23621
  • FrezeR
    #23179
    Megnéztem, így elsőre rendben lévőnek tűnik. Köszi, hogy javítottál rajta. A "sziget kerülő lehetőségek" alatti beállítás, tehát az utolsó a sorban egy missinges hibát ír, nem tudom annak van-e bármi köze ehhez, neked is úgy van?
  • dobijoci
    #23178
    Akkor hogyszántom össze
  • dobijoci
    #23177
    És ha kontrólerrel játszom
  • dimre
    #23176
    Aki esetleg használja a Courseplayt, megtenné, hogy megnézi a magyar fordítást akár játékon belül is. Próbáltam finomítani a szövegeket mert egy-két baromság volt (van) benne. Csak be kell másolni a mods/FS22_Courseplay/translation mappába. Köszi
    CP hun
  • dimre
    #23175
    PL: #23161
    Alapjátékban, eke van a traktorod mögött megnyomod a "Z" billentyűt, a súgóban olvashatod, "területek létrehozásának engedélyezése".
  • Caliph
    #23174
    vegyél ekét,és ha felvetted trakival,bekapcsolható a funkció.
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.01.18. 20:54:52
  • dobijoci
    #23173
    Köszi és a földeket hogy lehet össze szántani?
  • Caliph
    #23172
    fieldstone-t rakd offra

  • dobijoci
    #23171
    Bocsi srácok de nem sikerült kikapcsolni a köveket
  • Caliph
    #23170
    bála rohadás mod van már? hogy legyen értelme átforgatni a füvet és tető alá rakni? ahogy nézegetem ezt a seasons featuret nem sikerült átvenni.
  • dimre
    #23169
    Elfelejtettem, köveket nem szedi fel a földekről, csak ha kupacba van lerakva.
    Az FPS-nek odab@sz egy kicsit, van pár figyelmeztetés a log fileban, de amíg az alapjáték is hibás addig nem lesz, nem tudják javítvani (állítólag).
    Létezik egy osztrák verziójú Claas, azt beraktam, és a log filenak megjött a mensije, sztm még ez a legjobb alternatíva.
    Utoljára szerkesztette: dimre, 2022.01.18. 18:31:58
  • Caliph
    #23168
    poén hogy ez a bug anno a 19ben is benne volt :)
  • dimre
    #23167
    Alapjáték hiba, majd egyszer javítva lesz.
    Próbáld ezzel MapCleaner, én ezt használom ha valami gond van.

    Vagy ha nagyon ráérsz a mentésben az xml-ben ki lehet törölni.
    Utoljára szerkesztette: dimre, 2022.01.18. 18:05:34
  • rvn
    #23166
    Sziasztok!

    Az miért van, hogy a szilázst semmivel nem tudom felszedni a silóból, se a keverőkocsival se a markolóval, hiába an benne 22000 liter.
  • RoboKutya78
    #23165
    na azért ennyire durván nem tolnám csak a szükséges megoldásokat keresem :)
  • FrezeR
    #23164
    Hú ez de beteg :D
  • Caliph
    #23163

  • RoboKutya78
    #23162
    oksi meglesem :)
    Néha elszáll az agyam és ilyeneket is ki prbálok ha már ki lehet.
    de azért próbálok a realítás talaján mozogni :)
  • dimre
    #23161
    Ja, ilyen reálisan játszol :D
    Ezek pl. szántás funkcióval is rendelkeznek, és elég méretesek.

    ST820 Pflug

    Rostselmash K-12200

    Köckerling Allround

    Ha nem lenne elég a Cultivator Field Creator moddal az összes kultivátorral, talajlazítóval is képes leszel új földeket létrehozni.
    Vagy ez a Field Creator ami állítólag segitővel is megcsinálja (nem próbáltam)

    A hosszúságot nem lehet beállítani, azt neked kell megcsinálni.
    Utoljára szerkesztette: dimre, 2022.01.18. 10:58:27
  • RoboKutya78
    #23160
    18 ban volt egy óriás terüleet felszántó eke valami hasonlót szeretnék kreálni
    még nem találtam 22 ben nagy területet felszántó gépezetet csak ezt a 20 méteres kis szöllők között is használható ekézőt.
    akkora földet próbálok kialakítani hogy a 100.000 literes kombájnom egy fordulóban legalább 10% ra legyen tele.
    ezekkel a kis ekékkel órás munka ekkora földet kreálni :)
  • RoboKutya78
    #23159
    akkor még egy kis helyesbítést kérnék.
    Letöltöttem ezt a modot ennek a munkaterület hosszúságát gondoltam megváltoztatni :)
    amit írtál azt átírtam benne <workingWidth>50</workingWidth> erre a formátumra viszont ezzel csak azt értem el hogy a jármű vásárlási oldalán állítota át a nyomtávszélességet 50 méterre.
    Azt szeretném elérni hogy ha megnyomom a z betűt a terület felszántáshoz nagyobb széleségben dolgozzon a megadott mérethez képest
  • dimre
    #23158
    Találtam leírást videót a problémáról, igaz franciául, de nagyjából sikerült megértenem.
    A bug az autoload funkció miatt van, a lényeg, hogy mielött kilépünk a játékból, ne hagyjuk a bálákat pótkocsin, pakoljuk le.
    Az még nem teljesen világos, hogy szedte ki a shopból az ott levő bálákat, pedig konzolon játszik, de a hiba mindegyik platformon jelentkezik.
  • dimre
    #23157
    Ezt az egyet írd át, a többit ne piszkáld mert baj lesz :D
  • RoboKutya78
    #23156
    de erre gondoltam igen :)
    akkor jó helyen írtam át a beállítást mégse működött :(
    pedig még ki is kerestem az összes szélességre utalló beállítást és ahol 20 volt az érték ott változtattam rajta:)
  • dimre
    #23155
    Nem a munkaszélességre gondoltál ?
    A gép .xml-ben keresd a "<workingWidth>20</workingWidth>" bejegyzést.
    pl.
  • cohors
    #23154
    Nagyon köszi a segítséget, letöltöttem a lumber jack mod-ot, így most már műkszik a "szupererő".
    A https://fs22mods.com/super-strength-v1-1-0-0/ és a https://fs22mods.com/player-super-strength-v1-0/ volt meg, de töröltem is őket.

  • RoboKutya78
    #23153
    vagy van valami leírás valahol hogy melyik parancs micsoda a járműkalibráló fileben?
  • RoboKutya78
    #23152
    egy kérdés.
    a jármű paraméter filejában mit keressek ha a jármű hatókörét akarom megváltoztatni?
    Van egy kis ekéző amit a szöllősben használok és a feltöltő már átírta benne a hatókört 20 méteresre és ugye ilyenkor túlnyulik a munkaterület a jármű méretéhez képest.
    most találtam egy ilyen bejegyzést hogy numRows="20" ezeket kellene modosítanom hogy nagyobb hatóköröm legyen?
  • dimre
    #23151
    Bal "Alt" lenyomva tartod, és felemeled a cuccot, vagy kétszer megnyomod, akkor nem kell nyomva tartani, mindent felemel kb. 100 tonnáig, hivatalosan 15m írnak, de többet is lehet, csak lassan menj a teherrel.
    Melyiket töltötted le?
    Nálam ezek vannak:

    Lumber Jack

    Power Tools

    Strong Farmer

    Elég egy is, ha sokszor vágsz fát akkor az első bőven elég.
  • cohors
    #23150
    Hali! Segítségeteket kérem. Letöltöttem kettő "szuper-erő" mod-ot is, ki is pipáltam őket, de nem müködnek. Mi a helyes pc. bill. kiosztás, kinél működnek? Köszönettel!
    Utoljára szerkesztette: cohors, 2022.01.16. 21:49:08
  • dobijoci
    #23149
    Köszi szépen
  • Caliph
    #23148
    abban menüben kell kikapcsolni ami egy trakit ábrázol egy fogaskerékkel. ott a termény megsemmisülés,gyomok , mész , kikapcsolása mellett lesz a fieldstone is
    kutya jár a kutyaházhoz,építés menü,állatok,és ott keresd az other(vagy más) fül alatt-lerakod a kutyaházat és ott a kutya is mellé. ha bement fal mögé mert képes rá,akkor adsz neki kaját a táljába és biztos megjelenik.
  • dobijoci
    #23147
    Sziasztok a köveket hól lehet kikapcsolni és kutyát mert nem találom vagy hogy kell megkeresni?
  • dobijoci
    #23146
    Sziasztok elérhetőáron szeretnék kormányt segítetek? Köszi a g27 nemtetszik de hasokat bír akkor jó az is.
  • eta32 #23145
    Ja kösz.... megvan már....
  • dimre
    #23144
    eta32
    Múltkor az éjszakai fényáradatról írtál, találtam egy nagyon jó reflektort (reg nélkül)
  • dobijoci
    #23143
    Hori 40 párért vettem
  • eta32 #23142
    G27 hibátlanul működik együtt xbox controllerrel és saitek oldalpanellel együtt.
  • komiki
    #23141
    Tudni kéne hogy milyen kormányod van.Valószínüleg nem kompatibilis a játékkal.Nagyon nevenincs kormányok okozhatnak hibát.Még a komolyabbak is.
  • dobijoci
    #23140
    Tudtok segíteni