23623
  • dimre
    #23021

  • dimre
    #23020
    Állítólag a "Paletten Autoloader Spezialisierung" alapscriptet használva a modhubon levő "Rolland Pack" -ban levő bálaszállítókkal lehet automatikusan szedni a bálákat. Nem próbáltam, de a shop menüben láttam, hogy be lehet állítani az autoload funkciót. Mindezt egy fórumon olvastam, és vlsz működik rendesen.
  • FrezeR
    #23019


    FS22 Horsch Pack
  • FrezeR
    #23018
    Hupsz, ezt még tegnap láttam csak úgy futtában :D Gyorsan fognak haladni a fejlesztéssel.
  • dimre
    #23017
    Neked is.
    Picit fáziskésében vagy, v7.0.0.4 járunk.

  • FrezeR
    #23016
    Boldog karácsonyt srácok! :)

    Kint van az első Courseplay verzió is.

    FS22 Courseplay v7.0.0.1
    Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2021.12.25. 16:17:17
  • ates81
    #23015
    Sziasztok!Tudnátok esetleg vmi olyan módot ajánlani mint volt a 19-hez a helper admin mód?Vagy ilyet még korai a 22-höz keresni?Köszönöm!
  • eta32 #23014
    Csupán csak érdekesség kép raktam be....ezt a kamiont....sok haszna nincs főleg hogy ilyen kicsi a kapacitása,megnéztem ,de nem találtam hol tudnám növelni,pedig végig néztem az xml-et...de buliból kipróbáltam...
    Man Aspiratrice ESE 6 RSP v1.0 FS22
  • eta32 #23013
    Nekem nem kell a németeket bemutatnod......
    A merci trakival úgy vagyok eleget toltam a C&C-ban itt már nem érdekel...persze majd egyszer ha kész lesz kipróbálom,hetente frissítik ,nem csak ezt a többit is ,így gondolom nincs kész és nem hibátlan,ahogy a többi mód is csak csak....
    Nem panaszkép mondom ,örülök hogy vannak modderek,de a Giants is ,mert erre épít már 1 évtizede...
    Pár tehert kipróbáltam .....egyik rosszabb mint a másik....most töröltem az összeset,mondjuk az amcsi kamionok sem sokat érnek a játékban amiket idén kaptunk...
    A man egyedüli amit használok.
    Az meg hogy ki-mit és honnan nyúl le hagyjuk....
    Nekem elég az az egy oldal bőven ,még így is nehéz követni,a modokat....
    Én most beújítottam egy BGA-ra ami a metánt és az áramot nem adja el lehet kereskedni is vele és van már több átalakított gép metánra és elektromosra is,így azokba is hasznos és használom....
    Vannak már gyárak is amikhez kell ,de egyenlőre ezeket nem vetettem be.
    Vissza térve modokra a mod pótokat is kidobáltam mindet,mert a gyári segítővel nem visznek sehova semmit...így aztán maradnak a gyáriak...szerencsére van választék .
    Igaz a metános és a villanyos gépek némelyike hibát ír és figyelmeztetést ,de míg nagy galiba nincs addig tolom velük...
    A modderek jól "meglovagolták" ezt a vonalat is ...
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2021.12.25. 08:44:32
  • dimre
    #23012
    Állítólag hibátlan, de ajándék lónak nem nézzük a fogát :D
    Mercedes MB-Trac 800-900 (X-Mas Gift) ASG-Modding

    Modding Welt-es cuccok, szintén a jesszuska hozta.

    Minőségi teherautók, kiegészítők (a MAN tegnap lett javítva, frissitve)

    endy, a reg ingyen van, tudom egyszerübb arról az oldalról töltögetni, igaz ők csak lenyúlják mások munkáját. Én inkább körbenézek a modder oldalakon, és ha töltök valamit legalább nyomok egy köszönömöt, ha már vették a fáradtságot, hogy csináltak egy modot. Sajnos bunkók a németek, nem igazán emberbarát nemzet (elég sokat vagyok náluk ) , de itt legalább hasznossá teszik magukat, egy klikkelést megérdemelnek.
  • eta32 #23011
  • eta32 #23010
    Köszi, innen töltöttem le,ahogy a többi modot is ,2x is megpróbáltam....most 3x-ra látja a játék és sikerült működik ,akkor valami idióta időkorlát volt benne ahogy @Dimre is írta....mivel még délelőtt próbáltam....
    Azért még kell dolgozni rajt van amelyik konténernek(hűtős) nem nyílik a hátsó ajtaja...de ez legyen a legnagyobb baja,nagy a választék benne...tetszetős
  • favi24
    #23009
    Nekem sikerült letöltenem:

    https://farmingsimulator22mods.com/hot-cargo-system-v1-0-fs22/

    Innen tölthető, és működik.....ha esetleg még is ki szeretnéd próbálni.
  • eta32 #23008
    Gondolod hogy regisztrálok ezért az egy modért...
    Vicc kategória....
    Más oldalról le is töltöttem ,de nem is látja a játék....hogy ennek van é köze hozzá amiért nem működik-látja a játék,nem tudom ,kicsomagolva sem értem el vele semmit....de ha ez az ára tudom nélkülözni...
  • eta32 #23007
    Én a Modderek részéről meg is kaptam a Karácsonyi ajándékot!!!!
    Ennek a modnak személyében.
    Helicopter Ka-26 Agriculture v1.0 FS22
    @Zolcsika barátom biztos nagyon fog neki örülni,no meg páran akik szeretik a repülést,a koptert meg kimondottan imádom,na persze nem utolsó sorban teljes mértékben működő képes és hasznos.
    Pedállal lehet előre hátra az xbox controlllerrel le-fel-fordulni vele....világítás van úgy hogy éjjel is mehet a menet,még a műszerfal világítást is megcsinálta a készítő,a botkormány is mozog....a hang is tökéletes,.
    Sokat halottam élében úgy hogy tuti ilyen.
    Kívülről belülről is jól mutat,nyilván nem egy pixel tömeg de vállalható,ez legyen a legkevesebb... a tükrök is működnek,a hajtóművek forgása a pilóta,kipufogó füst is le van szimulálva...én maxi elégedett vagyok vele
    Lemértem kb 44 métert terít be,a kiírás szerint 30-at ír ,két különböző van a műtrágyára egy és egy másik a folyékony műtrágyára és gyomirtóra.
    A "GPS"-el használva ha ügyes valaki akkor sokat nem hagysz el,persze nem egyszerű ahogy a repülés sem,de nem is nehéz.....
    Egy szó mint száz, fantasztikus....számomra tuti"játékszer"
  • eta32 #23006
    Nos nem szabadna ilyennek lennie....nekem szerencsére csak pár mod nem működik,de apróságok....
    Elhelyezett mod vagy már a kezdésnél ott volt????
    Mert ha mod akkor simán lehet....
  • Hefti
    #23005
    Kellemes Ünnepeket kívánok mindenkinek!

    Az normális dolog, hogy frissítés után eltűnt a farmház Elmcreek mapon?
    Ha új mentést indítok akkor sincs ott.
  • eta32 #23004
    Oké hogy sok fajta gép van.
    De tegnap belefutottam egy bugba ,megint.
    Gondolom nem tesztelték ,meg sanszos hogy így is marad.
    JD kombi ,ezen a csövet lehet kérni röviddel és hosszúval ,a hosszú használhatatlan ha vontatsz vágóasztalt, még ha a rövidebbik vágóasztalt teszed a futóra akkor is elakad fordulásoknál,de ha a rövid csövet választod akkor is csak a rövidebb vágóasztal játszik a hosszabbik elakad.
    Néha még egy picit így is ,de ez már használható.
    Elég lenne 3 kombi kicsi nagy közepes azt annyi,de ilyenek ne legyenek.
    Az jó megoldás,hogy a futóra (speciális vágóasztal szállító) ha nem pontosan rakod fel akkor is "rápattan" a helyére ,de ha vontatásnál elakad simán leesik....
    Ez az a Kombi JD.X91100

    Kellemes Karácsonyt Mindenkinek!!!!!

    Utoljára szerkesztette: eta32, 2021.12.24. 07:36:21
  • dimre
    #23003
    Boldog karácsonyt mindenkinek!


    24. 15:30-tól letölthető a videó alatti linkről ill. a HoT online Team oldalról.



    Utoljára szerkesztette: dimre, 2021.12.24. 02:09:32
  • eta32 #23002
    Ahogy én kezdtem az alap mapot ott sem volt semmi,még egy láncfűrész sem nem hogy kis auto.....
    Az a gond ezzel a map-al amit linkeltél hogy a házakat egyéb objektumokat csak GE-vel tudod megépíteni,oké hogy a többit lerakod ,de az kevés ahhoz hogy valahogy ki is nézzen a map.
    Persze ha csak a puszta nagy semmi tetszik akkor oké....
    Most igaz a semmiből kezdtem ,de rövidesen "rám szakadt a bank egy része" így aztán vettem ezt azt.....
    A korábbi részek tapasztalatából kiindulva ,már nem fogok sokáig 1 tarkival és a nagy semmivel vacakolni hónapokat ,mire össze jön többire lóvé.....
    Mert addigra simán megunom és egy csomó dolgot nem is csináltam csak "évekig" gyűjtögettem a lóvét.....
    Most már élvezni és használni akarom a funkciókat és gépeket ,nyilván nem "veszek meg mindent" csak úgy állam bácsi pénzéből....
    De azért nem fél év múlva fogok BGA venni.....
    A 19-nél fél évig vagy tovább toltam 1 mapon,mire eljutottam hogy a BGA is használnám ,de addigra dobtam a mapot....no meg 3 géppel ügyeskedtem...
    Itt változtattam a hozzá álláson és a koncepción...
    Nyilván mindenki úgy "szívatja" magát ,jó értelemben véve.... ahogy neki tetszik,nem nem esek most megint abba a hibába mint korábban....
    Na majd én megmutatom milyen &asza gyerek vagyok a semmiből 2 év alatt valahova eljutottam ,de messze nem oda ahova szerettem volna ,mert meg untam vagy ....
    Ez már nálam az idén nem játszik....
    Nyilván szántok itt is van is mit ,de nem csak azt ,mert azért uncsi lenne.....
    Vettem pár tyúkot is meg barit hogy mégis....,de a nagy állattartást majd abból fedezem amit összegyűjtök....
    A gyárakt is beindítottam,csak úgy hogy mégis lássam mi merre hány méter,de csak próba kép.....mire minden föld az enyém lesz és az állattartást és egyebet tudom majd fedezni sok sok munka lesz ,de legalább élvezem ,szenvedni minden áron már annyira nem akarok...szórakozni annál inkább
    No meg a gyáraknál farm építésnél sok időm elment mire mindent úgy le tudtam rakni hogy a segítő is tud szállítani és boldogul vele...így is vannak még döcögők ,de ezen részét igazán a Giants-nak kellene orvosolni,nem tudom valamikor sor kerül é rá.....
    A farmházam is most újítottam egy modra ami tényleg ott van....kb.a Giants soha nem fog még hasonlót sem kiadni a kezéből.
    Van két emelet gyönyörűen berendezve lehet benn mászkálni ,ajtókat nyitogatni....lépcsőre fel-le....
    Ha valakit érdekel itt a link hozzá...van hozzá egy garázs is.
    Elk Mountain Ranch Set v1.0 FS22
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2021.12.23. 12:52:43
  • dimre
    #23001
    Remélem a beígért csomagban lesz pár dolog hozzá, nekem megfelel az is ha saját magamnak kell egy kisebb települést felépíteni a menüből.
    Ismered a Workers&Resources:Soviet Republic játékot, ott biztos egy-két ember a haját tépné a gyors játékmenet alatt, nagyon reális az építési folyamat, és időigényes. Ha valami hasonló lenne itt is, az már csoda kategória, de ahogy a Giants hozzáállást ismerem, semmi kreatívitás, csak a modderek ötleteinek az új részbe való beexportálásából élnek.
  • dimre
    #23000
    Régebbi részekben voltak elhelyezhető sziklák, most az sincs, az építés menüben nekem eltüntek a virágok is. Akkor most visszafelé megyünk, a Giants még nem tudja megvalósítani a kővek kezelését, vagy nem csinálták meg az új rendszerhez? De a fákkal már egész tűrhető módon lehet bánni.
  • Caliph
    #22999
    hát arra sajna nincs lehetőség. majd később biztos jön egy mod :)

    tök jó ez a no mans land,de örülnék egy olyan verziónak ahol van egy két kisebb város eleve felépítve,meg pár eladó pont is hozzá,alap dolgok. persze megvan annak is a szépsége hogy tényleg minden gyárat felépítünk és minden a miénk :D
    valahogy a map negyede lenne a falucska,a többi meg tényleg a pusztaság :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2021.12.23. 11:40:50
  • dimre
    #22998
    Akkor van pár elvetemült ember, sztm nagyon jó map, és a kihívás benne, hogy saját magadnak kell mindent létrehozni. Nem rögtön az elején bekerülni egy működő gazdaság csili vili gépébe, ráadásul itt még a segítők se igazán boldogulnak, főleg a szállítással, mivel nincsenek utak.
    Azt írtad valamelyik nap, hogy élvezed a szántást, itt sokat lehet, kell szántani.

    #22997
    Kicsit félreértelmeztem, én nekiálltam a szikla oldalának a láncfűrésszel, nem akarom az összes sziklát kiszedni, csak párat akartam, gondoltam jó lesz mésznek.
    Utoljára szerkesztette: dimre, 2021.12.23. 11:19:59
  • Caliph
    #22997
    hát pedig úgy kéne működnie. lehet bekavart az új patch.

    sim farmert én is nézem,crater lake vidije tök jó volt a fs19ben. szép farmokat szokott csinálni.


    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2021.12.23. 10:48:52
  • eta32 #22996
    Nehéz dolga nem volt a ,map készítőjének.....
    Ellenben aki ebbe bele vág annál inkább....elvetemültnek kell lennie....
  • dimre
    #22995
    Köszi, de nem sikerült.

    Kedvcsináló a No man's Land térképhez, nulla indulótőke, egy láncfürész, és egy golfkocsi kezdésnek.
    No Man's Land

  • eta32 #22994
    nagy földes map
  • eta32 #22993
  • FrezeR
    #22992
    Ezeket én is csinálom, ez megadja az alaphangot a munkához :D
  • eta32 #22991
    Akkor gondolj bele,kiszállok majd manuálisan mindig felcsatolom a vontatmányt majd a csatlakozó tömlőket ha van kardánt is...
    Kombinál is ki kell szállni ahogy a kamionoknál is mert ha a csatik és a kardán nincsenek a helyén nem megy,ahogy a pót is befékez és nem tudom húzni ha a csatik nincsenek a helyükön...
  • favi24
    #22990
    Meg jött a következő frissítés!!!

    Nekem most elég gyorsan lejött.


    Update 1.2.0.2
    Utoljára szerkesztette: favi24, 2021.12.22. 19:56:46
  • Caliph
    #22989
    ha no mans land,akkor ki kell vágni a táblát láncfűrésszel
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2021.12.22. 19:48:57
  • dimre
    #22988
    Gyors kérdés, van valami eszköz sziklák bányászásához, kitermeléséhez ?
    A map info azt írja "eltávolíthatóak", de még nem jöttem rá mi kell hozzá, bánya nincs az épületeknél, és se gép, se csákány sincs a boltban.
  • dimre
    #22987
    Papenburg Map
    Rendszeresen frissitik, fejlesztik, de játszható.

    No Mans land
    Ezen meg akkora nagy földet csinálsz amilyet akarsz.
    Hamarosan lesz hozzá egy csomag is, megígérték.

    Utoljára szerkesztette: dimre, 2021.12.22. 19:09:41
  • FrezeR
    #22986
    Tévedtem, le is jött :D
  • FrezeR
    #22985
    Hoppácska itt egy újabb kis ápdét :) Ahogy látom megint lesz vagy 10 óra hossza mire lejön :D

    Farming Simulator 22 – Update v1.2.0.2

    Fixed pallet handling with Manitou MC 18-4
    Fixed issue when using tools with variable working width in Norwegian and Portuguese
    Fixed issue when using charging station in Czech
    Fixed issue when AI grain tank is almost full in Danish, Norwegian and Swedish
    Fixed crash when loading savegames with corrupted trees (trees can still get corrupted when cutting)
    Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2021.12.22. 18:34:04
  • dimre
    #22984
    Ha minden igaz akkor karácsonyra fenn lesz a modHubon a map, csak a Giants ül rajta napok óta, amúgy régi kedvencem, és minőségi munka.
  • FrezeR
    #22983
    Új map nem nagyon van még, kell kis idő mire elkezdik építeni a jobbakat. Olyan már van ahol több területet összefésültek az alapmapon, hogy nagyobbak legyenek.
  • FrezeR
    #22982
    A kormányhoz, váltásokhoz türelmes játékos kell, nem mindenki szeret vele vacakolni, pedig teljesen más élmény az biztos.