5856
  • Jóózsf István #3935
    Soha nem mentem vele egy métert sem.
    Vagy talán aszfalton egy picit.
    De ez, hogy két kerékre áll és ezáltal kormányozhatatlanná válik... Meg ez az ostoba gázreakció... Mert ennyire nem vagyok ám fakezű!!!
  • eta32 #3934
    Miért, ezt eddig nem tudtad???
  • Jóózsf István #3933
    Ízelítő
    Ez a Lada Niva joggal versenyez a játék leghasználhatatlanabb szarja címért!
  • Jóózsf István #3932
    Ezen vergődök.
    Nem lesz a kedvenc pályám, de meglehetősen jó. Szigorú, de nem agyatlan pálya. Tálán még a vérpistik is jól érezhetik magukat rajta.
    Ami még nagy szó, hogy a pályán fellelhető járműveket használom csak!
  • eta32 #3931
    Ja akkor nagyon félre értelmeztem a "füstjeleket" amiket kiadtál magadból.....
    Azt a játékot én is néztem jónak is tűnt de annyira nem hat meg a lövölde mint írtam is hogy pénzt adjak érte ,kivétel volt most a Metro Exodus akciósan vettem,mivel meg lett a fordítás hozzá...
    Az előzőket meg még az epic ingyé adom részéből vettem...
    De ugye a Metro részek egy más világ és koncepció ami engem megfogott,már az elején az első résznél...maga a történet stb...
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2022.06.10. 05:01:46
  • Jóózsf István #3930
    Ááááááá. Dehóóóógy! Én a Sniper Elit 5-ről regélek már hetek óta.
    Wolfira én is rányomtam, de csak úgy becsületből. Viszont a Bioshock-ot lehet, hogy végig görgetem.Mármint a régieket!

    Mondjuk az már gyanús volt, hogy te "letöltötted..." Csak nem ringott a bell!
  • eta32 #3929
    Ja, aztán lehet nem is egy azon játékról beszélünk ,de szerintem igen vagy már magam sem tudom ki vagyok....
    Wolfenstein: The New Order
    Ez volt ingyé az epicnél
    Annyit láttam hogy valami lövölde ,mondom ránézek ha már ingyé hozzám vágják....
  • Jóózsf István #3928
    Te Endy!
    Úgy vettél meg egy játékot, hogy lövésed sem volt róla, hogy mi merre hány méter?
    És legalább a full pakkot ütötted le?
    Mert akkor te leszel innentől a példaképem!
  • eta32 #3927
    Ja ja köszi az infókat.
    Nekem új az egész csak kapkodom egyenlőre a fejem mi merre ,de nem vészes.....
    El lehet lenni vele,most 1 órát bele is toltam....
    Majd ha már nagyon unatkozom jó lesz ez is ,egynek...
  • Jóózsf István #3926
    Hát ez bonyolult kérdés. Maga a játék az ugye kész volt a négyes verzióval azon sokat nem reszeltek. De vannak furcsa érzéseim. Mintha a célzás kicsit butább lenne. Mármint könnyebb vele célba találni, de ez nem bizonyított. Nincs is jelentősége, hogy hol találod el az ellent.
    Először megijedtem, hogy szarrá lehet állítgatni az erősséget,. de aztán rájöttem, hogy az jó, hogy be tudom állítani az ellenséget.Jó erősre vettem őket. Párszor el is picsáztak, amikor elmálnáztam valamit.
    A négyesnél nekem egy pálya három óra volt. Itt négy és fél - öt! Ezt is pozitívumnak veszem. De ehhez ki kell kapcsolni azt az új hülye ficsőrt, hogy ha letáborozol valahol, akkor rád küld egy ellenséges mesterlövészt és csak úgy ki tud nyírni.
    Viszont a négyesbe a fegyverek fejlesztése miatt nagyon sok időt beleborítottam. Nem is tudom hányszor játszottam végig egy - egy pályát. Itt ilyen már nincs.

    Mindent összevetve ha úgy számolom, hogy a négyes és ezt egybeveszem, akkor jó. De nekem ez nem hozott annyi tartalmat. Kábé egy hét alatt megvolt! És nem kapkodtam, de az ugye egyértelműen lejön a négy és fél órából.
    Szóval egy picit csalódott vagyok, de azt mantrázgatom, hogy a négyesben meg sokkal több volt. Másnak esetleg az volt kurtább. ÍJÉ!
    Sokat tudnék még beszélni róla, de csak picsogás lenne néhány dicsérettel, mert ugye a jót nehezebb észrevenni.
  • eta32 #3925
    Így hogy van hozzá magyarosítás én is leszedtem...habár annyira nem vagyok oda ezért a műfajért (lövölde) kivéve a Metro sorozatot.
    Kivi leszek milyen.
    Neked mennyire jött be...???
  • Jóózsf István #3924
    ...Szerveznem...
  • Jóózsf István #3923
    Na, ennek kb vége.
    A.H. "Barátunkat" kb 90 méterről lőttem szemen pisztollyal. Szép lövés volt.
    Jöhet a hófutás lenullázása. Ahhoz majd kell szerveznek egy kúpot is, de még meg akarok előtte minden küldetést csinálni, hogy csak a kúposak maradjanak!
  • chris0000
    #3922
    hi. zseniális! thx a kitartó munkát, sok embernek nagyon hasznos lesz, mint ahogy majd nekem is... nekem ilyenkor nyáron kiesnek sajnos a játékok, nem nagyon vagyok gép előtt, h bármi infot küldjek.. PS-re is most jelent meg 31. thx. üdv.
    Utoljára szerkesztette: chris0000, 2022.06.06. 13:41:17
  • Llajti
    #3921
    Sziasztok! Elkészült a Snowrunner fordításának nagy része. Az alapjáték és a season pass 1 összes küldetése megvan. Le vannak fordítva a teherautók, pótkocsik, fejlesztések, a menü és a különféle dekor dolgok még nem. Szintén nincs kész a coop, meg sok apróság, amit én pl. nem láttam még a játékban, ezekről kellene képernyőmentés. A küldetésekben, azok céljaiban előfordulhat magyartalanság, én magam is javítottam csomót, de biztos van még és sok időt kíván a játék. Ha valaki szeretné tesztelni, vagy beszállni a fordításba, írjon itt privit vagy üzenetet a honlapomon: lajti.hu!
  • PagoX
    #3920
    Ezt egy másik csapat fejleszti, mégpedig a Bigmoon Entertainment portugál csapat, amelyet 2019-ben vásárolt fel a Saber és azóta Saber Porto néven fut. Ők csinálták többek közt a WRC3-at, WRC5-öt, MotoGP 13-at, Dakar 18-at.
  • eta32 #3919
    Ha megjelenik minden kiderül....
    A kérdésekre választ kapunk...és mosolyoghatsz is ha tetszik...
  • Jóózsf István #3918
    Ajaj! Két lovat egyszerre? Biztos sikerülni fog!
    Vajon az alatt is a hófutó motorja és FIZIKÁJA lesz? Most kellene igazán mosolyognom...

    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2022.06.01. 21:47:09
  • eta32 #3917
    Na meg azért gondolom ezen is dolgoznak gőz erővel....
    Dakar Desert Rally
    Kíváncsi leszek milyen lesz...
  • Jóózsf István #3916
    Már nem rémlik, de azt bízvást állíthatom, hogy egy hónapig nem nyúltak hozzá, mint ahogy már említettem. Azt nem állítom, hogy hibátlan, de túl nagy zűr nem lehet vele.
    Nekem is újra le kell futnom ezt a kört, de még nincs hozzá lelki erőm.
    Majd ha megunom a náci katonák szemen lövését. Bár tegnap csúnyán felbosszantott egy abban lévő hiba, de még bírom!
  • RJoco
    #3915
    Frissült is.
    De nem indítottam el.
    Talán holnap.
    Vagy a hétvégén.
    Vagy inkább várok pár hetet, hogy kijavítsák a hibákat, amik most (újra)belekerültek.
  • eta32 #3914
    Majd a 8. fázis megjelenésekor ránézek....a lényeget láttam kipróbáltam a PTS-en így annyira nem hat meg...
  • Jóózsf István #3913
    Ma jelenik meg a hatalmas hetedik fázis!!! Hegyezzétek a vezérlőeszközeiteket!!!
  • Jóózsf István #3912
    Hidd el, hogy nekem is fájt, hogy egyszer csak a fázisról szezon lett néhány agyatlan hülye miatt!
    Talán még találsz korábbról menetrend képeket, amin még fázisként vannak jelölve a negyedéves részek.
  • RJoco
    #3911
    Én is jobb szeretném fázisnak hívni, de akkor annak is kellene nevezni (PHASE). De nem az van írva, hanem SEASON, ami viszont évadot jelent.
    Bár ezt is tekinthetjük évadnak, a 8. negyed évadnak. Ami elméletileg azt jelenti, hogy lassan 2 éve jönnek a fejlesztések.
    Illetve most a 7. negyed évad fog megjelenni.
    Rettenetes ez így. Na mindegy. Legalább követi a játékban fellelhető idegesítő, értelmetlen dolgokat.
  • Jóózsf István #3910
    Igen. Jobb szeretjük FÁZIS-nak hívni, ahogy eredetileg is, bár mostanában SZEZON lett belőle. Sokak agyában a fázis nem maradt meg, vagy eleve hiányzott.
    A lényeg az, hogy negyedévente jelenik meg egy-egy RÉSZ és a mostani (hetedik) május 31.-én jelenik meg. A nyári nagy évadzáró NYOLCADIK FÁZIS jelenik meg VALÓSZÍNŰLEG (!!!) augusztus 31.-én
  • RJoco
    #3909
    Akkor mi ez az augusztus 31? A 8. évad?
  • Jóózsf István #3908
    Tudtuk a május 31.-ét!
    Elárulták nem sokkal a 7. fázis bétájának kiadása után.
    De maga a hetedik fázis egy vicc! A nép is zúgolódik miatta. Mármint a s.ggnyalókon kívül.
  • RJoco
    #3907
    Nem is kell olyan sokat várnod, csak az ördögöt a falra festened.
    Május 31-én jön a 7. évad.
  • Jóózsf István #3906
    Most megmondom neked, hogy a nyári kiadás dátuma Augusztus 31. lesz. A fogadó irodák nem is fizetnek rá sokat!
    Annyira tartják magukat a menetrendhez, hogy már kínos. Nincs is nagy odds-a az egyéb dátumoknak!

    Most azzal vigasztalom magam, hogy úgyis újra kell játszanom a mostani nyúlfarknyi kiadást, mert ugye mire belekerültek az új mihaszna járművek, addigra végeztem is vele.

    De 26.-a sznájperelit! Az jót tesz a szadista énemnek, mert már rohadt rég nem lőttem herén senkit!
  • eta32 #3905
    Én a játékot kb 1 hónapja indítottam el utoljára...
    Most meg már ahogy tavaly is beköszöntött a nyári szünet-leállás a szimeknél,...
    Vagyis esélyes hogy legközelebb majd csak szeptemberben piszkálom meg megint.
    Így aztán lehet hogy addigra a következő betát is kiadják...
  • Jóózsf István #3904
    Az a rohadalom ezzel az indokolatlanul hosszú béta időszakkal, hogy ilyenkor a fű se nő! Vagyis: Mindenki vár a kiadásra és ilyenkor modok sem jelennek meg, mert úgyis az aktuális verzióhoz kell igazítani. Azt meg csak kiadás után lehet, mert addig bármi változhat. Kivéve ebben, mert ez kb három hete kész van. Azóta hozzá sem nyúltak!
  • Jóózsf István #3903
    Bejutottam.
    Úgy, hogy rányomtam a regisztráció gombra. Ott voltak az adataim (Név, jelszó) Rányomtam, hogy legyen az. Akkor jött elő, hogy elfogadom, hogy a számat hozzávarrják egy másik ember seggéhez. Amit először elutasítottam, de azután minden egyes belépésnél ez az oldal fogadott. Így elfogadtam.
    És ennyi volt. Most azzal nyaggat az oldal, hogy adja meg az ímél címemet. Jaaaaaa, hogy azt nem jegyezted meg? Akkor buktad a számat köcsög!

    Mindez miért?Egy kis fejlesztésért az oldalon.
    Felugró feliratocskák, és a többi. Ezen kívül semmi leges. MEGÉRTE!!!! Sok hűhó semmiért!

    Biztos a játék fejlesztői készítik és tartják karban fórumot is...
  • Jóózsf István #3902
    "Please review the entered information:

    Hozzá kell járulnod ahhoz, hogy ez a feboldal megkapja a személyes információidat és emaileket küldhessen neked."


    Soha! Soha! Soha! SOHA!!!
  • RJoco
    #3901
    Van más választásod, ha használni akarod?
  • Jóózsf István #3900
    És az a MEGOLDÁS (????) hogy újra regisztrálok???
  • RJoco
    #3899
    "valami idióta mindig kitalálja"
    Nem is nagyon kell keresni őket a cégnél, van bőven. A játék alapján, ami másról sem szól, csak, hogy "szívassuk a parasztokat", de nagyon, nem "egy kicsit".
  • eta32 #3898
    Ugyan az mint nálad ....
    Vót mán illen....
    Nem az első ...
    Megint újra regeltem....kb 3x-ra
    Most benn vagyok...
    Hozzá tenném pár hónapja írtam a fórumra hsz-ást de el sem fogadta különböző topicba is próbáltam...
    Gondolom valami idióta mindig kitalálja hogy szívassuk a parasztokat egy kicsit.....
  • Jóózsf István #3897
    Endy! Te be tudsz lépni a fókusz fórumra? Mármint úgy, hogy be is vagy jelentkezve!!!
  • Jóózsf István #3896
    Mi a tököm van a játék hivatalos fórumával?
    Lejárt a mandátumom, nem érvényes a nevem, jelszavam. Nem is létezek!