36816
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • sakkay
    #31923
  • sakkay
    #31922
    Na sikerült olyan faxán belőnöm a DCS az oculus s-re, hogy most még durvább a kinézet mint amikor először néztem. Gyakorlatilag sokkal jobban látok benne, mint a gamer 2k monitorommal anno. Mindenkinek ajánlom, a vive indexig ez most a best szimulátorokhoz-is.
  • Solt
    #31921
    Ha már eladás... 1-2 hét múlva eladó lesz a CV1-m, touch nélküli verzió, cirka 2,5 éves. Esetleg ha érdekel valakit szóljon, és akkor nem is teszem fel PH-ra.
  • LeonSilver
    #31920
    Elkelt :D :D
  • LeonSilver
    #31919
    Aranyoskáim :)

    Van nekem egy igen király Dell S2240T Touch monitorom, amit a Helioshoz használtam.
    Mivel a Helios már tárgytalan nálam, így eladó a monitor.
    Nem garanciális már, de királyul működik, saját dobozában, tartozékaival adom.

    Akit érdekel, az izenjen bátran :)

    (22"-es, full hd, 10 ponton érzékel, majdnem gvizszintesre lehet dönteni, VGA, HDMi és DVI csatija van).
  • VO101Tom
    #31918


    Ismerem a srácot, aki a nagy részét videózta (gopro az a sajátja ), azt mondta ők nagyon szívesen csinálnak még hasonlókat, de az engedélyezési, kiadási folyamat nem lett egyszerűbb. Remélem én is, hogy lesznek még ilyenek.
    Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2019.05.27. 21:03:11
  • repvez
    #31917
    igen , most láttam még csak :P
  • VO101Tom
    #31916
    Ez elég régi video, van valami aktualitása, hogy linkelted?
  • repvez
    #31915
    because it was inverted :D :
  • repvez
    #31914
    Na ugy látom, hogy változott a SAjtó policy vagy csak a nagy beszerzések alkalmával beszereztek pár GoPro-t,mert eddig csak is ez lehetett a gond, hogy csak földi videokat hozzánemértő ripacs riporterek készitettek csak felvételeket ., miközben a Lengyelek meg szénné fotozzák meg videozzák a FAlconjaikat meg a teljes gépparkot..
  • LeonSilver
    #31913
    Szerintem nem lesz vele gond, de van a samu oldalán cset, kérdezd meg.
  • wolfhgb
    #31912
    Koszi, atlesek majd.
  • macleody
    #31911
    Samsung EU50RU7402 lesz.
  • LeonSilver
    #31910
    Nekem ugyan csak 43 centis (LG) a tévém (be se férne nagyobb a kisszobába), de 4K. Kipróbáltam FHD felbontáson és nem volt ronda.
    A Boriéknak valami qrva nagy Sony mutatványuk van, van talán 85 centis, 4K - teljesen jó rajta az FHD. Persze a tv-n is múlik a dolog.. milyen a tied?
  • macleody
    #31909
    Azért kérdeztem, mert ha a mostani FHD tv-n 1024x768-ban játszanék, csúnya lenne a kép, mivel nem natív felbontáson tolnám. Az UHD tv-n sem 3840x2160-ban akarok játszani, mert azt nem bírja a gépem.
  • LeonSilver
    #31908
    Igen, ez benne van a pakliban...
  • VO101Tom
    #31907
    Nekem 32 colos UHD monitorom van, a képe nem lesz szarabb mint az ugyanakkora HD-n, de azért az UHD és a HD között qrva nagy a különbség, ha egyszer rászoksz, utána mindent UHD-n akarsz majd játszani :)
  • macleody
    #31906
    Kösz Papa, akkor nem mondom le a rendelést :)
    Voltam bent az Expertben, megnéztem élőben, kurva nagy az a tv. Még jó, hogy nem az 55"-ost rendeltem meg. Nem is tudom majd az asztalra tenni,rendelnem kell a cockpithez állványt.
    Utoljára szerkesztette: macleody, 2019.05.26. 17:44:12
  • Solt
    #31905
    A Quest és a Rift tartalmak között nincs átjárás szerintem, de a PH-s topikban jobban képben vannak... nekem semmilyen hadonászós tartalmam nincs! :)
  • LeonSilver
    #31904
    Nem lesz szar. Próbáltam az enyémen.
  • macleody
    #31903
    Srácok, játszik valaki közületek UHD tv-n? Rendeltem egy 50"-os tv-t, csak nem tudom nem lesz-e rossz a képminőség ha csak FHD felbontásban játszok.
  • VO101Tom
    #31902
    Az IAF-os gépek teljesen külön kategória, mert sok saját elektronikát raktak bele az Izraeliek, Az ICP is kicsit másképp működik, saját fegyvert is hordoznak, Spice, Deliah, plusz a GPS bombákat is másképp lehet programozni és oldani. Saját AAM-eket ne is említsük. Ezek mellett a héber nyelvű kabinbelső csak apróság :)

    De tekintve, hogy IRL a Szíriai konfliktusban az oroszok és az Izraeliek melyik oldalon állnak, szerintem kizárt, hogy a Barakhoz vagy a Sufahoz bármit kapnának - ez nem ED-n múlik.
  • wolfhgb
    #31901
    Meg voltam velük elégedve, egy riftet gariztattam velük tavaly novemberben, kaptam az ingyenes csomagszállítót tőlük, 3 hét alatt lezsirozták a gyártóval és készhez kaptam az új eszközt, amire kb volt néhány órányi időm az elmult fél esztendőben, de haladni kell a korral, megy is a piacra, valaki jól jár vele. :) Erősen gondolkodom a questen is, lányom dijjazná nagyon, legalább békében hagyna a gép elött. :) Még van egy két kérdés a fejemben vele kapcsolatban, pl a már meglévő riftre vett tartalmakat, amiket arra is kihoztak, ujra meg kell e venni és hogy a tárhely külömbség csak a rajta tárolható játékok mennyiségében játszik e szerepet, vagy a futtatott tartalmaknál is lesz eltérés a két tárhelyméretü modell között? Esetleg nincs valami ezirányú infód?
  • Solt
    #31900
    Az se rossz...
  • wolfhgb
    #31899
    Értem. En is maradok a jol bevált casekinges vonalon.
  • Solt
    #31898
    A zinternetről... amazon.de
  • wolfhgb
    #31897
    Honnan rendelted be kedves uram?
  • sakkay
    #31896
  • molnibalage83
    #31895
    Inkább a '80-as, mert az igaz a '90-esre is. Messze az lenne a legpraktikusabb. A DPRK AF az időben eléggé állandó a '70-es évek óta. Ami úgy cuccuk, az benne van a DCS-ben. Szu-25, MiG-29 9.12, MiG-23ML. A MiG-19 = J-6. Erős túlzással.
  • LeonSilver
    #31894
    Mit? Két hét múlva..
  • repvez
    #31893
    DE azért itt is bejátszik az a faktor, hogy most amit az F-16osnál kihangsulyozták, hogy 2007es amcsi verziós gépet csinálnak.
    De 2007ig már szinte az összes létező fegyver integráció megtörtént a géphez ami ha jol tudom nem tipus specifikus.
    Tehát majd ha egy izraeli faszi a mellékelt izraeli skin-t használva saját pyton rakétákat vagy bombát akarna feltenni akkor nem tudná, mert EDE nem csinálja meg, viszont a valóságban meg tudná használni.
    Akkor erre mit mondana EDE ?
  • sakkay
    #31892
    Igen, én is sokat agyalok ezen, hogy pl egy Korea esetében, melyik Koreát kellene megcsinálni. Mondjuk pl ott inkább az 50 évek. Szíria esetében talán a 60-70 80 évek valahol ugyanaz a kinézet. Dubai viszont egészen más tészta. 15 év-ég és föld!
  • VO101Tom
    #31891
    Az épületek nem változtathatók, 2000-es évek felhőkarcolói közt a Mig-19 ugyanolyan furcsa lenne, mint mostani Kaukázus fölött. :)
    De igen, ez az egyik legértelmesebb térkép szerintem is. A Layoutra kíváncsi leszek, hogy Izrael alá mennyire lóg be (állítólag Izrael teljesen rajta lesz), kis Egyiptomi-Izraeli konfliktushoz...
    Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2019.05.25. 18:42:13
  • sakkay
    #31890
    Kicsit egyhangú, de nem volt rossz az sem. Viszont Szíria még jobb, meg nem csak sivatag. Ráadásul 50 év légiháborúit lehet rajta nyomatni
  • Capt Baloo
    #31889
    Mért, azért a Perzsa Öböl fél Iránnal se rossz... Ahogy állnak a dologok, egyre inkább aktuális.
  • sakkay
    #31888
    végre egy értelmes választás.
  • VO101Tom
    #31887
    Igen, Haifa, Izrael. Ami a Szír térkép része lesz.
  • Caterpillar
    #31886
  • Caterpillar
    #31885
    Minden bizonnyal a Szíria map, nagyon valószínű, hogy az is még idén kint lesz...

    Mindenesetre, ha valaki szeretné, már lehet előrendelni:

    DCS F-16C
    Utoljára szerkesztette: Caterpillar, 2019.05.24. 17:03:48
  • repvez
    #31884
    Persze még a vodkás orosz katona is mellé.

    Ezeknél sokkal nagyobb dolgok nincsenek még megcsinálva, annak is örülni kell ha egymaga ott lesz és indit rakétát.

    Egyébként az F16-osnál milyen térképen van, mert nem emlékszem nevada vagy a dubai térképen ennyire zöldes területre és ilyen szürü házas részre .