35646
    nagyitsd fel a böngésző ablakot 150%ra ugy eltűnik a széléről az a sáv, igy nem látod a reklámokat .
  • Papa01 #35645

    +1: FF nem működik a válasz gomb...
  • LeonSilver
    #35644
    Csak engem zavar qrvára ez a rühes huawei reklám? Hogy rohadjon már meg ez a retkes sg is..
  • repvez
    Szüli
    #35643
    Az utolso repnapon, voltak az orosz vitézek is, és most is be volt harangozva még az elején, hogy ismét jönnek, de helyette ahogy nézem lesz egy Cseh repnap meg a keleti block.
    Semmi nyugati gép nem lesz, F18, F16 sem,
    Én inkább majd a Sanicole repnapra megyek. Belgiumba, ott igaz, hogy nem lesz statikus bemutató, de a levegőben olyan ritkaságok lesznek amiket máshol nem igen látni.
    https://www.sanicole.com/en/
  • LeonSilver
    #35642
    Ja! És ha úgy akart valaki fényképezni, hogy látszódott volna a műszefal, na akkor kicsit elkapta őket az idegállapot :D
  • LeonSilver
    #35641
    Az ukránok saját zsebre dolgoztak :D Igen, belehetett ülni, már nem emlékszem mennyit kértek, de nem keveset..
  • Flanker27
    #35640
    Lehet valahol a 2013as repnapról is szó volt és én kevertem össze a mostanival. Akkor nem sikerült menjek.
    Jó kép, be is lehetett ülni?
  • LeonSilver
    #35639
    Ez a végleges, nem hallottam, hogy Su-27 -ről lett volna szó. 2013-ban voltak ukránok.


    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2021.07.12. 11:27:45
  • Flanker27
    #35638
    Ez vajon már végleges program vagy még változhat? Korábban nem volt szó Flankerekről? Azt nagyon megnéztem volna.
  • LeonSilver
    #35637
    Igen. Valamint több, mint 600 km oda-vissza 20 percért.
    Én qrvára vártam a röpcsinapcsit (mint sokan mások), de... elég gyér a felhozatal. :/
  • Razor18
    #35636
    A RAF Typhoon 16:20-16:30 között? Azzal együtt már 20 perc...
  • LeonSilver
    #35635
    Nekem is csalódás... az ezelőtti mérföldekkel jobb volt. Egyedül az Eurofighter ami érdekes lehetne, de 10 perc?! :/
  • VO101Tom
    #35634
    Oltási igazolvánnyal lehet csak belépni, a zárt terekben, sátrakban maszk is kötelező lesz. Ha addig másképp nem határoznak.
  • sure
    #35633
    Jól el lehetsz kényeztetve, ha ezek napi szinten műrepülnek a falud határában ;)
  • whiteskull
    #35632
    Hát ha jól láttam, a hivatalos programot, akkor én innen Gencsapátiból Söptéig nem utaznék el. Lehet, hogy valamit rosszul láttam, és tévedek, de elsőre nem győzött meg. :))) Most újra megnéztem, de még a falu végig sem mennék el érte. :))))
  • sure
    #35631
    A tengelyek konfigurálásánál van "élő" görbe, hogy a joy milyen kitérítésére mennyit mozdul a középponttól a kis pücüke, de akár a Windowsból is meg kell nézni, mekkora kimozdításra hogyan reagál, a Logitech WIngman 3D egy teljesen jó belépő szintű joy, ha a tengelyeken a potméterek rendben vannak, akkor alapvetően ell kell boldogulnia bármelyik gép alapvető irányításával. A gázkart és a markolat-fordulást is rá lehet tetszőleges tengelyre tenni, először mindig törölni kell a jelenlegi hozzárendelést.

    A Su-25T "Fejlett repülési modellel" (AFM, Advanced Flight Model) rendelkezik, túl heves kormányfelület-kitérítésre akár le is törhet a szárny, jobb esetben csak átesik a gép, és akkor ellentétben a Rózsaszín Párduccal, ami terem, terem, terem terem terem, ez csak pörög, pörög, pörögpörögpörög
    Utoljára szerkesztette: sure, 2021.07.11. 15:55:12
  • Flanker27
    #35630
    Sziasztok, a Kecskeméti repülőnapról mit lehet tudni? Kik jönnek, milyen repülők? Oltás nélkül lehetlessz menni, én nem oltattam be magam és ha nem muszály nem is fogom, de nagyon elmennék a repnapra, de annyiért nem oltatom be magam.
  • falcon66
    #35629
    Sziasztok!
    Nem tudom hogy jól állítottam e be a játékban de az Y tengely a Pitch az X a roll de a tolóerőt a SU 25 T nél úgy gondolom hogy aThrust lenne ha azt átállítom vagy az x vagy az y tengelyre az Axis Command -ban akkor elveszi a másiktól. Amikor pedig elindítom a játékot a gép elkezd pörögni teljesen írányíthatatlan a joystikom egy nem olyan új fajta Wingman Force 3 D lehet cserélni kellene ? Ha tudtok valami jót ajánlani 40000 ft ig akkor azt megköszönném.úgyhogy nem igazán tudok játszani.
    Néztem videókat de ott pl.: a keyboard oszlopban megvolt minden kombináció nekem tök üres akkor azt nekem kell beírni egyenként, vagy valami beállítási hiba.én a DCS World 2.7 -et töltöttem le , remélem ezt kellett alapnak.
    Segítségeteket előre is köszönöm!!
  • Klusi86
    #35628
    Szia,
    Lépj be a fiókodba, utána:
    kép1
    kép2
    Utoljára szerkesztette: Klusi86, 2021.07.11. 13:33:33
  • gantus68
    #35627
    Most is működik a "try it", be kell lépni a saját fiókba a weblapon és kapsz 2 hét kipróbálási lehetőséget arra a modul(ok)ra, ami nincs meg.
  • repvez
    Szüli
    #35626
    itt vannak a gépek igen ezek fizetősek, alapbol csak a szu25 és a p51D repülhető ingyen .
    A fenti gépeknél régebben láttam egy try it gombot is, most nem tudom hol lehet kiválasztani, hogy 2 hétig ingyen ki lehessen probálni.

    A toloerő meg általában tengelyre van állitva az AXIS részen nem gombhoz . igy az axis részen kell kiválsztani , hogy a joystikeden melyik tengely legyen a toloerőért felelős beviteli eszköz.
  • falcon66
    #35625
    Sziasztok!
    Sikerült letöltenem a DCS World -ot de ott csak a SU 25 gép van amit felajánl a többi fizetős nem igazán tudom kipróbálni .
    A SU 25 gépnél a joysticknál viszont nem tudom beállítani a tolóerőt mert néztem egy videót ott a tHrotle picc a tolóerő de itt ilyen nincs. Melyik kombinációt kell a tolóerőhöz rendelni?
    Segítségeteket előre is köszönöm!
  • repvez
    Szüli
    #35624
  • LeonSilver
    #35623
    Az alap ingyenes és kapsz hozzá asszem két gépet. Letölteni INNEN tudod.
    A modulok fizetősek, de két hétig (ha jól rémlik) bármelyiket kipróbálhatod.
  • falcon66
    #35622
    Sziasztok!
    Abban kérném a segítségeteket, hogy a DCS Word programban ha pl egy F-16 ,F-14 géppel akarok repülni akkor az alapjátékot hol tudom megvenni illetve letölteni.Mert gondolom a repülni kívánt gépet külön kell lketölteni az alapjátékhoz.Illetve pl :a Heatblur által kiadott F-14 eshez történő repüléshez is kellene az alapjáték.
    Segítségeteket előre is köszönöm!
  • Lysandus
    #35621
    OFF Egész jó felvételek:



    ON
  • repvez
    Szüli
    #35620
    ha valakinek kellen egy kis segitség a start procedurákhoz.
  • LeonSilver
    #35619
    Nem egyedi a probléma, szóval valamit elqrtak a peccsben.
  • sure
    #35618
    Ha csak a décsét érintené, mondanám, hogy shader cache pucolás segíthet, de ha a FS is összehányja magát, ez így eléggé csillagállásnak tűnik...van elég hely a rendszerlemezen, hogy a Windows pagefile.sys és/meg swapfile.sys elég nagyra hízhassanak. ha kell?
    Utoljára szerkesztette: sure, 2021.07.03. 23:17:06
  • bunny
    #35617
    Tudtommal nincs, futtattam repair-t is, mondtam, hogy takarítson. De mivel az fs2020 alatt is ugyanúgy padlózott én rendszergondra gyanakszom.
  • LeonSilver
    #35616
    Nem, az állóképen is el van csúszva az egész.