5873
  • Oldgamer
    #3232
    Jocó+Chris!

    Ha netán sokszor elakadnátok a gyári járgányaitokkal, és emiatt a kedvetek elmenne a játéktól, akkor nyugodtan használjátok az egyik mod-járművet, az Iceberg-et. Nem szuper-képességű járgány szerencsère, de tény, baromi erős egy monstrum, ló.aszó hatalmas kerekekkel van megáldva. A platója jól variálható, a trailerek rácsatlakoztathatósága is kellően változatos. Könnyű a vezethetősége, viszonylagosan gyors is, kíváló mocsárjáró illetve mentő-jármű. Vannak ( főleg mod ) térképek, ahol a gyári kocsikkal lényegében lehetetlen a haladás, muszáj mod-kocsikat letöltenetek/használnotok, még ha " csalásnak " is veszitek ezek használatát. ( nem kell végig ezt az Iceberg-et vezetnetek, csak mikor nagyon muszáj )

    Pár napja a Lake Coap pályát nyüstölöm, egyelőre tetszik, kíváncsi vagyok, hogy Józsi miért sokallt be tőle. Úgy emlékszen ő írta ezt... ( szivatós feladatok miatt ? )
  • Jóózsf István #3231
    A fényképezés egy dolog miatt jó hogy a játékba került.: Meg tud hülyülni miatta a játék. Kipróbáltam més úgy maradt a kamera. nem is tudtam visszavarázsolni a normális működését!
    Ez volt nálad is Endy?
    Most láttam egy hibajelentésben, hogy más is megszívta. És már köznépi megoldás is van rá: A bal vállunk felett kell hármat hátraköpni, majd kimondani: "Száz macska, kilenc macska" és már megy is.
    Ingyen szezonbérletet kap az, aki megmondja honnan van az idézet! (Valamelyik torrent oldalon lehet beváltani!)
  • RJoco
    #3230
    Mindenki úgy játszik a játékkal, ahogy akar.
    Ha már fizettem érte, akkor miért ne használjam?

    PS-re most akciósan 36€ a 2 Pass-szal.
    Egy pillanatra elgondolkodtam a vásárláson, de újrakezdeni nem szeretném.
  • chris0000
    #3229
    ...úgyhogy baromi sok tennivalóm van...
  • chris0000
    #3228
    thx. eléggé kiestem a játékból, h nem toltam sokáig... most meg annyi új dolog van a játékban, h azt se tudom mi merre... de most nagyon behúzott a sok új pályával..
    RJoco én a dlc kocsikat nem használom, inkább próbálom majd felfedezni őket, bár azt nem tudom, h minden új kocsi felfedezhető is egyben a térképeken..
    az alap kocsik vannak meg nekem mint a scout, chevrolet scout, western starból 2 fajta, pacific p16, trailerek.. dlc kocsikat az elejétől nem használok mint a khant vagy a nagy western start... üdv.
    Utoljára szerkesztette: chris0000, 2021.11.01. 10:11:51
  • RJoco
    #3227
    Úgy 70+ óra.
  • RJoco
    #3226
    Én nem bétázom, szerintem már felrobbant volna a fejem, ha bétáznék.
    A fahordásig meg van pár durva feladatom még. Meg szerencsére vannak más játékok is.
    Mondanám, hogy intel+nvidia konfigra optimalizálták, de nálatok is van gond.
    Viszont esélyes, hogy csak 60 Hz-ig tudtak számolni. Szóval a monitoraimat lehet, hogy tényleg nem szereti.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2021.11.01. 09:34:57
  • Jóózsf István #3225
    Jah. Azt lehet mondani, hogy a PTS időszak köbö egy hónap. Ennek megfelelően november vége, december eleje.
    Most az ötödik fázis valami egyéb okból kifolyólag. (Konzol gyártókat emlegettek) csúszott két-három hetet. Aztán ráadásul tapasztották is!!! Érthetetlen.
    Remélem ez nem kerül bele a tendenciákba!

    Jocó!
    Hány órád van a játékban?
  • eta32 #3224
    Ami az fps illeti nagyon random hogy épp hol és mikor "ugrál " esik le...
    A PTS meg mindig is optimalizálatlan szokott lenni ahogy most is az új pályák azok...nekem legalább is.
    Azért is írtam a fahordásra hogy jó hogy nem siettem vele a médium fejlesztés miatt.
    Nos a fórumon eléggé sokat sírtak miatta...hozzá teszem jogosan .
    Muszáj volt nekik valamit lépni.
    Ja igen ők más időzónába kerülnek néha ...majd mindig....náluk más jelentése van egy tágabb fogalomnak ,mint pl. hogy ősz.
    Ez 6. seasons kb decemberben lesz kiadható állapotban szerintem,sokat kell még reszelgetni...legalább is az eddigi kiadási formulájukat követve.
    Én előbb nem nagyon számítok rá.
    A te PC konfigod egyenesen utálja ezt a játékot SR-t

    Utoljára szerkesztette: eta32, 2021.11.01. 07:42:57
  • RJoco
    #3223
    Épp tegnap néztem, hogy Michigenben elég durva fahordásos melók vannak.
    Úgyhogy ezekkel asszem megvárom az őszi frissítést, ami elvileg a jövő hónapban jön.
    Kivétel, ha náluk az ősz csak pár hónap múlva lesz...
    Lehet, hogy nem is földi emberek fejlesztik a játékot, hanem más bolygóról jött űrlények?
    Vagy nem is jöttek más bolygóról, hanem egy hiper-szuper átjátszón küldik az adatot a saját bolygójukról?
    Csak akkor azt nem értem, hogy miért nem tudják rendesen optimalizálni a játékot.
    Ma vagy fél napot toltam a kíbergyerekkel. FPS szépen 100 fölött, általános "magas" beállítás mellett. Sehol egy akadás, még csak mikorlag sem.
    Tegnap csesztettem még SR beállításait, vicces volt.
    Gondoltam, ha megadom a max 60 FPS-t, akkor majd jó lesz. Hát nem. 59-62 között mozgott, de néha még így is beesett. Nem volt vészes, annyira nem zavart.
    Aztán eszembe jutott, hogy ki kellene kapcsolnom a sharpening-et, mert minek terhelje a GPU-t feleslegesen. Változást úgysem tapasztalok. Aha, na, az FPS esés zavaró tartományba ugrott. De a GPU tényleg nem volt annyira terhelt. Visszakapcsoltam, de a zavaró dolog megmaradt, úgyhogy megint kikapcsoltam, ha már úgyis mindegy, erre a GPU terheltsége magasan maradt.
    Ilyen beállítás követési problémával már korábban is tapasztaltam. A nyelvek állítgatásánál konkrétan fagyit nyalt a játék. Alig tudtam visszaállítani angolra.
    Aztán az is lehet, hogy nem ilyen gagyi 6800XT-t használnak, hanem valami sokkal durvábbat.
  • Jóózsf István #3222
    Mert csak az van nyitva!
    Valami küldetéseket emlegettek... Gondolom majd ki lehet nyitni a többit is, ha van kedvünk.
    Dupla és négyes deszka érdekes. Hiányoltam a játék kezdete óta a két foglalatos fát.

    Azzal a "civil" Ank-al jól kitolták a szemünket. Én meg keresem az új autót az egész pályákon, mint egy hülye. Küldetésben lesz. Javítandó...
  • eta32 #3221
    Ja közbe megtaláltam a 2.mapra az átjutást.
    Azt hittem csak 1 átjáró van a második átjárónál mentem át.
  • eta32 #3220
    Ja én is a legközelebbiről szállítottam le....
    Nos ami a foto módot illeti jó hogy benne van de minek.
    Ennyi erővel lehetne realisztikusabb az összes kocsi hangja ,némelyik borzalmas.
    A manuál váltót pedálos kuplunggal,már nem említem az soha nem lesz úgyse benn....
    Így is kell kapcsolgatni ,de ha a MR-hez hasonlítom egy viccccc
  • eta32 #3219
    Bocsi de én kérdeztem korábban...."hard-mód kapcsolóval"
    Köszi a vidit.
    Pár """"újítás"""" fejlesztés a készítők részéről ,"picit " késett kb min. 1 évet....
    De azt nem bánom hogy a fa hordásba eddig nem vágtam bele.....most már mehet a medium log-os téma is...
    A 2-es mapra hogy lehet bejutni mit kell feloldani hogy átmessek????,megnézném azt is...
  • Jóózsf István #3218
    Jocó!
    Kérdezted valahol, hogy mi van a hard-mód kapcsolóval. És bevallom hősiesen, hogy nekem sem esett le miről is van szó.
    Az is most tudatosult bennem, hol kapcsok fotó módot!
    Ez a dejó nagyon szépen összefoglalja az újdonságokat!
  • RJoco
    #3217
    Ha fényképezni akarok, akkor megnyomom az F12-t.
    A steam óta ez sosem kérdés.
    Minden egyéb csak baromság, parasztvakítás (sokan szeretnek vakulni). Ha képet akarok szerkeszteni, akkor megtanulom a fotosopot. Aztán mindenki csak ámulhat.

    Erről jut eszembe. Ha alaposan megnézitek a lentebb betett képemnél a daru és kipufogónál lévő részt, akkor elég durván torzult.
    Hogy mikre nem képes pár esőcsepp, meg egy jól elkapott pillanat.
    Mások önmaguk karcsúsításánál csinálnak ilyen hibákat fotosoppal, pedig elég lenne csak pár esőcsepp a kamera elé :D
  • RJoco
    #3216
    De ez nem az, viszont ügyesen megoldottad.
    Én csak 2-est cipelek. A nyergen.
    Amit te csináltál, azt én kényelmesen 3 fordulóból a Tátrával csináltam meg. Először azt hittem, hogy lesz értelme a 3 elhagyatott fúróhelynek és mindegyikről egyet kell begyűjtenem. De sajnos eddig nem jutottak a fejlesztők, én meg nem vagyok olyan mazo, hogy elmennyek mindegyik helyre, ha a legközelebbiről elhozhatom mindet.

    Korábban rosszul írtam a beállításokat.
    Az FXAA-nál csak egyn ON/OFF kapcsoló van, a Sharpening-nél van FidelityX vagy mi, amivel jobban terhelődik a játék.
  • Jóózsf István #3215
    Ezen a fénykép módon gondolkodtam el, miközben néztem a jücsübön, hogy hogyan működik egyáltalán, mert arra sem vettem a fáradtságot, hogy én magam kipróbáljam. Azon emberek közé tartozom, akik a legdurvább karakter szerkesztőt is elkapcsolgatják a játék lején és mennek az alap karakterrel. Jó esetben kiválasztom, hogy férfi legyek...
    Szóval kellett ez a játékba mint egy falat kenyér!!!
    De be is foghatom a pofámat, mert a közepes rönkökkel kapcsolatban győzött a józan ész! Azt sem próbáltam még ki. Nem is nagyon toltam a dolgot épp csak karikáztam a "B" pályán és felderítettem. Ennek már a jelentős hányada havas, de nem vészes. Itt-ott jegekkel tűzdelt. De nem okoztak gondot.
    Küldetéseket is csináltam. A célig, és ott abbahagytam mindet mielőtt befutottam volna, mert nem szeretek ingyen dolgozni.
    Az "A" pályán szinte minden arról szól, hogy fel kell oldani egyenként a garázs funkcióit.
  • eta32 #3214
    Akkor én is had...
    Mikor ezt teljesítettem nem volt kedvem megint még egyszer ugyan ott menni....
    A kényesebb helyeken azért én is megtámasztottam a daruval..
    Széles rakomány....ja és hosszú is...
  • RJoco
    #3213
    Ezek ketten a garázsban vártak. Csak le kellett hívnom őket.
    A T813 a mai napig a kedvencem. Feltéve, ha nem nekem kell felszednem az árut a földről. Arra sajnos nem képes.
    A többiről nem tudok nyilatkozni.
  • Jóózsf István #3212
    Ha másért nem is de a Don-on van két Tátra is! Viszonylag könnyen megszerezhetők. Csak meg kell javítani őket!
  • RJoco
    #3211
  • chris0000
    #3210
    hi. egy ideje nem játszottam a snowrunnerrel.. a DLC autókat amiket az új phasek hoztak, meg lehet találni az új területeken, régiókban vagy ne is keressem? gondolok itt a tatrakra meg amiket beadott a garázsban... sorban érdemes menni a regiókkal, h felfedezzem az új kocsikat? belenéztem ebbe a DON pályába is, de lehet nem érdemes belekezdeni ha nincs megfelelő géppark... tehát inkább fejlődnöm kéne előbb mert elég kínlódás lesz egy-egy új pálya... thx. üdv.
  • Jóózsf István #3209
    Helyesbítek.: Nem tetszik!
    Belefutottam olyan felázott talaj részekbe, amikkel csak a MR-ben találkoztam. Próbáltam becsületes maradni, de nem hiszem, hogy vanilla képes a pálya!
    Először csak a légpárnás uralommal karikáztam egyet. Az viszonylag jól boldogult. Aztán vettem egy módosított Főnixet, na az benne maradt az úton a sárban. Na itt léptem, ki, hogy ezen még csiszoljatok kicsit.
    Rengeteg a vízátfolyás, hisz tavaszi áradás van. Amit ugye a fejlesztők nem tudnak elég jól adoptálni. Itt is agyatlan egyik-másik.
    A küldetés sorozat megint pofás lett, hisz úgy indul a buli, hogy a garázs kvázi használhatatlan. Csak a már tulajdonunkban levő járműveket hívhatjuk le. Se fejleszteni, se vásárolni nem lehet. (Nem kezdő pálya!) Ezt lehet orvosolni a küldetésfával (Céges küldetések)
    Akár jó is lehet(ne), ha megtalálja az ember az arany középutat a becsületes küzdelem (Szélmalomharc) és az észszerű (Melyik barom találta ki ezt a helyesírási verziót?!?!?!? "SZSZ" ki hallott már ekkora baromságról???) módosítások között!

    Ja, és a küldetések egyelőre nem fizetnek sem tapasztalati pontot, se egy árva petákot. Hogy ez szándékos, vagy malőr, azt nem tudni.
    Vagy várok, vagy újrakezdés lesz. Amiről tudjuk mi a véleményem.
    Még tegnap felvettem egy 48 perces anyagot, ami még a békés része volt a pályának, ha érdekel benneteket feltolom, de az hamis képet fest... Legfeljebb a képi világát tudja bemutatni a pályának, ami továbbra is szép, csak már tudjuk hogy a szépség mögött meglehetősen gonosz. Mint a nők!
  • Jóózsf István #3208
    A táj tetszik. Olyan megnyugtató, békés. A kezdő pálya amolyan tavaszias. Itt ha hófoltra mész rá akkor megfog, vagy ha nagyobb, akkor az olyan mint a valóságban... "Ha annyira hülye vagy, hogy belemész, akkor ne csodálkozz ha beleragadsz!"
    Még csak egy nagyobb karikát mentem. A küldetésekre nincs egyelőre rálátásom. Szűz játékkal játszom. Semmi csalás, semmi módosítás.
    Egyelőre örömautókázás van. És ebbe nem is nagyon köptek bele eddig!!!
    Technikailag nem vettem észre változást. Nem is utaltak rá a leírásban. A fényképészetet leszámítva.
  • eta32 #3207
    "Added switch between a normal and hard mode in custom scenarios menu.+
    Erre szeretnék kérni egy pici magyarázatot.
    Hol is lehet ezt átváltani pontosan és mi is fog változni....
    Értem hogy a hard és a nem hard között váltunk ,csak a mikéntjére-értelmére nem jöttem rá...
    Eddig úgy volt hogy nem lehet átváltani erről-arra,most akkor lehet majd????
    Amúgy ez a fotó mód nagyon ötletes.....lehet mókás képeket és videókat készíteni igaz a vidinél olyankor nincs hang ,de nem lényeg....
    Egy próba felvétel....

    A többi tesztre ma már nincs időm majd ha lesz akkor tesztelgetem..

    @Józsi@ jöhetnek a tapasztalatok benyomások...
  • Jóózsf István #3206
    Ősszel.
    Kb ennyit lehet róla tudni, de ahogy elnézem a játék fejlesztői nem a Gergely naptár szerint léteznek, hanem valami eszkimó, vagy Etiópot használhatnak!
  • RJoco
    #3205
    Úgy látszik, hogy eddig csak Alaszkában működött jól az idő mentése.
    Már nem először gyanús Michiganben, hogy nem akkor van, amikor kiléptem.
    És ez csak ma lett egyértelmű, pedig tegnap is egyértelmű lehetett volna.
    Utoljára arról írtam, hogy szürkületkor akadt a játék, majd éjjel nem volt gond és ez a feladat volt a játékmenet utolsója.
    Vagyis utána kiléptem. Éjjel, sötétben.
    Tegnap is (a próbawinen) és ma is, mikor visszatöltöttem a játékot, verőfényes napsütés fogadott.

    @István: Az oké, hogy te máris használhatod a nagyon hasznos matricákat, de azt mi mikor kapjuk meg?
  • Jóózsf István #3204
    De ha nyüszögtem az október közepe miatt, akkor a 10.29 ugyan örli, de nem november!

    Kábé tíz perc után kaptam a kvarelines dobozhoz. Valaki elmagyarázhatná, hogy mi a bánatért kell a PTS-nek ennyire akadozni!
  • Jóózsf István #3203
    Eddig jó!
  • Jóózsf István #3202
    Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssz!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Medium logging addon is now available for
    ■ Azov 5319
    ■ Azov 73210
    ■ Cat CT680
    ■ Cat CT681
    ■ Freightliner 114SD
    ■ GMC 9500
    ■ International HX 520
    ■ International Paystar 5070
    ■ Pacific P12W
    ■ Pacific P512
    ■ Paystar 5600TS
    ■ Royal BM17
    ■ Step 310E
    ■ Voron AE4380
    ■ Voron D53233
    ■ Western Star 49X
    ■ White Western Star 4964

    Ugye-ugye?

    De a legeslegfontosabb: TÍZ ÚJ MATRICA!

    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2021.10.29. 06:39:03
  • Jóózsf István #3201
    "külön "csipet" építenek bele"
    Jól el is kérik az árát, és van ám bőrt a képükön VASTAGON!!! De már rájöttek, hogy ez annyira nem tuti és elkezdték támogatni a pirosmonitorokat.
    Biztos rohadt drága csip lehetett, de inkább veszteségesen árulták, hogy nekünk jó legyen! MÚÚÚÚÚHAHAHHAHAHAHHAHAHAHA

    Elméletileg - eredetileg az én monitorom is tudta volna, a szabadon szinkronizálást. (Legalábbis a cikkíró szerint. (Árokba lövetném mindet!!!)) De ezt meg az oLGa vétózta meg.
  • RJoco
    #3200
    Az a helyzet, hogy a piroshoz csak szoftver kell, míg a zöldhöz egy külön "csipet" építenek bele.
    Szóval amelyik nem tudja a zöldet, az elvileg még olcsóbb is.
    A szoftver meg hát, csak egy szoftver. Elvileg mindegyik monitor tudhatná a pirosat, de ezek szerint vannak kivételek.
    (Az én monitoraimon is rajta virít a zöld logó, de mégis tudja a pirosat is.)
    Mikor tesztelték a monitort, akkor nem volt benne, de bíztak benne a tesztelők, hogy majd bele fog kerülni.
    Sajnos a leírásban a mai napig nincs benne. A Dell saját oldalán sem. Vagyis szoftveresen nem tették bele.
    Azt viszont furcsállta a cikk író is, hogy HDR600-ra megkapta a zöldektől a minősítést.
    Na mindegy, így viszont ez felejtős. Egyelőre marad a 3 monitor.
    Illetve le fogok húzni kettőt és megnézem, hogy 1 monitorral mit produkál a játék. Biztos, ami biztos, ne zavarjon be semmi.
    Ha úgy sem produkál, akkor ti vagytok előnyben a 60 Hz-es monitorral. Nem hiszem, hogy a kártyával lenne a gond.
  • Oldgamer
    #3199
    Jocó!
    Pc-s platformról kizártnak tartom a mentéseid átvitelét ps 4-re.
    Esetleg olvass utána ennek neten, lehet tévedek.
  • eta32 #3198
    Max valamelyiket átfesti más színre....
  • Jóózsf István #3197
    "csak valami g-sync ultimate-t tartalmaz, így meg nem merem megvenni."
    Eszedbe nem jusson PIROS kártyához ZÖLD monitort venni! Soha nem fog működni a szinkron. Fordítva is csak akkor, ha a Zenvídia veszi a fáradtságot és beírja a drájverbe, hogy ezt és ezt a fríszinkes (PIROS) monitort kezelheti a ZÖLD KÁRTYA!!!
  • RJoco
    #3196
    Akkor végül is van bőven lehetőség.
    A kérdés, hogy átvihető a mentés vagy sem?
    Újrakezdeni nem hiszem, hogy lenne erőm, meg kedvem.
    Crossplatform miatt, meg esetleg látok rá lehetőséget. De ennek majd csak akkor nézek utána, ha tényleg rászánom magam a dologra.

    Megvolt a frissen telepített win gyorstesztje.
    A játék nem volt hajlandó elindulni, amíg nem tettem fel a rendes AMD driver-t programmal.
    Pedig a wines is jól kezelte a monitorokat, felbontást. Úgyhogy telepítettem.
    Játékba belépve időnként 120 FPS, aztán esés 80-90-re. És akkor még csak meg sem mozdultam a kocsival, csak a kamerát forgattam körülötte. Ez így nem pálya. Úgyhogy maradok a régi rendszernél.
  • Oldgamer
    #3195
    Üdv a " kollégáknak " !
    Nos, a pc-s SR látványvilága lényegesen szebb mint a konzolosé, de ha valaki nem kimondottan a látványminőségre fókuszál, akkor összességében meg lesz elégedve az utóbbi verzióval is. Az alapjáték mostanra szépen fut, szaggatások igen ritkán jelentkeznek. A video menüpontban már lehet javítan a képi minőségen ( film grain, motion blur ) én ezt kihasználva nagyjából már egy elfogadható minőséget tapasztalok, egyedül a fog/köd ami zavar továbbra is, ez a konzolos verziónál erősebben láttatja magát. Jó hír ez ügyben, hogy az újabb mod pályákon ezeket kevésbé tapasztalom. Szaggatások előfordulnak, de nem sűrűn ( mod-nál ) a részletgazdagság pedig mintha jobb lenne mint az alapjátéknál. ( nem mindegyiknél persze ) Jelenleg a Planet Earth térképet nyüstölöm két napja, nagyon tetszik! Ismeritek? Bazi nagy térkép, készül hozzá a későbbiekben még 2 db térkép, fasza lesz tuti..
    Szóval Jocó, ha nyüglődsz a pc verzióval vedd meg a konzolost, jelenleg az alap-game is tartalmaz 62 db " oldalnyi " ingyenes mod lehetőséget, kb 30 ùj térképet, és nagyjából 500 db egyéb jármű+kiegészítő ( trailerek ) verziót.
    Ja, a Lake Coap térképet is letöltöttem, szép nagyon, de később fogok nyomulni rajta. Jelenleg a bőség zavarában szenbedek...csapongani viszont a pályák között nem szeretnék, nekem az rontani szokta a játékélményt. Idegessé, türelmetlenné tesz. Jót tett a másfél hónapos szünetem.
  • RJoco
    #3194
    Elméletileg a PS5 szebbet tud, mint a 4. Eddigi tapasztalataim is azt mutatják, hogy a natív PS4 játékok szebben futnak PS5-ön, még, ha nem is jött hozzá olyan frissítés.
    Alaszka sokkal jobban futott. Ott sem volt felhőtlen minden, de Michigan-hez képest jó volt.
    Mostanában én is ritkán megyek éjjel, este 6 körül általában áttolom az időt reggel 6-ra. Most speciel a játékmenet utolsó küldijét fejeztem be és úgy voltam vele, hogy miért ne tenném éjjel, úgyis rég volt már.
    Szerintem megpróbálkozom egy friss W10 telepítéssel. Úgyis van egy plusz SSD a gépben, ami most kihasználatlan.
    Ha azzal sem jó, akkor meg simán visszaállhatok a régi W10-re. Úgyis mindegy neki.

    A mi felbontásunk YT szerint már 5K.
    Amúgy nemrég azon gondolkodtam, hogy mi lenne, ha 3x2K monitorom lenne. Ha a 980Ti bírta a mostanit, akkor ennek az új kártyának bírnia kellene az egyel nagyobbat. Hát erős kétségeim lettek ezzel kapcsolatban. Meg megfordult a fejemben, hogy veszek egy darab nagyon széleset, ami olyan, mint két darab 27", de 2K-ban. Nem lesz annyira széles, mint most, de nem lesznek csíkok sem a képek között. Szerencsére a kiszemelt példány leírása nem írja, hogy lenne benne free-sync, csak valami g-sync ultimate-t tartalmaz, így meg nem merem megvenni.
  • eta32 #3193
    Ha igaz jövőre kijön a 4-es széria ,talán akkor lejjebb megy a 3-asok ára...
    Egyenlőre annyira nem sürgős,elfutkároznak a játékaim ezzel is ,ha nem is 4K-ban de közel az ultrához...3x27", 5760x1080 felbontás mellett.