5810
  • RJoco
    #2766
    Kikapcsolni én sem szeretném a HUD-ot. Különben nem izgulnék, hogy vajon még meddig elég 2 liter üzemanyag 22 literes/perc fogyasztás mellett.
    Köszi a képeket!
    Látom már mi a probléma. Nem voltam elég konkrét. 6 pénzért csak a MudRunner-t lehet megvenni. Szóval én nem SR-t tolom. Még.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2021.08.20. 16:32:11
  • eta32 #2765
    Nálam belsőből így néz ki 90%ban így játszok....
    Hud belső nézetből
    Külsőből meg így a HUD.
    Hud külsőből
    Ja igen ahogy látod nálam mindig a középső monitoron van minden Hud elem.
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2021.08.20. 13:38:03
  • eta32 #2764
    Nincs, ez ilyen a Hud dolgai fixek nem lehet változtatni.
    Max az új frissítéssel kikapcsolni ,de ez azon a dolgon amit a kolléga szeretne nem változtat.
    Nekem amúgy semmi problémám vele jó úgy ahogy van,persze ízlés dolga...no meg nem kapcsolom ki a hud-ot mert szeretem látni mikor fogy ki a benya stb...jó mondjuk érdemben május óta nem toltam,de ennek semmi köze a kérdésekhez...egyenlőre elvagyok nélküle...
    Számomra így jó ,1 év után elmúlt a "varázs" picit ,na meg nyáron egyik szimet sem szoktam tolni, szünetet tartok 3-4 hónapot


    Utoljára szerkesztette: eta32, 2021.08.20. 11:13:57
  • Jóózsf István #2763

    Próbáltam rákeresni a modok között a problémádra, de lehetetlen értelmesen navigálni azon az oldalon!

    Endy!
    Te nem szélesben tolod? Nincs erre valami megoldás?
  • RJoco
    #2762
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    És asszem 50 darabnál meg is kapom.


    Van is egy kérdésem, de arra szerintem nem fogjátok tudni a választ.
    Hogy tudom a HUD-ot betenni egy monitorra?
    Mivel a táj azért 3 monitoron eléggé adja magát, viszont így a vezérlő cuccok és infó panel a bal oldalon vannak, a váltó meg a jobb oldalon.
    X4-ben ezt olyan jól megoldották, ott az infó fül, meg az értesítő ablak a középső monitoron van és csal térkép nézetben van minden széthúzva, ami szintén nagyon jó úgy.
  • Jóózsf István #2761
    Még arra sem vagyok képes, hogy valakit eltántorítsak egy játéktól.
    Na mindegy. Ha már itt vagy:
    Két módon játszhatsz. NORMÁL vagy HARD.
    A hard módot külön kell kezdeni. Abból áll, hogy csomó dolog pénzért (játékbeli) van, ami a normálban ingyen. A "fizikában" nincs változás!

    Próbálok nem beleugatni az életedbe, úgyhogy majd célirányosan kérdezz!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A tökre van acsívment!

    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2021.08.20. 03:30:11
  • RJoco
    #2760
    Köszi!
    Egyelőre nincs kritikám. Úgy 2 órát sikerült játszanom, egyelőre a cselendzseket nyomom. De nem törekszem a 3 csillagra.
    Az egyik DLC Crane 2 pályáján szenvedtem utoljára sokat.
    Sajnos az a fránya angol.
    Azt hittem, hogy a feladat része, hogy összeszedjem az utánfutót és megrakjam fával. Aztán másodjára jöttem rá, hogy nem, ez csak a bónusz feladat. Elég, ha a saját verdát megrakom fával.
    Amúgy mind a kétszer elfogyott az üzemanyag. Nem is tudom, hogy lehet ezt a bónuszt megcsinálni. Az utánfutó rettenetesen lelassít.
    A nehézségi szintet nem állítottam. Gondolom normál. Így is volt, ahol kérdéses volt, hogy továbbmegyek vagy sem. De valahogy kikecmeregtem a dagonyából. Kötél nem volt, hogy segítsen.
  • Oldgamer
    #2759
    Üdv az " idegbetegek " táborában!
    Nyugi, a freccsenő tököket én sem hagytam meg egyben soha a nélkülöző gyerekeknek .
    Tetszeni fog a game, kíváncsi vagyok a leendő kritikáidra, remélhetőleg nem lesz túl sok ilyenben részed.
    Hard-on nyomod?
  • RJoco
    #2758
    Én meg Lili.
    18.
    És imádom a mocskos dolgokat.

    Beálltam a sárdagonyázók táborába.
    Csak 6 pénz volt és felhős, nem virágos.
    Így játszva azért egészen más, mint nézve. A kampóval el lehet cseszekedni rendesen.
    Halovén tököt nem hagyok senkinek.
    Az azért vicces, mikor a baromi nagy abroncsaimmal alig haladok, de a háznál, ahonnan fát kell felpakolnom, egy kis vacak moszkvics áll 14-es kerekeken.
  • macleody
    #2757
    Egészségedre!
  • Jóózsf István #2756
    Laci vagyok.
    Tizenhét vagyok!
    És mazochista.
  • RJoco
    #2755
    Ha nem tudnám, hogy több tíz év élettapasztalat van mögötted, akkor azt mondanám, hogy egy kis 8 éves szerencsétlen játszik, aki egyetlen egy dologra képes csak: SZENVEDNI!
    Ha apám látná ezt a videót (sosem fogja), akkor úgy jellemezné a játékot, hogy "hülye játék hülyegyerekeknek".
    Ami azt illeti a videóid alapján én sem tudok másra gondolni.
    De mivel láttam másnak a videóit is, ezért tudom, hogy annyira nem hülye a játék.

    Viszont most már látom, hogy miért nyúztad a Rebirth-et és Foundations-t is az elejétől kezdve.
  • Jóózsf István #2754
    Vagy mégis? Áh, nem. Max félistent.
  • Jóózsf István #2753
    Istent ezzel sem lehet játszani!

    Közben nem gyenge malőrre bukkantam. A váltóknál az Advanced Special egy 5 gangos váltó. Amivel a jármű (Jobbára teherautó) erősebb, de lassabb lesz. Ezzel szemben a TEREP váltó (4 gang) az ami jóval gyengébb, de végsebességre gyorsabb! Jóval gyorsabb!!! Ezt simán ki tudjátok próbálni ti is. Én itt az xml-ben hatalmas eltérést látok. Első nekifutásra azt gondoltam volna, hogy az ötös a gyorsabb...
    Na, ha ezt valaki megmagyarázza...

    Egy másik, ami inkább csak érdekesség, hogy a ruszki minidaru jóval rövidebb, mint az amerikai. Eddig semmi leges, aki figyelt észrevehette! Viszont jóval gyengébb is. Amit pont fordítva gondolna az ember, hisz rövidebb a gémje biztos nagyobb erőt tud kifejteni. Egy frászt!

    Egyre inkább az az elképzelésem, hogy a fejlesztők találomra dobálóznak a számokkal.
    " - Te dzsó! Mennyi legyen ez az érték? Te csináltad másik ilyen motyót...
    - Mitt'oménmá'! Írjá' be valamit!"

    Az a legfurcsább, hogy már fel sem zaklat. Mondjuk, amíg van az embernek egy jó ikszemel szerkesztője...
  • Jóózsf István #2752
    Csalásnak ugyan csalás, de aki tépte már ki a KCR-ek ÉS A NAGY DARUK (!!!) töketlensége miatt csomókban a haját, annak jól jöhet.
    Mosolyogva daruztam vele!
    Vége a gumi-vas baromságnak, amit a fejlesztők olyan jól kitaláltak. Ezek csak szimplán felemelik a dolgokat és odébb teszik!

    Új térképszetten játszom. A készítője le sem tudná tagadni, hogy ő követte el. Ugyanaz a hepe-hupás földút, irreális vonalvezetés, és/vagy aszfalton unatkozás. Csak azt nem értem, hogy ezt a felületet, ami inkább csak bosszantó, vajon minden egyes négyzetcentijét ő alakítja kézzel, vagy van erre egy algoritmus, hogy: "Na ezt a területet, meg tedd járhatatlanná!" Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én szeretek az utak között a dzsindzsában közlekedni. Ezt a srác (lány) úgy akadályozza meg, hogy ha letérsz a sáros útról, akkor ott még jobban elmerülsz. Ezt szokták alkalmazni a fejlesztők is, de nem mindig és mindenhol! És ugye a gödrös talaj, amin egy légpárnás is fejre állna!
    De legalább viszi az időt, amíg a fejlesztők nem dobnak egy újabb koncot.
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2021.08.17. 19:42:02
  • Jóózsf István #2751
    Van itt aki szélesben tolja!
    MIndenkép a pc verziót javaslom. Több benne a lehetőség. A konzolos hisztisebb is.
  • RJoco
    #2750
    Köszi!
    Ezt még átgondolom.
    PS5 - 4K TV vagy PC - 3 FHD monitor. Ilyen jellegű játéknál gyakran nem szerencsés a surround kép. Amúgy meg minek a 3 monitor. Máskülönben meg ott a sok mod. És PS-en úgy látszik, hogy elég bagatel hiba képes taccsra vágni a játékélményt.
  • Jóózsf István #2749
    Óvatosan a marketinggel! Vagy 30 ajró, vagy nyolcszor akkora!
    A lényeg: Az alap játék a három első térséggel (12 pálya) meg némi aprósággal 10 ropi, (30 ajró) Az első bérlettel már 17 pengő. Itt tart jelenleg a játék. Jövő hó elején indul a második bérlet. Cakk-pakk a játék 25-6-7 pengő, (75 ajró (gőz)) ha meg akarunk szerezni mindent, ami hozzá tartozik.
    Ha a harminc ajró a kérdés, Anélkül, hogy bárkit megbántanék, akkor azt mondom, hogy érdemes "kölcsönkérni a játékot a virágboltból" és ha tetszik, akkor meg, csengetni.

    Továbbá, innen üdvözölném a fejlesztőket és az egész világot, de főleg azokat, akik nem tudták megtanulni, hogy mit neveznek szezonnak és mit fázisnak, mert miattuk nevezgették át az egészet!
  • Oldgamer
    #2748
    Üdv Jocó!
    Nyugodtan vedd meg a SR-t, összességében nem fogsz csalódni benne! Ne tévesszen meg az a momentum, hogy itt jó páran szeretünk kritizálni, de hidd el, ha a játék használhatatlan volna, akkor nem játszanánk vele közel egy éve. :) Jelenleg a piacon a SR az egyik legszebb, legnagyobb terjedelmű off-road szimulátor/árkád game. 30 eur meg nem sok érte, gondolj bele, 20-pár zoknit lehet belőle venni... Az előző szériákkal én nem játszottam, de azt a videókból is látni, hogy sokkal szebb mint az első kettő verziója, tartalmilag meg mostanra kb 8× akkora! Járművek meg pályák száma terén is. Ha a PC-s verziót szerzed be, akkor főleg nem fogsz csalódni, a konzolos hagy némi kívánnivalót, én ezzel nyomulok, tudom mit beszélek. Egyedül a betonon való vezetés ami rotty, de ez nem túl jelentős nagyságot képvisel szerencsére.

    Apropo konzol: eddig nem esett szó erről túlzottan, de megemlítenék egy újabb, Jocó számára elrettentő idegesítő hibát... nevezzük annak. Ezek nem mások, mint az árnyékok/bevilágítás milyensége. Sokszor, így tegnap is amiatt burítottam meg a paripámat, mert lehúzódtam az út szélére. Mivel a hupnik/mélyedések nem, vagy alig vannak árnyékolással grafikailag kidolgozva, bizony külső nézetből kicsit fenti szögből irányítva a kocsinkat beleeshetünk abba az optikai hibába, hogy egyenletesnek tűnik a talaj, miközben nem az! Ez bepattogást, borulást eredményez. Csak nagyon lenti kameranézetben vehető észre a mélyebb talaj, de ennek a nézetnek is vannak hátrányai sajna, nem is részletezem hogy mi... Emiatt nem is igazán szeretek a dzsumbujokban haladni, ott még nehezebb ez ügyben lavírozni, ott még jobban előjön ez a probléma. Az automatikus kamerakövetés pedig hajlamos megzavarodni, szinte állandóan nekünk kell manuálisan korrigálni azt. ( elmozdul, önálló életre kel )
    Ettől függetlenül ne filózzál a vételen Jocó, mert több örömet ad a játék, mint bosszúságot!

    Józsi!
    Az a virslikerekű szállító jármű megér egy misét hallod!
    Még jó, hogy nem saras részt választottál a haladásod gyanánt. :)
  • Jóózsf István #2747
    Baromi nagy szikla volt az úton! Az a hülye batár meg nem fordult olyan jól, hogy kis ívben visszajöjjek. Amúgy azt a részt nemrég módosították (ez még béta!) és baromira nem rémlik, hogy ott ilyen süppedős lett volna. Mondjuk nem kellett ekkorát kerülni, mert nem volt ott az út közepén a kavics. Ezeket a sziklákat már a hófutó társadalom 75%-a kiutálta a játékból. Mármint jelezték, hogy nagyon ne erőltessék a fejlesztők!!!

    Szóval azt állítod, hogy keresem magamnak a bajt? Miből gondolod?
  • RJoco
    #2746
    Köszi!
    És akkor te mivel játszol, mert amit videón látok az se nem szimulátor, se nem árkád. Na jó, a vízen átcsasztázás lehet árkád, de amit a piros daruval műveltél, meg utána, az ... .
    Erről az utolsó videóról nem is beszélve.
    Most már fordul az a nyavaja, de értelme nem sok, annyi sem. Amúgy miért mentél le az út mellé? Azt egyáltalán nem értettem. Ott izgisebb? Vagy teljesen mindegy, mert a föld, az mindenhol föld és én néztem be az utat?
  • Jóózsf István #2745
    Dank-ezer-schön!

    Jocó!
    Megoszlanak a vélemények a különböző verziókról, így nem merek nyilatkozni melyik a jobb. Melyiket éri meg megvenni. Fejlettségi sorrendben ST. - MR. - SR. De már itt is van egyet nem értés, mert a Mudrunner ugyan valóban fejletlenebb, de kicsit inkább szimulátor, mint a hófutó. Az SR inkább árkád. Már ugye értsd jól a szimulátor és árkád kifejezéseket!
  • RJoco
    #2744
    Én azt sem tudom, hogy mit kellene pontosan megvenni.
    A MudRunnert? A SnowRunnert? Mind a kettőt? Meg a Spintirest is?
    Azt tudom, hogy az utolsóból lett a másik kettő, ugyanazok fejlesztik, csak kiadó gond volt náluk.
    Azt viszont nem értem, hogy miért csináltak két játékot.
  • eta32 #2743
    Nos én aki sokat "kardoskodtam" a játék mellett....szerinted miért nem vettem meg a 2 szezont,vagy hívják akárhogy....
    Nyilván majd valamikor esetleg....de nem mostanában...
    Amúgy jól szórakozok az idegösszeomlás közeli állapotodon....
    Ennyi idő után kiismerheted volna ezt a bagázst...
    Inkább lépj hátra pár lépést,picit engedd el....
    Május óta sokat nem toltam,inkább azt mondanám semmit.....majd ha jön a hideg bezárkózós idő,megint előveszem.
    További jó idegeskedést....
  • Jóózsf István #2742
    Ez egy hülye! És ilyenekkel van tele az egész világ!
    Agyon verném egytől egyig mindet.:

    "The Tatra force towing arm pivot works !!!! Awesome !!!

    Now, how to unlock the parking brake of the towed truck, and I believe this addon would be very very completed.

    Thank you dev team, great work !!"

  • Jóózsf István #2741
    Nem bírtam megállni. A kommentálását is nehéz! De nem szükséges bármit is hozzáfűznöm.
  • Jóózsf István #2740
    Csak fanatikusoknak!
    Magamat sem értem, mert pontosan tudom, hogy nem fogok addig élni, hogy megérjem ennek a játéknak azt a szintjét, amikor azt fogom mondani, hogy "rendben van."
    És mégis ki van fizetve a második szezon. Nem vagyok normális!

    (A jücsüberek kussolnak! Bármit is jelentsen ez. )
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2021.08.12. 21:03:06
  • RJoco
    #2739
    X4-nél is írtál cifrákat, de ilyeneket nem. Úgy látszik van lejjebb is. Illetve oké, hogy van lejjebb, de ez...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem fogom megvenni. Nem fogom megvenni. Nem fogom megvenni. Inkább megnézem azt a vízhűtést.
  • Jóózsf István #2738
    Erre készülök napok óta, csak ugye a feldolgozás...

    Ha erősen hunyorogva nézem ezt, akkor azt mondhatjuk, hogy elfogadható, mert úgysem lesz jobb. Aztán bekövetkezett ez. Nyilván ki fogják javítani, de tegye már fel a kezét, aki emlékszik, hogy mikor estek át utoljára a járművek, bizonyos felületeken? Úgy van. A kiadás utáni egy-két hónapban! Nem a második szezon elején!
    Persze most úgy csinálok, mintha nem arról a játékról és fejlesztő brigádról beszélnénk, akik ne tudnák újra és újra és újra és megint, megint csak újra és akárhányszor újra elkövetni UGYANAZT a hibát!

    És akkor cseresznye a habra: Gondoltam: baromi jó fej leszek és csak a játék nyújtotta eszközökkel megoldom ezt a helyzetet. Most tekintsünk el az ügyetlenségemtől. Mentségemre legyen mondva, hogy ezalatt a manőver alatt én már rángatóztam az idegtől. Legszívesebben kárt tettem volna valami tárgyban!
    Mert, ugyan kiaf.om gondolta volna, hogy az a b.om nagy daru nem képes felemelni egy FÉL AUTÓT(!!!)? Mert előtte próbálkoztam én csörlővel, de az annyira halva született ötlet volt, hogy a magzat kort sem élte meg!
    Ránézésre ti mit néztek ki abból a daruból? És aki használta mit tapasztalt? Mert, ahhoz képest, amit én gondoltam róla, csoda, hogy egy marék füvet fel tud emelni! Na én erre mondom, hogy a játék köszönő viszonyban nincs a valósággal. Ami nem lenne baj, de akkor ne így jelenítsék meg. Legyen ott hurkapálcikákból egy akármilyen gém cérnával és akkor elfogadom, hogy a játék sajátosan kezeli a dolgokat, amiket még egy teljesen hozzá nem értő is homlok ráncolással néz végig!
    A fejlesztőkkel azt tenném, hogy a hajánál fogva verném bele felváltva a billentyűzetébe és a monitorába az arcát, hogy: "Ez meg mi? Te szerencsétlen agyatlan barom! Hogy a picsába vagy képes ilyen munkát kiadni a kezeid közül, te nyomorult féreg? Apád - anyád büszke lenne rád! Faxalap!

    Most pedig megvárom, amíg valamelyik jücsüber kipróbálja a 15.4-et és megnézi mit javítottak az új autómentős cájgon! Aztán köpök egyet és nyűvöm tovább a mod pályát. Merthogy én fel nem idegesítem magam (jobban) azzal, hogy saját magam tapasztalom, meg azt a butaság halmazt amit most akarnak lenyomni a torkunkon, az ziher!
  • RJoco
    #2737
    Azért a 100-200 GB elég elvetemült.
    Asszem a PS5-ön egy órányi anyag a Horizon-ból volt 20 GB-t, 4K-ban. De majd rálesek.
    Én mindig tömörítem a videóim.
  • RJoco
    #2736
    Azt nem tudom, hogy modolt járművel ment e István, de átment rajta.
    Amúgy meg volt egy feladat előtte, ha jól néztem, akkor pont az, hogy kellett volna még pár cső és megcsinálják az utat, meg alatta a vízátfolyást.
    Ha így nézem a dolgot, akkor van értelme, hogy ne tudjon átevickélni és utána még magával húzni egy vontatmányt vagy épp egy másik vontatót. Mert visszafele áthúzott rajta egyet.
    Olvastam az értékeléseket és nagyon érdekesek. Valahogy számomra nem fedik a valóságot.
    Vagy István nagyon elvetemült és direkt olyan dolgokat céloz meg, melyek normál esetben nem lehetségesek vagy tényleg ez a játék értelme és így működik jól, de, akkor ez nagyon szomorú. Számomra. Számotokra, akik élvezik, biztos nem szomorú.

    A YT automatikus videó felbontásával nincs bajom. Mindig a sávszélességnek megfelelő maxot állítja be. Nálam ez általában 4K, ha van a videóból olyan. De magasabb K-ra is beáll, ha van rá lehetőség, csak 4K-s TV-n nem tudom mi értelme.
    A probléma ott van, mikor a feltöltött videó olyan friss, hogy csak 360p az elérhető felbontás. Ilyenkor sem te, sem ő nem tudja nagyobbra állítani.
    Viszont, ha 1080p-ben tolom fel, akkor miért kell neki először 360p-re konvertálnia és miért nem tudja azonnal 1080p-ben elérhetővé tenni?
  • Jóózsf István #2735
    "Megadhatnák azt a beállítást, amivel nekik már nem kell dolgozniuk az eredeti méret megtartásához."

    Oldgamer!
    Amikor feltöltöm a dejót akkor jücsüb "feldolgozza" először csak 360p-ben lesz elérhető, aztán később HD-ben és a végén, ha sekerül neki akkor 4K-ban is! Minthogy ezen dejók terjedelme 100-200GB-ig, ezért a jücsübnek elég sok dolga van vele!
  • Oldgamer
    #2734
    ..."simán átcsasztázol..."

    Azért ez így ebben a formában nem igaz. Akkor igen, ha letölti valaki a mod-járművek valamelyikét, mely szuper képessègekkel bír, vagy mert igazából is bika egy " teremtmény " :) ( pl Iceberg stb )
    Szóval, ha a gyári kocsikkal szeretnél teljesíteni feladatokat, abban az esetben bizony meg lehet izzadni.
    Viszont feltennék egy kérdést neked: ha annyira körülményesen lehetne továbbhaladni, mint amit látni a videón, szerinted mennyien hagynák annyiba a játékot 10-perc után!? Mennyit adnának el belőle a készítők? Arról nem is beszélve, hogy a videón látható feladatok inkább egyfajta kamion-trialra hajazó sárdagasztás, nem kimondott mukavégzési fázisok. Az utóbbiak nem ennyire kiélezettek haladás szempontjából a normál életben. ( általában )

    Youtube: a program alapból 360p-ben engedi megnézni a feltöltött videókat, valamilyen adatforgalmi korlát végett.
    Viszont ha belépsz a youtube menüjébe, ott pedig a video beállításokba, akkor iktasd ki az AUTOMATIKUS lejátszást, majd jelöld be az 1020p-t. Majd aktiváld. Ezután minden videót ahol az illető az anyagát nagy felbontásban töltötte fel előzőleg, azokat te hd nagy felbontásban fogod látni. Ezt sokan nem is tudják!
    Nekem is van egy saját csatornám ( nem gamer ) ott is is be kellett állítani. Sőt, a feltöltési sebesség is beállítható.
    Max kiírja a rendszer, hogy a nagy adatforgalom miatt a készüléke lelassulhat. Lassuljon... én amúgy nem vettem észre. Lehet, hogy az első 5-10 mp még 360p-n indul el, de átvált hamarosan 1020p-be. Ennyi a belassulàs amit észlelek. Szó szerint ég és föld a különbség a két felbontás között!!!
  • RJoco
    #2733
    Hát jah, te meg simán átcsasztázol egy átfolyáson vontatmánnyal.
    Na ez gátol meg abban, hogy kiadjak ezért 30 eurót.
    Bőven elég elnézegetnem a videóid, ha a YT hajlandó normálisan megcsinálni.
    Mondjuk azt nem értem, hogy miért 360p-be kerül fel először, ha FHD-ban vagy 4K-ban tölti fel az ember. Megadhatnák azt a beállítást, amivel nekik már nem kell dolgozniuk az eredeti méret megtartásához. Hogy ők milyen kisebb méretet csinálnak belőle, az már nem érdekel.
  • Jóózsf István #2732
    Ez így a valóságban elég fájdalmas látvány.
  • RJoco
    #2731
    Ez a játék annyira reális, hogy.
  • Jóózsf István #2730
    Nem kapkodja el a melót a jücsüb. Azóta lett hetedik is. Azt meg most sikerült feltolni. Türelem.
    Csak reménykedni tudok, hogy megcsinálják, mert ha nem, akkor megy levesbe. Az eredeti kópiát már töröltem. Volt már ilyen, hogy nem tudták feldolgozni, talán a második részt. Azt konkrétan újra fel kellett töltenem és úgy már rendben volt. Igaz, hogy én nem csináltam vele semmit. Na, sebaj.
    Felvettem egy szintén szép hosszú menetet, hogy megköszönjem a moddereknek, hogy lehetővé tették a szórakozásomat, azt meg véletlenül én töröltem feltöltés közben. Nem voltam nagyon morcos! (Zengett a kerület!)
  • RJoco
    #2729
    Gondoltam belenézek a 6. részbe, de 360p-ben inkább nem.
  • Jóózsf István #2728
    Így, hogy majdnem végeztem vele, felvettem pár pillanatot a kanadai pajzsból. Kedvcsinálónak, vagy elrettentésül, azt döntse el mindenki magának.
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2021.08.07. 13:50:20
  • Jóózsf István #2727
    Nem indítottam el sem a 15.2-őt sem a 15.3-at. Nem véletlenül. Ha ezekkel a játékban szembesülök...
    Próbálom felfogni. hogy miért történnek ilyenek. Ha fejlesztő lennék és a kisujjamból kellene kiszopnom, hogy egy-egy ilyen eszköz hogyan működik, akkor is messzebb jutok, mint azok, akik ilyen fércmunkát kiadnak kezeik közül.
    Amikor először megláttam ezt az emelőt az jutott eszembe, (többek között) hogy biztos nem tettek csuklópontot közvetlenül a villa után. Annak ugyanis jobbra-balra el kell tudnia fordulni!!! Erre jön a nagytudású programozó matematikus és csinál egy használhatatlan merev szart.
    De tényleg! Egy óvodás gyerek aki legózik, rájött volna, hogy az úgy jó. Nem egy felnőtt ember, akinek a tudás tárháza áll rendelkezésére. Ha csak egy jücsüböt megnéz róla, már tudta volna. És azzal mi van, hogy amikor azt mondja, hogy ez kész, akkor esetleg kipróbálni???? Mert akkor egyértelműen kiderült volna!
    Mozgóképekben.
    Azt hogy belepaszírozza a vontatót a vontatott jármű a földbe, azt soha nem fogják tudni kiköszörülni, mert az egész játékot kellene átszabni hozzá. Minden tömeg értéket. Amiből elég sok van elhihetitek. Szinte másból sem áll a játék, csak ezekből az értékekből és ezek számolgatásából.

    Még mindig nem tudom eldönteni, hogy a fejlesztők rosszindulatúak (egyértelmű) vagy debilek (Az előzőből kiindulva: IS!!!.)

    De a jücsüberek is megérik a pénzüket, mert úgy mutatják be az eszközt, mint egy szállító alkalmatosság. Miközben a funkciója 99%-ban a MENTÉS. Ennél fogva ennek az eszköznek képesnek kellene lennie arra, hogy egy teljesen mozgásképtelen járművet felvegyen! De minden gyökér feláll rá!

    Arra gondolok, hogy ez a járvány és az ellene kifejlesztett védőoltás, valójában arra szolgál, hogy az egyébként is rém ostoba népet még butábbá tegye!