5795
  • RJoco
    #2871
    Naná. Hiszen ez is csak egy játék, még csak nem is szimulátor.
    És ki ne szeretne egy karácsonyfát vezetni?!
    Főleg, ha eleve egy karácsonyfa futtatja.
  • Jóózsf István #2870
    A valóságban nőttük ki. Egy olyan játékban mint egy NFS, vagy épp a GTA szinte kötelező. Valószínűleg én is használnám!
    Na de a hófutó lenne a megfelelő közege ennek a butaságnak?
  • RJoco
    #2869
    Mit nőttünk ki?
    GTA-ban minden kocsimra teszek. Még a gumi füstölés színét is hozzáállítom.
  • Oldgamer
    #2868
    Nem olyan biztos az! :)
    Egyik nap egy Buggy volt így kivilágítva a városban ahol lakom, valamint többször látni motorokat is hasonló módon fényleni. Ha nincsen túlzàsba véve a pilácsok száma, még vállalhatóak is.

    Igen, sokszor megejtem én is, hogy üresben nem megyek, ha van depo ahol megpakolhatom a vasam, akkor szállítok eztazt, majd lerakom a olyan telepre, ahol valószínűleg pont kellhet a cumó. Van persze ahol a depók korlátozott számú áruval rendelkeznek, erre figyelni kell, igaz ez utólag szokott kiderülni.
  • Jóózsf István #2867
    JÉZUSMÁRIA! Egyszer ezt már kinőttük tizen-huszonévvel ezelőtt!
  • Jóózsf István #2866
    A második azért nem nyílt meg, mert egy csomó feladatot meg kell előtte csinálni és el kell érni a10-es szintet. Egyszer csak elérhetővé válik egy céges küldetés, ami kinyitja a kaput. Mint az Amúr egyes pályán!
    Igen. Az a megfelelő logika. Hidak, kőomlások, hihetetlenül szilárd fa halom, aminek a hegyében is elakad egy két kilométeres vasúti szerelvény is! Egyszer a hajamat is kitéptem egy miatt!
    És valahol közben az ellátó egységekre is kell gondot fordítani, garázs, pót kölcsönző, gyárak, üzemek, fatelep, stb
    Csak én már akkor szeretem odahordani a leendő feladatokhoz is a motyót, amikor azok még esetleg nem is aktívak, vagy épp nem megközelíthetők. Főleg, ha olyan helyről kell hordani, ami szintén zűrös. helyről kell hozni. A félpótnak mindegy, hogy kettőt-hármat, vagy épp ötöt-hatot rakok fel valamiből. Na így nehéz előre gondolkodni. Itt ráadásul sok holmi kell. Ha két sorba rakom a rakományt (12 egység) Akkor is logisztikázni kell. Ha másért nem a lerakási sorrend miatt, hogy ne kelljen átpakolni az egész pótot.
    És akkor ejtsünk szót arról is, hogy vannak olyan mod pályák, ahol az első küldetéssel rögtön megkapod a 30-as szintet. Itt a faluban pont az ellenkezője. Még csak 17-nél tartok. Ezzel úgy kellett szembesülnöm, hogy amikor a kedvenc tátrámat akartam felszerelni egy órája, akkor nem engedte a legtutibb csörlőt rátenni, mert az csak 20-as szinttől jár!
  • Oldgamer
    #2865
    Az szép...
    A Falu második pályája nekem anno nem nyílt meg, akkor amit írsz felköthetem a gatyómat. :)
    Az én hibám (?) de nem szoktam túl sokat agyalni a logisztikán, talán csak egy adott térkép első 5-10-órájában, hogy minél hamarabb megfelelő kreditem legyen, amiből használhatóbb járművet vásárolhassak. Utána a hidak/kőomlások helyrehozatala ami fontos. Ezek után arra fektettem mindig is a hangsúlyt, hogy a hozzám eső legközelebbi feladatokat teljesítsem. Így haladtam előre egyről a kettőre. Mivel nagyon sokáig élveztem a dagonyát nem igazán érdekelt, hogy többet kell lavírozzak. Persze egy év elteltével ez a szisztémám megváltozott, mostanra én is jobban megnézem mit és hogyan... ( főleg mivel mod, nehezített pályákon haladok )
  • Jóózsf István #2864
    A falu második pályája még rátesz egy lapáttal. Mintha messzebb gurult volna az emberünk gyógyszere. Itt nem annyira a talajjal van a gond, mint inkább azzal, hogy rengeteg zsákutcát tett bele. Meg kéne nyitni ezt, vagy azt, de ahhoz meg kell oldani előbb ezt a feladatot, ahhoz meg kellene a híd, ahhoz meg megint egy másik. Amikor szeretnéd a legkevesebb kószálással megoldani mindezt ahhoz meg olyan mélyen kell gondolkodni, hogy szétrobban az agyam.
  • Oldgamer
    #2863
    Józsi!
    Azért valljuk be, az ilyen játékoknak az a lényege, hogy szenvedjünk vele nemde!? Igaz, nem a meglévő hibák miatt.. Annak örülök, hogy tetszik a Falu verzió. Egyetértek.

    Jocó!
    Nem véletlenül tettünk bele több száz órát ebbe a szimulàtorba, sokkal több a pozitívuma, mint a negatív!
    Az alap konzolos verziómat 7-hónap alatt maxoltam ki napi màsfél-kettő óra/nap játékidővel. Idén februártól meg èrkeztek az ingyenes mod járművek meg térképek, emiatt újabb fél év játékidő garantált. Tehát iszonyatosan nagy tartalommal bír mostanra a SR . Vedd meg mihamarabb nyugodtan! Az alap játék térképeinek száma a mod variációkkal együtt már meghaladja a 25-öt.
  • Jóózsf István #2862
    Igen és nem. Folyamatosan adják ki a fázisokat. Mindegyik hivatalosan jelenik meg. A második szezon tartalmának a nagy része már meglesz addigra. Nyáron jön ki a legutolsó és várhatóan legnagyobb része a nyolcadik fázis.
    Olyan ez, mint ahogy most várunk az X4 - 4.10-es kiadására, Aztán majd lehet, hogy lesz 4.20 is. Csak itt pontosan tudjuk, hogy lesz 5. 6. 7. és nyolcadik (rész)! Így együttvéve a második szezon.

    Még egy kis kampány a játék mellett, mert most a WC-n ülve jutott eszembe a legjobb érv:
    Ha választanom kellene, hogy melyik játékot KELL elölről kezdenem, akkor inkább az X4-et választanám, mert azt a birodalmamat könnyebben tudnám megint felépíteni. De ha ezt kellene újrakezdenem, akkor inkább zokogva törölném a játékot. Annyi viszontagság árán jutottam el idáig benne, hogy frászt kapok, ha belegondolok! Az X4-ben 1500 órám van ebben 1000, de az X4-ben sokkal több a f.szverés, míg itt folyamatosan küzdesz. Így érzésre kétszer annyit pepecseltem ezzel, mint azzal.
    Mindez csak akkor érvényes, ha mint gondolom, megszeretted a MÁDRÁNNERT. Mert ha nem, vagy épp semleges, akkor még mindig inkább azt mondom, hogy kérd kölcsön és majd eldöntöd, hogy kifizeted érte a 30 ropit.

    Na haggyá' mee' millió dolgom van a Faluban! Megnyitottam a második pályát. (épphogy) Nagyon rácuppantam. Nagy űrt fog hagyni maga után, ha egyszer kész lesz.
  • RJoco
    #2861
    Így már értem.
    Nálam a szezon bérlet azt jelenti, hogy időnként kijön egy nagyobb kiegészítés a játékhoz.
    Mint X4-nél a Split Vendetta, meg nemrég a terránok vagy Elite-nél volt a Horizons, most az Odyssey.
    Az, hogy így fázisokra bontják, olyan szempontból nem rossz, hogy a játékosok látják, hogy dolgoznak a fejlesztők.
    Az, hogy mindenkinek elérhető bétában, ma már egy teljesen normális dolog.
    Minek keresnék ők a hibákat vagy fogadnának játéktesztelőt, mikor a sok ***** (fan) teljesen ingyen (még fizetnek is érte) megcsinálja.

    Viszont, ha jól értem, akkor csak nyáron fog megjelenni hivatalosan a következő szezon. Vagy tévedek?
  • Jóózsf István #2860
    Dehogy is...
    Megpróbálom összefoglalni.
    A játék tavaly április végén jelent meg. Kapásból három régióval és tizenegy pályával. Aztán lett 12. is.
    Ez az alap játék. Ehhez jött hozzá és idén nyáron fejeződött be az első bérlet, ami még néhány régiót és jó pár pályát adott a játékhoz. Közben-közben a járművek száma is gyarapszik.
    Bár az SR összetettebb, mint az MR mégis csak látod, hogy mennyi ideig tart egy-egy pálya végigjátszása. Nekem kábé ezer órám borult bele eddig.
    És most jön a második szezon bérlet. Óvatosan kell bánni a szezon kifejezéssel, mert most per pillanat a játék berkein belül összevissza van keverve a fázissal. Ami eddig fázis volt, az most szezon lett. (Fázisonként adják ki a játékot. Amint kész egy fázis, kiadják. Csak ezt az istenadta nép nem értette meg.) Mindegy. Nálam a szezon az egy évnyi tartalom. Így tartunk most: Alap játék, plusz első szezonnál, és a második szezonnak az első (Gyakorlatban az ötödik) fázisát bétáztam most. Az fog megjelenni 09.09.-én Majd a hatodik október-novemberben, a hetedik tavasszal, és a nagy mágikus varázslatos kolosszális nyolcadik megint csak nyáron. A #2850-ben levő kiadói dejó ezt magyarázza!
    Itt majd eldől, hogy még mindig tudják-e tartalommal tömni a játékot, vagy ugyanezt a játékot más névvel eladják nekünk újra. (Meg újra, meg újra, MEG ÚJRA!) Mint ahogy eddig kétszer is megtették!
    Na kábé ennyi.
    Azért "kell" mod pályákkal játszanom, mert jelenleg nincs új tartalom számomra a játékhoz. Mivel, a ki nem adott pályákat is letudtam a béta alatt. Amit itt PTS-nek.: Nyilvános Teszt Szervernek hívnak. Valaki már máshol is találkozott ezzel a kifejezéssel...
    Bétázni is azért bétázok, mert türelmetlen vagyok. FÜGGŐ LETTEM!
    Sajnos teljesen másképp dolgoznak a fejlesztők, de főleg másképp kommunikálnak, mint mondjuk az X4 esetében. De mondhattam volna egy alfa állapotú zacsisfaktorit is!
  • RJoco
    #2859
    Most akkor milyen stástuszban van a játék (SR)?
    Csak mert itt olvastam az imént, hogy "béta".
    Mod nélkül nincs is benne pálya? Vagy annyira gyenge/gáz/kevés?
    Azért 70 pénz nem kevés és ki tudja, hogy mit hoznak a fejlesztők.
  • Jóózsf István #2858
    Ránézek majd a Dombhátra!
    A faluban elővettem a nehéztüzérséget (Ural csomag) és így már élvezhető. Ezzel elleszek pár napig, de majd referálok a másikról.
  • Oldgamer
    #2857
    Igen, anno a Tumbler-t említettem neked/nektek.
    Alig van benne zavaró kőrengeteg, inkább a meredek emelkedők dominálnak, szép környezetben ( homályos képi megjelenítések nélkül ) lehet autókázni. Hegygerinceken átívelő kb 5 db híd ami látványossá varázsolja a környezetet. Ami kicsit zavarhat majd, hogy sokat kell farönköket hurcibálni, de úgy emlékszem te csíped az ilyen jellegű feladatokat. Az emelkedők miatt ki kell választani az ideális erősebb járművet, lehet hogy mod kocsikat is fel kell használj majd. Egytérképes pálya, közepesen nagy, nincsen 50-feladat, nagyjából 15. Pont emiatt is szerettem, hiszen nem unja meg az ember a rengeteg ugyanazon útvonalon való haladást. Kíváncsi vagyok ha elkezded, mit szólsz hozzá! Nincsen benne semmi extra amúgy, de nekem az egyik kedvencemmé vált.
    Egy teherautó kimentése egy völgykatlanból azért keményen megizzasztott, de nem lövöm le a lényeget. Kb 15-20-óra játékidő lesz.
    Az szép teljesítmény, ha a pajzsot 100 %-ra kivégezted, van vagy 70 küldetés a Task-okkal együtt. Vagy több...
  • Jóózsf István #2856
    Végeztem a kanadai pajzzsal! 100%-ra. Amennyire utáltam annyira hajtott, hogy megcsináljam. Vagy Tumbler-t ajánlottad?
  • Oldgamer
    #2855
    Köszi, elölről elkezdem hamarosan inkább, most már a tapasztalaim miatt nem kell szerintem beletennem 20-órát, hogy eljussak arra a szintre, ahol a gebasz megtörtént. Szeretek új pályán tökölni, nézelődni, felfedezgetni, ezeket már kihagyhatom ugye. A második térképrészre kíváncsi leszek, az utoljára még nem nyílt meg, emiatt hajt a tűz leginkább. Jelenleg a Canadian shield-et nyüstölöm, ez 4-térképes mod pálya, egyik másika tetszik, a kiinduló map nem volt az igazi a számomra csupán. Nem jut eszembe a hegyi térkép neve ahol jelenleg járok, kemény nagyon, szerencsère kevès kő van az utakon, viszont annál több mélyebb nyomvályús meredély. A táj is szemrevaló, mocsarasz rèsz is van a völgyekben. Amolyan Tumbler ridge ( mod map ) filingem van. :)
    Ha itt nem jártál töltsd le, tetszeni fog. Lehet farönköket pakolgatni rendesen szintén pofás erdei utakon.
  • Jóózsf István #2854
    Örülök, hogy nem csak én látom így. Összességében azt lehet mondani, hogy a legjobb mod pálya.

    Kéred a mentésemet? Épp csak felépítettem azt a két hidat, ami a garázshoz vezet. És még csak egy mod félpótot használtam, szóval nem is nagyon lenne eltérés! KB annyi időm van benne nekem is.
  • Oldgamer
    #2853
    Bocsesz reggel van, elütöttem pár betűt, de szerintem kibogozható milyen szót szerettem volna leírni!
  • Oldgamer
    #2852
    A falucska...? Az az egyik kedvencem volt a pálya nehézségeinek ellenére is. Míg megtaláltam az első kiinduló pályán a garázst, az felért egy misével! Rengeteg feladatot kellett teljesíteni, míg az oda vezető hidat felépíthettem, hiszen ahogy jelezted alább, hagyományos járművel nem lehetett megközelíteni a garázst a másik úton. Bettem egy mod- traktort, azzal az úton lévő nagyobb köveket eltakarítottam, nagyon tetszett ez az általam kegejtett feladat. ( másnap folytatàsként a kövek újra az úton találhatóak, nem jegyzni meg a game a kövek eltakarításának a helyzetét sajnos ) Hogy miért hagytam abba ezt a remek, izzasztó, a többi pályához mérten grafikailag, színezetileg szebb mod-térképet 20-óra játékidő után? Nos, egy általam elkövetett hatalmas hiba miatt...nem is értem magamat, komolyan. A letöltött mod térképeket sasoltam az ezt mutató menüben ( new game menü ) majd egy hirtelen ötlettől vezérelve rámentem a Falu-ra. Hogy folytatom a játékot ugye... Hja, ebben a menürészben nem folytadófik a játék, hanem elölről indítja el. Pedig még figyelmeztetett a játék is rá, de gyorsan nyomtam az x-et, hogy OK. Szóval buktam kb 20-óra játékidőt. Egyszer még nekiállok mindenképpen.
    A saras részek azèrt nehezebben járhatóak, mert mélyebbek. Ide egy idő után valóban mod jármű szükségeltetik. Én az Iceberg-et használtam, főleg mentő járműként. Nem sokat pihent az úton az biztos! :)
  • Jóózsf István #2851
    Készült egy riport azzal az emberrel aki azokat a gidres-gödrös-buckás-hepehupás-hegyes-völgyes pályákat készíti és szívemből gyűlölöm érte. De most már azért is, mert egy gerinctelen féreg. Csupa kitérő, s.ggnyaló, közhely válaszokat adott a nyomorult!

    Nem az ujjamból szopom ám!

    Apropó mod pálya. A méltán híres-HÍRHEDT falu-val játszom épp. (Nem a fent említett ember készítette!) Itt a sár, az sár. Szinte nulla a tapadás benne. Egy ezrelékkel jobb, mint a "KÉK HÓ" (Csak hogy tudjátok miről beszélek!) Meg még egy-két érthetetlen agylövés a csapdák terén: Olyan "ártatlan árkocskát" tett egy helyre, hogy egy teherautó orral előre a végéig elmerült benne. Biztosra akart menni, hogy arra nem megyünk!
    Ezen a pályán hamar előkerülnek a módosított járművek és még azokkal sem sétagalopp!
    Ugyanakkor szövevényes kidolgozott küldetések vannak benne. Alig tudom őket csokorba szedni.
    Csak fanatikusoknak ajánlom!
  • Jóózsf István #2850
    Nem csak GW szerint.
    Nem tudom nektek mi jött le ebből a dejóból, de van egy olyan furcsa érzésem, hogy tulajdonképp a nyolcadik fázisig rendesen ki lesz tolva a szemünk valami piszlicsáré kis bóvlival.
    Tényleg kíváncsi vagyok, hogy ti mit láttok benne!?!?

    "GÉM-CSÉNÍDZSING NYÚ MÓD" (1:48) Elég ijesztően hangzik! Remélem, hogy teleb.sszák sok olyan ficsőrrel, amit a hülyegyerekek terjesztettek fel... De ne szaladjunk ennyire előre! Jövő nyárig sok víz lefolyik a hónaljunkról.
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2021.09.01. 08:24:52
  • Jóózsf István #2849
    GW szerint, tuti a szeptember 09.
    Ha úgy lesz, akkor majdnem pontosan egy hónapot ültek rajta. 08.12.-én jött ki a legutolsó béta. És majd hogy fog örülni a nép, hogy a nagy várakozás ellenére egy nyúlfarknyi tartalmat kapnak...
    Érdekes lesz az is, hogy őszre "be van ígérve" a következő, 6. fázis is! Biztos sikerül... (eltolni télre!)
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2021.09.01. 07:26:43
  • Jóózsf István #2848
    Most az az új ficsőrje a játéknak, hogy tárgyak, épületek, oszlopok, bármi, amikor megteremtődnek egy küldetés lezárásakor, akkor keresztül döfik a félpótjaimat! Már háromszor fordult elő. Kétszer sikerült kiimádkoznom, de harmadszorra úgy sem ment, hogy törölni akartam a pótot, de nem tette meg! Szerencsére egy mod pálya végén volt. Így nem volt jelentősége!
  • RJoco
    #2847
    Azt írom, hogy MR-ben még tükör sincs.

    Amúgy az általad említett bug sincs benne.
    Vannak érdekes dolgok, akadtam is el már úgy rendesen, de mindig ki tudtam szedni, illetve kabin még sosem ment a fába.
    Nem is értem, hogy nem tudták a jót továbbfejleszteni.
  • Oldgamer
    #2846
    Elnézést, mindig elfelejtem, hogy Jocó nem az SR-rel játszik. MD-nél lehet nincsen ilyen bug.
    Vagy rosszul tudom?
    Még egyszer megemlítem: a hibák ellenére vedd meg a SR-t Jocó, tetszeni fog hidd el!
  • Oldgamer
    #2845
    Ajnye, autómentőztél!? ( is ) Nem véletlenül van rálátásod a dolgokra, ez a játékkal kapcsolatos részletes írásaidról egyébként ki is derül régóta. Én vizsgáztam autómentésből, de az élet mást dobott a részemre. :)

    Jocó!
    Igen, a tükrök segítségével irányzékolni kész rejtély a számomra is.
    Egyébként nálatok is előfordult már, hogy egy közepes méretű bokor/fa elakasztja a járművünket, majd egy idő után az ominózus növény szó szerint belenő a járgányunk platójába, sőt a vezetőfülkéjébe!? Ilyenkor ( nálam ) onnantól kezdve a kocsi mozdíthatatlan, kimenthetetlen, még daruval is. Teleportálni lényegében nem szoktam, így a bugos helyzet miatt kb 3 db járművet vesztettem eddig. ( alapjátékra értve )
  • Jóózsf István #2844
    Közben ránéztem a jücsübömre, és három dejónál még villog, hogy HD feldolgozás. De ha megnyitom őket, akkor jelzi mindegyiknél, hogy 4K.
  • Jóózsf István #2843
    Nekem is az jutott eszembe, hogy mehet nyugodtan a HUD-ra! Nesze neked immerzió! Majd meg is írom a készítőjének.

    Oldgamer!
    Igen, láttam amikor megjelent. Ilyet csináltunk élőben is amikor autómentőztem. Az istennek nem találom a képet róla.
  • RJoco
    #2842
    Van, akinek megy a belső nézet. Nekem még 3 monitorral sem. Amúgy is baromira hiányoznak a tükrök. Csak egy vacak fémizé van ott, de semmit nem látsz hátra. Nameg a vezetőfülke nem igazán kidolgozott.

    Nem volt kedvem több kört menni.
    Elöl 12 rönk, hátul 8. Elég két fűrésztelephez.
    Éppen elértem a kútig, hogy tovább tudjak menni a telephez és ne kelljen egy másik kocsit befognom, hogy feltankoljam ezt. Nem is volt nagy kitérő, csak 100 méter. Addig az út szélén hagytam a trélert.

    Amúgy valószínű ezt a pályát pont az a gyö... nagyon kedves ember csinálhatta, aki teleszórja nektek kövekkel az SR-t.
    Rengeteg volt az elhullott "gally" mindenfele. Kis jeep-pel kínszenvedés volt, folyamatosan csörlőznöm kellett. Szerencsére az ilyen nagy dögnek azért nem akadály.
  • Oldgamer
    #2841
    Ezt a videót láttátok esetleg!? A 8-ik perctől lesz igazán érdekes.
    Azért a SR játékban lehet kreatívan szállítani. :)

    https://youtu.be/pTezZBoGJtI

    Jocó!
    A belső nézetből való vezetés számomra is a megoldhatatlan feladatok közé tartozik. Eta kolléga belsőből nyomta végig, sokszor írta. Csak passogtam mikor olvastam sorait anno.
  • RJoco
    #2840
    Nap, mint nap vezetek, több 10 ezer km van már mögöttem, simán kicentizek bármit, általában tudom, hol megy a kerék, de a játékok egyszerűen nem adják vissza a nézetet.
    Autóversenyt szoktam belülről nézni, de ott is van, hogy azért borulok, mert fogalmam nincs, hogy pontosan hol a kocsi az úton. A motorháztető baromi nagy, az út meg kicsi.
    Hozzáteszem, hogy általában olyan alacsonyan ülök a kocsiban, hogy a motorháztetőt nem is látom. Persze mikor centizni kell, akkor előrehajolok, na de ilyen a játékokban nincs.

    Viszont egy ilyen műszer nem lenne rossz a HUD-ra.
  • RJoco
    #2839
    Felettébb érdekes.
    Ki fogom próbálgatni a beállításokat.
    Bár Nvidia Nvenc-em már nincs, hacsak nem teszem be a piros mellé a zöldet. Vajon működne a dolog?
  • Jóózsf István #2838
    Mondom, hogy KÖTELEZŐ!!!
    Meg is tartom. Az egyetlen értelmes kütyü, amivel érdemes "díszíteni" a műszerfalat!
  • Jóózsf István #2837
    Endy!
    Ez neked kötelező!

    Ha jobban bírnám a fülkenézetet, isten bizony betenném!
  • Jóózsf István #2836
    Nincs egzakt adatom, hogy gyorsabb lenne a feldolgozás. Viszont, szinte pontosan kétszer annyi helyet foglal a zesesdén. így maradok a H264-nél
    Lehet, hogy írtad már, de miért pepecselsz a videókkal, és miért nem tolod fel csak úgy, ahogy van? Szerkeszted őket? Vágod, toldod?
    Néha én is összefűzök kettőt, de az semeddig nem tart.



    Ezt még idebiggyesztem, hátha okosabbak leszünk tőle.
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2021.08.31. 06:06:56
  • RJoco
    #2835
    Hogy vált be az mp4-es felvétel?
    Az új kártyám betett a szélesvászon felvételnek.
    A bandicam korábban csak 4096-os felbontásban vett fel az 5760 helyett. De az új kártyával tudja a játék beállításán.
    Viszont a videopad HEVC kódolóval nem hajlandó konvertálni. Azt mondja, hogy, ha kevés a memória, akkor lehet, hogy nem fogja befejezni.
    El sem kezdi és már hibára fut. Pedig a 48 GB nem kevés. És csak 1 perces videóval próbálkoztam.
    Ha mpeg-4 kódolót használok, akkor nekiáll, de legalább 3x annyi ideig tart a konvertálás, mint a videó hossza. Tarthatatlan.
    A radeon szoftver szintén a beállított felbontáson vesz fel, úgyhogy ugyanott vagyok.

    Az utolsó nem dlc-s pályát csinálom. Rettenet. Mindenhol víz.
    De most csak az eredetileg betett járműveket használom. Nem rosszak ezek az orosz taligák.
  • Jóózsf István #2834
    Ezt nézzétek mim van! (Persze, csak ha kész lesz a feldolgozás!)
    A tajga gumi csak hab a tortán. Azért vállaltam be, hátha ad egy kis stabilitást a járműnek, de annyira nem szólt bele!
    De az összkerék kormányzás és a vontatási lehetőség zseniális ennél a bicajnál
  • eta32 #2833
    Ha normálisan használod nem nyiffanik ki sem a kormi sem a kezed...pedig én szeretem erősen a FFB-et használni,hogy érezzem a terepet amennyire a játék engedi.
  • eta32 #2832
    Most számold hozzá azt a tényt hogy a MR-ben hardon letoltam manuál váltóval és pedálos kuplunggal több mint 400 órát,leginkább mod mapokon amik a lehető legnehezebbek voltak ,persze az alapokat is....
    Nos erről koptatom itt a szám már régóta....nem ugyan az a játék ...kormival és váltó-kuplung témával....
    De sajna ezt kispórolták a SR-ból de azért kormival így is kemény tud lenni...na nem mint ha kontrollerrel olyan könnyű lenne tolni a billről nem is beszélve....
    Nyilván ahogy mondod nem árt egy komolyabb moncsi vagy 3....
    Rég toltam már a MR de én is emlékszem némely kocsinál gumi csere lehetőségre...
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2021.08.30. 18:17:40