36824
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • sakkay
    #31971
    Újraraktam a gépemet, miért írja az egyik ssd-re a gép, hogy merevlemez, a másikra meg, hogy szilárd lemez? Meg lassú is lett mint az állat-az amelyiket merevlemeznek ír!
  • GaBika6
    #31970
    F/A-18C használ CBU-97 Sensor Fuzed Weapon-t? Wikin azt olvastam igen, de DCS-ben nincs a listán. F-16C-n lesz és csak azért merült fel bennem ez a kérdés. Vitassuk meg, mert kellene az a CBU, mivel MK-20 jelenleg nagyon gyenge hatásfokú szerintem...
  • LeonSilver
    #31969
    Én is visszadobnám, de egyrészt akkor, amikor megvettem nem volt jobb, másrészt meg azért használható.
    A Saitek ennél sokkal szarabb megoldást használ, használható FFB-s joy nincs a piacon.
  • LeonSilver
    #31968
    Hát... kinek mi ;) Nem iszom alkoholt, nem cigizek, a gyerekeim felnőttek...
  • molnibalage83
    #31967
    140k-ért, ha valami nem jó és visszadobnám a francba.
  • PhantomAss
    #31966
    Jaja ezt én sem merem megcsinálni. Ott qrták el a warthogot hogy azt a műanyag gömbcuccot rakták bele. Egy kéttengelyű fém mechanika kellett volna bele alapból, mint a virpil cucc. Főleg ennyi pénzért.
  • VO101Tom
    #31965
    Ezek az igények...
  • LeonSilver
    #31964
    Ezt kéne elkövetni vele - na most egy 140e FT-os JOYSTICK ne legyen ótvar... ha kérhetném.

  • LeonSilver
    #31963
    Simán!
  • LeonSilver
    #31962
    Mármint a warthog izével? Ugyan extender van rajta, de már kezdem érezi, hogy "akad". Van erre megoldás, de ahhoz apró darabokra kell szedni és mókolgatni vele. Nekem ehez meg sem türelmem sem "bátorságom" nincs ;)
    Meg annyira élvezem a crosswind-féle megoldás, hogy nagyon erősen hajlok egy ilyen virpil cucc felé..
  • PhantomAss
    #31961
    Majd írj egy kis beszámolót ha megjött pls, lehet én is lecserélem az enyémet ha nálad beválik.
  • sakkay
    #31960
    Mi volt a baj a mostanival Papa?
  • LeonSilver
    #31959
    Ez lenne helyette. Nem olcsó, de legalább drága :D viszont fasza...

    Szóval megszűnne a kúródás, ahogy a pedállal is megszűnt. Nagy király ez az MFG Crosswind.

    VIRPIL
    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2019.06.02. 06:15:21
  • PhantomAss
    #31958
    Megkérdezhetem hogy mi lesz helyette, és mennyibe kerül? Én régóta gondolkodom hogy le kellene cserélni egy 2 tengelyes fém cuccra csak nem tudom mivel kompatibilis. Úgy hallottam talán a VBK gyárt hozzá ilyesmit.
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2019.06.02. 05:57:44
  • LeonSilver
    #31957
    Na drágáim :) Úgy néz ki (nem 100%, de úgy 98.5%), hogy hamarosan lesz egy felesleges TM Warthog alap izém... az az izé, amire magát a botot kell applikálni, na. Értitek. Ez, csak a "nyele" nélkül. Ha valakinek ingerenciája van rá, jelezze. Ha nem, megy a szekrény aljába.

  • beci43
    #31956
    Soltnak is megjött az S.Kiváncsian várjuk a tapasztalatokat!
  • VO101Tom
    #31955
  • sakkay
    #31954
    Mert egy igazi szemétláda vagy
  • VO101Tom
    #31953
    Nekem nincsenek ilyen gátlásaim
  • LeonSilver
    #31952
    Ezt akartam én is kérdezni, de aztán úgy gondoltam, hogy nem sokkolom Sakkay kollégát ;)
  • VO101Tom
    #31951
    Oké, akkor valami lesz, csak még senki nem tudja, hogy mi :)
  • Caterpillar
    #31950
    Csak ennyi:

    NineLine post

  • VO101Tom
    #31949
    Multicrew-ot hogy oldják meg? Arról van már infó? Tomcatnál ott van Jester, de vajon lesz Iván a 24-be?
  • LeonSilver
    #31948
    Tudom, hogy várod, mint a messiást és ezzel nem vagy egyedül :) De... még ne tegyél félre rá zsetont.
  • sakkay
    #31947
    MI-24!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • LeonSilver
    #31946
    Végre van egy-két kép a készülő, ráncfelvarrott Ka-50-ről.. szép meg minden, de remélem a hibák javítására is kellő figyelmet fordít EDe...
  • Berkut111
    #31945
    A MOD használat ezzel jár. Offline-ben viszont kafa. Ha C2-vel használod akkor meg az AI is mászik. Link
  • VO101Tom
    #31944
    Ezt nem ismertem, köszi a linket. Igazat megvallva Armához egy időben qrva sok modot töltötgettem le, csak meguntam a sok retkelést, hogy minden szerverre külön kellett engedélyezni vagy letiltani őket, uh. egy ideje már nem töltögetek modokat. De ezt szerintem leszedem majd, ez tényleg jónak tűnik.
  • molnibalage83
    #31943
    Ahogy Tom írta, a CA modul lényege nem az, hogy land unit szimulátor legyen. A DCS úgymond "RTS-esítése". Ne tudom, hogy mennyire részletesen lehet az MI-t kommandírozni, de pl. ha human irányíthatja a SAM-et, akkor az egészen más kihívást jelentene PvP környezetben.

    Lehet pl. az Sz-300PSz-t vele kommandírozni vagy hajókat olyan szinten, hogy te jelölöd ki a célokat és radarokat ki/be lehet vele kapcsolni?
  • sakkay
    #31942
    ez volt ma az első:driver portion must be nonpaged.
  • gantus68
    #31941
    https://windowsreport.com/windows-10-v1903-bsod/
  • sakkay
    #31940
    Csak a rift..
  • LeonSilver
    #31939
    Semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Nem cseréltél vagy vettél új cuccot? Csak a rift lett cserélve?
  • Berkut111
    #31938
    Az Arma-ban lehet mászni. Igaz MOD-al, de lehet. Link
  • sakkay
    #31937
    Rengetegszer kékhalálozik a gépem, van ilyen esetleg másnál is? Nem igazán vr-ban, hanem mindenhogy-pár óránként. VAgy a win frissítés, vagy az nvidia..Legutóbb még videó nézés közben is, remélem nem mégis a gépnek lesz valami nyűge.
  • sakkay
    #31936
    Na ez az. Írni, meg tech demózni az egy dolog...ismerek egy céget aki hasonló dolgokat csinál!
  • repvez
    #31935
    amit honlapon leirnak az alapján mindent tudnia kéne mint egy profinak.Söt, teljes többszálú tehát annyi magot használ a CPU-bol amenyni van, nem csak 1-2-öt vagy nagy eröltetve 4et, hanem akár 16ot vagy többet is, JSBSim fizikai engine van alatta, a karakter animáció is a kor követelményein tulmutat. A YT csatornán vannak fen több video is mindenről .
    Csak sajnos , hogy minden ilyen dolog egyenlöre csak techdemóként szerepel és nem egy konkrét fejlesztés része.
  • sakkay
    #31934
    Igen, abszolút egyetértek. Esetleg annyi értelme lehetne, hogyha egy szelvényét megcsinálják-van valami komoly alap amihez nyúlhatnak. De kb ennyi. Nekem is szimpi a csapat, de soha nem lehetett látni sok gépes harci cselekményt, és a fizikáról sem igazán lehet tudni mennyire működik-egy profi repszimhez képest. De én nagyon örülnék ha lenne valós konkurencia edének-ha nem is teljeskörűen.
  • molnibalage83
    #31933
    A teljes világ elképzelés totálisan irreális.
  • VO101Tom
    #31932
    A CA modul elsődleges célja a commander feladatok elvégzése. Hogy be is tudsz ülni a járművekbe, és használni, az csak egy plusz, de alapvetően ott neked irányítani kellene F10 térképen az eseményeket.