Saber Interactive játékok
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#2034
Segítsetek elindulni!
#2032
Egy kérdés!
Egy küldetés ment!
Ennyi!
Hogy lehet itt előre haladni?
Egy küldetés ment!
Ennyi!
Hogy lehet itt előre haladni?
#2031
Fussball Bund!
Köszi az infót! Te konzolon játszol? Csak mert ez a " retain " nem rémlik nekem, nem látom ezt a lehetőséget, de este akkor ennek jobban utánanézek. Igazából mindegy mostanra, hiszen lényegében " kivégeztem " a játékot. Legalább nem ugyanazzal a járművel haladtam végig ami a kedvencem, talán kihívás szempontjából jobb is így. Tovább tartott a game. 😊
eta!
Konzolokon pl csupán 2-hónapja, hogy a járműveknek van szemből nézve világítása, eddig csak fénycsóva volt látható, ahogy a sárga villogók sem működtek, meg a tolatólámpa sem a féklámpával együtt. A Hummer hangja mostanáig serceg ez a hiba megmaradt, nem is használtam 2-percnél tovább ezt a kocsit emiatt. Így hogy szinte végeztem, mostanra 95%-ban rendbetették a game-t. Ez is valami.
Köszi az infót! Te konzolon játszol? Csak mert ez a " retain " nem rémlik nekem, nem látom ezt a lehetőséget, de este akkor ennek jobban utánanézek. Igazából mindegy mostanra, hiszen lényegében " kivégeztem " a játékot. Legalább nem ugyanazzal a járművel haladtam végig ami a kedvencem, talán kihívás szempontjából jobb is így. Tovább tartott a game. 😊
eta!
Konzolokon pl csupán 2-hónapja, hogy a járműveknek van szemből nézve világítása, eddig csak fénycsóva volt látható, ahogy a sárga villogók sem működtek, meg a tolatólámpa sem a féklámpával együtt. A Hummer hangja mostanáig serceg ez a hiba megmaradt, nem is használtam 2-percnél tovább ezt a kocsit emiatt. Így hogy szinte végeztem, mostanra 95%-ban rendbetették a game-t. Ez is valami.
Nem elég a garázsba tenni hanem el is kell tárolni a "retain" opcióval. Ekkor eltűnik a garázs slot-ból, de a "trucks" menüre kattintva ismét előhozható. Ha a jármű a garázs slot-ban van akkor az csak abban az adott garázsban elérhető. Igazából nem is értem mi célja van a garázs slot-oknak. Talán még a fejlesztés első fázisaiban került bele, amikor még nem létezett "retain" funkció.
#2029
Sziasztok!
Az Epic Games ingyen adta így letöltöttem +a 3 DLC-t.
Hogy lehet játszani?
Küldetésre gondolok ez alatt!
Mert csak céltalanul bolyongok, + angolul sem tudok!
Esetleg át lehet vinni a Steam-ra?
Az Epic Games ingyen adta így letöltöttem +a 3 DLC-t.
Hogy lehet játszani?
Küldetésre gondolok ez alatt!
Mert csak céltalanul bolyongok, + angolul sem tudok!
Esetleg át lehet vinni a Steam-ra?
#2028
" Jellyfoosh Community Manager about 18 hours ago Reply Quote
Hi everyone!
This issue should be fixed in our next patch. Thanks for your patience!"
A fejlesztők kommunikációja ebben ki is merül.....
Napi szinten bele olvasok a fórum topicjaiba,de sajna ez megy már régóta...
Hi everyone!
This issue should be fixed in our next patch. Thanks for your patience!"
A fejlesztők kommunikációja ebben ki is merül.....
Napi szinten bele olvasok a fórum topicjaiba,de sajna ez megy már régóta...
Forever>***eta32***
#2027
Sajnos legalább is a PS4 játékosokra nézve hogy nem minden olyan és úgy működik mint nálunk PC-seknél.
Ezért nem tudod a gépeid bárhol használni,vagyis nem tudod másik régióba átvinni.
Ezzel nem azt mondom hogy mindent átviszek más régiókba ,de azért néha jól jön egy kis plusz,na meg ha van kedvenc akkor azt tudom máshol is használni.
Ezért is jó volt Michiganben használni az alaszkában talált és használatos AKN....vagy mi a pontos neve,annyira nem jegyzem egyikét sem ,tetszik és annyi.
Ezt a képen látod is
Ezért nem tudod a gépeid bárhol használni,vagyis nem tudod másik régióba átvinni.
Ezzel nem azt mondom hogy mindent átviszek más régiókba ,de azért néha jól jön egy kis plusz,na meg ha van kedvenc akkor azt tudom máshol is használni.
Ezért is jó volt Michiganben használni az alaszkában talált és használatos AKN....vagy mi a pontos neve,annyira nem jegyzem egyikét sem ,tetszik és annyi.
Ezt a képen látod is
Forever>***eta32***
#2026
Érdekes az a hiba, amiről beszéltetek. Olyan egyszerű szarvas hibának tűnik. Végül is 2 helyett 10 kabint kér. Az már más kérdés, hogy ha leteszed a kabinokat akkor megőrül a térkép menüje!
De nem is ez az érdekes. Más játékokban bétázok, ha ott belefutnak egy ilyen hibába, akkor még aznap(!), de legkésőbb másnap kiadnak egy gyorsjavítást. Ami ugye rém egyértelmű. Szóval nálam az érthetetlen, hogy "majd valamikor javítják"!
Apropó! Tudunk valamit a következő peccsről?
De nem is ez az érdekes. Más játékokban bétázok, ha ott belefutnak egy ilyen hibába, akkor még aznap(!), de legkésőbb másnap kiadnak egy gyorsjavítást. Ami ugye rém egyértelmű. Szóval nálam az érthetetlen, hogy "majd valamikor javítják"!
Apropó! Tudunk valamit a következő peccsről?
#2025
Látom nem kispályázol, egyszerre kettőt cipelsz. 😊
No, kipróbáltam amit újra felvetettél, kíváncsi voltam működik e.
Michiganon belül mindegy melyik pálya, természetesen át tudom vinni a garázsból a Freightliner M916A1-ot...ahogy eddig is. Ha beteszem a garázsba deploy vagy sem, pl Taymyr-ben nem használhatom, tiltja a játék! Magában a garázson belüli beállókban pedig nem jelenik meg az adott jármű, egyszóval üres minden. Tehát jól sejtettem/tudtam, nem mindegyik régióban tudom használni a kedvenc kocsimat. Nem olyan nagy gond, sőt! Így esetenként nem a legoptimálisabb járművel kell ügyeskednem. Minden fő feladatot teljesítettem egyébként, összesen maradt 4 db task időmérős munka. 😊
Aztán szedem össze a trailereket, van nagyjából 40 egyéb ilyen, aztán eladogatom őket, kíváncsi vagyok mennyi pénzem lesz a végére...érdekességként. ja bocsánat, 2 db járművet meg kell keresnem, ezek hiányoznak a kollekciómból, minden más már a birtokomban van. Na ez nem lesz egyszerű feladat. Nekem az alapjáték van meg, vagyis 3×4 pálya. Így értve, hogy végeztem lassan.
No, kipróbáltam amit újra felvetettél, kíváncsi voltam működik e.
Michiganon belül mindegy melyik pálya, természetesen át tudom vinni a garázsból a Freightliner M916A1-ot...ahogy eddig is. Ha beteszem a garázsba deploy vagy sem, pl Taymyr-ben nem használhatom, tiltja a játék! Magában a garázson belüli beállókban pedig nem jelenik meg az adott jármű, egyszóval üres minden. Tehát jól sejtettem/tudtam, nem mindegyik régióban tudom használni a kedvenc kocsimat. Nem olyan nagy gond, sőt! Így esetenként nem a legoptimálisabb járművel kell ügyeskednem. Minden fő feladatot teljesítettem egyébként, összesen maradt 4 db task időmérős munka. 😊
Aztán szedem össze a trailereket, van nagyjából 40 egyéb ilyen, aztán eladogatom őket, kíváncsi vagyok mennyi pénzem lesz a végére...érdekességként. ja bocsánat, 2 db járművet meg kell keresnem, ezek hiányoznak a kollekciómból, minden más már a birtokomban van. Na ez nem lesz egyszerű feladat. Nekem az alapjáték van meg, vagyis 3×4 pálya. Így értve, hogy végeztem lassan.
#2024
Ja Ja nem is azért mondtam ,mindenki úgy játssza a játékot ahogy neki a legmegfelelőbb ...
Én meg nem sietek inkább felrakom a trailerre ha lehet és elszállítom őket nekem ezen része nagyon bejövős.<#eljen>#eljen>
Én is ki szeretném maxolni ,de nekem ráér....
Akkor a PS4-en eléggé tré ezen része,a fórumon is olvasom a legtöbb gond a konzolos verziókkal van azon belül is a PS-ekkel...
Itt most egyik Alaszkairól vittem a másikra őket ...igazából hol ezzel megyek hol azzal a kamionnal ,meg vittem az időmérősre a Khant...
Szálllítás...

Utoljára szerkesztette: eta32, 2020.12.10. 21:52:46
Én meg nem sietek inkább felrakom a trailerre ha lehet és elszállítom őket nekem ezen része nagyon bejövős.<#eljen>#eljen>
Én is ki szeretném maxolni ,de nekem ráér....
Akkor a PS4-en eléggé tré ezen része,a fórumon is olvasom a legtöbb gond a konzolos verziókkal van azon belül is a PS-ekkel...
Itt most egyik Alaszkairól vittem a másikra őket ...igazából hol ezzel megyek hol azzal a kamionnal ,meg vittem az időmérősre a Khant...
Szálllítás...

Utoljára szerkesztette: eta32, 2020.12.10. 21:52:46
Forever>***eta32***
#2023
eta32!
Uhh, akkor ezt jól megszívtam bakker! Említettem ( lehet nem ezen a fórumon ) hogy a konzolos verzióban a kezdetekben a garázs nem úgy működött, ahogy annak kellene, vagyis nem lehetett átvinni más régióba olyan járművet, ami ott elvileg tiltva van. Azóta meg nem is figyeltem erre...
Vontatni esetenként gyorsabb, mint nehéz traileken plusz járművet szállítani, nekem ez a tapasztalatom. Mint említettem alább, nálam már huzamosabb ideje ha átmegyek egy átjárón úgy, hogy a vontatmányt nem csatolom le, akkor az a másik pályán összetekeredve jelenik meg. Múlt héten szét sem tudtam választani/húzatni őket, annyira egybeolvadtak a járművek a bugok miatt. El kellett adnom őket egyenként, rengeteg időt veszítettem emiatt.
Azt nem feltételeztem, hogy az időmérős feladatokat trükközéssel teljesíted, tudom te nem az a " fajta " vagy. 😊 Én sem, de tudni kell, sok olyan gamer van, akik a kimaxolást egyfajta életcélnak tartják. Őszinte leszek, én összesen 2 db időmérős küldetésnél trükköztem, nem tartom ezen feladatokat komolynak, így a játékkal kapcsolatos, előzőekben saját magammal megegyezett szabályokat itt áthágtam. Csak csakis ezeknél.
Uhh, akkor ezt jól megszívtam bakker! Említettem ( lehet nem ezen a fórumon ) hogy a konzolos verzióban a kezdetekben a garázs nem úgy működött, ahogy annak kellene, vagyis nem lehetett átvinni más régióba olyan járművet, ami ott elvileg tiltva van. Azóta meg nem is figyeltem erre...
Vontatni esetenként gyorsabb, mint nehéz traileken plusz járművet szállítani, nekem ez a tapasztalatom. Mint említettem alább, nálam már huzamosabb ideje ha átmegyek egy átjárón úgy, hogy a vontatmányt nem csatolom le, akkor az a másik pályán összetekeredve jelenik meg. Múlt héten szét sem tudtam választani/húzatni őket, annyira egybeolvadtak a járművek a bugok miatt. El kellett adnom őket egyenként, rengeteg időt veszítettem emiatt.
Azt nem feltételeztem, hogy az időmérős feladatokat trükközéssel teljesíted, tudom te nem az a " fajta " vagy. 😊 Én sem, de tudni kell, sok olyan gamer van, akik a kimaxolást egyfajta életcélnak tartják. Őszinte leszek, én összesen 2 db időmérős küldetésnél trükköztem, nem tartom ezen feladatokat komolynak, így a játékkal kapcsolatos, előzőekben saját magammal megegyezett szabályokat itt áthágtam. Csak csakis ezeknél.
Nekem az 5 tengelyes Azov a kedvencem. De majdnem mindegyik járműből van egy és váltogatom őket, hogy izgalmasabb legyen. Volt, hogy Lake Kovd pályán a Ford 9000-el szállítottam, pedig azon se AWD se diff lock.
#2021
"a 3-régió egyébként sem teszi lehetővé, hogy ugyanaz a kedvenc kocsink mindig velünk legyen."
Gondolom ezt viccnek szántad.<#hehe>#hehe>
Nem mellesleg 5 régió,van,nyilván akinek alap játék annak 3....<#wink>#wink>
Ha beviszed bármelyiket bárhol a garázsban, onnan beteszed a "nagy" garázsba(truck storage),majd bármelyik régióban ,ahol van garázs elő tudod venni...
Elég rég jelen van ez a funkció (megjelenés óta)
Ezt ingyen kaptam a Kanadai régióba DLC-vel jött,amint látod simán használhatom akár Michiganben is....
DLC Yukon kamion
Nem értem miért vontatod egyik mapról a másikra?
Rakd fel a trailerre és vidd át ,most hogy működik nem használod?.
auto szállítás
Kamion szállítás

Utoljára szerkesztette: eta32, 2020.12.10. 20:17:50
Gondolom ezt viccnek szántad.<#hehe>#hehe>
Nem mellesleg 5 régió,van,nyilván akinek alap játék annak 3....<#wink>#wink>
Ha beviszed bármelyiket bárhol a garázsban, onnan beteszed a "nagy" garázsba(truck storage),majd bármelyik régióban ,ahol van garázs elő tudod venni...
Elég rég jelen van ez a funkció (megjelenés óta)
Ezt ingyen kaptam a Kanadai régióba DLC-vel jött,amint látod simán használhatom akár Michiganben is....
DLC Yukon kamion
Nem értem miért vontatod egyik mapról a másikra?
Rakd fel a trailerre és vidd át ,most hogy működik nem használod?.
auto szállítás
Kamion szállítás

Utoljára szerkesztette: eta32, 2020.12.10. 20:17:50
Forever>***eta32***
#2020
Amiken nincs AWD az nálam kuka,nem ETS ez...
Majd mindet próbáltam használom,vagy csak kipróbáltam,de nekem fele ennyi kocsi is elég lenne...
Michigent,3-4-el letoltam abból is egyet alaszkából hoztam át ....
Alaszkában sem lesz sokkal másképp...
Utoljára szerkesztette: eta32, 2020.12.10. 19:37:56
Majd mindet próbáltam használom,vagy csak kipróbáltam,de nekem fele ennyi kocsi is elég lenne...
Michigent,3-4-el letoltam abból is egyet alaszkából hoztam át ....
Alaszkában sem lesz sokkal másképp...
Utoljára szerkesztette: eta32, 2020.12.10. 19:37:56
Forever>***eta32***
#2019
Na így én nem játszom,,nekem ebben a formában ahogy leírtad nincs értelme teljesíteni.
Mindenhol letolom a task-okat az idő futamokat majd jönnek a nagy feladatok,majd megyek a következő régióba...
Azért is nem sietek mert sajna a bugok kijavítása egy egy régióban fél év kb mire minden ,majd minden klappol.
Vannak akiknél még michigenben is bugzik egy küldi....<#falbav>#falbav>
Ja mikor is jelent meg a játék???????<#help>#help>
Mindenhol letolom a task-okat az idő futamokat majd jönnek a nagy feladatok,majd megyek a következő régióba...
Azért is nem sietek mert sajna a bugok kijavítása egy egy régióban fél év kb mire minden ,majd minden klappol.
Vannak akiknél még michigenben is bugzik egy küldi....<#falbav>#falbav>
Ja mikor is jelent meg a játék???????<#help>#help>
Forever>***eta32***
#2018
Az a része felejtős ,tele hetek óta a fórum ezzel a buggal és a többivel ,javítják ,majd valamikor elkészül...<#fejvakaras>#fejvakaras>
Forever>***eta32***
#2017
Ja... van erre is arra is egy egy kocsi....
Minden régión belül egy adott mapra ráeresztek 3-4 kocsit ,abból egy csak tankol ha kell,meg kihúz a bajból,felfedezőt is általában 2 cipelek a trailerrel ide oda,asszem orosz mapon is van elhagyva pár kocsim itt-ott.
Ja Yukonban is van 2 kocsi ha jól emlékszem ,már rég jártam arra most Alaszkát tolom.
Igazából ha pénz szűke van eladok 1-2 amik csak úgy ott maradtak valahol.
Mire a végére érek úgy is annyi lesz a lóvé hogy.....
Na meg a pénz azért van hogy elköltsük...<#hehe>#hehe>
Minden régión belül egy adott mapra ráeresztek 3-4 kocsit ,abból egy csak tankol ha kell,meg kihúz a bajból,felfedezőt is általában 2 cipelek a trailerrel ide oda,asszem orosz mapon is van elhagyva pár kocsim itt-ott.
Ja Yukonban is van 2 kocsi ha jól emlékszem ,már rég jártam arra most Alaszkát tolom.
Igazából ha pénz szűke van eladok 1-2 amik csak úgy ott maradtak valahol.
Mire a végére érek úgy is annyi lesz a lóvé hogy.....
Na meg a pénz azért van hogy elköltsük...<#hehe>#hehe>
Forever>***eta32***
#2016
F..Bund!
Nehéz olyan járművet mondani, ami minden terepre megfelelő volna, a 3-régió egyébként sem teszi lehetővé, hogy ugyanaz a kedvenc kocsink mindig velünk legyen. Az én egyik bevált kedvencem a Freightliner M916A1! Az egyik leggyorsabb jármű, hihetetlen fordulékony, jól néz ki, lényegében egy izomgolyó. Ha dupla kerekeket szerelünk rá alacsony rugózást alkalmazva, saját daru nélkül, akkor abszolút nem lesz borulékony, ami jó pár járműnél bizony megtapasztalható. Ez a teherautó felfedezni is remek, szűk részeken elfér, a sár szinte alig akadályozza a haladását. Hogy kinek mi a kedvence viszonylagos, hiszen mindenkinek mws a stílusa a vezethetőséget illetően.
Nálam bug mostanában az átjáróknál figyelhető meg, mikor vontatott játművel együtt szeretnék átmenni egy másik térképre. A másik oldalon egymásba akadva, levegőbe feldobódva, összeakadva/csavarodva vannak a kocsik. Kikerülhető hiba/bug, de jelen van sajna.
Nehéz olyan járművet mondani, ami minden terepre megfelelő volna, a 3-régió egyébként sem teszi lehetővé, hogy ugyanaz a kedvenc kocsink mindig velünk legyen. Az én egyik bevált kedvencem a Freightliner M916A1! Az egyik leggyorsabb jármű, hihetetlen fordulékony, jól néz ki, lényegében egy izomgolyó. Ha dupla kerekeket szerelünk rá alacsony rugózást alkalmazva, saját daru nélkül, akkor abszolút nem lesz borulékony, ami jó pár járműnél bizony megtapasztalható. Ez a teherautó felfedezni is remek, szűk részeken elfér, a sár szinte alig akadályozza a haladását. Hogy kinek mi a kedvence viszonylagos, hiszen mindenkinek mws a stílusa a vezethetőséget illetően.
Nálam bug mostanában az átjáróknál figyelhető meg, mikor vontatott játművel együtt szeretnék átmenni egy másik térképre. A másik oldalon egymásba akadva, levegőbe feldobódva, összeakadva/csavarodva vannak a kocsik. Kikerülhető hiba/bug, de jelen van sajna.
Sajnos a legújabb patch (10, Kanada DLC) óta a játék egy igazi bugfest lett. Elötte nem sokszor találkoztam zavaró hibákkal, maximum a fizikai motor által okozott glitch-ekkel, de azokkal együtt tudok élni.
Amúgy van kedvenc teherautótok és pályátok?
Amúgy van kedvenc teherautótok és pályátok?
#2014
"Fussball bund "
Vannak néha olyan bugos feladatok, melyek mikor játszom valóban hibás, aztán másnap mikor újra próbálkozom vele ( vagy később ) akkor érdekes módon már minden rendben van vele. Próbád meg többször teljesíteni a feladatot, vagy cserélj járművet, párszor nekem ez segített. Ne kérdezd miért meg hogyan...a lényeg bejött. 😊
Vannak néha olyan bugos feladatok, melyek mikor játszom valóban hibás, aztán másnap mikor újra próbálkozom vele ( vagy később ) akkor érdekes módon már minden rendben van vele. Próbád meg többször teljesíteni a feladatot, vagy cserélj járművet, párszor nekem ez segített. Ne kérdezd miért meg hogyan...a lényeg bejött. 😊
#2013
eta!
Igen, ezek a task-ok kiborítóak tudnak lenni. Ennél a feladatnál én személy szerint nem szívtam akkorát, mint Pedro bay-i hasonló küldetéseknél, ahol is hegycsúcsokon lévő pontokat/állomásokat kell megtalálni. Elsőre arany fokozatot akik elér, az maga a csoda lehet.
Akik mindenképpen ki szeretnék maxolni a játékot, és ezek a feladatok ebben akadályozzák, azoknak leírok egy trükközést, mert így garantált a siker, az arany serleg. Az ominózus task-feladatra értve, de máshol is működik.
Szóval:
1. Aktiváljuk a feladatot, jelöljük ki a célpontokat kékkel
2. Inaktiváljuk a feladatot. ( lépjünk ki )
3. Vàsároljunk service trailert 3 db-ot
4. Vigyük egyenként ezeket( tudom macera ) a célpontok közvetlen közelébe, hagyjuk ott őket.
5. Újra aktiváljuk a feladatot
6. Menjünk üresen ( ezáltal gyorsan, könnyen ) az első célponthoz, majd csatlakoztassuk az előzőleg otthagyott trailert, aztán vigyük a pár m-re lévő kijelölt területre. Feladat kész. Trailer leold, irány a köv. célpont. Ott ugyanezt megjátszuk, majd a harmadikkal is ugyanezt tesszük. Mivel a játék elfogadja más trailer odahelyezését, így a célpontokhoz vezető út gyors lesz, mert nem vontatok semmit, magyarul a kellő idő alatt teljesülni fog a feladat, arany fokozat lesz a nyereményünk. 😊
Ugyanezzel a megoldással szintén több hasonló időmérős ( sokan gyűlölik ) küldetésnél sikerrel járunk, max nem trailert viszünk az adott pontok közelébe, hanem egyéb ( konténert, cementet stb ) Ezeket ott gyorsan felpakoljuk a platóra, aztán pár méter után behajtunk a sárga kijelölt területre.
Megjegyezném, hogy nekem a belső nézetes időmérős feladatok a mumusaim, ahol még trükközni sem lehet. A fő játékot illetően egyébként nem szoktam csalni, az időmérős feladatok az én szememben nem kapcsolódnak szerves részben a játékhoz, nyűgnek tartom őket. Persze, nem muszáj megcsinálni, de esetenként érdemes.
Igen, ezek a task-ok kiborítóak tudnak lenni. Ennél a feladatnál én személy szerint nem szívtam akkorát, mint Pedro bay-i hasonló küldetéseknél, ahol is hegycsúcsokon lévő pontokat/állomásokat kell megtalálni. Elsőre arany fokozatot akik elér, az maga a csoda lehet.
Akik mindenképpen ki szeretnék maxolni a játékot, és ezek a feladatok ebben akadályozzák, azoknak leírok egy trükközést, mert így garantált a siker, az arany serleg. Az ominózus task-feladatra értve, de máshol is működik.
Szóval:
1. Aktiváljuk a feladatot, jelöljük ki a célpontokat kékkel
2. Inaktiváljuk a feladatot. ( lépjünk ki )
3. Vàsároljunk service trailert 3 db-ot
4. Vigyük egyenként ezeket( tudom macera ) a célpontok közvetlen közelébe, hagyjuk ott őket.
5. Újra aktiváljuk a feladatot
6. Menjünk üresen ( ezáltal gyorsan, könnyen ) az első célponthoz, majd csatlakoztassuk az előzőleg otthagyott trailert, aztán vigyük a pár m-re lévő kijelölt területre. Feladat kész. Trailer leold, irány a köv. célpont. Ott ugyanezt megjátszuk, majd a harmadikkal is ugyanezt tesszük. Mivel a játék elfogadja más trailer odahelyezését, így a célpontokhoz vezető út gyors lesz, mert nem vontatok semmit, magyarul a kellő idő alatt teljesülni fog a feladat, arany fokozat lesz a nyereményünk. 😊
Ugyanezzel a megoldással szintén több hasonló időmérős ( sokan gyűlölik ) küldetésnél sikerrel járunk, max nem trailert viszünk az adott pontok közelébe, hanem egyéb ( konténert, cementet stb ) Ezeket ott gyorsan felpakoljuk a platóra, aztán pár méter után behajtunk a sárga kijelölt területre.
Megjegyezném, hogy nekem a belső nézetes időmérős feladatok a mumusaim, ahol még trükközni sem lehet. A fő játékot illetően egyébként nem szoktam csalni, az időmérős feladatok az én szememben nem kapcsolódnak szerves részben a játékhoz, nyűgnek tartom őket. Persze, nem muszáj megcsinálni, de esetenként érdemes.
Ezzel a contest-tel én is nagyot szívtam elsőre. Fák között forgolódni a hegyen meg mély hóban húzni a trailer-t időre nem egyszerű, de a lényeg valóban az, hogy melyik pontra mész először.
A Big Salmon Peak kabin bug nektek is jelentkezik? Nekem nem fogadja el a kabinokat, és 10-et meg 15-öt kér 2 és 3 helyett. Remélem nemsokára patch-elik, mert Yukon-on kívül minden map 100% és Kanadában is kezdek kifogyni a task-okból.
A Big Salmon Peak kabin bug nektek is jelentkezik? Nekem nem fogadja el a kabinokat, és 10-et meg 15-öt kér 2 és 3 helyett. Remélem nemsokára patch-elik, mert Yukon-on kívül minden map 100% és Kanadában is kezdek kifogyni a task-okból.
#2011
Mi a túróra herdáltad el a pénzed? Hogy-hogy csak annyi?
#2010
Na ezt nem volt egyszerű aranyra kihozni....Alaszkában.
Vagy 6-7x nekifutottam mire meg lett a Gold....
Persze nem mind egy milyen kocsival toljuk...de igazából az útvonal és melyiket melyik után tolja az ember annak nagyobb szerepe van.
Szigorúan belső nézetből végig tolva a futamot.....
Ajánlom mindenkinek van benn kihívás<#eljen>#eljen>
Weather Forecast

Utoljára szerkesztette: eta32, 2020.12.09. 21:24:52
Vagy 6-7x nekifutottam mire meg lett a Gold....
Persze nem mind egy milyen kocsival toljuk...de igazából az útvonal és melyiket melyik után tolja az ember annak nagyobb szerepe van.
Szigorúan belső nézetből végig tolva a futamot.....
Ajánlom mindenkinek van benn kihívás<#eljen>#eljen>
Weather Forecast

Utoljára szerkesztette: eta32, 2020.12.09. 21:24:52
Forever>***eta32***
#2009
Nos ha elfogadsz egy jótanácsot ,kerülöd ,ha jót akarsz magadnak.
Nagy ritkán a hivatalos fórum ez irányú topic témáiba bele olvasok ,de sok jót nem írnak.
Van hogy eltűnnek kocsik nem lehet csatizni stb stb...a mai napig ,sok a bug ahogy a játékban is...talán majd még fél év azt ezen része is használható lesz érdemben...<#fejvakaras>#fejvakaras>
Persze nem akarlak lebeszélni,a te döntésed...<#wink>#wink>
Nagy ritkán a hivatalos fórum ez irányú topic témáiba bele olvasok ,de sok jót nem írnak.
Van hogy eltűnnek kocsik nem lehet csatizni stb stb...a mai napig ,sok a bug ahogy a játékban is...talán majd még fél év azt ezen része is használható lesz érdemben...<#fejvakaras>#fejvakaras>
Persze nem akarlak lebeszélni,a te döntésed...<#wink>#wink>
Forever>***eta32***
#2008
Egy kis off:
Az új orosz " gépszörny " 3 milliárdért... ( videóval )
https://www.agroinform.hu/4x4/megallithatatlan-orosz-gepszorny-shaman-atv-8x8-video-46609-001?utm_source=hirstart&utm_medium=cpc&utm_campaign=HIRpromo&utm_content=46609
Az új orosz " gépszörny " 3 milliárdért... ( videóval )
https://www.agroinform.hu/4x4/megallithatatlan-orosz-gepszorny-shaman-atv-8x8-video-46609-001?utm_source=hirstart&utm_medium=cpc&utm_campaign=HIRpromo&utm_content=46609
Köszi a választ. Találtam egy beállítást ami működik, bár az egeret nem tudom hasznlni vele. Egy másik kérdés, coopban lehet valami értelmeset csinálni, vagy csak dagonyázás van?
#2006
Én is pedig mint billentyűzetről játszó "kocajátékos" első örömöm után hogy mod-ok vannak a játékhoz, kipróbálás után úgy töröltem le azokat mint a sz@rt...
Fel nem foghatom hogy mit élvez egyébként az ebben a játékban aki ezeket a "szuperverdákat" használja. Épp hogy repülni nem tudnak. Meg tank, meg sportautók meg ilyen ökörségek...
Mára azért már árnyaltabb a helyzet némileg, megjelent egy pár kifejezetten hasznos mod, meg egy-két nagyon "hitelesen" és igényesen összerakott jármű is amik feldobják a játékot pluszként, de a legtöbb "lájkot" kapott gépek többsége még mindíg valami nevetségesen túltolt " űrgép"...
Fel nem foghatom hogy mit élvez egyébként az ebben a játékban aki ezeket a "szuperverdákat" használja. Épp hogy repülni nem tudnak. Meg tank, meg sportautók meg ilyen ökörségek...
Mára azért már árnyaltabb a helyzet némileg, megjelent egy pár kifejezetten hasznos mod, meg egy-két nagyon "hitelesen" és igényesen összerakott jármű is amik feldobják a játékot pluszként, de a legtöbb "lájkot" kapott gépek többsége még mindíg valami nevetségesen túltolt " űrgép"...
#2005
Üdv.
Vannak kormányok amiket a mai napig (talán soha nem fog) nem támogat a játék.
Köztük az enyémet sem....G27....
Lehet a tiéd is köztük van,ezért is vannak anomáliák....
Mellesleg a "támogatott" kormikkal is sok a gond....
Igaz az enyém működik ,de kellenek olyan módszerek a logi profilerben amik egyetlen egy játéknál nem alkalmazandók....<#falbav>#falbav>
Persze a tiédre is lehet valami itt a fórumon nézz körül és a Y.T. talán találsz rá valami megoldást.
Focus Fórum
Vannak kormányok amiket a mai napig (talán soha nem fog) nem támogat a játék.
Köztük az enyémet sem....G27....
Lehet a tiéd is köztük van,ezért is vannak anomáliák....
Mellesleg a "támogatott" kormikkal is sok a gond....
Igaz az enyém működik ,de kellenek olyan módszerek a logi profilerben amik egyetlen egy játéknál nem alkalmazandók....<#falbav>#falbav>
Persze a tiédre is lehet valami itt a fórumon nézz körül és a Y.T. talán találsz rá valami megoldást.
Focus Fórum
Forever>***eta32***
Fanatec kormányra tudtok valami beállítást? Direct inputra nem reagál, ha mást választok akkor meg az egeret nem lehet használni, meg az advanced menüt, mert összevissza ugrál.
#2003
Rebeka+Aborg!
Gondolom azoknak a játékosoknak szerettek volna kedvezni a készítők, akik úgynevezett kocajátékosok inkább, ellenben 2-nap után letennék a game-et a fenébe, mert a mocsárban ottragadtak volna az örökkévalóságnak, ahonnan a Jedik erejével csak maga a Yoda mester tudta volna őket onnan kivarázsolni.
Gondolom azoknak a játékosoknak szerettek volna kedvezni a készítők, akik úgynevezett kocajátékosok inkább, ellenben 2-nap után letennék a game-et a fenébe, mert a mocsárban ottragadtak volna az örökkévalóságnak, ahonnan a Jedik erejével csak maga a Yoda mester tudta volna őket onnan kivarázsolni.
En meg a MOD jarmuveket nem szeretem pont ezert, tobbnyire szuperkepessegu verdak. Nem mondom, lehet talalni korrektul beallitottakat is, de rengeteget kell keresgelni. Inkabb jatszok azokkal amiket a jatek alkotoi kalibraltak be.
#2000
Rebeka!
Talán furcsán hangozhat amit írok, de pont emiatt alig használom ezt a járművet. Nem kihívás vele a haladás, igaz lényegében csak felfedezni lehet vele, max csörlővel vontatni beragdt kisebb járgányt, vagy odavinni a scout fuel trailert ahol jól jöhet a nafta.
Talán furcsán hangozhat amit írok, de pont emiatt alig használom ezt a járművet. Nem kihívás vele a haladás, igaz lényegében csak felfedezni lehet vele, max csörlővel vontatni beragdt kisebb járgányt, vagy odavinni a scout fuel trailert ahol jól jöhet a nafta.
#1998
Az EPIC-en leárazások vannak ha valaki vásárolni szeretne SR tartalmakat..
Forever>***eta32***
#1997
Yag!
Bizony, én is csak lestem, hogy a kék teherautónak/ kamionnak az első kereke balra van fordítva, miközben jobbra ívelően halad. 😊
Sejtettem, hogy inkább érdekességként kérdezed a legnagyobb fogyasztást, elég tág határok között változik sok esetben, mindegy milyen típusú járműről is beszéljünk. Én inkább viszonyítani szoktam, sőt mostanság azt sem.
Bizony, én is csak lestem, hogy a kék teherautónak/ kamionnak az első kereke balra van fordítva, miközben jobbra ívelően halad. 😊
Sejtettem, hogy inkább érdekességként kérdezed a legnagyobb fogyasztást, elég tág határok között változik sok esetben, mindegy milyen típusú járműről is beszéljünk. Én inkább viszonyítani szoktam, sőt mostanság azt sem.
#1996
Én kérek elnézést ha félreérthető voltam. Effektive engem se érdekel melyik járgány mennyit eszik inkább csak egy furcsa flash-em volt pár napja. Amikor rájöttem mi fura, jót nevettem 😊 Miszerint éppen mentem valahova autóval. A fed.comp az aktuális fogyasztáson volt és láttam hogy pörög felfelé 15-25-32L/h ... (2.5V6) majd eszembe jutott hogy elöző este tekertem az orosz géppel ami 26l/min volt a képernyőn. Csak után kezdtem azon gondolkodni hogy a kettő még sem egy mérték egység mivel az egyik perc a másik órás fogyasztási átlag. De első ránézésre mókás volt, hogy a nyolckerekes batár "csak" max 26 literrel én meg az utakon akár 32literrel is tudok fogyasztani 😊 jót mosolyogtam 😊
www.totalwarmagyaritasok.webtelek.hu
#1995
Annak a Kék MAN kamionnak édes mindegy volt merre állnak a kerekei full megpakolva vitte mint a dunyhát 😊
Remek videó. Jó látni ezeket a monstrumokat, hogy még vannak és még ilyen jól működnek!!
Remek videó. Jó látni ezeket a monstrumokat, hogy még vannak és még ilyen jól működnek!!
www.totalwarmagyaritasok.webtelek.hu
#1994
Egy kis valós Mud/Snowrunner. 😊
Remek felvétel jó minőségben.
https://youtu.be/EXmix6EDJTo
Remek felvétel jó minőségben.
https://youtu.be/EXmix6EDJTo
#1993
Hát ez meg!? Szép darab... és alig eszik üzemanyagot.
https://youtu.be/mnXN8yabrUE
https://youtu.be/mnXN8yabrUE
#1992
Csak én vagyok vak, vagy konzolos verzión tényleg nincsen teszt map!?
YAG!
Én sem foglalkozom azzal, hogy melyik jármű mennyit mammázik, hosszú ideje sok esetben úgy közlekedem, hogy vontatok magammal fuel trailert. Vagy a nagyobbik verziót ( azt max lerakom egy köztes helyen ) vagy pedig teherautó esetére érve is a kicsi scout trailert, az utóbbit vontatókötél segítségével természetesen. Hadd pattogjon a hátam mögött... 😊
Az összes térképre értve van vagy 40-50 db. Ezeket majd a végén elafogatom, ha már nem lesz semmi tennivalóm. Ez kb 2-hét múlva esedékes, addigra szerintem mindent ki fogok maxolni a játékban.
Egyébként nem az a lényeg, hogy mennyit eszik egy kocsi, hanem mekkora az üzemanyagtartálya. Anno a Shevi terepjáróm kb 5-perc alatt megette az összes naftát.
YAG!
Én sem foglalkozom azzal, hogy melyik jármű mennyit mammázik, hosszú ideje sok esetben úgy közlekedem, hogy vontatok magammal fuel trailert. Vagy a nagyobbik verziót ( azt max lerakom egy köztes helyen ) vagy pedig teherautó esetére érve is a kicsi scout trailert, az utóbbit vontatókötél segítségével természetesen. Hadd pattogjon a hátam mögött... 😊
Az összes térképre értve van vagy 40-50 db. Ezeket majd a végén elafogatom, ha már nem lesz semmi tennivalóm. Ez kb 2-hét múlva esedékes, addigra szerintem mindent ki fogok maxolni a játékban.
Egyébként nem az a lényeg, hogy mennyit eszik egy kocsi, hanem mekkora az üzemanyagtartálya. Anno a Shevi terepjáróm kb 5-perc alatt megette az összes naftát.
#1991
A teszt mapon "büntetlenül" te magad is megtudhatod ,kipróbálhatod korlátlan pénztőke mellett.
Igazából ezen részét annyira nem szoktam figyelni ,annyit eszik amennyit ,max többször tankolok ,ezzel is növelve a játék időt....
Nyilván amiket épp használok azokról tudom hogy többet vagy épp kevesebbet esznek ennek függvényében tervezek velük utakat.
Igazából ezen részét annyira nem szoktam figyelni ,annyit eszik amennyit ,max többször tankolok ,ezzel is növelve a játék időt....
Nyilván amiket épp használok azokról tudom hogy többet vagy épp kevesebbet esznek ennek függvényében tervezek velük utakat.
Forever>***eta32***
#1990
SR-ben melyik a legtöbbet fogyasztó jármű?
MR-ben most megyek egy négy tengelyes batárral ami 26l/min. mutat a mérő.
MR-ben most megyek egy négy tengelyes batárral ami 26l/min. mutat a mérő.
www.totalwarmagyaritasok.webtelek.hu
#1989
egy trader ismerősöm,de sajnos nem tudok többet, sorry! 😞 téli salesben hátha fent lesz steamen a DLC-k között.. nem is értem miért nincs ott, a saját játékuk, 5 DLCvel.. üdv.
Utoljára szerkesztette: chris0000, 2020.12.01. 20:13:49
Utoljára szerkesztette: chris0000, 2020.12.01. 20:13:49
#1988
400ért jöhet nekem is 😊
www.totalwarmagyaritasok.webtelek.hu
#1987
addig keresgéltem, h 400-ért is tudtam venni.. thx azért. üdv.
#1985
Yag!
Jó írás/vélemény tőled, egyetértek!
Jó írás/vélemény tőled, egyetértek!
#1984
Szerintem a legtöbb ilyen nehezités fejben dől el. Mennyire vagy hajlandó következetes lenni. Megteheted-e de nem teszed. Vagy meg se teheted mert nincs rá lehetőséged ? Régebben a játékok egy része azért volt nehezebb (szerintem) mert még csak opció sem volt rá, hogy "csitelj" . Kifogyott a benya? Visszarugatni garázsba ? Ehh. Cipelheted a kannát bakker. Vagyis addig vonszolod a tartálykocsit, mig fel nem töltöd stb. Emléxem anno Spitires úgy indult, mehetsz terepen jobbra balra, sárban ... azta, milyen jó fizika ... de klafa ...na végre valami ami olyan ... oké. És még ? ... őőő ...
És lett bele : vigyünk fát egyik helyről a másikba. A legkisebb közös többszörös, jó fizika, elfogadható grafika, változatos terep. De tartalom effektive nem sok. MR se fejlődött sokkal tovább. Csak szebb lett és több az autó. Mert igény volt rá. SR abban több és jobb, hogy van benne "tartalom" és hangulata, miliője a "csomagolás maitt" szépek a fák ? A viz ? A dombok ? Az erdők ? A becsillanó lemenő nap? A naplemente ? Az éjszaka ? ... vihetsz Ából Bébe, mehetsz, épithetsz, kereshetsz, vontathatsz, gyűjthetsz, mi kell még ? El kell ismernem jól van csomagolva. Próbálták a legnagyobb közös többszöröst elérni, nagyobb közönséget megfogni a csillivel. Van jobb fizikájú off-road game ? Van, szebb ? Hááát ... több tartalommal ?
Valahol itt a lényeg.
Megnéztem amit Oldgamer linkelt Top 5 off-road gém videót. Hát ...
Pure Rock Crawling : Unalmas egysikú terep, lebegő sziklák, 5 perces kihivás megmászni pár sziklát, cserébe ránézésre rendben lévő fizikával.
Spintires-MR tudjuk. Bár főúton teperni egy kamionnal nem túl látványos. Ennél jóval több van benne.
Beaming Drive: Ki fogom próbálni már csak azért is mert már csak ezt nem próbáltam ki ebben a témában. Rénézésre a környeztre itt sem forditottak sok figyelmet inkább gyanitom a fizikára mentek rá.
SR meg tudjuk.
Még ajánlanám ezt a videót : Evo off-road game 2008-2020
Szerintem SR azért is a legjobb ebben a témában, mert nincs is más ami jobb lehetne ... tartalom, grafika, fizika sikon megkapunk mindent amit elvár az ember egy ilyen játéktól ... fog ez még fejlődni mert kénytelenek, ha piacot akarnak és új játékosokat. Az inger küszöb folyamatosan változik. Csak birjuk kivárni 😊
És lett bele : vigyünk fát egyik helyről a másikba. A legkisebb közös többszörös, jó fizika, elfogadható grafika, változatos terep. De tartalom effektive nem sok. MR se fejlődött sokkal tovább. Csak szebb lett és több az autó. Mert igény volt rá. SR abban több és jobb, hogy van benne "tartalom" és hangulata, miliője a "csomagolás maitt" szépek a fák ? A viz ? A dombok ? Az erdők ? A becsillanó lemenő nap? A naplemente ? Az éjszaka ? ... vihetsz Ából Bébe, mehetsz, épithetsz, kereshetsz, vontathatsz, gyűjthetsz, mi kell még ? El kell ismernem jól van csomagolva. Próbálták a legnagyobb közös többszöröst elérni, nagyobb közönséget megfogni a csillivel. Van jobb fizikájú off-road game ? Van, szebb ? Hááát ... több tartalommal ?
Valahol itt a lényeg.
Megnéztem amit Oldgamer linkelt Top 5 off-road gém videót. Hát ...
Pure Rock Crawling : Unalmas egysikú terep, lebegő sziklák, 5 perces kihivás megmászni pár sziklát, cserébe ránézésre rendben lévő fizikával.
Spintires-MR tudjuk. Bár főúton teperni egy kamionnal nem túl látványos. Ennél jóval több van benne.
Beaming Drive: Ki fogom próbálni már csak azért is mert már csak ezt nem próbáltam ki ebben a témában. Rénézésre a környeztre itt sem forditottak sok figyelmet inkább gyanitom a fizikára mentek rá.
SR meg tudjuk.
Még ajánlanám ezt a videót : Evo off-road game 2008-2020
Szerintem SR azért is a legjobb ebben a témában, mert nincs is más ami jobb lehetne ... tartalom, grafika, fizika sikon megkapunk mindent amit elvár az ember egy ilyen játéktól ... fog ez még fejlődni mert kénytelenek, ha piacot akarnak és új játékosokat. Az inger küszöb folyamatosan változik. Csak birjuk kivárni 😊
www.totalwarmagyaritasok.webtelek.hu
#1983
MR nehezítésnek számít még ha nem használhatsz külső nézetet. De kezdheted elölről az adott pályát, ha nem dudáltál fel 10 madarat, vagy nem "tapostál" rá 50 tökre. Alap pályánál meg ezek tartoznak a Hard fokozat kritériumaihoz :
www.totalwarmagyaritasok.webtelek.hu
#1982
Sziasztok! Köszönöm szépen a kielégítő, és részletes beszámolóitokat a kérdésemet illetően! 😊 No, ahogy olvastam tőletek, a célkövetés valamint a napszakváltás hiánya/ milyensége az ami nehezítette igazán a játékot, esetleg még a kocsihibák kiosztási rendszere stb..
Józsi! Igen, hazudnék ha nem próbáltam volna ki kíváncsiságból a láncos abroncsokat, de mivel valóban nincsen egetrengető különbség, emiatt hanyagoltam is. Azt hittem bennem van a hiba, hogy nem tapasztaltam jelentős javulást a tapadásban...de akkor nem én vagyok ügyes, jobb a sima gumi havon. ( jég meg alig van ) Most csalódtam magamban. 😊
Aborg!
Bizony, egy olyan nyílt világú RPG amit írtál kibékülnék vele! A Cyberpunk vezetési élményében ne bízzál nagyon, nem kimondottan jó az amit látni belőle előzőleg, de remélhetőleg javítanak rajta. Meg nem a vezetési élményre lesz kihegyezve a játék, ezt a készítők nyíltan ki is emelték. Kár hogy belső nézetes, azokat nem szeretem, viszont sokan meg pont ezért rajonganak a hasonló művekért.
Ezt lehagytam, ebben sokat " csalok " a Snowrunner-ben. A napszakokat szoktam változtatni galád módjára, sötétben ritkán nyomulok. Külső nézetben nagyon keveset látni a talajból, ez a belső nézeti verzióban nem érvényes csupán, annál nappali a fényhatás. Viszont tudjátok mostanra, én árkádosan tolom.
Józsi! Igen, hazudnék ha nem próbáltam volna ki kíváncsiságból a láncos abroncsokat, de mivel valóban nincsen egetrengető különbség, emiatt hanyagoltam is. Azt hittem bennem van a hiba, hogy nem tapasztaltam jelentős javulást a tapadásban...de akkor nem én vagyok ügyes, jobb a sima gumi havon. ( jég meg alig van ) Most csalódtam magamban. 😊
Aborg!
Bizony, egy olyan nyílt világú RPG amit írtál kibékülnék vele! A Cyberpunk vezetési élményében ne bízzál nagyon, nem kimondottan jó az amit látni belőle előzőleg, de remélhetőleg javítanak rajta. Meg nem a vezetési élményre lesz kihegyezve a játék, ezt a készítők nyíltan ki is emelték. Kár hogy belső nézetes, azokat nem szeretem, viszont sokan meg pont ezért rajonganak a hasonló művekért.
Ezt lehagytam, ebben sokat " csalok " a Snowrunner-ben. A napszakokat szoktam változtatni galád módjára, sötétben ritkán nyomulok. Külső nézetben nagyon keveset látni a talajból, ez a belső nézeti verzióban nem érvényes csupán, annál nappali a fényhatás. Viszont tudjátok mostanra, én árkádosan tolom.