36807
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • macleody
    #36443
    Nem tudom, én nem frissítettem, nem volt elég hely az ssd-n :D
  • Wampapa
    #36442
    Csak engem idegesít halálra ez a "vicces" halloweeni sound easter egg-ük ?
    Baromira nem vicces nekem ez a sátáni hang, minden felszállást nyitott fülkében kezdek és rohadtul az agyamra megy, ma négyszer kezdtem neki, mind a négyszer abbahagytam olyan mérges lettem.
    A Ready or Notba is betettek töklámpásokat, de az nem a játékélményt rontja.
    Piszkosul szájon verném aki kitalálta.
  • Flanker27
    #36441
    LeonSilver, nem is hallottam erről hogy Svájcban vannak bejegyezve, ez mindenképp megnyugtató.

    Repvez, kösz a választ, annyira nem figyeltem hogy más gépeken szines vagy nem, de nekem úgy rémlett mintha a legtöbnek szines lenne a felségjelzés, de az is lehet hogy a régebbi tipúsokat kedvelem, ahol még töbnyire szines volt és emiatt volt ez az érzésem.
  • PhantomAss
    #36440
    Sajnos nem nagyon. Ha a ww2 érdekel akkor a Normandia mapot ajánlom, de eléggé kihalt az online móka.
  • Indi69
    #36439
    Sziasztok. Van élet WW2 térképen online ? Melyiket érdemes beszerezni ?
  • LeonSilver
    #36438
    EDe egy ideje már Svájcban van bejegyezve. https://www.digitalcombatsimulator.com/en/legal/

    Azokkal a modulokkal nincs probléma, ami szerialosok. Az újak viszont már nem azok.
    Ha jól emlékszem, akkor 3 napig használhatod offline. Ezután vagy bekell jelentkezni vagy nem használhatóak a modulok.

  • repvez
    #36437
  • repvez
    #36436

    A DCS-hez nem kell az EDE szerveréhez kötelezöen csatlakozni, ha megvan a modul akkor offline vagy hálozatban ugyan ugy mukodik, max nem lesznek hozzá javitások és uj gpek ha betiltanák, de hogy tovább használd azt ami megvan az nem lesz probléma.


    A felségjeézáshez csak annyit, hogy nem csak a miénk szürke, manapság már szinte mindenkié, söt már a gépek is ahogy látod és nem terepszínüek. ahogy mondani szokták légifölény szürke.
    Régebben az alja világos kék volt a teteje terepszinu, mert ha füldközelbe mentek a gépek akkor igy mindkét oldal elvileg belesimult a környezetbe , de manapság, már ez nem lényeges ,mert egyre kevésbé számit a látás az azonositásba, de az optikán keresztül a szinek könyebben elkülönulnek mint a szurke árnyalata igy artra kényszeritve a másikat, hogy közelebb jöjjön a beazonositáshoz.

    Utoljára szerkesztette: repvez, 2022.10.30. 18:37:02
  • Flanker27
    #36435
    Sziasztok, van pár DCS gépem és karácsonykor tervezem még pár megvásárlását, de kicsit elgondolkodtam a mostani háborus helyzeten. Anélkül hogy elkezdenénk politizálni, mit gondoltok a nagy oroszellenes szankcióknak lehet hatása a DCS? Lassan mindent tiltanak ami orosz, és az oroszok is egyre jobban elzárkoznak, és ha jól tudom a DCS orosz termék. Ritkán játszok, akkor is főleg a DCS-el, és tervezem a gépem cseréjét is hogy VR-t is tudjak használni, de nem költekeznék ha idővel ezt is betiltank. Ti mit gondoltok erről?

    A másik amin mostanában gondolkodtam a Magyar Légierő felségjelzése. Egy Mi-24-es videót néztem amikor elgondolkodtam hogy miért szürke a felségjelzés és nem szines. Ha jól tudom akkor ez azért van hogy kevésbé legyen feltünő, de akkor más országoknak miért szines, náluk nem baj ha feltünő? És manapság már ritka a közelharc, radarral távolról úgyis észreveszik és azonositják, akkor miért nem lehet szines?
  • repvez
    #36434
    minden rendben ugy tünik :P
  • repvez
    #36433



    Utoljára szerkesztette: repvez, 2022.10.29. 09:51:54
  • repvez
    #36432
  • repvez
    #36431
    Black shark2 akcio kombo
    Ha valaki kedvezményesen akarja a BS3at is megvenni annak most itt a lehetőség, hogy vagy a MI8as vagy a combined arms modullal egyut megvegye a BS2-t igy majd ha megjelenik a BS3 akkor azt kedvezményel megvegye csak ugy mint az akinek már megvan .

    Bár ahogy régebben leiram, ez a fajta fejlesztés nem anynira tetszik, mikor ugyan azt a gépet feljavitva mégegyszer eladják, miközben a többit meg ingyen fejlesztik vagy épp nem fejlesztenek azokon amiken lehetne.
  • bunny
    #36430
    Másik csopiba írtam, de úgyis kb ugyanazok olvassák úgyhogy mindegy, de azért átírom ide is. Úgy néz ki, hogy a 2.7.16 stable ad némi extra FPS-t a két után következő frissítéssel szemben. Tervezem, hogy tovább rollback-elek, megnézem mi sül ki belőle.
    Ha nem tudod hogy kell: https://flyandwire.com/2020/04/22/dcs-reverting-to-a-previous-version/
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2022.10.16. 13:46:43
  • repvez
    #36429
    DCS2.8as uj feature a mozgo felhők és a szivárvány meg a jegesedés nemsokára egy nagy patch keretében jön.
    2,8as és a LA-7-es infok.
  • beci43
    #36428
  • HUN_ter #36427
    Sziasztok! Jövő hónapban indul Magyarország első repülőszimulátoros magazinműsora a Fotel Pilóta a DCS HUNAF OFFICIAL YouTube csatornáján. A Hétvégén Kecskéden voltunk a Legendák a levegőben roadshow-ján és így még a műsor indulása előtt sikerült pár szép felvételt és egy riportot készítenünk. Mindenkinek ajánljuk aki szereti a repülőket!
  • repvez
    #36426
  • Lysandus
    #36425
    Egy kicsit off:

    A szovjet top gun program:

  • macleody
    #36424
    Köszi, régebben a játék fájljai közt volt egy openxr mappa, de úgy látom valamelyik patch-ben kivették.
  • beci43
    #36423
    Szia, nincs VR verzió belőle. Az OpenXR betesz mást is random, olyat is ami nem VR.
  • macleody
    #36422
    Skacok, nem tudtok valami infót a Way of the Hunter-ről? Openxr toolkit-ben ott van a játék de nem találok semmit, hogy menne vr-ban.
  • repvez
    #36421
    néztem, de egy F16osnak jobban örülnék, de nekem már megvan fejben a saját tervek hozzá, csak kivitelezni kéne :P
  • bunny
    #36420
    Ha már ott jársz, érdemes megnézni az új MIP családot, elég faxá néz ki :) Jó sok pénzt el lehet nála pacsálni.
  • repvez
    #36419
    Wing wing orion2 joy
    Ha valaki akar egy univerzális Joystikut ami átalakitható Force senzorosra és heliopterhez , hogy ne huzza vissza a rugó középre az jó helyen keresi , nem olcson.
  • repvez
    #36418
  • Solt
    #36417
    Hajrá... ;)
  • macleody
    #36416
    Hívtak reggel a mysoft-tól hogy nem tudják hozni. Az aqua-tól 5 perce jött meg a kártya, este teszt :)
  • Solt
    #36415
    Ez benne van, az összes kisker annak a "pár" nagykernek a raktárkészletét listázza... tud dőlni a dominó, ha valamiből az utolsó darab van. :)

    Rendeld be ezt is, szerintem ez jobb választás: Asus TUF Persze csak, ha nem Quest2-d van, ahhoz jobb az NV.
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2022.09.24. 14:02:45
  • macleody
    #36414
    Hát remélem megjön, volt már olyan, hogy rendeltem valamit aztán eltűnt a listából, két hétig se kép se hang. Végül küldték a cuccot.
    Kaptam visszaigazolást két helyről is, majd amelyik hamarabb ideér az lesz a nyerő :D
    Nem Asus, PowerColor Red Devil Ultimate-et rendeltem.
  • Solt
    #36413
    Nem visszanyomják, hanem így működik a rendszer. Adott termék elérhető mondjuk 5 nagykernél, ebből ők (algoritmus) kiválasztják a legolcsóbbat és az jelenik meg a honlapon. Amikor rányomsz, akkor lefoglalják és az a tiéd. Amennyiben nincs több darab abban a nagykerben, akkor jön a sorban következő legolcsóbb nagyker, de lehet, hogy ott már ennyivel drágább.

    Kapnod kell visszaigazoló emailt, ha az megvan akkor a tiéd annyiért amiért "leütötted". Az Aqua a korrektebb cégek közé tartozik, kétlem, hogy ezzel szórakoznának... amit PhantomAss említ azzal jellemzően a kis boltok szórakoztak, mert így a különböző kereső oldalakon az alacsony ár miatt elől szerepeltek. Viszont már ennek is gátat szabott a fogyasztóvédelem, kifejezetten harapnak ezért a kereskedői magatartásért.

    #36412: Valószínűleg mind ugyanannak a nagykernek az 1db termékét listázták, "elvitted" így mindenhol ugranak a következőre. ASUS TUF Gaming igaz?
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2022.09.24. 13:45:43
  • macleody
    #36412
    Ez már röhejes, hogy lehet így vásárolni? Megint változtak az árak, megrendeltem mysoft-tól is tegnap 332-ért, most 475-ért hirdetik.
    Az eMagon tegnap 368 volt, ma 491.
    Utoljára szerkesztette: macleody, 2022.09.24. 13:35:20
  • PhantomAss
    #36411
    Ha annyiért beleraktad a kosaradba és jött is róla visszaigazolás akkor annyiért kell adniuk. Az már már tészta hogy rövidesen kapsz egy emailt hogy sajnos a kért terméket azon az áron nem tudják beszerezni...
  • macleody
    #36410
    Aqua.
  • z0ty4
    #36409
    elvileg annyiért kell adniuk amennyiért a kosárba tetted.
    hol nézted ki ?
  • macleody
    #36408
    Na, azt hittem jövő héten már tolom a VR-t 6900xt VGA-val, mert tegnap óta 83ezret esett az ára, gyorsan le is csaptam rá. Erre 5 perc múlva visszanyomták 336-ról 469-re. Tuti nem fogják kiszállítani az alacsonyabbik áron.
  • repvez
    #36407
  • repvez
    #36406
  • LeonSilver
    #36405
    Ugye? Nekem is baromira tetszik :)
  • whiteskull
    #36404
    Bakker! Ez a kávédaráló egész kellemes. :)))