Saber Interactive játékok
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#1981
Ami nekem rémlik, hogy:
A diffizár csak alacsony fokozatban kapcsolható, ahogy ezt áthozták a SR-be is.
Nem lehet "teleportálni"
Egyszerűen nem emlékszem már. Nagyon rég játszottam vele.
A diffizár csak alacsony fokozatban kapcsolható, ahogy ezt áthozták a SR-be is.
Nem lehet "teleportálni"
Egyszerűen nem emlékszem már. Nagyon rég játszottam vele.
Hat sajnos en se tudok sokat mondani a MR-ben valaszthato nem hardcore "sima" jatekrol mert ugy nem jatszottam. De ha a SR-hez hasonlitom, akkor a MR-ben hardcoren ezek a legnagyobb kulonbsegek:
-kotelezo a darukar kezelese, nincs automatikus rakodas
-nem lehet atugorni az ejszakat
-ha a garazsbol eloveszel egy tartaly(pot)kocsit, akkor az ures
Oldman, az a Pure Rock Crawling se kutya! Es ahogy latom az is egyemberes jatek. Miert nem tudnak ilyet a nagy gazdag cegek? Mondjuk a GTA ugy-ahogy meg elvezheto, de peldaul a Watch Dogs meg mindig egy rossz vicc ahogy a videokbol meg tudom itelni. Kivancsi leszek a CP2077-re.
A szemelyes alomjatekom (de ezt talan mar leirtam) egy nyilt vilagu autos szimulator RPG, rengeteg mindenfele autoval, munkageppel stb., (gyalogolni azert persze szinten lehet), elvallalhato feladattal, azt se bannam ha valami tortenetet is lehetne alakitani. Persze tuning, buheralas, regi roncsok felfedezese, javitgatasa. Verdak kopasa, oregedese, elhasznalodasa.
-kotelezo a darukar kezelese, nincs automatikus rakodas
-nem lehet atugorni az ejszakat
-ha a garazsbol eloveszel egy tartaly(pot)kocsit, akkor az ures
Oldman, az a Pure Rock Crawling se kutya! Es ahogy latom az is egyemberes jatek. Miert nem tudnak ilyet a nagy gazdag cegek? Mondjuk a GTA ugy-ahogy meg elvezheto, de peldaul a Watch Dogs meg mindig egy rossz vicc ahogy a videokbol meg tudom itelni. Kivancsi leszek a CP2077-re.
A szemelyes alomjatekom (de ezt talan mar leirtam) egy nyilt vilagu autos szimulator RPG, rengeteg mindenfele autoval, munkageppel stb., (gyalogolni azert persze szinten lehet), elvallalhato feladattal, azt se bannam ha valami tortenetet is lehetne alakitani. Persze tuning, buheralas, regi roncsok felfedezese, javitgatasa. Verdak kopasa, oregedese, elhasznalodasa.
#1979
"hóban pl hólánccal ellátott abrocsokat nem alkalmazok." Az jó, mert azok rosszabbak. Ugyanis csak kishazánkban hívják hóláncnak. A játékban KIZÁRÓLAG a jégen - jeges úton közlekedésben segít! Van egy szorzója (Csak tudnám hol?!?!?), hogy mennyivel legyen ROSSZABB a tapadása sárban és hóban. Ezt nem kell elhinned ki tudod próbálni magad is.
Agyrém az egész!
A különbözeti listázást nem vállalom. Szerintem Aborg naprakészebb nálam!
Agyrém az egész!
A különbözeti listázást nem vállalom. Szerintem Aborg naprakészebb nálam!
#1978
Nos ...
Kicsit nehéz mert alapon ,nem hardon soha egy métert nem tettem meg ,talán a menübe néztem be a könnyítések miatt ,hogy mik is .
Ha valami kimarad az alábbi felsorolásból akkor sorry ...rég toltam már a MR.
Kicsit fura volt de attól volt hard az útvonal jelző hogy a kijelölés ugyan úgy volt mint most (a jelölő pontok), enélkül végig ki volt jelölve egy vonallal az útvonal amit a map menüben bejelöltél.
YT.vidiken ha érdekel látsz róla...
De mégsem egészen mert mindig az iránytű mutatta meg azt a helyet ahol a következő jelölő pontod volt amit a mapon a menüben kijelöltél
Ennél fogva az egyik szemed mindig az iránytűn kellet hogy legyen..ha nem akartál eltévedni....
A váltót manuál "H" kiosztást tudtad manuál kuplunggal használni. Ez ami rettentően hiányzik főleg hogy kormival tolom.
Nyilván alapból is ,de ott ha jól tudom automata volt a kuplung ,de talán a váltások is...soha nem használtam....a könnyített modot.
Ha nem jól használtad a kuplungot vagy váltottál ,simán lefulladt és szórta a motor hibákat amiből nem volt sok tartalék némely kocsinál.
Asszem az sérülési modell is szigorúbb volt.
Valami nehezítés a tankolással is volt, vagy a garázs elérhetőséggel...
Na a lényeg, nem véletlen követelik a hard játékosok ezeket a funkciókat,köztük én is.
Egy ha elkezdtél egy mapot hardon akkor az az volt ,nem tudtál váltani könnyűre csak ha új mapot kezdtél .
Ja igen végig kellett "ülni" a napszakváltást ,nem lehetett állítani-váltani,de ilyen mint az SR-ben közel sem volt.
Úgy hogy ezen a téren ez egy árkád,a váltót már megbeszéltük az egy fos még automatának is,nem csak én mondom a fórumban is van róla több topic is.
Ha elakadtál semmi segítséged nem volt csak te magad ,ott "rohadt" meg a kocsi ha nem bírtál vele,vagy kezdtél egy új játékot,mapot elölről...
Ha valami kimarad majd aki emlékszik és így játszott kiegészít.<#wink>#wink>
Utoljára szerkesztette: eta32, 2020.11.30. 16:43:25
Kicsit nehéz mert alapon ,nem hardon soha egy métert nem tettem meg ,talán a menübe néztem be a könnyítések miatt ,hogy mik is .
Ha valami kimarad az alábbi felsorolásból akkor sorry ...rég toltam már a MR.
Kicsit fura volt de attól volt hard az útvonal jelző hogy a kijelölés ugyan úgy volt mint most (a jelölő pontok), enélkül végig ki volt jelölve egy vonallal az útvonal amit a map menüben bejelöltél.
YT.vidiken ha érdekel látsz róla...
De mégsem egészen mert mindig az iránytű mutatta meg azt a helyet ahol a következő jelölő pontod volt amit a mapon a menüben kijelöltél
Ennél fogva az egyik szemed mindig az iránytűn kellet hogy legyen..ha nem akartál eltévedni....
A váltót manuál "H" kiosztást tudtad manuál kuplunggal használni. Ez ami rettentően hiányzik főleg hogy kormival tolom.
Nyilván alapból is ,de ott ha jól tudom automata volt a kuplung ,de talán a váltások is...soha nem használtam....a könnyített modot.
Ha nem jól használtad a kuplungot vagy váltottál ,simán lefulladt és szórta a motor hibákat amiből nem volt sok tartalék némely kocsinál.
Asszem az sérülési modell is szigorúbb volt.
Valami nehezítés a tankolással is volt, vagy a garázs elérhetőséggel...
Na a lényeg, nem véletlen követelik a hard játékosok ezeket a funkciókat,köztük én is.
Egy ha elkezdtél egy mapot hardon akkor az az volt ,nem tudtál váltani könnyűre csak ha új mapot kezdtél .
Ja igen végig kellett "ülni" a napszakváltást ,nem lehetett állítani-váltani,de ilyen mint az SR-ben közel sem volt.
Úgy hogy ezen a téren ez egy árkád,a váltót már megbeszéltük az egy fos még automatának is,nem csak én mondom a fórumban is van róla több topic is.
Ha elakadtál semmi segítséged nem volt csak te magad ,ott "rohadt" meg a kocsi ha nem bírtál vele,vagy kezdtél egy új játékot,mapot elölről...
Ha valami kimarad majd aki emlékszik és így játszott kiegészít.<#wink>#wink>
Utoljára szerkesztette: eta32, 2020.11.30. 16:43:25
Forever>***eta32***
#1977
eta+ Józsi!
Milyen módon volt nehezebb egy hard fokozatú beállítás anno? Kíváncsivá tettetek, mert ugye a Snowrunnerben nincsen nehézségi fokozat beállítási lehetőség, emiatt kérdezem.
Azt hozzátenném, hogy mi magunkkal kompromisszumot kötve azért tudjuk ám nehezíteni a játékot, csak be kell tartanunk a saját magunk által meghozott szabályokat. Sorolnám:
1. nem alkalmazom a teleportálást mint lehetőséget. (egyszer szegtem meg a játék legelején, mikor 1 db kocsim volt, és elakadtam )
2. autójavítást DIREKTBEN csak service trailernél ejtek meg.
3. a beállítás menüben a sérülések fokát a csúszkán 80%-ra tettem, emiatt kicsi huppanónál is nagyobb a sérülések mértéke.
4. A HUD-okat minimalizáltam
5. nem minden esetben a legjobb gumikat használom, hóban pl hólánccal ellátott abrocsokat nem alkalmazok.
6. nem tuningolom fel fullra a járműveimet akkor sem, ha erre van alkalmam.
7. ha egy járművem úgy elakad, hogy azt semmilyen módon nem tudom kimenteni, akkor ott marad mementónak. 2 db ilyen kocsim van összesen, buktam kb 250.000 kreditet.
Szóval nem létfontosságú szerintem a nehézségi fokozat megléte, igaz sokan a trófeák miatt ezt hiányolhatják, meg a megszerezhető ilyen-olyan bónusz lehetőségek miatt.
Majd írjátok le miben volt más a hard fokozat, mit tapasztaltatok, köszi!
Milyen módon volt nehezebb egy hard fokozatú beállítás anno? Kíváncsivá tettetek, mert ugye a Snowrunnerben nincsen nehézségi fokozat beállítási lehetőség, emiatt kérdezem.
Azt hozzátenném, hogy mi magunkkal kompromisszumot kötve azért tudjuk ám nehezíteni a játékot, csak be kell tartanunk a saját magunk által meghozott szabályokat. Sorolnám:
1. nem alkalmazom a teleportálást mint lehetőséget. (egyszer szegtem meg a játék legelején, mikor 1 db kocsim volt, és elakadtam )
2. autójavítást DIREKTBEN csak service trailernél ejtek meg.
3. a beállítás menüben a sérülések fokát a csúszkán 80%-ra tettem, emiatt kicsi huppanónál is nagyobb a sérülések mértéke.
4. A HUD-okat minimalizáltam
5. nem minden esetben a legjobb gumikat használom, hóban pl hólánccal ellátott abrocsokat nem alkalmazok.
6. nem tuningolom fel fullra a járműveimet akkor sem, ha erre van alkalmam.
7. ha egy járművem úgy elakad, hogy azt semmilyen módon nem tudom kimenteni, akkor ott marad mementónak. 2 db ilyen kocsim van összesen, buktam kb 250.000 kreditet.
Szóval nem létfontosságú szerintem a nehézségi fokozat megléte, igaz sokan a trófeák miatt ezt hiányolhatják, meg a megszerezhető ilyen-olyan bónusz lehetőségek miatt.
Majd írjátok le miben volt más a hard fokozat, mit tapasztaltatok, köszi!
#1976
"Azon is elgondolkodtam már, hogy jó-e, hogy ennyire belebabrálok a játékba. És akkor eszembe jutott, hogy még az MR-ben is volt két lehetőségem, akik közül választhattam. Eldönthettem, hogy profi, vagy amatőr módon megyek. Na, az hova lett? Nem volt rá igény? "
Nos ezt csak te tudod és neked kell eldöntened.....
Ami a végét illeti.
Nem egy fórum topic szól-szólt erről sokan követelik vissza a hardcore modot és a hozzá tartozó nyalánkságokat.
Plusz sokan listát is írtak róla mik kellenének és hogy még bele,de a mai napig semmi válasz a készítők részéről ez irányba való elmozdulásról...
Így marad a remény hal meg utoljára...<#wink>#wink>
Nos ezt csak te tudod és neked kell eldöntened.....
Ami a végét illeti.
Nem egy fórum topic szól-szólt erről sokan követelik vissza a hardcore modot és a hozzá tartozó nyalánkságokat.
Plusz sokan listát is írtak róla mik kellenének és hogy még bele,de a mai napig semmi válasz a készítők részéről ez irányba való elmozdulásról...
Így marad a remény hal meg utoljára...<#wink>#wink>
Forever>***eta32***
#1975
Aborg!
Ugyan, semmi gond, beszélgetni szoktunk, nem egymás véleményét befolyásolni szeretnénk, a tapasztalatainkat osztjuk meg egymással.
Titkon és nem kimondottan szerintem bízunk abban, hogy olyan személyek is olvashatják az írásainkat, akik egy-egy játék elkészítésében részt vesznek, vagy legalábbis jelzik a kívánalmainkat az illetékesek irányába, így egy esetleges későbbi szimulátor esetében azt fogjuk kapni tőlük minden tekintetben, amire igazán csattintani fogunk. Vannak rá utaló jelek, hogy nem hiába írunk dolgokat, a kérésünk egy része ha utólag is, de teljesülhet. Ez a Snowrunner esetében szerencsére igaz, persze vannak még hiányosságok.
Itt van egy szubjektív sorrendi lista a top 5 off-road játékról, a legtöbbet persze ismerhetitek. Én egyetértek az első helyezettel. 😊
https://youtu.be/2-EgREt-B0c
Ugyan, semmi gond, beszélgetni szoktunk, nem egymás véleményét befolyásolni szeretnénk, a tapasztalatainkat osztjuk meg egymással.
Titkon és nem kimondottan szerintem bízunk abban, hogy olyan személyek is olvashatják az írásainkat, akik egy-egy játék elkészítésében részt vesznek, vagy legalábbis jelzik a kívánalmainkat az illetékesek irányába, így egy esetleges későbbi szimulátor esetében azt fogjuk kapni tőlük minden tekintetben, amire igazán csattintani fogunk. Vannak rá utaló jelek, hogy nem hiába írunk dolgokat, a kérésünk egy része ha utólag is, de teljesülhet. Ez a Snowrunner esetében szerencsére igaz, persze vannak még hiányosságok.
Itt van egy szubjektív sorrendi lista a top 5 off-road játékról, a legtöbbet persze ismerhetitek. Én egyetértek az első helyezettel. 😊
https://youtu.be/2-EgREt-B0c
#1974
Én is örülnék, ha teszem azt kárt teszek egy útban, vagy épp járhatóbbá teszem, mondjuk azzal, hogy elgördítek egy nagyobb követ, az maradjon meg. Amit emlegettetek, hogy kifejezetten útmunkálatokat végezni... Az maga lenne a kéjmámor. Mivel a fejlesztők kezdenek kifogyni az épkézláb ötletekből, amivel megnehezíthetik a dolgunkat, de egyre másra találom magam szembe bugyutábbnál bugyutább (Szikla nő ki az aszfaltból...) ötletekkel és már nem győzöm saját képemre formálni a játékot. (Most legutóbb a csörlőkben lévő kötelek hosszát növeltem meg. Erdőben nem túl szerencsés! Hirtelen elszaporodnak a választási lehetőségek. <#wink>#wink>)
Szóval szerintem, is beférne még ebbe a nyúlfarknyi (8M😎 EGY SZEM mentésbe egy kis terepmódosítás is! (Hazudok, mert vannak visszaállítási mentések is... De azzal együtt sem vészes.)
Hotnyúz! Grosjean jól megúszta!!! (Épp most megy a verseny.)
Azon is elgondolkodtam már, hogy jó-e, hogy ennyire belebabrálok a játékba. És akkor eszembe jutott, hogy még az MR-ben is volt két lehetőségem, akik közül választhattam. Eldönthettem, hogy profi, vagy amatőr módon megyek. Na, az hova lett? Nem volt rá igény?
Szóval szerintem, is beférne még ebbe a nyúlfarknyi (8M😎 EGY SZEM mentésbe egy kis terepmódosítás is! (Hazudok, mert vannak visszaállítási mentések is... De azzal együtt sem vészes.)
Hotnyúz! Grosjean jól megúszta!!! (Épp most megy a verseny.)
Azon is elgondolkodtam már, hogy jó-e, hogy ennyire belebabrálok a játékba. És akkor eszembe jutott, hogy még az MR-ben is volt két lehetőségem, akik közül választhattam. Eldönthettem, hogy profi, vagy amatőr módon megyek. Na, az hova lett? Nem volt rá igény?
Bocsi, tenyleg nem szidas volt az, csak elmarasztalas 😊 Persze, ertem en az allaspontodat. Ha peldaul ket hasonlo "hagyomanyos" jatekrol lenne szo, en is inkabb a szebbiket valasztanam. De amikor egy jatekban jo a fizika akkor nalam az viszi a primet, a grafika akkor (nalam) mar csak masodlagos. Anno amikor felfedeztem a TEREP2 autos mokat, remekul elvoltam vele, pedig akkor mar megvolt a Need For Speed is (ami akkor meg az autos jatekok elvonalaba tartozott). Persze hogy a TEREP2 grafikailag meg se kozelitette a NFSt, megis jobban vonzott. Addig meg soha nem lattam autos jatekot olyan realis fizikaval.
Es hogy is mondjam csak: ha nezem a MRt meg a SRt menet kozben, en kozelebb erzem a valosaghoz a MRt.
Persze a SR tele van rakva mindenfele feladattal meg tuningokkal, szintlepesekkel stb. merfoldkovekkel amiknek a hajszolasara ra lehet kattanni, ezek hianyoznak a MRbol. De ha csak az adott pillanatra koncentralok akkor MR 😊
Es hogy is mondjam csak: ha nezem a MRt meg a SRt menet kozben, en kozelebb erzem a valosaghoz a MRt.
Persze a SR tele van rakva mindenfele feladattal meg tuningokkal, szintlepesekkel stb. merfoldkovekkel amiknek a hajszolasara ra lehet kattanni, ezek hianyoznak a MRbol. De ha csak az adott pillanatra koncentralok akkor MR 😊
#1972
Aborg!
A szidás mint jelző nem megfelelő, összehasonlítottam a látvány-fizikai hatásokat, és azt tapasztaltam amit jeleztem alább. Igazad van, hogy élethűbb a MR, de ha a sár tapad ahogy kell ide-oda, de az vattacukornak hat látványban, a színek fakósága pedig szemmel látható, akkor személy szerint hiába az élethűség, nem hat annak. Egyébként a grafikai hiányosságait a játéknak szerte a fórumokon szóvá tették a játékosok, gondolom emiatt tették szebbé a SR-t a készítők, igaz ez a fizika kárára ment. Tegyük hozzá, nem azok csinálták a SR-t akik a MR-t. Simán összhangba lehetett volna hozni a két fontos tényezőt, vagyis fizikàt a kielégítő grafival, a kettő nem szabadna hogy kizárja egymást. PC, meg egy erősnek mondható Ps4 pro konzol között ekkora minőségbeli különbségnek sem szabadott volna lenni, főleg hogy kicsivel még drágább is volt a konzolos verzió. Ezt igazságtalanságnak tartom.
Összefoglalva: a lényeg, hogy összességében meg vagyunk elégedve a játékkal, a sok javítással mostanra egy nagyon jól vezethető, és élvezhető szimulátort kaptunk. A játékosok elvárásai mindig különböztek egymásétól, így egyetértés ez ügyben soha nem várható, elég csak megnézni más gamek esetében a fórumozók véleményét egy adott játékkal kapcsolatban, megy a harkiri ezerrel...sajnos. Tegnap akciósan beszereztem a TLOU 2 játékot, kíváncsiságból elindítottam ( még nem kezdem el végigjátszani ) és az a részletgazdag grafikai minőség egyszerűen állleejtő! Szóval a PS4 pro nem gyenge masina, a játék készítőin múlik, hogy mit engednek nekünk láttatni.
Làsd ps5, melyeknek indító játékaitól nem vagyok elragadtatva, viszont várhatóan 2-év múlva már nem fogunk hinni a szemünknek.
A szidás mint jelző nem megfelelő, összehasonlítottam a látvány-fizikai hatásokat, és azt tapasztaltam amit jeleztem alább. Igazad van, hogy élethűbb a MR, de ha a sár tapad ahogy kell ide-oda, de az vattacukornak hat látványban, a színek fakósága pedig szemmel látható, akkor személy szerint hiába az élethűség, nem hat annak. Egyébként a grafikai hiányosságait a játéknak szerte a fórumokon szóvá tették a játékosok, gondolom emiatt tették szebbé a SR-t a készítők, igaz ez a fizika kárára ment. Tegyük hozzá, nem azok csinálták a SR-t akik a MR-t. Simán összhangba lehetett volna hozni a két fontos tényezőt, vagyis fizikàt a kielégítő grafival, a kettő nem szabadna hogy kizárja egymást. PC, meg egy erősnek mondható Ps4 pro konzol között ekkora minőségbeli különbségnek sem szabadott volna lenni, főleg hogy kicsivel még drágább is volt a konzolos verzió. Ezt igazságtalanságnak tartom.
Összefoglalva: a lényeg, hogy összességében meg vagyunk elégedve a játékkal, a sok javítással mostanra egy nagyon jól vezethető, és élvezhető szimulátort kaptunk. A játékosok elvárásai mindig különböztek egymásétól, így egyetértés ez ügyben soha nem várható, elég csak megnézni más gamek esetében a fórumozók véleményét egy adott játékkal kapcsolatban, megy a harkiri ezerrel...sajnos. Tegnap akciósan beszereztem a TLOU 2 játékot, kíváncsiságból elindítottam ( még nem kezdem el végigjátszani ) és az a részletgazdag grafikai minőség egyszerűen állleejtő! Szóval a PS4 pro nem gyenge masina, a játék készítőin múlik, hogy mit engednek nekünk láttatni.
Làsd ps5, melyeknek indító játékaitól nem vagyok elragadtatva, viszont várhatóan 2-év múlva már nem fogunk hinni a szemünknek.
Oldgamer, kicsit leszidtad a MR sarat meg koveket,megis, a sar szamomra hihetobb a MR-ben. Tudja amit kell: szetnyomodik, tapad, ragad. Nalam ez jobban feldobbja az osszhatast mint a SR-ben az eles texturaju, csillogo hatasu de nem tapado sar. Maga a sar latvanyra tenyleg szebb, de az osszhatast megis olyan "szintetikusnak" latom. De ez persze izles dolga.
En is megkovetelek bizonyos grafikai szinvonalat, de nalam mar a MR is boven folotte van 😊
Utoljára szerkesztette: Aborg, 2020.11.29. 12:13:47
En is megkovetelek bizonyos grafikai szinvonalat, de nalam mar a MR is boven folotte van 😊
Utoljára szerkesztette: Aborg, 2020.11.29. 12:13:47
#1970
Szia eta!
Köszi a terjedelmes viszontválaszt, nem volt hiábavaló a részedről, mert sok dologban egyet kell értsek veled. Felhívtad a figyelmemet egy nagyon fontos momentumra, miszerint ugyanazzal a játékkal játszunk, de nem ugyanazt látjuk, illetve tapasztaljuk! A PS-változat minőségben nagyon eltér a konzolosokétól, sajnos az utóbbi kárára. Pedig maga a PS4 pro konzol elég erős lenne alapból ahhoz, hogy szép megjelenítéssel fusson rajta ez a game. Kicsi jó hír, hogy a legutóbbi frissítéssel/beállítási lehetőségekkel kb 20-30 %-al csinosabbá vált a látvány. Ami tény, a belső nézet maradt ( nem csak a jármű műszerfalára értem ) PS 3-as szintű grafika, emiatt sem tudnám hosszabb ideig belső nézetből élvezni az irányítást, jó kormány ide-vagy oda. Apropó erő: PS-konzolokra van jó pár olyan játékom, melynek grafikai/fizikai minősége vetekszik egy jobb PC -n látható játék látványával. ( The last of us 2, Red dead redemption 2 stb ) Sajnos a készítők a Snowrunnert konzolokra hanyagul alkoták meg.
Igen, a kerekek nyomvonala pár óra erejéig megmarad, nem véges, nagyjából elég is.
Más: tegnap belefutottam egy olyan bugba/pályahibába, hogy csak passogtam, így 4-hónap alatt még nem jártam, igaz számos YT-videót azért láttam ezzel kapcsolatosan. Egy OIL RIG fúrószárat cipeltem, mikor is az egész szerelvényem mintha aknára hajtott volna, a levegőbe emelkedett ( robbant ) majd szerteszét szóródott. Autó az oldalára esett, a trailer ebbe félig belegabalyodva imbolygott, a fúrószár pedig egy fákkal szegélyezett árokban landolt fejjel lefelé. Ennek a " balesetnek " az orvoslása netto másfél órát vett igénybe. Mivel a game végén járok nem bosszankodtam túlzottan, mert a kimentés elég élvezetesre sikeredett, még tetszett is. 😊 Az összes pálya feladatainak 87 %-át mostanra teljesítettem. Remélem párszor a " terroristák " még fel fognak robbantani... 😊
Köszi a terjedelmes viszontválaszt, nem volt hiábavaló a részedről, mert sok dologban egyet kell értsek veled. Felhívtad a figyelmemet egy nagyon fontos momentumra, miszerint ugyanazzal a játékkal játszunk, de nem ugyanazt látjuk, illetve tapasztaljuk! A PS-változat minőségben nagyon eltér a konzolosokétól, sajnos az utóbbi kárára. Pedig maga a PS4 pro konzol elég erős lenne alapból ahhoz, hogy szép megjelenítéssel fusson rajta ez a game. Kicsi jó hír, hogy a legutóbbi frissítéssel/beállítási lehetőségekkel kb 20-30 %-al csinosabbá vált a látvány. Ami tény, a belső nézet maradt ( nem csak a jármű műszerfalára értem ) PS 3-as szintű grafika, emiatt sem tudnám hosszabb ideig belső nézetből élvezni az irányítást, jó kormány ide-vagy oda. Apropó erő: PS-konzolokra van jó pár olyan játékom, melynek grafikai/fizikai minősége vetekszik egy jobb PC -n látható játék látványával. ( The last of us 2, Red dead redemption 2 stb ) Sajnos a készítők a Snowrunnert konzolokra hanyagul alkoták meg.
Igen, a kerekek nyomvonala pár óra erejéig megmarad, nem véges, nagyjából elég is.
Más: tegnap belefutottam egy olyan bugba/pályahibába, hogy csak passogtam, így 4-hónap alatt még nem jártam, igaz számos YT-videót azért láttam ezzel kapcsolatosan. Egy OIL RIG fúrószárat cipeltem, mikor is az egész szerelvényem mintha aknára hajtott volna, a levegőbe emelkedett ( robbant ) majd szerteszét szóródott. Autó az oldalára esett, a trailer ebbe félig belegabalyodva imbolygott, a fúrószár pedig egy fákkal szegélyezett árokban landolt fejjel lefelé. Ennek a " balesetnek " az orvoslása netto másfél órát vett igénybe. Mivel a game végén járok nem bosszankodtam túlzottan, mert a kimentés elég élvezetesre sikeredett, még tetszett is. 😊 Az összes pálya feladatainak 87 %-át mostanra teljesítettem. Remélem párszor a " terroristák " még fel fognak robbantani... 😊
#1969
Gond egy szál se.
Attól nagyon messze volt a hsz-od hogy megbántsd azokat (köztük engem is ) akik belsőből tolják.
Nem értettem félre semmit értettem mire is gondoltál .Csupán kíváncsi voltam a többi részletre amit itt alább most ki is fejtettél bővebben.
Akkor a felsorolásodra reagálnék ha megengeded .
Nem vitából ,csak hogy én hogy látom tapasztalom a játékkal kapcsolatos észrevételeid kritikáid,mindenki mást keres és másra "háklis" egy játékkal kapcsolatban ,másra "gerjed" mások a fontossági dolgok neki.
A kerekek nyomvonala elég sokáig megmarad,ha nem hiszed csinálhatok róla vidit ,nálam legalább is,ennél tovább szerintem felesleges lenne ,azt nem bírná egy hardver sem lekezelni hogy ilyen fizikai-grafikai számolások még fussanak.
Ugyan ez érvényes a sárra amit írtál is,nálam tökéletesen látszik a talajon ha nagyon "megdolgozok" e gy talaj részt,akár akkora gödrök is kialakulnak-tak hogy elférne benne egy kisebb felfedező kocsi.
Itt szögezném le ezeket csak ekkor látod ha maradsz a játékban ,azaz hogy folyamatos játéknál ,mondjuk 2 óra elteltével már nem látod olyannak a talajt,(soha nem mértem az időt) és ezen sem rugóztam mennyi idő múlva áll vissza a talaj az alapra nem tudom,ez független a külső belső nézettől ,belsőből is látni ezeket.
Az tuti ha kilépsz értelem szerűen a talaj alapra áll vissza..
Pl daruzást én is külsőből tolom ,érdekes is lenne belsőből....
" rakományok elmozdulása és egyebek.
- farönkök eltolása, elroppantása a kerekek által, kövek elsodrása illetve elgörgetése."
Na erre és hasonlókra találták ki a kormánnyal való irányítást ami a FFB-ből adódóan érezhető ,független a nézettől,de tükrökben egyszerre mindkettőt látom,így folyamatosan látom amit kell,nyilván azt nem hogy a sár hogy gyűrődik ,max ha kinézek az ablakon,viszont érzem a kormin a talaj minőségét ,ami számomra sokkal fontosabb .
A tükrökbe nem egyszer láttam a kerekek hogy lökték arrébb a köveket stb...
Ami a koszolódást ,sérüléseket, stb.. ez mind mind látható külsőben,belsőben a szélvédőre felverődő sarat vizet látom a felverődő sárdarabok repülését ahogy a kerekek felverik ,ennél több nem kell.
Félre értés ne essék ,de azt továbbra is tartom külsőből kormány nélkül megítélni milyen egy fizika az adott játékban ,itt elsősorban az autós játékokra értem ahol van FFB támogatás.
Tolok-tam komoly szimekkel ,de nem billel és controllerrel ,így tudom miről is beszélek.
Az nem vitás hogy árkádosabb lett a játék ezt már rég letisztáztuk.
Ezen nincs is mit vitázni,de amit és érzek a kormányon a FFB-en az simán veri az elődöket.
Az már egy más kérdés hogy a fizikát nem tudták össze rakni normálisan ,talán nem is akarták.
Gondolok itt a súlypontokra,hajtásláncra, pótok mozgására stb stb...
Erről nem egyszer olvastam a fórumon.
Vissza térve a külsőből látható grafikai elemek látványára ( a fizikait már leírtam) sajnos el kell hogy keserítselek a konzolokon sajna ezt fogod kapni látványban,talán majd az újakon jobb lesz.
Nálam pc-n minden maxon szerintem ennél részlet gazdagabb grafika és látvány nem kell összességében ,nyilván vannak ahol lehetne javítani ,de az már csak szőrszálhasogatás...
"Továbbra is állítom: belső nézetben való vezetésnél kevésbé fontos a részletgazdagság az adott játékosoknál, nem is igen szokták ezt kiemelni a kritikáiknál."
Már ne haragudj de ez egy nettó hülyeség,mint írtam is nem egy autós szimet toltam-tolok a mai napig csak is belsőből anélkül számomra árkád tologatás az egész...
Nyilván a mudrunnert ,spintirest én is nagyrészt külsőből toltam, de ott nem volt megcsinálva a belő olyanra hogy az minimális számomra elvárható szintet hozta volna ,de ott is ha olyan volt az adott kocsi akkor belsőből...
Ilyet csak azok mondanak akik életükben 10 órát mentek így ,én több ezer órát letoltam életem során...ha jó a szim és ami a legfontosabb jó a hardver, belsőből is épp oly részletgazdag minden.
Gondolom a való életben ha vezetsz nem a kerekeket nézed,stb....<#wink>#wink>
"Nekem nagyon fontos a grafi minősége, akkor tudom élethűen elhinni azt, hogy én vagyok ott az autóban, nem csak egy pixel emberke. 😊
Úgy is mondhatnám, a beleélési faktor részemre akkor van meg teljes mértékben."
Erre csak annyit tudok mondani .
Akkor vagy az autóban ha beleülsz külsőből soha nem fogod ezt átélni és érezni.
Ha még mellé egy FFB-es kormi is társul na akkor már nem pixel emberke leszel ,mert így a PS4-nek "hála" csak a pixeleket számolgatod ,amikkel én soha nem talélkoztam ,és nagyon nem is fogok.
Ja hogy az én PC-m azért tudja azt amit, többet a PS4-ednél mert több mint a duplájába kerül .....
Nyilván vannak játékok amik amik PS-en is olyan szépek,nem tudom nincs konzolom,nem is lesz soha,de a pc mindíg részletgazdagabb megjelenítést garantál .
Nyilván ennek ára van .
Ahogy annak is hogy milyen kormival tolod azt a játékot itt elsősorban komolyabb autós szimeknél jelentkezik..
A SR-nél nem olvastam ez irányú letérésekről..
Viszont olyan korminál amin nincs FFB az annyi majdnem mint ha controllerral tolja,semmit nem érez a játék fizikájából de azért jobb szerintem.
Vegyél egy komoly PC-t (tudom ps4 -ed van) és más lesz az ez irányú véleményed.
Olvasgasd a fórumot és egyet fogsz velem érteni.
Hány PC-s panaszkodik a grafikára...????,majd hogy senki ,mert felcsavarja a grafot ,nyilván ha bírja a gépe.
Olyan részletgazdag kép tárul elő hogy na.
Ellenben a konzolosoknál megy a sírás régóta főleg a PS 4-eseknél a mai napig..
Az xboxosok-nál annyira nincs ez.
Utoljára szerkesztette: eta32, 2020.11.29. 07:28:56
Attól nagyon messze volt a hsz-od hogy megbántsd azokat (köztük engem is ) akik belsőből tolják.
Nem értettem félre semmit értettem mire is gondoltál .Csupán kíváncsi voltam a többi részletre amit itt alább most ki is fejtettél bővebben.
Akkor a felsorolásodra reagálnék ha megengeded .
Nem vitából ,csak hogy én hogy látom tapasztalom a játékkal kapcsolatos észrevételeid kritikáid,mindenki mást keres és másra "háklis" egy játékkal kapcsolatban ,másra "gerjed" mások a fontossági dolgok neki.
A kerekek nyomvonala elég sokáig megmarad,ha nem hiszed csinálhatok róla vidit ,nálam legalább is,ennél tovább szerintem felesleges lenne ,azt nem bírná egy hardver sem lekezelni hogy ilyen fizikai-grafikai számolások még fussanak.
Ugyan ez érvényes a sárra amit írtál is,nálam tökéletesen látszik a talajon ha nagyon "megdolgozok" e gy talaj részt,akár akkora gödrök is kialakulnak-tak hogy elférne benne egy kisebb felfedező kocsi.
Itt szögezném le ezeket csak ekkor látod ha maradsz a játékban ,azaz hogy folyamatos játéknál ,mondjuk 2 óra elteltével már nem látod olyannak a talajt,(soha nem mértem az időt) és ezen sem rugóztam mennyi idő múlva áll vissza a talaj az alapra nem tudom,ez független a külső belső nézettől ,belsőből is látni ezeket.
Az tuti ha kilépsz értelem szerűen a talaj alapra áll vissza..
Pl daruzást én is külsőből tolom ,érdekes is lenne belsőből....
" rakományok elmozdulása és egyebek.
- farönkök eltolása, elroppantása a kerekek által, kövek elsodrása illetve elgörgetése."
Na erre és hasonlókra találták ki a kormánnyal való irányítást ami a FFB-ből adódóan érezhető ,független a nézettől,de tükrökben egyszerre mindkettőt látom,így folyamatosan látom amit kell,nyilván azt nem hogy a sár hogy gyűrődik ,max ha kinézek az ablakon,viszont érzem a kormin a talaj minőségét ,ami számomra sokkal fontosabb .
A tükrökbe nem egyszer láttam a kerekek hogy lökték arrébb a köveket stb...
Ami a koszolódást ,sérüléseket, stb.. ez mind mind látható külsőben,belsőben a szélvédőre felverődő sarat vizet látom a felverődő sárdarabok repülését ahogy a kerekek felverik ,ennél több nem kell.
Félre értés ne essék ,de azt továbbra is tartom külsőből kormány nélkül megítélni milyen egy fizika az adott játékban ,itt elsősorban az autós játékokra értem ahol van FFB támogatás.
Tolok-tam komoly szimekkel ,de nem billel és controllerrel ,így tudom miről is beszélek.
Az nem vitás hogy árkádosabb lett a játék ezt már rég letisztáztuk.
Ezen nincs is mit vitázni,de amit és érzek a kormányon a FFB-en az simán veri az elődöket.
Az már egy más kérdés hogy a fizikát nem tudták össze rakni normálisan ,talán nem is akarták.
Gondolok itt a súlypontokra,hajtásláncra, pótok mozgására stb stb...
Erről nem egyszer olvastam a fórumon.
Vissza térve a külsőből látható grafikai elemek látványára ( a fizikait már leírtam) sajnos el kell hogy keserítselek a konzolokon sajna ezt fogod kapni látványban,talán majd az újakon jobb lesz.
Nálam pc-n minden maxon szerintem ennél részlet gazdagabb grafika és látvány nem kell összességében ,nyilván vannak ahol lehetne javítani ,de az már csak szőrszálhasogatás...
"Továbbra is állítom: belső nézetben való vezetésnél kevésbé fontos a részletgazdagság az adott játékosoknál, nem is igen szokták ezt kiemelni a kritikáiknál."
Már ne haragudj de ez egy nettó hülyeség,mint írtam is nem egy autós szimet toltam-tolok a mai napig csak is belsőből anélkül számomra árkád tologatás az egész...
Nyilván a mudrunnert ,spintirest én is nagyrészt külsőből toltam, de ott nem volt megcsinálva a belő olyanra hogy az minimális számomra elvárható szintet hozta volna ,de ott is ha olyan volt az adott kocsi akkor belsőből...
Ilyet csak azok mondanak akik életükben 10 órát mentek így ,én több ezer órát letoltam életem során...ha jó a szim és ami a legfontosabb jó a hardver, belsőből is épp oly részletgazdag minden.
Gondolom a való életben ha vezetsz nem a kerekeket nézed,stb....<#wink>#wink>
"Nekem nagyon fontos a grafi minősége, akkor tudom élethűen elhinni azt, hogy én vagyok ott az autóban, nem csak egy pixel emberke. 😊
Úgy is mondhatnám, a beleélési faktor részemre akkor van meg teljes mértékben."
Erre csak annyit tudok mondani .
Akkor vagy az autóban ha beleülsz külsőből soha nem fogod ezt átélni és érezni.
Ha még mellé egy FFB-es kormi is társul na akkor már nem pixel emberke leszel ,mert így a PS4-nek "hála" csak a pixeleket számolgatod ,amikkel én soha nem talélkoztam ,és nagyon nem is fogok.
Ja hogy az én PC-m azért tudja azt amit, többet a PS4-ednél mert több mint a duplájába kerül .....
Nyilván vannak játékok amik amik PS-en is olyan szépek,nem tudom nincs konzolom,nem is lesz soha,de a pc mindíg részletgazdagabb megjelenítést garantál .
Nyilván ennek ára van .
Ahogy annak is hogy milyen kormival tolod azt a játékot itt elsősorban komolyabb autós szimeknél jelentkezik..
A SR-nél nem olvastam ez irányú letérésekről..
Viszont olyan korminál amin nincs FFB az annyi majdnem mint ha controllerral tolja,semmit nem érez a játék fizikájából de azért jobb szerintem.
Vegyél egy komoly PC-t (tudom ps4 -ed van) és más lesz az ez irányú véleményed.
Olvasgasd a fórumot és egyet fogsz velem érteni.
Hány PC-s panaszkodik a grafikára...????,majd hogy senki ,mert felcsavarja a grafot ,nyilván ha bírja a gépe.
Olyan részletgazdag kép tárul elő hogy na.
Ellenben a konzolosoknál megy a sírás régóta főleg a PS 4-eseknél a mai napig..
Az xboxosok-nál annyira nincs ez.
Utoljára szerkesztette: eta32, 2020.11.29. 07:28:56
Forever>***eta32***
#1968
Eta!
Utólag gondoltam, hogy reagálni fogsz a belső nézetes megjegyzésemre, és nem kimondottan egyetértő szándékkal. Nem az volt a célom, hogy a belső nézetben játszó gamereket megbántsam, hiszen talán emlékszel, volt alkalom itt a fórumon, mikor ( talán neked ) külön is gratuláltam a belső nézetes vezetésedre/ tolatásokra stb! Ez most sem változott. Kicsit félreértettél. Kormánnyal jobban érezni ezt a játékot ez tény, viszont amire értettem a fizikai hatásokat az nem más mint amit írtam, vagyis ..." azok látványát illetően" Vagyis a megjelenített fizikai hatások látványára gondoltam, külső nézetben.
Sorolnám a fèlreértések elkerülése érdekében:
- a kerekek nyomvonalának lenyomata mely megmarad, nem tűnik el még később sem, többször alhaladva az adott útszakaszon pontosan látni hogyan gyűrődik a sár, merre érdemes haladni hogy könnyebben haladjak.
- rugózás, kerekek, daruk billegése/mozgása, rakományok elmozdulása és egyebek.
- farönkök eltolása, elroppantása a kerekek által, kövek elsodrása illetve elgörgetése.
- kisebb jármű sérülések, kasztni bekoszolódása, a kocsink díszítésének látványa.
Szóval ezek a látványelemek belső nézetben nem, vagy csak korlátozottan láthatóak, nagy részük nem érezhető kormánnyal. Mivel a Snowrunner árkádos vezetésre lett tervezve ( ezt ki is jelentettétek többen is ) emiatt írtam azt, hogy fontos, miszerint a fizika mellett a grafika is fejlett szinten legyen jelen ebben a játékban, meg az elkövetkezőekben remélhetőleg elkészített játékokban.
Továbbra is állítom: belső nézetben való vezetésnél kevésbé fontos a részletgazdagság az adott játékosoknál, nem is igen szokták ezt kiemelni a kritikáiknál. Nekem nagyon fontos a grafi minősége, akkor tudom élethűen elhinni azt, hogy én vagyok ott az autóban, nem csak egy pixel emberke. 😊
Úgy is mondhatnám, a beleélési faktor részemre akkor van meg teljes mértékben.
Ui: minden tiszteletem a belső nézetben vezető játékosoknak!
Utólag gondoltam, hogy reagálni fogsz a belső nézetes megjegyzésemre, és nem kimondottan egyetértő szándékkal. Nem az volt a célom, hogy a belső nézetben játszó gamereket megbántsam, hiszen talán emlékszel, volt alkalom itt a fórumon, mikor ( talán neked ) külön is gratuláltam a belső nézetes vezetésedre/ tolatásokra stb! Ez most sem változott. Kicsit félreértettél. Kormánnyal jobban érezni ezt a játékot ez tény, viszont amire értettem a fizikai hatásokat az nem más mint amit írtam, vagyis ..." azok látványát illetően" Vagyis a megjelenített fizikai hatások látványára gondoltam, külső nézetben.
Sorolnám a fèlreértések elkerülése érdekében:
- a kerekek nyomvonalának lenyomata mely megmarad, nem tűnik el még később sem, többször alhaladva az adott útszakaszon pontosan látni hogyan gyűrődik a sár, merre érdemes haladni hogy könnyebben haladjak.
- rugózás, kerekek, daruk billegése/mozgása, rakományok elmozdulása és egyebek.
- farönkök eltolása, elroppantása a kerekek által, kövek elsodrása illetve elgörgetése.
- kisebb jármű sérülések, kasztni bekoszolódása, a kocsink díszítésének látványa.
Szóval ezek a látványelemek belső nézetben nem, vagy csak korlátozottan láthatóak, nagy részük nem érezhető kormánnyal. Mivel a Snowrunner árkádos vezetésre lett tervezve ( ezt ki is jelentettétek többen is ) emiatt írtam azt, hogy fontos, miszerint a fizika mellett a grafika is fejlett szinten legyen jelen ebben a játékban, meg az elkövetkezőekben remélhetőleg elkészített játékokban.
Továbbra is állítom: belső nézetben való vezetésnél kevésbé fontos a részletgazdagság az adott játékosoknál, nem is igen szokták ezt kiemelni a kritikáiknál. Nekem nagyon fontos a grafi minősége, akkor tudom élethűen elhinni azt, hogy én vagyok ott az autóban, nem csak egy pixel emberke. 😊
Úgy is mondhatnám, a beleélési faktor részemre akkor van meg teljes mértékben.
Ui: minden tiszteletem a belső nézetben vezető játékosoknak!
#1967
Forever>***eta32***
#1966
"Arról meg nem is beszélve, hogy akik belső nézetben játsszák, azok számára a fizikai hatások nem igazán kell hogy számítsanak, főleg azok látványát illetően. "
Mondja ezt az aki mindig külsőből tolja....<#wink>#wink>
Aki belsőből tolja mint én az esetek 95%-ban az nem így vélekedik.
Én sem szeretnék vitát generálni .
Belsőből hidd el hogy jobban átjönnek ezek a hatások,sokszor már egy nagyobb megdőlésnél "kapaszkodok " na mos borulás lesz annyira vissza adja a fizikai hatásokat,mikor megnézem külsőből ,annyira nem is vészes a szitu...
Arról a nem kis "apróságról" beszélve hogy aki nem FFB-es kormival tolja fogalma sincs milyen is a fizika a játék alatt,csak vizuálisan lát valamit, a kocsik mozgásalapján próbálja megítélni ,mi is játszódik le a kerekek és a talajok között...ebben is jobb az elődöknél ,sokkal részletesebb a FFB-je
Controllerrel (billt direkt nem is írtam) csak tologatja a kocsikat,köze nincs ahhoz hogy érezze azokat az erő hatásokat amiről fentebb írtam.
Az hogy látod külső nézetből hogy épp belapul a kerék vagy épp hogy kapar a sárban,vagy épp megdobja egy szikla,fatuskó ....hát nem tudom de nekem kevés, érezni is szeretem,ezért is tolom kormival.
Utoljára szerkesztette: eta32, 2020.11.28. 20:25:23
Mondja ezt az aki mindig külsőből tolja....<#wink>#wink>
Aki belsőből tolja mint én az esetek 95%-ban az nem így vélekedik.
Én sem szeretnék vitát generálni .
Belsőből hidd el hogy jobban átjönnek ezek a hatások,sokszor már egy nagyobb megdőlésnél "kapaszkodok " na mos borulás lesz annyira vissza adja a fizikai hatásokat,mikor megnézem külsőből ,annyira nem is vészes a szitu...
Arról a nem kis "apróságról" beszélve hogy aki nem FFB-es kormival tolja fogalma sincs milyen is a fizika a játék alatt,csak vizuálisan lát valamit, a kocsik mozgásalapján próbálja megítélni ,mi is játszódik le a kerekek és a talajok között...ebben is jobb az elődöknél ,sokkal részletesebb a FFB-je
Controllerrel (billt direkt nem is írtam) csak tologatja a kocsikat,köze nincs ahhoz hogy érezze azokat az erő hatásokat amiről fentebb írtam.
Az hogy látod külső nézetből hogy épp belapul a kerék vagy épp hogy kapar a sárban,vagy épp megdobja egy szikla,fatuskó ....hát nem tudom de nekem kevés, érezni is szeretem,ezért is tolom kormival.
Utoljára szerkesztette: eta32, 2020.11.28. 20:25:23
Forever>***eta32***
#1965
"a Snowrunner játék MOSTANRA jelen pillanatban ( tartalmakat is figyelembe véve ) a legjobb a piacon. Nem vitát akarok gerjeszteni, csupán ezt látom az összehasonlító videókat nézve "
Sajna ez nem vita kérdése, a felhozatalt figyelembe véve hibái vagy hiányosságai ellenére valóban az SR a legjobb jelenleg.
Sajna ez nem vita kérdése, a felhozatalt figyelembe véve hibái vagy hiányosságai ellenére valóban az SR a legjobb jelenleg.
www.totalwarmagyaritasok.webtelek.hu
#1964
Hiába a jó élethű fizika egy adott szimulátor játéknál, ha ehhez egy elnagyolt kidolgozatlan, pixeles grafika párosul. De ez bizony fordítva is igaz véleményem szerint... Mert bár lehet szépen rugózik az adott jármű, nyomódik a gumi, ha az adott fizikai hatásokat a talajra vetítve az nem látványos, vagyis kevésbé élethű a kerekek nyomvonala, a sàr inkább masszának látszik nem vizes földrétegnek, ahol a kövek valójában vizes szivacsnak néznek ki stb..
Szóval egy igényes off-road játék ami élvezhető is egyben, az mind fizikai hatásokat figyelembe véve, mind részletgazdag grafikai megjelenítésben egyedi kell hogy legyen. Szubjektív véleményem, de a Snowrunner játék MOSTANRA jelen pillanatban ( tartalmakat is figyelembe véve ) a legjobb a piacon. Nem vitát akarok gerjeszteni, csupán ezt látom az összehasonlító videókat nézve ( igaz nem mindegyiket játszva )
Arról meg nem is beszélve, hogy akik belső nézetben játsszák, azok számára a fizikai hatások nem igazán kell hogy számítsanak, főleg azok látványát illetően.
Szóval egy igényes off-road játék ami élvezhető is egyben, az mind fizikai hatásokat figyelembe véve, mind részletgazdag grafikai megjelenítésben egyedi kell hogy legyen. Szubjektív véleményem, de a Snowrunner játék MOSTANRA jelen pillanatban ( tartalmakat is figyelembe véve ) a legjobb a piacon. Nem vitát akarok gerjeszteni, csupán ezt látom az összehasonlító videókat nézve ( igaz nem mindegyiket játszva )
Arról meg nem is beszélve, hogy akik belső nézetben játsszák, azok számára a fizikai hatások nem igazán kell hogy számítsanak, főleg azok látványát illetően.
#1963
hi. nem tudja vki, h a Spintireshez lévő Chernobyl DLC hova tűnt Steamről? most akarnám megvenni leárazásban, de sehol nem szerepel a játék oldalán... levették <#conf>#conf> thx. üdv.
#1962
Értem én, a végeredmény még is az ,hogy az összes szimulátort tudom használni és mást is, csak ezt nem ... ez idegesitő. Az ujjam letörik mire végig megyek egy küldin. Persze, tudom, panaszkodni könnyű, kárpótol a grafika meg a sok fajta minden. Bevallom nekem is jobban tetszik SR így ahogy van, gördülékenyebb, kézreáll, fejben is jobban passzol a játékmechanizmus .... na mind1. Nem panaszkodom. Most hogy Epic megdobott egy példánnyal csak feltelepítettem, és mentem vele pár kört.
Meg is lepődtem első körben, hogy a legtöbb gondom a kidőlt fákkal volt (uaz) és nem feltétlen a tereppel.
Mi volt ez első ami szembe jött YT ? videó formájában ? 9 dolog amiben jobba a MR mint SR.
Van benne releváns. Persze gondolom kilenc dolgot fel lehet sorolni SR is amiben jobb mint a két korábbi tesója ... de hát az összehasonlítások már csak ilyenek.
Utoljára szerkesztette: Yag, 2020.11.28. 09:47:44
Meg is lepődtem első körben, hogy a legtöbb gondom a kidőlt fákkal volt (uaz) és nem feltétlen a tereppel.
Mi volt ez első ami szembe jött YT ? videó formájában ? 9 dolog amiben jobba a MR mint SR.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Van benne releváns. Persze gondolom kilenc dolgot fel lehet sorolni SR is amiben jobb mint a két korábbi tesója ... de hát az összehasonlítások már csak ilyenek.
Utoljára szerkesztette: Yag, 2020.11.28. 09:47:44
www.totalwarmagyaritasok.webtelek.hu
#1961
Pedig kormánnyal fantasztikus az SR is ,az hogy a tiéd nem támogatja,sajna így jártál.
Hivatalosan az enyémet sem G27 ,legalább is ez szerepel a hivatalos kommunikációban...
De hibátlanul működik,használható vele ,igaz kellett asszem 2 hónap hozzá ,de azóta....<#eljen>#eljen>
Anno azért is kezdtem új karriert ,mert addig csak xbox controllerrel tologattam...
Hivatalosan az enyémet sem G27 ,legalább is ez szerepel a hivatalos kommunikációban...
De hibátlanul működik,használható vele ,igaz kellett asszem 2 hónap hozzá ,de azóta....<#eljen>#eljen>
Anno azért is kezdtem új karriert ,mert addig csak xbox controllerrel tologattam...
Forever>***eta32***
#1960
Főleg úgy hogy 2015 óta korai hozzáférés státuszban tengődik....<#conf>#conf>
Sokszor gondolkodtam a megvételén ,még nagyon koraiban ki is próbáltam,:de annyira nem árazták még le hogy ,legyen értelme számomra körözgetni vele,nagyon mást nem lehet benne csinálni...
Se sztori se karrier vagy valami amitől hú ez kell nekem...
Talán majd egyszer...
Sokszor gondolkodtam a megvételén ,még nagyon koraiban ki is próbáltam,:de annyira nem árazták még le hogy ,legyen értelme számomra körözgetni vele,nagyon mást nem lehet benne csinálni...
Se sztori se karrier vagy valami amitől hú ez kell nekem...
Talán majd egyszer...
Forever>***eta32***
#1959
Már nem is emlékeztem milyen jó kormánnyal sarazni. Dejó. SR bekaphatja. MR rulez 😛
www.totalwarmagyaritasok.webtelek.hu
#1958
Jó, de a BeamNG tudtommal szinte mással nem is foglalkozik csak az autók fizikájával. Így könnyű 😊
www.totalwarmagyaritasok.webtelek.hu
#1957
Ezt elnézve, kár, hogy az SR elment a bugyuta irányba.
Csak címszavakban:
Kamerakezelés, a kerekek talajfogása, de még a jármű súlypontja is mintha jóval közelebb lenne a valósághoz. Az más kérdés, hogy a textúrák találkozása itt is csapnivaló, de ez legyen a gumideformáció fetisiszták baja! <#wink>#wink>
Csak címszavakban:
Kamerakezelés, a kerekek talajfogása, de még a jármű súlypontja is mintha jóval közelebb lenne a valósághoz. Az más kérdés, hogy a textúrák találkozása itt is csapnivaló, de ez legyen a gumideformáció fetisiszták baja! <#wink>#wink>
#1956
<#eljen>#eljen><#rinya>#rinya>
Forever>***eta32***
#1955
Kár, hogy már egyikünk sem lesz életben akkor! <#wink>#wink>
Ha mar a baleseteket emlegetted es otletelunk itt, gyurjuk bele a BeamNG drivet is, akkor a toresekre se lesz panasz!
Azert alakulgat a dolog, igaz hogy eddig minden emlegetett jatek masban jo, de egyszer talan majd valaki osszehozza egy projektben.
Azert alakulgat a dolog, igaz hogy eddig minden emlegetett jatek masban jo, de egyszer talan majd valaki osszehozza egy projektben.
#1953
Aborg! Nagyon jók az ötleteid, sokszor én is filóztam azon amiket írtál alább, vagyis hogy egyéb szórakoztató feladatokkal nagyon fel lehetne dobni ezt a játékot. Bizony, a gödrök/árkok ásása kellene a repertoárba! 😊
Lehetne tűzoltókocsikkal is ténykedni, oltani,vagy emelőkosaras szerkocsival embereket menteni, baleseti helyszíneken gépkocsikat elszállítani darus autómentő járművekkel stb.. Lenne mit belepakolni ebbe a játékba úgy gondolom, talán egyszer meg is kapjuk!
Lehetne tűzoltókocsikkal is ténykedni, oltani,vagy emelőkosaras szerkocsival embereket menteni, baleseti helyszíneken gépkocsikat elszállítani darus autómentő járművekkel stb.. Lenne mit belepakolni ebbe a játékba úgy gondolom, talán egyszer meg is kapjuk!
A Spintires es a MR meg nagyon hasonloak, de a SR mar eszrevehetoen mas lett: amit nyert a grafikan elvesztette a fizikan. A #1865 be van linkelve egy osszehasonlito video.
Jo hogy a Spintireshez meg mindig jonnek anyagok, sajnos a MR-hez mar nem valoszinu. Pedig en a MR-t kedvelem jobban, annak a fizikajan meg tovabb dolgozott Pavel miutan elhagyta a Spintirest valami jogi vita miatt. A SR-n talan mar csak mint konzultans mukodott kozre.
Nemreg talaltam ezt a TEARDOWN jatekot:
A videokban figyeljetek meg hogy nem kis lehetosegek vannak benne! Ezt kellene osszedolgozni a SP, MR vag SR-vel. Peldaul arra gondolok hogy valoban megrakni tormelekkel a platot egy markoloval es a rakomany vegig teljesen szabad fizikaju lenne, leszorhato, dozerolhato, stb. Lenne egy csomo munkagep, lehetne godroket asni, utakat egyengetni, kedvunk szerint panelokat lerakni, sodert szorni, hengerelni, utakat tisztitani kovektol, kidolt faktol stb. Hidakat epiteni (nem csak nezni hogy pikpakk felepul) tervrajzok alapjan vagy akar sajat otlet alapjan, lepesrol lepesre. Meg kinek mihez lenne kedve. Aaaa, csak abrandoztam egy kicsit 😊
Utoljára szerkesztette: Aborg, 2020.11.27. 09:52:34
Jo hogy a Spintireshez meg mindig jonnek anyagok, sajnos a MR-hez mar nem valoszinu. Pedig en a MR-t kedvelem jobban, annak a fizikajan meg tovabb dolgozott Pavel miutan elhagyta a Spintirest valami jogi vita miatt. A SR-n talan mar csak mint konzultans mukodott kozre.
Nemreg talaltam ezt a TEARDOWN jatekot:
A videokban figyeljetek meg hogy nem kis lehetosegek vannak benne! Ezt kellene osszedolgozni a SP, MR vag SR-vel. Peldaul arra gondolok hogy valoban megrakni tormelekkel a platot egy markoloval es a rakomany vegig teljesen szabad fizikaju lenne, leszorhato, dozerolhato, stb. Lenne egy csomo munkagep, lehetne godroket asni, utakat egyengetni, kedvunk szerint panelokat lerakni, sodert szorni, hengerelni, utakat tisztitani kovektol, kidolt faktol stb. Hidakat epiteni (nem csak nezni hogy pikpakk felepul) tervrajzok alapjan vagy akar sajat otlet alapjan, lepesrol lepesre. Meg kinek mihez lenne kedve. Aaaa, csak abrandoztam egy kicsit 😊
Utoljára szerkesztette: Aborg, 2020.11.27. 09:52:34
#1951
hi. a Spintirest is érdemes behúzni akinek nincs meg 1,99€-ért, a két DLC meg 0,59€ és 0,69€.
egyébként most megint elővettem és mintha teljesen más lenne benne a fizika.. a terepviszonyokkal való interakció szerintem sokkal élethűbb mint a korábbi verzió(k)ban. a súly, terhelés eloszlása.. hardcore módban mintha még nehezebb lenne.. és lesz egy új China Andventure DLC ami dec. 15. fog megjelenni. China Adventure DLC most ezzel fogok kicsit szórakozni.. üdv.
Utoljára szerkesztette: chris0000, 2020.11.26. 22:29:28
egyébként most megint elővettem és mintha teljesen más lenne benne a fizika.. a terepviszonyokkal való interakció szerintem sokkal élethűbb mint a korábbi verzió(k)ban. a súly, terhelés eloszlása.. hardcore módban mintha még nehezebb lenne.. és lesz egy új China Andventure DLC ami dec. 15. fog megjelenni. China Adventure DLC most ezzel fogok kicsit szórakozni.. üdv.
Utoljára szerkesztette: chris0000, 2020.11.26. 22:29:28
Aki meg nem spajzolta be a MUDRUNNERt , most megteheti. Harom DLC is ingyenes hozza (Ridge, Valley, Old Timers).
Utoljára szerkesztette: Aborg, 2020.11.26. 21:24:15
Utoljára szerkesztette: Aborg, 2020.11.26. 21:24:15
#1949
eta!
Jól néz ki az a michigan-i 100-as! 😊 No, akkor még ahogy látom sok szép nehéz feladat vár rád, úgymond a neheze. Jól gondoltad, nekem az alap verzió van meg, később beszerzem a többit is.
Mostanában egyébként többször fordult elő, hogy gázadásra nem indul meg a kocsim, hang van, üzemanyagfogyás van spontán, de nem mozdul meg a vas. Ez akkor nagyon kellemetlen, mikor emelkedőn megállok egyéb okok miatt, majd mennék felfelé. Ehelyett csúszok visszafelé, pedig trepni gázt adok. Megoldás amúgy erre, hogy a felezőn váltok gyorsan, majd vissza az automata állásba, ekkor 95%- ban már meglódul a " jószág " Inkább idegesítő jelenség ez, nem ellehetetlenítő hiba, de volt rá példa, miszerint borulás lett emiatt a végkifejlet. A váltó nem sérült előzőleg, nem emiatt van a gond, erre figyeltem.
Jól néz ki az a michigan-i 100-as! 😊 No, akkor még ahogy látom sok szép nehéz feladat vár rád, úgymond a neheze. Jól gondoltad, nekem az alap verzió van meg, később beszerzem a többit is.
Mostanában egyébként többször fordult elő, hogy gázadásra nem indul meg a kocsim, hang van, üzemanyagfogyás van spontán, de nem mozdul meg a vas. Ez akkor nagyon kellemetlen, mikor emelkedőn megállok egyéb okok miatt, majd mennék felfelé. Ehelyett csúszok visszafelé, pedig trepni gázt adok. Megoldás amúgy erre, hogy a felezőn váltok gyorsan, majd vissza az automata állásba, ekkor 95%- ban már meglódul a " jószág " Inkább idegesítő jelenség ez, nem ellehetetlenítő hiba, de volt rá példa, miszerint borulás lett emiatt a végkifejlet. A váltó nem sérült előzőleg, nem emiatt van a gond, erre figyeltem.
#1948
Köszönöm, valahol gondoltam hogy ez lesz. 😊 Amúgy egy sima pofozós manuális váltó is jó lenne, hátha egyszer lesz mod vagy bevezetik. Ennek ellenére imádom a játékot az új season is tetszik.
#1947
A konzol vezérlővel, de pécén szintén ez a jelenség. Nem lineáris a gyorsulás. Érzékeli a játék, hogy egy picit benyomtam a gáz ravaszt, látszik is a kerekeken, hogy a váltó kapcsolt, de nem mozdul meg, Benyomom jobban és jobban, akkor elindul és hiába nem nyomom tovább, gyorsul az autó. Ez szintén egy a sok bugyuta megoldás közül, amit én már nem akartam szóvá tenni!
Kormányzásra van mod. Egyszer talán a gyorsulásra - lassulásra is lesz.
Autóhangokról ne is beszéljünk. Most, hogy az Ank-hoz jött felfüggesztés, gondoltam tekergek vele egy kicsit... SIRALMAS!!!
Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2020.11.26. 08:24:21
Kormányzásra van mod. Egyszer talán a gyorsulásra - lassulásra is lesz.
Autóhangokról ne is beszéljünk. Most, hogy az Ank-hoz jött felfüggesztés, gondoltam tekergek vele egy kicsit... SIRALMAS!!!
Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2020.11.26. 08:24:21
#1946
Nos igen szerencsére van dolog és feladat rendesen...
Minden hibája ellenére is imádom ezt a játékot,próbálok a lehető legtöbbet kihozni belőle és amennyire lehet megnehezíteni magamnak,hogy ezzel is kitoljam a játék idejét.
Én sem a számok miatt játszom,ahogy a mudrunnerbe sem emiatt tettem bele több mint 400 órát anno..<#taps>#taps>
Eddig 10 és fél napom van benn a rendesben plusz a PTS 2 nap és még nagyon messze a vége ,most kezd majd "nehezedni".
No meg az enyém fullos ,ha jól olvastam korábban, a tiéd alap..
Szerintem egy leárazásnál érdemes megvenned őket,megéri,persze kinken mi....<#wink>#wink>
Így néz ki most a profilom.
profil

Utoljára szerkesztette: eta32, 2020.11.26. 05:37:07
Minden hibája ellenére is imádom ezt a játékot,próbálok a lehető legtöbbet kihozni belőle és amennyire lehet megnehezíteni magamnak,hogy ezzel is kitoljam a játék idejét.
Én sem a számok miatt játszom,ahogy a mudrunnerbe sem emiatt tettem bele több mint 400 órát anno..<#taps>#taps>
Eddig 10 és fél napom van benn a rendesben plusz a PTS 2 nap és még nagyon messze a vége ,most kezd majd "nehezedni".
No meg az enyém fullos ,ha jól olvastam korábban, a tiéd alap..
Szerintem egy leárazásnál érdemes megvenned őket,megéri,persze kinken mi....<#wink>#wink>
Így néz ki most a profilom.
profil

Utoljára szerkesztette: eta32, 2020.11.26. 05:37:07
Forever>***eta32***
#1945
Sajnos ez a játék ilyen .
Egyértelműen konzolra készült.
Ennél fogva a kormány-váltó kezelése is ilyen.
No meg úgy összességében a menü és minden felület kezelése,konzol port....
Nem véletlen hogy a mai napig egy csomó kormány nem támogat a játék köztük az általam használtam sem G27.
Persze működik ...most már rendesen(de a legutóbbi javítás után ez sem igaz) kellet neki fél év....<#falbav>#falbav>
Megjegyezném sok "támogatott" kormány sem működik mindig úgy ahogy az elvárható lenne...
Az automata váltót hagyjuk is ,ennél bénább megoldást nem csinálhattak volna.
De a készítőknek ez volt a legegyszerűbb mint az az eddigi tapasztalatból számomra kiderült.
A kormány FFB támogatást is hónapokkal a megjelenés után faragták bele,de legalább erre nem lehet panasz.
Én G27-el tolom de nagyon ott van,meg merem kockáztatni hogy sokkal jobb és részletesebb mint a mudrunnerben ,de ez csak(szerintem)
Rengeteg fórum témát elolvastam ez ügyben.
Egyértelműen akik kormival tolják ,nagyon hiányolják azt a manuál "H" váltó megoldást-beállítási lehetőséget, amit az elődökben megszoktunk és nagyon jól működött bevált.
A mai napig megy a "sírás" jogosan ez miatt is,de a készítők részéről semmi pozitív válsz nem érkezett ,hogy egyáltalán megoldják é valaha is.
Ahogy a hangok is borzalmasak de ezt is el kell fogadni.
Itt elcsíptem a készítők részéről egy nyilatkozatot, ilyen marad azért mert bla,bla...<#levele>#levele>
Vissza térve a beállításra ,nem zárom ki hogy ha "széttúrod" a játékot nem lehet átírogatni dolgokat ....sok sikert hozzá...
Én elfogadtam ilyennek ,persze nem örülök neki ,de szerencsére vannak dolgok amik azért kompenzálják az elődökhöz képest levő fejlődést...
Egyértelműen konzolra készült.
Ennél fogva a kormány-váltó kezelése is ilyen.
No meg úgy összességében a menü és minden felület kezelése,konzol port....
Nem véletlen hogy a mai napig egy csomó kormány nem támogat a játék köztük az általam használtam sem G27.
Persze működik ...most már rendesen(de a legutóbbi javítás után ez sem igaz) kellet neki fél év....<#falbav>#falbav>
Megjegyezném sok "támogatott" kormány sem működik mindig úgy ahogy az elvárható lenne...
Az automata váltót hagyjuk is ,ennél bénább megoldást nem csinálhattak volna.
De a készítőknek ez volt a legegyszerűbb mint az az eddigi tapasztalatból számomra kiderült.
A kormány FFB támogatást is hónapokkal a megjelenés után faragták bele,de legalább erre nem lehet panasz.
Én G27-el tolom de nagyon ott van,meg merem kockáztatni hogy sokkal jobb és részletesebb mint a mudrunnerben ,de ez csak(szerintem)
Rengeteg fórum témát elolvastam ez ügyben.
Egyértelműen akik kormival tolják ,nagyon hiányolják azt a manuál "H" váltó megoldást-beállítási lehetőséget, amit az elődökben megszoktunk és nagyon jól működött bevált.
A mai napig megy a "sírás" jogosan ez miatt is,de a készítők részéről semmi pozitív válsz nem érkezett ,hogy egyáltalán megoldják é valaha is.
Ahogy a hangok is borzalmasak de ezt is el kell fogadni.
Itt elcsíptem a készítők részéről egy nyilatkozatot, ilyen marad azért mert bla,bla...<#levele>#levele>
Vissza térve a beállításra ,nem zárom ki hogy ha "széttúrod" a játékot nem lehet átírogatni dolgokat ....sok sikert hozzá...
Én elfogadtam ilyennek ,persze nem örülök neki ,de szerencsére vannak dolgok amik azért kompenzálják az elődökhöz képest levő fejlődést...
Forever>***eta32***
#1944
Sziasztok! Snowrunnerrel kapcsolatos kérdésem lenne. Kormánnyal játszom a játékot (Driving force GT) és azt vettem észre hogy nem igen tudom tartani a sebességet mert túl érzéketlen a gázpedál. Értem ezalatt hogy ha nagyon kicsit nyomom akkor lassan elindul, nagyon lassan gyorsul ok érthető, ha kicsit nyomom akkor igazából le is padlózhattam volna nincs különbség. A játék menüjében nem találtam erre vonatkozó beállítást. Lehet ezen állítani valamit valami cfg file-ban? A cél az lenne hogy mondjuk tudjak egy adott sebességet tartani és ne kapcsoljon az automata váltó 1-2-es között másodpercenként mondjuk egy kicsit sárosabb talajon. A kormányom szerintem ok, a hub-ban a kalibrációnál tökéletes az adagolás. Köszi szépen előre is.
#1943
Nem figyeltem eta, tehát Michigan van teljesítve a részedről, a többi még hátravan ezek szerint. Irigyellek, hogy sok mozgolódás van előtted ezek szerint.
#1942
Eta! Na, akkor elég szépen haladtál, közel a fullos végigjátszás ezek szerint.
Én elértem a 30-as Rank -szintet, nincsen magasabb fokozat. Az össz játék %-ban èrtve 83, kb 6-küldi van hátra, meg 3 db jármű, melyet még meg kell találnom. 1.700.000 a kreditem. Persze ezek csak számadatok, nem emiatt játszom a Snowrunner-rel! 😊
Én elértem a 30-as Rank -szintet, nincsen magasabb fokozat. Az össz játék %-ban èrtve 83, kb 6-küldi van hátra, meg 3 db jármű, melyet még meg kell találnom. 1.700.000 a kreditem. Persze ezek csak számadatok, nem emiatt játszom a Snowrunner-rel! 😊
#1941
A trialok miatt 2fityegőhöz (szélvédőre) nem férek hozzá mivel 3 trial nincs megcsinálva.
A műszerfalra rakható joker a harmadik.
Bőven elég az a több tucat ami van ezek nélkül is,így ezért sem mozgat meg a dolog ....inkább tolom a küldiket, michigent kitoltam 100%-ra,még majd a legvégén a pótokat össze szedem,most tolom alaszakát meg szép sorjában a többit....<#eljen>#eljen>
A műszerfalra rakható joker a harmadik.
Bőven elég az a több tucat ami van ezek nélkül is,így ezért sem mozgat meg a dolog ....inkább tolom a küldiket, michigent kitoltam 100%-ra,még majd a legvégén a pótokat össze szedem,most tolom alaszakát meg szép sorjában a többit....<#eljen>#eljen>
Forever>***eta32***
#1940
Eta32!
Érdemes megcsinálni a TRIAL-t, mert mikorra sikerre vittem a csőszállító feladatot, belekukkantottam az általad megemlített bónuszokba a garázsban. Nem vagyok egy cicomázós játékos, de tetszenek a most kapott matricák/díszek. A jármű tetejére, oldalaira, elejére is lehet dekorációkat tenni, egyszerre többet is, számtalan verzióból lehet válogatni. Az autók elejére/orrára elhelyezhető emblémák nagyon pofásak, egész elegánsak tőle a járgányok.
Érdemes megcsinálni a TRIAL-t, mert mikorra sikerre vittem a csőszállító feladatot, belekukkantottam az általad megemlített bónuszokba a garázsban. Nem vagyok egy cicomázós játékos, de tetszenek a most kapott matricák/díszek. A jármű tetejére, oldalaira, elejére is lehet dekorációkat tenni, egyszerre többet is, számtalan verzióból lehet válogatni. Az autók elejére/orrára elhelyezhető emblémák nagyon pofásak, egész elegánsak tőle a járgányok.
#1939
Köszi István.
Babrálni fogok vele, hátha új lendületet vesznek a küldetéseim a pályákon 😊
Babrálni fogok vele, hátha új lendületet vesznek a küldetéseim a pályákon 😊
www.totalwarmagyaritasok.webtelek.hu
#1938
Annyira mélyen, megmondom őszintén fogalmam sincs mi történik. Nem vagyok akkora spíler!
Viszont belekukkantottam abba váltó modba amit linkeltél. Na ő(k) is rendesen belenyúlt(ak) a fogyasztásba...
Amellett, hogy 10 és 11 fokozatossá tette a teherautó váltókat.
Ha kedvet kapok hozzá, talán kipróbálom.
<GearboxVariants>
<Gearbox
AWDConsumptionModifier="1.2"
CriticalDamageThreshold="0.4"
DamageCapacity="180"
DamagedConsumptionModifier="1.5"
FuelConsumption="2.5"
IdleFuelModifier="0.3"
Name="g_truck_default"
MinBreakFreq="0.0"
MaxBreakFreq="15.0"
>
<ReverseGear AngVel="1.5" FuelModifier="1.1" />
<HighGear AngVel="10.5" FuelModifier="0.7" />
<Gear AngVel="1.5" FuelModifier="1.7" />
<Gear AngVel="3.0" FuelModifier="1.5" />
<Gear AngVel="4.5" FuelModifier="1.3" />
<Gear AngVel="6.0" FuelModifier="1.1" />
<Gear AngVel="7.5" FuelModifier="0.9" />
<Gear AngVel="9.0" FuelModifier="0.8" />
<Gear AngVel="10.5" FuelModifier="0.7" />
<Gear AngVel="12.0" FuelModifier="0.6" />
<Gear AngVel="13.5" FuelModifier="0.5" />
<Gear AngVel="18.0" FuelModifier="0.4" />
<GameData
Price="1900"
UnlockByExploration="false"
UnlockByRank="1"
>
<GearboxParams
IsHighGearExists="false"
IsLowerGearExists="true"
IsLowerPlusGearExists="false"
IsLowerMinusGearExists="false"
/>
<UiDesc
UiDesc="UI_GEARBOX_DEFAULT_DESC"
UiIcon30x30=""
UiIcon40x40=""
UiName="UI_GEARBOX_DEFAULT_NAME"
/>
</GameData>
</Gearbox>
<Gearbox
AWDConsumptionModifier="1.3"
CriticalDamageThreshold="0.4"
DamageCapacity="150"
DamagedConsumptionModifier="1.7"
FuelConsumption="2.0"
IdleFuelModifier="0.3"
Name="g_truck_highrange"
MinBreakFreq="0.0"
MaxBreakFreq="20.0"
>
<ReverseGear AngVel="1.0" FuelModifier="1.0" />
<HighGear AngVel="15.5" FuelModifier="0.7" />
<Gear AngVel="1.5" FuelModifier="2.0" />
<Gear AngVel="3.0" FuelModifier="1.9" />
<Gear AngVel="4.5" FuelModifier="1.7" />
<Gear AngVel="6.0" FuelModifier="1.6" />
<Gear AngVel="7.5" FuelModifier="1.5" />
<Gear AngVel="9.0" FuelModifier="1.4" />
<Gear AngVel="11.0" FuelModifier="1.3" />
<Gear AngVel="13.0" FuelModifier="1.0" />
<Gear AngVel="15.5" FuelModifier="0.9" />
<Gear AngVel="18.0" FuelModifier="0.7" />
<Gear AngVel="22.5" FuelModifier="0.5" />
<GameData
Price="3800"
UnlockByExploration="false"
UnlockByRank="1"
>
<GearboxParams
IsHighGearExists="true"
IsLowerGearExists="true"
IsLowerPlusGearExists="false"
IsLowerMinusGearExists="false"
/>
<UiDesc
UiDesc="UI_GEARBOX_HIGHRANGE_DESC"
UiIcon30x30=""
UiIcon40x40=""
UiName="UI_GEARBOX_HIGHRANGE_NAME"
/>
</GameData>
</Gearbox>
<Gearbox
AWDConsumptionModifier="1.2"
CriticalDamageThreshold="0.4"
DamageCapacity="220"
DamagedConsumptionModifier="1.6"
FuelConsumption="2.0"
IdleFuelModifier="0.3"
Name="g_truck_offroad"
MinBreakFreq="0.0"
MaxBreakFreq="25.0"
>
<ReverseGear AngVel="1.0" FuelModifier="0.9" />
<HighGear AngVel="8.5" FuelModifier="0.6" />
<Gear AngVel="2.0" FuelModifier="1.6" />
<Gear AngVel="3.5" FuelModifier="1.4" />
<Gear AngVel="5.0" FuelModifier="1.2" />
<Gear AngVel="6.5" FuelModifier="1.1" />
<Gear AngVel="8.0" FuelModifier="1.0" />
<Gear AngVel="9.5" FuelModifier="0.8" />
<Gear AngVel="11.0" FuelModifier="0.6" />
<Gear AngVel="12.5" FuelModifier="0.4" />
<Gear AngVel="14.0" FuelModifier="0.2" />
<Gear AngVel="15.5" FuelModifier="0.1" />
<GameData
Price="5300"
UnlockByExploration="false"
UnlockByRank="1"
>
Viszont belekukkantottam abba váltó modba amit linkeltél. Na ő(k) is rendesen belenyúlt(ak) a fogyasztásba...
Amellett, hogy 10 és 11 fokozatossá tette a teherautó váltókat.
Ha kedvet kapok hozzá, talán kipróbálom.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
<GearboxVariants>
<Gearbox
AWDConsumptionModifier="1.2"
CriticalDamageThreshold="0.4"
DamageCapacity="180"
DamagedConsumptionModifier="1.5"
FuelConsumption="2.5"
IdleFuelModifier="0.3"
Name="g_truck_default"
MinBreakFreq="0.0"
MaxBreakFreq="15.0"
>
<ReverseGear AngVel="1.5" FuelModifier="1.1" />
<HighGear AngVel="10.5" FuelModifier="0.7" />
<Gear AngVel="1.5" FuelModifier="1.7" />
<Gear AngVel="3.0" FuelModifier="1.5" />
<Gear AngVel="4.5" FuelModifier="1.3" />
<Gear AngVel="6.0" FuelModifier="1.1" />
<Gear AngVel="7.5" FuelModifier="0.9" />
<Gear AngVel="9.0" FuelModifier="0.8" />
<Gear AngVel="10.5" FuelModifier="0.7" />
<Gear AngVel="12.0" FuelModifier="0.6" />
<Gear AngVel="13.5" FuelModifier="0.5" />
<Gear AngVel="18.0" FuelModifier="0.4" />
<GameData
Price="1900"
UnlockByExploration="false"
UnlockByRank="1"
>
<GearboxParams
IsHighGearExists="false"
IsLowerGearExists="true"
IsLowerPlusGearExists="false"
IsLowerMinusGearExists="false"
/>
<UiDesc
UiDesc="UI_GEARBOX_DEFAULT_DESC"
UiIcon30x30=""
UiIcon40x40=""
UiName="UI_GEARBOX_DEFAULT_NAME"
/>
</GameData>
</Gearbox>
<Gearbox
AWDConsumptionModifier="1.3"
CriticalDamageThreshold="0.4"
DamageCapacity="150"
DamagedConsumptionModifier="1.7"
FuelConsumption="2.0"
IdleFuelModifier="0.3"
Name="g_truck_highrange"
MinBreakFreq="0.0"
MaxBreakFreq="20.0"
>
<ReverseGear AngVel="1.0" FuelModifier="1.0" />
<HighGear AngVel="15.5" FuelModifier="0.7" />
<Gear AngVel="1.5" FuelModifier="2.0" />
<Gear AngVel="3.0" FuelModifier="1.9" />
<Gear AngVel="4.5" FuelModifier="1.7" />
<Gear AngVel="6.0" FuelModifier="1.6" />
<Gear AngVel="7.5" FuelModifier="1.5" />
<Gear AngVel="9.0" FuelModifier="1.4" />
<Gear AngVel="11.0" FuelModifier="1.3" />
<Gear AngVel="13.0" FuelModifier="1.0" />
<Gear AngVel="15.5" FuelModifier="0.9" />
<Gear AngVel="18.0" FuelModifier="0.7" />
<Gear AngVel="22.5" FuelModifier="0.5" />
<GameData
Price="3800"
UnlockByExploration="false"
UnlockByRank="1"
>
<GearboxParams
IsHighGearExists="true"
IsLowerGearExists="true"
IsLowerPlusGearExists="false"
IsLowerMinusGearExists="false"
/>
<UiDesc
UiDesc="UI_GEARBOX_HIGHRANGE_DESC"
UiIcon30x30=""
UiIcon40x40=""
UiName="UI_GEARBOX_HIGHRANGE_NAME"
/>
</GameData>
</Gearbox>
<Gearbox
AWDConsumptionModifier="1.2"
CriticalDamageThreshold="0.4"
DamageCapacity="220"
DamagedConsumptionModifier="1.6"
FuelConsumption="2.0"
IdleFuelModifier="0.3"
Name="g_truck_offroad"
MinBreakFreq="0.0"
MaxBreakFreq="25.0"
>
<ReverseGear AngVel="1.0" FuelModifier="0.9" />
<HighGear AngVel="8.5" FuelModifier="0.6" />
<Gear AngVel="2.0" FuelModifier="1.6" />
<Gear AngVel="3.5" FuelModifier="1.4" />
<Gear AngVel="5.0" FuelModifier="1.2" />
<Gear AngVel="6.5" FuelModifier="1.1" />
<Gear AngVel="8.0" FuelModifier="1.0" />
<Gear AngVel="9.5" FuelModifier="0.8" />
<Gear AngVel="11.0" FuelModifier="0.6" />
<Gear AngVel="12.5" FuelModifier="0.4" />
<Gear AngVel="14.0" FuelModifier="0.2" />
<Gear AngVel="15.5" FuelModifier="0.1" />
<GameData
Price="5300"
UnlockByExploration="false"
UnlockByRank="1"
>
#1937
Kezdem Ádámtól, Évától: A játék Mappájában (...\en_us\preload\paks\client\) van egy initial.pak nevű fájl. Azt az ember fia megnyitja egy winrarral (És nyitva is hagyja. Valamint kimásolja akár az egész tartalmát, vagy csak amivel dolgozni szeretne, egy munkamappába. Célszerű az egész initial.pak-ról biztonsági mentést készíteni...) Na ebben a fájlban is tovább kell ásni, kb ide: initial.pak\ \classes
Itt vannak a motorok, váltók, kerekek paraméterei, (xml fájlokban) amit előtölt a játék. Ezekben szoktam turkálni. Pár példa:
Ez a tajga hordókerekei: (Abból is csak a lényeges rész!!!)
<TruckTire _template="Offroad" Mesh="wheels/tire_heavy_mudtires_single_tayga_1" Name="mudtires">
<WheelFriction _template="Mudtires" SubstanceFriction="4.6"/>
Itt a gyári érték 2.4, Ami önmagában sem rossz, de én nem szeretek lacafacázni. Ez egy hosszas próbálkozásokkal kikísérletezett érték. Ugyanis ha túl nagy értéket írunk be, az a mókás helyzet áll elő, hogy a jármű, főleg terhelve, nem fog elindulni. Nem vicc! Ez a játék legkövetkezetesebb része. Levezetem: Először beírtam egy 7-es vagy 8-as értéket. Igen ám, de a kerekeknek hatalmasra nőtt a tapadása, amihez a jármű legerősebb motorja is kevés volt. Egyszerűen szükség van arra, hogy a kerekek a jól megpakolt jármű alatt ki tudjanak pörögni, akár csak pár fokot is és akkor szép lassan tapadást nyernek, így elindul a jármű. De ha nem tudnak, akkor előfordulhat, főleg emelkedőn, hogy hátragurul...
A lényeg: Ha valaki ezekkel az értékekkel babrál, kb a "gyári" érték duplája környékén lesz a nyerő szám!
Vagy akkor vegyünk egy váltót. Ez az offroad. Ami azért érdekes, mert kimaradt belőle a LOW plusz - mínusz fokozat. Azt valahonnan máshonnan veszi...
Gyári értékek:
Gearbox
AWDConsumptionModifier="1.4"
CriticalDamageThreshold="0.4"
DamageCapacity="220"
DamagedConsumptionModifier="1.6"
FuelConsumption="3.0"
IdleFuelModifier="0.3"
Name="g_truck_offroad"
MinBreakFreq="0.0"
MaxBreakFreq="25.0"
>
<ReverseGear AngVel="0.5" FuelModifier="0.9" />
<HighGear AngVel="8.0" FuelModifier="1.7" />
<Gear AngVel="2.0" FuelModifier="1.6" />
<Gear AngVel="6.0" FuelModifier="1.4" />
<Gear AngVel="8.0" FuelModifier="1.3" />
<Gear AngVel="12.0" FuelModifier="1.1" />
<GameData
Price="5300"
UnlockByExploration="true"
UnlockByRank="1"
És a módosított:
<Gearbox
AWDConsumptionModifier="1.1"
CriticalDamageThreshold="0.4"
DamageCapacity="220"
DamagedConsumptionModifier="1.6"
FuelConsumption="3.0"
IdleFuelModifier="0.3"
Name="g_truck_offroad"
MinBreakFreq="0.0"
MaxBreakFreq="25.0"
>
<ReverseGear AngVel="0.5" FuelModifier="0.7" />
<HighGear AngVel="8.0" FuelModifier="0.7" />
<Gear AngVel="2.0" FuelModifier="0.9" />
<Gear AngVel="6.0" FuelModifier="0.7" />
<Gear AngVel="8.0" FuelModifier="0.5" />
<Gear AngVel="12.0" FuelModifier="0.3" />
<GameData
Price="5309"
UnlockByExploration="true"
UnlockByRank="1"
A fuelmodifier értékeket kell nézni.
Lehetne még játszani az áttételekkel is, (Gear angvel) vagy akár beleírni végtelen fokozatot, mint ahogy a linkelt modban is van, de ahhoz, hogy érdemben hozzá tudjunk nyúlni, ismerni kellene, hogyan van megírva a váltási metódus.
Például engem halálra idegesít, hogy a végsőkig tartja a járműveket a legmagasabb fokozatban és amikor már minden kötél szakad egy megtorpanás kíséretében egyesbe teszi. Ez nettó baromság! Sokkal előbb megpróbálhatna egyet - kettőt visszaváltani. És akkor nem lenne annyira idegesítő. Persze nagyon laza talajon úgy reálisabb ahogy van, de ott is lehetne egyes helyett inkább kettesbe tenni. Na mindegy.
És akkor még azt érdemes tudni, hogy a dlc autók paraméterei megint más mappákban vannak. De az már nem bonyolult, hisz: initial.pak\ \_dlc...
Szerencsére az xml fájlokban, ha nem is teljesen szájbarágósan, de viszonylag kis agymunkával ki lehet következtetni, hogy melyik érték mihez tartozik. Kivéve a kamera fájlokat, mert az nekem is héber. Próbálkoztam vele, de nem voltam elég kitartó, és nem értem el áttörést. Pedig szívesen megnövelném a szögeket és a távolságokat, mert néha agyfaszt kapok, hogy csak azt nem látom, amire kíváncsi lennék!
Na kábé ennyi. Nem atomfizika. Ha az ember csak sejti mit is csinál és vállalkozó szellemű, akkor menni fog! Legrosszabb esetben visszatölti az eredeti initial.pak-ot és hagyja az egészet a fenébe!
Ja igen. Miután módosítottunk egy fájlt, vissza kell húzgálni (Másolni - felülírni az eredetit) a nyitott winrarba (Lehetőleg abba a mappába, amibe való!!!) és kész is!
Itt vannak a motorok, váltók, kerekek paraméterei, (xml fájlokban) amit előtölt a játék. Ezekben szoktam turkálni. Pár példa:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ez a tajga hordókerekei: (Abból is csak a lényeges rész!!!)
<TruckTire _template="Offroad" Mesh="wheels/tire_heavy_mudtires_single_tayga_1" Name="mudtires">
<WheelFriction _template="Mudtires" SubstanceFriction="4.6"/>
Itt a gyári érték 2.4, Ami önmagában sem rossz, de én nem szeretek lacafacázni. Ez egy hosszas próbálkozásokkal kikísérletezett érték. Ugyanis ha túl nagy értéket írunk be, az a mókás helyzet áll elő, hogy a jármű, főleg terhelve, nem fog elindulni. Nem vicc! Ez a játék legkövetkezetesebb része. Levezetem: Először beírtam egy 7-es vagy 8-as értéket. Igen ám, de a kerekeknek hatalmasra nőtt a tapadása, amihez a jármű legerősebb motorja is kevés volt. Egyszerűen szükség van arra, hogy a kerekek a jól megpakolt jármű alatt ki tudjanak pörögni, akár csak pár fokot is és akkor szép lassan tapadást nyernek, így elindul a jármű. De ha nem tudnak, akkor előfordulhat, főleg emelkedőn, hogy hátragurul...
A lényeg: Ha valaki ezekkel az értékekkel babrál, kb a "gyári" érték duplája környékén lesz a nyerő szám!
Vagy akkor vegyünk egy váltót. Ez az offroad. Ami azért érdekes, mert kimaradt belőle a LOW plusz - mínusz fokozat. Azt valahonnan máshonnan veszi...
Gyári értékek:
Gearbox
AWDConsumptionModifier="1.4"
CriticalDamageThreshold="0.4"
DamageCapacity="220"
DamagedConsumptionModifier="1.6"
FuelConsumption="3.0"
IdleFuelModifier="0.3"
Name="g_truck_offroad"
MinBreakFreq="0.0"
MaxBreakFreq="25.0"
>
<ReverseGear AngVel="0.5" FuelModifier="0.9" />
<HighGear AngVel="8.0" FuelModifier="1.7" />
<Gear AngVel="2.0" FuelModifier="1.6" />
<Gear AngVel="6.0" FuelModifier="1.4" />
<Gear AngVel="8.0" FuelModifier="1.3" />
<Gear AngVel="12.0" FuelModifier="1.1" />
<GameData
Price="5300"
UnlockByExploration="true"
UnlockByRank="1"
És a módosított:
<Gearbox
AWDConsumptionModifier="1.1"
CriticalDamageThreshold="0.4"
DamageCapacity="220"
DamagedConsumptionModifier="1.6"
FuelConsumption="3.0"
IdleFuelModifier="0.3"
Name="g_truck_offroad"
MinBreakFreq="0.0"
MaxBreakFreq="25.0"
>
<ReverseGear AngVel="0.5" FuelModifier="0.7" />
<HighGear AngVel="8.0" FuelModifier="0.7" />
<Gear AngVel="2.0" FuelModifier="0.9" />
<Gear AngVel="6.0" FuelModifier="0.7" />
<Gear AngVel="8.0" FuelModifier="0.5" />
<Gear AngVel="12.0" FuelModifier="0.3" />
<GameData
Price="5309"
UnlockByExploration="true"
UnlockByRank="1"
A fuelmodifier értékeket kell nézni.
Lehetne még játszani az áttételekkel is, (Gear angvel) vagy akár beleírni végtelen fokozatot, mint ahogy a linkelt modban is van, de ahhoz, hogy érdemben hozzá tudjunk nyúlni, ismerni kellene, hogyan van megírva a váltási metódus.
Például engem halálra idegesít, hogy a végsőkig tartja a járműveket a legmagasabb fokozatban és amikor már minden kötél szakad egy megtorpanás kíséretében egyesbe teszi. Ez nettó baromság! Sokkal előbb megpróbálhatna egyet - kettőt visszaváltani. És akkor nem lenne annyira idegesítő. Persze nagyon laza talajon úgy reálisabb ahogy van, de ott is lehetne egyes helyett inkább kettesbe tenni. Na mindegy.
És akkor még azt érdemes tudni, hogy a dlc autók paraméterei megint más mappákban vannak. De az már nem bonyolult, hisz: initial.pak\
Szerencsére az xml fájlokban, ha nem is teljesen szájbarágósan, de viszonylag kis agymunkával ki lehet következtetni, hogy melyik érték mihez tartozik. Kivéve a kamera fájlokat, mert az nekem is héber. Próbálkoztam vele, de nem voltam elég kitartó, és nem értem el áttörést. Pedig szívesen megnövelném a szögeket és a távolságokat, mert néha agyfaszt kapok, hogy csak azt nem látom, amire kíváncsi lennék!
Na kábé ennyi. Nem atomfizika. Ha az ember csak sejti mit is csinál és vállalkozó szellemű, akkor menni fog! Legrosszabb esetben visszatölti az eredeti initial.pak-ot és hagyja az egészet a fenébe!
Ja igen. Miután módosítottunk egy fájlt, vissza kell húzgálni (Másolni - felülírni az eredetit) a nyitott winrarba (Lehetőleg abba a mappába, amibe való!!!) és kész is!
#1936
Mielőtt elindítod kiírja a jutalmat amit kapsz érte...legalább is nekem a full verzió van meg,de lehet neked is,így van.
A PC-n sem lehet menteni a trialokat.
A PC-n sem lehet menteni a trialokat.
Forever>***eta32***
#1935
Szia eta! Azèrt a vontatás nem olyan problémás ám, hiszen ha emlékszel az ominózus tèrképre láthatod, hogy nem nagyok a távok, tehát kb jó ha összesen 5-8-percet kell csupán ezzel foglalkozni. Összességében még szórakoztató is, kicsit olyan, mintha egy bazi hosszú semi-trailert kellene hurcibálni egy közeli területre. 😊 Egyébként tuti vontatás nélkül is teljesíthető a feladat, igaz nekem ötödszörre is elfogyott a nafta, emiatt javasoltam számodra/számotokra ezt a rafkós megoldást. Ugye nem lehet ezt a TRIAL a játékot ( konzolon ) menteni, így újrakezdeni minden esetben...hát, akkor inkább a biztos vontatást választom. Nem is tudtam, hogy a bónusz az a belső nézet kiegészítőjére vonatkozik ha teljesül a kihívás. Nem néztem utána, nem foglalkoztatott nagyon. ( ugye àrkádosan nyomom )
Majd írd meg mikor nekiállsz, és hogy sikerült e teljesíteni!
Majd írd meg mikor nekiállsz, és hogy sikerült e teljesíteni!
#1934
Üdv.
Én is valahogy ezt sejtetem....
De így már annyira nem pálya számomra ,mert így eléggé "bugyuta" az egész.
Most milyen már hogy vonszolom ide-oda ahelyett hogy adtak volt még 50 plusz liter naftát és szépen a helyszínen felpakolgatni és elszállítani....de így .<#ejnye1>#ejnye1>
Na mind egy azért lehet majd egyszer megcsinálom ha másért nem a belső műszerfal dísz miatt,mert csak így kapom meg mindegyiket ha ezeket a trial feladatokat teljesítem<#wink>#wink>
Nem mellesleg köszi a tippeket...
Én is valahogy ezt sejtetem....
De így már annyira nem pálya számomra ,mert így eléggé "bugyuta" az egész.
Most milyen már hogy vonszolom ide-oda ahelyett hogy adtak volt még 50 plusz liter naftát és szépen a helyszínen felpakolgatni és elszállítani....de így .<#ejnye1>#ejnye1>
Na mind egy azért lehet majd egyszer megcsinálom ha másért nem a belső műszerfal dísz miatt,mert csak így kapom meg mindegyiket ha ezeket a trial feladatokat teljesítem<#wink>#wink>
Nem mellesleg köszi a tippeket...
Forever>***eta32***
#1933
Sziasztok!
No, bevált a tervem, tegnap sikeresen teljesítettem a TRIAL csőszállítós feladatot! 😊 Sőt, még maradt is 36 L üzemanyag a végére. A titok a vontatásban rejlett, igaz pár nem is olyan apró momentum kellett még hozzá.
Sorolom, hátha nekikezdtek ennek a feladatnak:
1. Féltávon lent van egy havas útszakasz, ne ott menjetek, hanem mellette pár m-re a kicsi havas bucka tetején végig, sok nafta megspórolható, plusz a fák segítenek a csörlő húzatásnál. ( a patakmederben lévő csőhöz menet )
2. Fontos! Ne menjetek be a patakmederbe a csőhöz a traileres kocsival, azt tegyétek le egy sík részen. A darussal menjetek a csőhöz, majd vontassátok ki előremenetben úgy a traileres kocsihoz, hogy a darugém ne legyen túl magasra állítva a borulásveszély miatt, de ne is legyen túl alacsonyra téve, ellenben a tartály elakadhat pár helyen. Ugyanez a stratégia kell legyen a fenti magaslaton lévő patakmederben heverő csővel szemben is. Vigyétek le a lenti sík területre, ott pakoljátok fel a traileres Paystar-ra.
3. A kiindulóponthoz ( lerakás ) való menet ne a szűk sziklás feljárót használjátok a szállítás útvonalaként ami a cél előtti szakaszon van, mert én ott pl mindig elakadtam a huppanónál. Kerüljétek ki a feljáró melletti havas, kissé meredek, de fákkal ellátott szakaszon, fel lehet menni, több fa között is, igaz csörlő használata ajánlott. Feljuttok a meredek feljáró elé, onnan könnyű már a célba juttatni a rakományt.
Sok sikert!
No, bevált a tervem, tegnap sikeresen teljesítettem a TRIAL csőszállítós feladatot! 😊 Sőt, még maradt is 36 L üzemanyag a végére. A titok a vontatásban rejlett, igaz pár nem is olyan apró momentum kellett még hozzá.
Sorolom, hátha nekikezdtek ennek a feladatnak:
1. Féltávon lent van egy havas útszakasz, ne ott menjetek, hanem mellette pár m-re a kicsi havas bucka tetején végig, sok nafta megspórolható, plusz a fák segítenek a csörlő húzatásnál. ( a patakmederben lévő csőhöz menet )
2. Fontos! Ne menjetek be a patakmederbe a csőhöz a traileres kocsival, azt tegyétek le egy sík részen. A darussal menjetek a csőhöz, majd vontassátok ki előremenetben úgy a traileres kocsihoz, hogy a darugém ne legyen túl magasra állítva a borulásveszély miatt, de ne is legyen túl alacsonyra téve, ellenben a tartály elakadhat pár helyen. Ugyanez a stratégia kell legyen a fenti magaslaton lévő patakmederben heverő csővel szemben is. Vigyétek le a lenti sík területre, ott pakoljátok fel a traileres Paystar-ra.
3. A kiindulóponthoz ( lerakás ) való menet ne a szűk sziklás feljárót használjátok a szállítás útvonalaként ami a cél előtti szakaszon van, mert én ott pl mindig elakadtam a huppanónál. Kerüljétek ki a feljáró melletti havas, kissé meredek, de fákkal ellátott szakaszon, fel lehet menni, több fa között is, igaz csörlő használata ajánlott. Feljuttok a meredek feljáró elé, onnan könnyű már a célba juttatni a rakományt.
Sok sikert!
#1930
Engem inkább ez a része érdekel. "Belenyúltam a váltókba is!" ... az IS rész is 😊
Ha megosztanád, velünk, persze mindenki saját felelősségre piszkálna bele, hátha hamarább komfortolódna számunkra a játék idegesítőbb részei. A fejlesztők meg azt csinálnak amihez éppen kedvük van 😊
Ha megosztanád, velünk, persze mindenki saját felelősségre piszkálna bele, hátha hamarább komfortolódna számunkra a játék idegesítőbb részei. A fejlesztők meg azt csinálnak amihez éppen kedvük van 😊
www.totalwarmagyaritasok.webtelek.hu