23623
  • endy papp
    #22016
    Bele néztem ,hát mit mondjak...

    Kb olyanok a földek mint ha valaki a map közepére öntött volna nagy mennyiségű folyadékot és amerre az elfolyt ,kijelölte az egészet.
    Oké nem kell mindennek sakktáblának lennie ,de szerintem ezek és az ilyen típusúak már túlzások ,nekem biztos.
    Én semmi extrát nem láttam rajt ,hacsak azt a sok girbe-gurba földet nem tekintem annak....persze ízlések és ficamok....
  • Caliph
    #22015
    Van egy új map,medicine creek,US feeling,nagy földek,igényés kivitelezés sztem,most épp ezen mókolok a héten,most cotton a fő terményem,azzal kezdtem aztán majd szépen építem a többit felfelé :)
  • endy papp
    #22014
    Kíváncsi leszek ez mitől lesz eladható...remélem egy mapot is mellékelnek hozzá ,amire kevés esélyt látok sajnos....
    Új DLC.
    Bourgault DLC (Download Only)
  • Daditsx
    #22013
    Közbe már megvan a probléma. Több, mint fél éve nem volt meghajtva a gép és kijött az öreg paszta átka. :)
    97fok-ra felment a proci hőfoka. :D
  • endy papp
    #22012
    Olyannal igen hogy lefagyott ,nem is egyszer ,valami rossz mod miatt ,de ezért újra nem indult ,inkább nekem kellett indítani ,mert nem lehetett,semmi más módon,kilépni-bezárni a játékból.
  • Daditsx
    #22011
    Találkozott már valaki olyannal, hogy a game lefagy aztán újraindul a pc?
  • endy papp
    #22010
    Nálam ami lényeges az magyarul van,a többi meg nem igényel nyelvi diplomát ...szerintem.
  • Maco87 #22009
    Sziasztok!

    FS19 Seasons modhoz van esetleg magyarosítás? :)
  • Caliph
    #22008
    köszi,6 naposra állítom a seasonst,az arany középútra :)
  • endy papp
    #22007
    Talán még nem késő....
    Elég régi mod,nem volt egyszerű előbányászni.....
    De "csak neked"
    Seasons GEO : Warm Lands 1.0.2.0
    Ha elfogadsz,no meg úgy mindenki aki nem használta még és használná, ezzel a moddal kapcsolatban,pár jótanács.
    Ha 3 napos szezont használsz nagyon figyelj oda a vetésre-érésre mert érhetnek meglepetések,nyilván multi gabonás mapnál még inkább.
    6 naposnál már nem oly szorosak a határidők.
    3 naposnál ha később ültetsz akkor simán előfordulhat hogy nov.-dec. a betakarítás,(vagy be sem érik az adott termény) de ezen ne lepődj meg ez ilyen,még simán belefér.
    Többek között ez is ennek a modnak a lényege.
    Az tuti hogy január nulláz minden terményt a füvet is.
    Most hogy a mapon amit használok új játékot kezdtem,frissítés miatt (különben nem működtek volna bizonyos fő funkciók),de átraktam sok mindent a régiből ,már ami lehetséges,hogy azért nem menjen kárba a sok munkám majd 3 nap,(így is elég sokat pluszba dolgoztam) a termények érési ciklusát is sikerült átraknom így nyertem azt az időt amit elvesztettem volna az érés-betakarításnál.
    Ezeket a dolgokat egy külföldi (német) fórumon segítséggel "tanultam ki" én is ,rendes volt a srác ,privátba leírta mit merre kell ilyen esetekben csinálni.
    Persze nem egyszerű ,volt amivel én sem bírtam ,igaz le volt írva de a nootpados átírogatás az épületek és járművek pontos átrakása integrálása vissza állítása már meghaladta a képességeim,de ezeket pár óra alatt újból elhelyeztem más módon ,nem volt akkora probléma.
    Nagyon sok hóra ne számíts ,mert ez is változó a seasons mod nem egyformán dobálja,a hónapok is változhatnak.
    Jó szórakozást mindenkinek hozzá!!!!
  • endy papp
    #22006
    Csak holnap ,leszek a nagy gép közelében...
    Remélem kibírod addig
  • Caliph
    #22005
    Endy megsúgod melyik seasons geot használod ahol engedi a gyapotot meg a cukornádat+hó is van télen ? : D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.02.06. 17:07:26
  • Laca54321
    #22004
    Egy a baj vele,h Epic games -es és ha futtatni akarod mindig kell,majd hozzá. Sőt, ha plussz DLC kellene azt is csak onnan tudod majd beszerezni hozzá, mert a steamen nem fog futni.
  • endy papp
    #22003

    #21996
  • rvn
    #22002
    Hello, epic storban most ingyenes a játék.
  • endy papp
    #22001
    Most hogy konkrétabbak a kérdések ,már könnyebb lesz válaszolnom.
    Nem tudom van é steam a gépeden ha nincs telepítsd ingyenes és sok válaszodra megkapod a választ.
    A steam-n ha megveszed MAGYAR nyelvű.

    A dobozos is ha rá van írva...

    Ez a steam kiírása,nem tudom te hol és mit néztél....
    Felület Hang Feliratozás
    Magyar ✔
    Angol ✔
    Francia ✔
    Olasz ✔
    Német ✔
    Spanyolországi spanyol ✔
    Cseh ✔
    Holland ✔
    Japán ✔
    Koreai ✔
    Lengyel ✔
    Portugál ✔
    Brazíliai portugál ✔
    Román ✔
    Orosz ✔
    Egyszerűsített kínai ✔
    Hagyományos kínai ✔
    Török ✔
    Ha steam-n egyszer megveszed akkor örökre a tiéd ,ott lesz a steam-n ,ha letörlöd akkor is újra tudod telepíteni ,ha másik gépre rakod fel a steam-t akkor ott is tudod használni.
    A dobozost is többször tudod telepíteni,akár más gépre is,hogy hányszor azt nem tudom ,eddig 2x raktam újra gond nélkül.
    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2020.01.25. 10:27:29
  • endy papp
    #21999
    Ja ezt nem tudtam,bocsi,mindent nem tudhatok róluk,egyenlőre nem akkora durranás hogy bárki is oda figyeljen rájuk...
    Pedig utánuk olvastam ,mikor a WRC 8 miatt kénytelen voltam feltelepíteni és ott megvenni a játékot mert érdekelt 1 évvel ezelőtt azóta a felület semmit nem lett jobb nem változott maradt az a purítán semmi.....
    De honnan is, mivel nem oly rég még hallani sem lehetett róluk a mostani felületük is erős béta ha csak a steam-hez hasonlítom is...
    A legtöbb játékuk azért "fut" ,mert a játék készítőknek előre kifizet az epic games annyit ,hogy onnan a készítőket nem kell hogy érdekelje egyáltalán eladnak é egy darabot is belőle.
    A legtöbb játékot így szerzik meg 1 éves kizárólagos terjesztéssel.
    Azért is van ennyi játékuk ami egyenlő a nullával akár honnan is nézem nagyon vérszegény...
    Most az Fs-ben szerinted mi a hasznuk ha ingyen van...
    Gondolom ők a Giants-tól nem ingyen kapták a terjesztés jogát....a mai világban semmi nincs ingyen....
    Megmondom, így legalább valaki felnéz az oldalukra ,már ha annak lehet nevezni.
    Esetleg telepíti is a pc-re először is az epic games felületet és később lehet hogy vesz tőlük játékot ,már ha tud abból a szegényes kínálatból venni.
    Gondolom elég erős a tőke, ha buktákkal is de bevállalják ezeket a játékokat.

    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2020.01.25. 09:23:09
  • Stormbird
    #21998
    Vagy én írtam félreérthetően, vagy te értetted félre :) (mert nem ismered az Epic Games ingyen játék gyakorlatát)
    Nem csak hat napon keresztül játszható ingyen hanem hat napon át lesz ingyen letölthető és végleg a tied a gáma.
  • endy papp
    #21997
    Aki kíváncsi volt rá és érdekelte már ilyen-olyan formában kipróbálta....
    Ha van olyan aki nem csak 6 napig szeretné használni az megvette,vagy veszi ezután......(vagy használja a warez verzióval)
  • Stormbird
    #21996
    Az Epic Games-en a Farming Simulator 19, január 30-tól február 6-ig ingyenes lesz.
    Utoljára szerkesztette: Stormbird, 2020.01.24. 19:54:56
  • endy papp
    #21995
    Mármint???
    A kérdés elég tágra sikeredett.
    A steam-t nem lehet csak ott aktiválnia, dobozost (boltit) nem lehet steam-n aktiválni.
    Az FS esetében értendő.
    Nyilván van olyan játékkulcs ami steam-s és boltba árulják DVD tokban,az is csak steam-en használható hacsak nem másmilyen.....
    Ha az árára irányult volna a kérdés akkor a bolti olcsóbb,én mindegyiket (FS) ott vettem.
    Legközelebb picit konkrétabban.... ,had ne keljen már kitalálni a kérdező mire gondolt....
    De ha most akarod megvenni akkor nem csodálom hogy nem működnek dolgok mint Pl: a CP.
    Legközelebb azt is írd le hogy "warez" verziód van,mert akkor feleslegesen nem strapálom magam...
    Ha tévednék akkor Sorry....
    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2020.01.24. 18:53:27
  • pveszti
    #21994
    arrol tudnatok infot adni, hogy mennyire szamit hol veszel meg egy jatekot? steamrol letoltve vagy cd-n uzletbol?
  • endy papp
    #21993
    Na akkor eldőlt nyugodtan ültethetek fákat, 5 seasons év alatt megnőnek teljesre, még 3 naposban is sok idő....a tehenek is csak a 2. évtől adják a tejet,nehéz fokozaton szép lassan fogok meggazdagodni.....elleszek egy darabig a 19-el.....
    Szerintem is az idén nem baj ha nem adnak ki "új" részt.
    De azért remélem jövőre már valamit betolnak újítanak.....
    Szerintem csak simán nincs ötletük, lövésük, mit is kellene csinálni,pedig lehetne ezt is még hova újítani fejleszteni,nem mindig mindent a modderekre hagyni....

    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2020.01.23. 19:58:31
  • FrezeR
    #21992
    Nagyon ráférne a sorozatra. Már nekik sincs arcuk eladni ugyanazt megint. Most nagyot kell szóljon a következő rész, mert ha nem az nagy gáz lenne.
  • Caliph
    #21991
    hát újat már nem tudtak vna alkotni ebből,reménykedjünk hogy több időt fordítanak rá akkor jobb is lesz még ennél is
    hátha új motort irnak,kicsit komolyabb fizikával,kaparással, eső utáni tócsákkal,ne adj Isten valami dinamikus talaj félével :D hogy kicsit tényleg a simulator és ne az arcade felé mozduljunk
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.01.23. 17:32:42
  • FrezeR
    #21990
    Na a Giants bejelentette, hogy nem lesz idén új rész, örülünk Vincent, vagy sem? Kiadnak még 3 db DLC-t a 2019-hez azt csókolom. Állítólag megvárják az új konzolok befutását és aztán kezdődik a fejlesztés.
  • pveszti
    #21989
    na eljutottam addig, (felraktam egy masikat), hogy bent van a jatekban, pipa berakva, lent irja is hogy nincs tervezett utvonal, viszont nem is tudok tervezni, mivel nem reagal a jobb klikkre (jarmuben ulve sem)
  • pveszti
    #21988
    szia. letoltottem es kiprobaltam amit linkeltel. azzal sem sikerult. ez lett belole:
    Load mod: FS19_courseplaybeta (Version: 6.01.00364) (Hash: 0afc6e9590f80a79e31d2af544bbbdee)
    Error: Unsupported mod description version in mod FS19_courseplaybeta
  • endy papp
    #21987
    Nos kezdjük ott hogy az első verzió ami szembe jött velem a neten ez a legújabb,letöltöttem és gond nélkül működik.
    Legalább is a felület megjelenik,itt a link próbáld ki.
    Courseplay v6.01.00364 beta Mod Originally from: http://www.fs19mods.com/courseplay-v6-01-00364-beta-mod/
    Ki nem próbáltam de biztos működik,mint írtam is én nem használom már rég a 17-nél sem éreztem szükségét.
    Amit meg kellene nézned a log fájl napló, mennyi Error és egyéb van a modok között.
    Simán ütközik valamelyik mododdal és emiatt van gubanc .
    Mint már többször leírtam,de nem győzöm elégszer hangsúlyozni.......
    Először modok nélkül próbáld ki működik é?
    Majd szép sorba rakd vissza ami kell és azokkal is ,próbáld kiszűrni melyik a ludas...
    Gépbe beülök jobb klikk és ennyi....
    Nálam is 5-6 GB mod van benn de így is működik ha azok a modok nem okoznak valamilyen ütközést a C.P.-el
    Amint a képen látszik is.
    Courseplay

    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2020.01.23. 06:41:37
  • pveszti
    #21986
    tobb verzioval is probalkoztam mar, de a jatekban ez az egyetlen, ami meg is jelenik es be tudom tenni a pipat. minden inditaskor latom is, hogy beolvassa a palyakat, de aztan sem a jobb klikkre nem reagal, se nem irja lent, hogy nincs tervezett utvonal, mint ahogy a yt videokon latszik. nem tudom mi lehet a baj.
  • pveszti
    #21985
    szia. igen, bepipaltam. elso inditasnal megkerdezte akarom-e hogy automata beolvassa a palyakat es keressen penzt a munkasom.
  • endy papp
    #21984
    A Seasons modnál ez ilyen.
    A leírásukban pár szó esik is róla nem tudom olvastad é.???
    Azt nem tudom milyen évszak rátával használod?
    3-6-9 napos,stb....
    Én 3 napossal de ott is így van,6-os nál is ha jól emlékszem,3-asnál októberben kezdődik az aratás de nálam bonyolítja hogy van még egy mod ami beavatkozik a hőmérsékletekbe így vethetek-arathatok gyapotot-cukornádat is.
    Az hogy ősszel vetettél szerintem nincs köze hozzá én tavasszal vetettem de ott is így van.
    Az állatokra nem tudok mit mondani ,mivel a tisztaság modot használom ,így azzal nem vesződök igaz időm se nagyon lenne....
    Javaslatom próbáld ki más modon ,nagyobb óllal több-kevesebb állattal ,más évszakban és hasonlítsd össze,.
    Az állatok az évszakokban sem egyformán táplálkoznak,gyarapodnak,stb...
  • endy papp
    #21983
    Ajánlanék egy másik módját is a pénzszerzésnek.
    Nyilván aki csalásnak érzi ne használja,nagyon nem kell érte megdolgozni....
    Mivel ez a map már tudja a "DEF" modot igaz csak leadási hely van ,gyár-üzem nincs erre ami előállítaná,így megveszed a "DEF" és a map bizonyos leadó helyén leadod,nehézségtől (játék) függően leadod, könnyűn nehézségen akár 6x haszonnal
    Nos aki előbb megmondja hol lehet leadni kap tőlem valamit!!!!!!.....
    Annyi segítség hogy a "DEF" egy mod ami kell a játékhoz.....különben nincs végeredmény,de ettől független a leadóhely ott van a map-ba beépítve.

    Jó keresgélést.....játékot.
  • endy papp
    #21982
    Nem tudom mi lehet de ,próbálhatsz újabb ,másik verziót,talán megoldja ,a YT.-on sok vidi van róla nézz utána.
    Ahogy a kolléga előttem mondta a pipát el ne felejtsd mert akkor tényleg nem műkszik.
    Én a 17-nél próbáltam ott is csak teszt jelleggel,igazából nincs rá szükségem így nem használom ,számomra felesleges....
  • endy papp
    #21981
    Köszi... de nálam nem ilyen egyszerű a dolog.
    Meg is lepődtem volna ha csak ennyi lenne a megoldás,mivel ez a tartályos és még vagy 8 féle van a modok között...
    De jó hogy előjött,így megint beigazolódott hogy a régi mentések nem mindig ,"csipázzák" az újat ,ezt írták is.
    Így utána jártam ,mert érdekelt a megoldás....
    Úgy hogy a lényeg ,mivel én a régi mentésem tettem fel erre az új verzióra,érthető okokból nem tudja ezt az új funkciót.
    De ez nálam nem különösebben okoz gondot,van rá megoldásom ami még jobb is,rajtam nehéz kifogni......
  • istvan1234
    #21980
    Üdv!
    Két kérdésem lenne seasons modot használókhoz.
    1, Az őszi vetésű növények grafikailag nincsenek szinkronban az érési állapotukkal. Már késő tavasszal (május) az érett sárgás színű textura látható miközben az érés még csak 67%-nál tart és a növény csak jóval később, nyár végétől aratható. Ez másnál is így van?
    2, Az állatok tisztasága: kicsi ólakat használok mindenből. Alig van kitúrt étel, néha napokig semmi. A tisztaság % látszólag véletlenszerű, össze-vissza ugrál, sokszor előfordul, hogy magától vissza áll 100%-ra. Van valakinek hasonló tapasztalata?
  • Caliph
    #21979
    amikor indítod a pályát,ott be is pipáltad/aktiváltad a mod-ot?
  • pveszti
    #21978
    sziasztok. kis segitsegre lenne szuksegem. fs19be betettem a courseplay modot. meg is jelenik a jatekban a telepitett modok kozott, viszont nem tudom elohozni az ablakat, hogy hasznalhassam is. jobb klikk lenne elvileg, de de hiaba nyomom, nem tortenik semmi. lehet hogy valami mas is kell a klikk melle vagy nem mindegy mikor nyomom?
    Utoljára szerkesztette: pveszti, 2020.01.20. 19:58:51
  • Gerileveri
    #21977
    Agromash
    Utoljára szerkesztette: Gerileveri, 2020.01.20. 18:24:50
  • Laca54321
    #21976
    Szia

    Ezt kapd le, töltsd fel és go a benzinkútra és már is eladhatod :)
    https://www.modhoster.de/mods/mks100-oy#images
    Több mindent is tudsz vele szállítani