5856
  • Jóózsf István #4015
    Jücsüb cím:
    "Snowrunner TUZ 166 (PS5) Ultra Realistic Graphics 4K 60FPS HDR + Ray Tracing Gameplay"
    Ment is a csatorna a tiltólistára.
  • eta32 #4014
    Ja csak tipp volt fogalmam sincs...
    Mondjuk havasból van épp elég abszolút nem hiányzik nekem tuti...
  • Jóózsf István #4013
    Gondolod, hogy az a havas kép az egyik új pályáról van?
    A többi "kiszivárgott" képen nagyon is tavasz, vagy ősz, vagy nyár van!
  • eta32 #4012
    Hű de klafa lesz megint havas terep abból úgy sincs elég....
    A trakik meg nagyon is várósak lesznek....remélem ganyét hordani is kell majd a hóra....
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2022.07.29. 11:25:19
  • RJoco
    #4011
    UTÁLOM A TRAKTOROKAT!!!
    De, ha már beleteszik, akkor legalább legyen hozzá forgalom is, hogy kivételesen én szüttyögjek mások előtt.
  • Jóózsf István #4010
    Ezt nektek is látnotok kell!
    Egyszerűen gyönyörű volt. A könnyem is kicsordult. Be kár, hogy nem én csináltam! Le is rántanám magam.
  • Jóózsf István #4009
    Nem fűzök hozzá semmit. Úgy is tudjátok mit mondtam volna.
  • PagoX
    #4008
    Meg persze be kellett tenni valami ukrán terepjáró szart is, mert az aktuálpolitikát nem lehet ám kihagyni. Majd jönnek a sárga-kék festések is...
    Amúgy minek erőltetnék magukat pár csalódott rajongó miatt? A kezdeti egymilliós eladás minden várakozásukat felülmúlta. Azóta minden más csak extraprofit. Ha valami nem tetszik, itt vagytok ti kedves megszállottak. Majd kijavítjátok és felteszitek mod-ként. :)
  • Jóózsf István #4007
    Az a baj, hogy lassan már én is így érzem.
    Kéne valami apanázst kapnom a Fókusztól!
    Meggyőződésem, hogy meg lehetne fogni néhány csalódott, vagy lehetne pár rajongót szerezni, ha a módosításaim, részben vagy teljesen beépülnének a játékba. És ezt csak nagyon kis mértékben mondom viccből ám!
    Lassan megzavarodok, amiért nem jelenik meg az a K. PTS! Már hónap közepétől várom, ami azt jelenti, hogy napjában hússzor nézem meg hátha...
    Némelyek szerint augusztus elején dobják ki. Ami csak azért szomorú, mert e rilíz jó ha szeptember végén meglesz.
    Nagyon sokat is várok tőle, ami meg azért baj, mert akkor csak csalódni lehet benne. Nagyon kíváncsi vagyok melyik útra lép a cég.
    A traktoros mezőgazdász téma lehet jó és rossz is. A jó részét nem tudom, de ha csak hangyányit is megközelítik a mezőgazdászt (FS 22) akkor abból szerintem inkább bajuk lesz. Van itt pár ember aki járatos a szántóföldeken, szerintem ők sem szeretnék, ha itt is olyan tevékenységeket kellene folytatniuk. Igaz Endy? Cáfolj meg!
    Amúgy amikor kóstolgattam a földtúró életet, akkor megfordult a fejemben, hogy a két játékból egész mókás dolgokat lehetne összegyúrni.
  • eta32 #4006
    Józsinak ezek a dolgok szinte már valami féle misszió-küldetés...már csak azért is...
  • RJoco
    #4005
    Irigyellek, hogy így tudod és soha nem ér csalódás, mert már eleve tudtad
  • Jóózsf István #4004
    Szeretnék ilyen motorhangot a játékba!
    Ha nekem olyan dízel autóm lenne, aminek ilyen hangja van lesajnálnám a benzineseket!
    A trükk az benne, hogy kétütemű, szemben a sokunk által megszokott négyesekkel. Én még nem is hallottam ilyen motort, pedig jósok dízellel volt dolgom.
    Ha valakiben felmerül a kétely, hogy jó-e ez bármire... Erre a megmozdulásra nem számítottam! Na, nem reklámozom tovább a csatornát. Mostanában rendszeresen feldobja...
  • Jóózsf István #4003
    Majdnem megkíméltelek ezen okfejtésedtől...

    Mert ki az az istentelen, ordenáré, hatalmas, térképről lelógó, utolérhetetlen, túlszárnyalhatatlan, (Reggelig folytathatnám) zseni, aki időt, energiát nem sajnálva mérhetetlen áldozatokat hozva megoldotta EZT IS?!?!?!?!
    Hátkiaf.omlenne?

    A megoldás is ott van a video leírásában, de ide is beteszem.
    Az a "none" eredetileg "All" volt. ENNYIN MÚLOTT!

    Az, hogy a nyomorult rossz értéket ad meg mert:
    Ellik a macskája,
    Szárad a körömlakkja, (Természetesen férfin! Nehogy sovinizmussal vádoljatok!)
    Rossz kedve van,
    Vagy csak egyszerűen leszarja, (Szerintem ez a helyes válasz)
    Az normál esetben nem az én problémám(nak kellene lennie)!

    Elhiszem, hogy a mai túltolerált világban nehéz különbséget tenni a félig üres és a félig teli pohár között, de egy termék hibája sosem lesz a vásárló problémája!
    Én ezen túl sosem várok el olyat egy széktől, hogy azokat a tárgyakat is elérjem, amik kívül esnek a világegyetem határain! Pontosan tudom, mit várhatok...
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2022.07.26. 14:05:36
  • RJoco
    #4002
    Nem, nem. Ez a te problémád, nem a játéké.
    A piros autónak eleve más a daruja, ott technikailag lehetséges.
    A Forester-nél meg nem, mert nem úgy tervezték.
    Ez olyan, mint, hogy ülsz a székedben és pont 1 cm hiányzik, hogy elérd a villanykapcsolót. Nem sikerül, így kénytelen vagy felállni. Míg más, aki más testi paraméterekkel rendelkezik, vígan kinyúl és eléri onnan, ahonnan te nem. És természetesen van, aki tisztában van az adottságaival és eleve úgy ül le, hogy ezzel ne legyen gondja.
    Emellett a teljesen kinyújtott karok nem viselnek el akkora terhet, mint behúzva. Sajnos ezt nagyon is gyakran tapasztalom a játékban. Főleg a kicsi, gyenge daruknál nagy gond.
  • RJoco
    #4001
    Tudtommal konzolon is lehet képet készíteni, akkor nem kell ennyire körülírni. Legalábbis úgy emlékszem, hogy PS4-en is van Share gomb a kontrolleren. PS5-ön meg biztos.
    A gyári térképen én nem tapasztaltam ilyen jellegű anomáliát.
  • Oldgamer
    #4000
    Üdv!
    Először is köszi a tippet, jó ötlet!
    Tehát Green Valley map: megpróbálom a helyet körülírni.
    Nos, a térkép kiindulás pontjától van nem messze, haladva a nagy vízierőmű/gát ùtszakaszán. Mikor a gátat elhagyjuk ( nem a gàt legvégén egyből ) kb 150-200 m-re lesz egy sárosabb földút balra. Lemész, és egy hosszabb keskeny erdei földesút az amin kell haladni, lényegében csigavonalban egy kisebb dombtetőre, ami zsákutca. Ide egyébként 6 db Bricks-et vagy cementett kell hozni, nem emlèkszem pontosan. ( Bricks lesz ) Na, ennek a zsákutcának a vègén lesz ez a nem túl nagy fahíd. Ide olvadt bele oldalasan a kocsim bal oldala, azaz kerekei. Gond, hogy van egy olyan szakasz, ahol egy sziklaszirt helyezkedik el az út kellős közepén. Ezen borulékony jàrművel, tehát az általad javasolt nagy daruval szerintem nagyon neccesen, vagy sehogy nem lehet átmenni, ha más nem, a nagy lelógó oldaltámasz miatt, az tuti beleèrne a sziklaperem aljába...plusz egyből ott fordulni is kell, miközben oldalasan kell haladni. Ha elnézel arra egyik nap netán látni fogod. Nem tudom kockáztassak e, mert egy kocsim van, ha ez borul, akkor teleport nèlkül game over...nálam. Tudod, szoktam mondani, elvből nem alkalmazom ezt a lehetőséget a játékban. Elég fafejű vagyok ilyen szempontból legalábbis.
    Szóval eldöntöm még mitévő legyek.
    De köszi, hogy foglalkoztál a témával, ha más nem, a későbbiekben az ötletednek egy másik szituációban minden bizonnyal hasznát tudom venni!
    Ja: nálatok pc-n szokott hibás lenni a térkép? Csak mert nálam konzolon a hidak sok esetben úgy vannak megjelenítve, hogy sèrültek/hiányosak ( rendbe kell tenni, ezt gondolnám řrtelemszerűen ) mikor odaèrek meg semmi baja a betonhídnak. Ez baromi zavaró, illetve megtévesztő. Olyan viszont nincs, hogy járhatónak mutatja, aztán kiderül sèrült. Fahidaknál minden ok, ott nem tapasztaltam hibás jelölést. Eddig.
  • Jóózsf István #3999
    Őszintén örülök, hogy törődtök velem annyira, hogy megoldjátok a "problémámat," csakhogy ez NEM AZ ÉN PROBLÉMÁM, hanem a játéké. Én a büdös életben nem fogok abba a zötyögős szarba ülni, mert frászt kapok tőle. De csak a vita kedvéért: Nekem pont onnan kell felvennem egy halom fát és egy századmilliméterrel sem tudok közelebb menni!
    Továbbá: A Loglift nevezetű teherautóra szerelhető alkalmatosság ugyanezt szó nélkül megteszi!
    És amit ugyan elfelejtettem ide betenni, és van hogy hatalmas bakot lövök, de tudhatnátok, hogy jobbára van alapja a nyavalygásomnak!

    De nem is ezért jöttem, hanem mert úgy látszik, hogy lejárt a tiltása a kiskedvencemnek és feldobta a jücsüb amiben ugyan semmi olyan információ nem hangzik el, ami így vagy úgy ne hangzott volna már el, de nézzétek... És ha már nézitek, akkor a csatornáján még találtok pár kattintás vadász információ morzsácskát.
    Én meg nyomok rá újabb három hónap büntit, mert nem támogatom az ingyenélőket.
  • eta32 #3998
    Igen de ha egy picit törsz rajt visszább húzod már fel tudod szedni ahogy a kollega is írta alább
  • RJoco
    #3997
    És, ha nem nyújtod ennyire ki a kart? Akkor lehet, hogy eléred a földet.
    Már rég hordtam fát. És szerintem sosem kellett érte messze nyúlnom.
  • Jóózsf István #3996
    Aki Aramatsuval játszott, annak feltűnt, hogy kinyújtott karral nem éri el a földet?
    Nekem csak azért, mert egy modder ezt a darut tette egy teherautóra és úgy sikerült megállnom, hogy az istennek se tudtam felvenni a bakokról a szálfákat! Próbáltam belebabrálni és tudom is, hogy amit csináltam elméletileg jó, de valahol el van bakterolva ez a daru és hiába adok meg másik értékeket, egyszerűen leszarja!
    Megírtam a zseniknek, hátha kezdenek vele valamit.
  • Jóózsf István #3995
    Akkor a következő tippem:
    Vedd meg a legeslegnehezebb teherautót amire felmegy a NAGY daru. azzal cövekelj le valahol úgy, hogy ne is nagyon tudjon mozdulni. Legjobb lenne fák közé, hogy szinte kipányvázd...
    Azzal a daruval próbáld minden irányban megmozdítani a beragadt autót. A tervezők mindent úgy alkottak meg, hogy legyen benne valamennyi rugalmasság. Például ezért is tudod felszúrni magad egy fára. Szóval kitartóan CIBÁLNI a kiszabadítandó járművet és előbb utóbb sikerülni fog. Szedtem, már ki textúrából pótkocsit! Tudom miről beszélek!
    Melyik híd lenne az?
  • Oldgamer
    #3994
    Szia!
    Egyik nap talán megemlítettem, hogy a Rogers point ( tetszett a térkép ) pályát nyűttem, majd valami hiba folytán az adott tèrképet nem tudta betölteni a konzolom, " loading " -nál lényegében lefagyott a játék. 3-heti melóm veszett oda. No, találtam egy másik pofás map-ot, ez pedig a Green Valley. Mintha egyik nap te írtál volna róla, hogy ajánlod a könnyed pályákat kedvelőknek. Szép, szintén bejön nekem, a hegyvidéki fákkal borított tájegység elnyerte a tetszésemet, úgyhogy nekiestem. Még viszonylag az elején járok. Nos, ez az a pálya, a Green Valley. Nem mod járművet használok, ritkán teszem ezt, max ha máshogy nem megy az előrehaladás. Voronnal törtènt a gikszer egyébként, gyàri kocsi ugye. Ja, a platót lecsatoltam, az félig lecsusszant időközben a hídról, félúton libeg hídkorlát meg a mélység felett. Tegnapra a játék azt automatice visszahelyezte a hídra (?) így azt már ki sikerült szabadítanom. A kocsi maga szintén kissé helyezkedik, bízom benne egyszer olyan pozíciót vesz fel remegése közben, hogy a híd maga " kiköpi " magából. ( két kerekét elnyelte a deszka )

    Egyébként köszi a tippet, megjegyzem, a későbbiekben lehet alkalmaznom kell az általad javasoltakat. Konzolnál tudod jobb mindenre felkészülni. :)
    A pálya könnyű, de vannak olyan keskeny hegyi erdei szakaszok, hogy ha ott gond van a haladással, akkor bizony fel kell körni a gatyót mindenkinek. A sűrű növényzet miatt külső nézetben erősen korlátozottak a belàthatósági lehetőségek, a kamera mozgatásàt nekem folyamatosan változtatnom kell. Ez is egy nehezítèsi tényező. Tudom a game-et folytatni egyébként a beragadás ellenére, pénzt kell gyűjtenem, hogy egy mentő-jármű a segítségemre legyen. Teleportot nem használok, ezt megbeszéltem magammal, nálam a játéknak vége van ha elakadok... akárhol is tartok. Emiatt van izgulni valóm, de ezt szeretem.
    Csak szigorúan ugye. :)
  • Jóózsf István #3993
    A jármű is modból van? Mert a mod pályákon én nem szoktam annyira figyelni a pénzre. Így esetleg érdemes lenne leiratkozni, illetve kikapcsolni a mod járművet, így esetleg kiírja a mentésből. Szabaddá válik az út. Vársz egy mentést és aztán visszakapcsolod a mod járművet. Hátránya, hogy újra meg kell venni és felszerelni. Ami pénzbe kerül, de eszerintem neked is van a garázsodban olyan DLC autó, amire az adott mod pályán semmi szükséged. Én azokat szoktam rögtön a pálya nyitásánál eladni és azonnal lesz pénzem fejlesztésekre.

    Amúgy melyik pálya ez?
  • Oldgamer
    #3992
    Lehet igazad lesz, règebben volt ilyen esetem, hogy jó pár nap múlva a játék visszatette az útra az adott beragadt játművet, írtam is egyik nap. Most annyi gond van, hogy mod pályán vagyok, ez egytérképes változat, tehát nem lehet ingázni ide-oda. Mindegy, ìgy legalább izgalmasabb lett a játék. :)
  • RJoco
    #3991
    A 813-as van meg, meg a kicsi, ami kb. semmire nem jó. De jó tudni, hogy van másik is ami tudja. Utánanézek, merre találom. Köszi!
  • eta32 #3990
    A nagy tátrán is van daru pót kombináció.
    Nem tudom mennyire elérhető számodra.
    Sokat használom....
    tatra plató daru combo
    Én sokszor mentek manuálisan ,azaz kilépek többször is és a mentést egy mappában tárolom így ha gond van könnyen vissza tudom tölteni és adott esetben nem bukok sok időt fáradságot....
    Már az elejétől így használom nekem bevált....
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2022.07.24. 08:45:30
  • RJoco
    #3989
    Nálam sincs extra mentés, mindig csak a legutolsó. Így visszatöltés nálam sem lehetséges, de van annyi előnyöm, hogy Alt+F4-el bezárva a programot nem menti a helyzetet. Kivétel, ha akkor történik a baleset, amikor épp ment. Mint az utolsó borulásomnál, amikor kiborultam.
    Ha nem tudsz beülni a kocsiba, az gáz. Esetleg átmész másik térképre és vissza, akkor nem teszi rendbe? Ha elhagyok egy területet elég messze, akkor az ott lévő nyomokat hajlamos visszaállítani, mintha ott sem jártam volna. Ha térképet váltok, akkor meg mindent visszaállít.
    Ez a játék mazochistáknak készült. De ennek is van több szintje. Embere válogatja.
  • Oldgamer
    #3988
    Az újraindítás egyelőre nem segít, konzolon meg nincsen lehetőség előbbi letöltési pont újrabetöltésére, azt maga a játék teszi automatikusan. Lényegében másnap pontosan ott folytatódik minden, ahol kilép az ember a játékból. Bug lehet, mert nem engedi, hogy àtszálljak a beragadt rángatózó kocsimba. Règebben az alapjátéknál egyszer szintén volt ilyen, akkor egy idő után érdekes módon visszatette rendes helyzetbe a járművet. Csak lestem. Majd ide is visszanézek többször...hátha.
    Na akkor olvasom, te is kínlódsz rendesen, de ha jobban belegondolunk ez a game elvileg pontosan erről kell szóljon. A bugokat meg egy Hard++++ nehézségi foknak kell tekinteni. Tudod, csak optimistán!
  • RJoco
    #3987
    Adott esetben ez egy visszaállítással orvosolható. Vagy a garázsba sem teszi vissza a kocsit?

    Yukon ma egész jó volt. Először elindultam a Ford-dal felfedezni, de elfelejtettem, hogy nem szedtem össze hozzá az AWD-t. Ahhoz vissza kell mennem Kolaba :(
    Fogtam a Tayga-t mert alacsony nyerges, mocsaras vontató kellett. Elvontattam a cuccot, majd átszereltem platósra. És ez lett a felfedező verda. Amikor találtam egy hidat, amit meg kellett csinálni, akkor fogtam a Tatrat és vittem az anyagot. Aztán Tayga-val tovább. Szép látvány volt a két kocsi egymás mellett az úton, miközben épül a híd. Ezzel szerencsére nem sikerült borulnom, de az üzemanyag kifogyott. Visszaküldtem a garázsba és elindultam vele másik irányba. Közben ami egyszerűbb feladat útközben akadt, azt megcsináltam.
    A villás targonca elég gáz. És van legalább egy küldi, ahol fel tudom pakoltatni az árut, de a lepakoláshoz daru vagy targonca kell. Ez így elég nagy szívás, mert jelenlegi ismereteim alapján csak a Bandit tud platós-darus kiszerelést. És a Bandit rettenetesen burulós.
    Vagy a tajgára szerelek nagy darut és mögé kötök pótot. Így viszont nehézkesebb a közlekedés.
    A havas részeket itt is utálom. Sokkal rosszabb, mint a sár.
    A konvojozást mostanában nem próbáltam. Vajon javították a dolgot vagy még mindig kézifékes? Illetve ez nem egészen igaz. Mentenem kellett egyet, de abban nem volt üzemanyag. Szépen gurultak a kerekei. Viszont, ha neki nincs motorereje, akkor nekem kell pótolnom.
    Az egyik esetben az egyik kocsimat használtam elérhető akasztópontként. Természetesen a kocsi motorja ki volt kapcsolva.
    Amíg nyomtam a csörlőt és haladtam előre, addig nem volt gond az akasztóponttal. Mikor már nem kellett csörlőznöm, akkor elindult a kocsi előre, ahogy én is haladtam. Kikapcsolt motorral úgy, hogy jóval előttem volt. Csak néztem.
  • Oldgamer
    #3986
    Nekem tegnap egy hídon szorult be a járművem kereke egy fahíd deszkái közé, innen nem mozdul sehová. Néha remeg a kocsim mint egy idegbeteg, de ennyi. Se vonatással, se daruval nem mozdul meg. Ha nekihajtok egy màsik autóval hogy ki/lelökjem, akkor meg erősen károsodik a másik kocsim. Mondanom sem kell, nem férek el mellette, emiatt a híd meg az adott fontos útszakasz járhatatlan lett. Szerinted!?
  • Oldgamer
    #3985
    Jaja, előfordul néhanapján a világító szempár, még Trial pályán is volt hozzá szerencsém.
    Mikor először megláttam anno, azt hittem pixelhibás lett a tévém.
  • RJoco
    #3984
    Úgy döntöttem hagyom Kulát a fenébe, nem az én térképem. Java részt csak szenvedés.
    Most Yukonban vagyok, sokkal jobb.
    És a sötétben láttam már világító szemeket is
  • RJoco
    #3983
    Hogy ekkora egy tetü játékot még nem hordott a Föld, mint ez.
    Át akartam rakni az acélrudakat a platóról a pótra.
    Ügyesen sikerült mellévarázsolni, mert folyamat borulgatott a kocsi.
    Mikor a földről akartam felszedni, ahelyett, hogy az acélt emelte volna, a kocsit borította. És a nyavajás pont akkor mentett, mikor borult a verda.
    Pedig tegnap olyan jól elvoltam vele, még a sok defekttel és a lyukas tankkal is. Most meg...
  • RJoco
    #3982
    Sok sikert a vadászathoz!
    Nekem 6800XT-m van és 1 monitorral, FHD felbontáson pont úgy droppol a játék, mint 3 monitoron, 3xFHD felbontáson. A monitorok 144 Hz-et tudnak és minden nyavaja be van kapcsolva, hogy akadásmentes legyen a kép. Amúgy 120-ról droppol 50-60 körülire és az nagyon zavaró.
    Gyanítom, hogy 60 Hz-es monitor esetén ilyen gond nincs, mert nem akkora a különbség.

    Ha nem akarod magadnak összerakni, akkor a PCX tényleg jó választás lehet. Bár ott is kérdés, hogy ki, hogy pakol. Ha Joakimhoz kerül, akkor még lehet, hogy videó is lesz belőle és ő elég szépen összedobja a gépet. És elvileg tesztelik is.
    Bár, ha SSD és win nélkül is kéred, akkor nem tudom. Ha nem hozzá kerül, akkor... A yt csatornájuk hozzászólásában azért olvastam már ezt-azt. De ez csak esztétika. Van, akinek fontos.

    Nem tudom, hogy edigital rak össze vagy sem. Meg kell nézni. Illetve már emax vagy mi. Komplett gépet szerintem árulnak.

    Harmadik megoldás, hogy nem rakatod, hanem egy készen szereltet veszel. Erre is több oldal ad lehetőséget, opcionálisan cseréltethető is benne ez-az.
    De ilyenkor nagyon kérdéses, hogy mi kerül bele. Olcsóbb SSD, olcsóbb táp, gyengébb alaplap. A procival és VGA-val sokat nem tudnak játszani, de a memórián is tudnak sinkofálni.

    Én jobb szeretem összerakni. Még. A vadászat már elvisz egy csomó időt és rengeteg információt gyűjtök, ezt szeretem. Az építés is jó móka, ha minden passzol és bekapcsolásnál működik, ahogy kell. Ha nem működik, akkor viszont bosszús leszek.
    De ilyenkor tudom, hogy mi került bele és nem gagyi cucc. Évekig a tönkremenés félelme nélkül használom.
    Emellett az alkatrészekre egyenként vonatkozik a garancia, ami gyakran több, mint 1 év, míg összerakott gépnél gyakran csak 1 év.
  • PagoX
    #3981
    Urak! Elérkezett az ideje egy új gép vásárlásának. Arra gondoltam, hogy a Snowrunner ajánlott gépigénye szintjére lőném be az igényeimet, mert olyan nagy hardcore azért nem vagyok, de előfordulhat, hogy a jövőben néha kipróbálnék valami frissen megjelenő játékot. (Pl. a TDU3 az egyik várós). A jelenlegi gépemből csak a vinyót fogom tudni felhasználni, ezért egy teljesen újat kell összerakatnom. Az alkatrész darabonkénti összevásárláshoz és szerelgetéshez már elég öreg vagyok lankadt lelkesedéssel. Gépösszerakót a PCX-nél találtam. Kérdésem, hol érdemes még keresgélnem, esetleg tudtok valami más módszerre tippet adni. Előre is köszi!
  • Jóózsf István #3980
    Vooooooolt ilyen, de annak az volt az oka, hogy átvariálták a fórumukat. Senki nem tudott belépni. Azon küzdöttünk, hogy ne kelljen újraregisztrálni.
    #3903

    PagoX!
    Nekem ez a fejlesztgetés és hozzárakosgatás ennél a játéknál bejön. Sőt! Tudnék más játékokat is amiknél szintén bejönne és vagy be is jött.
    Például a szóba került X4-nél is jó LETT VOLNA, de annak a motorja olyan mint a karácsonyfa. Minél több díszt akasztasz rá, annál jobban kókadnak le az ágai.
    Vagy ott vannak a Fallout-ok, Bármennyi DLC-t elbírnának. Hadd ne soroljam.

    Minap nekem is eszembe jutott, ez az új játék kérdés, csak nekem annak kapcsán, hogy ez a játék így ahogy van is jó lenne, ha egy külön fejlesztőcsapat a nulláról újrasúlyozná az egészet. Botrányos amit ezzel a játékkal műveltek a fejlesztői. Hogy mennyire alábecsülték a saját munkájukat "JÓ LESZ EZ ÍGY A PARASZTOKNAK!" alapon.
    Mivel szeretem a változatosságot és mikor milyen kedvem van alapon ráülök olyan járművekre is, amiktől korábban kitört a frász. Viszont azt nem tudom megállni, hogy ne babráljak bele az autó tulajdonságaiba. Főleg futóműben szeretek turkálni. Hogy miért jó, vagy nem jó, azt sokat fejtegettük. Az én legjobb érvem, hogy a jármű lehetne olyan is, amilyennek én faragom, ha fejlesztők nem lettek volna lusta trehányok. És nem az a szempont, hogy nekem könnyebb legyen, hanem hogy ne tiporja lábbal az idegeimet egy-egy félresikerült szar! De miért is mondom mindezt el. Mert így viszont nálam egyre csak gyűlnek a módosított fájlok, amikkel lecserélem az eredetieket. És az sem olyan egyszerű, mert le is kell ellenőrizni, hogy van-e bennük olyan változás ami befolyásolja a játékmenetet, vagy hogy egyáltalán elindul-e nélküle a játék. Ezeket a változásokat át kell emelni az én fájljaimba. ami macerás!
    Így jutott eszembe, hogy van a HóFutó és van a HóFutó báj JóskaPista. Lassan már saját külön játékom lesz! Neeeem. Azért ott még nem tartunk.
    Az is felmerült már, hogy "MINEK CSINÁLOM?" Mert ha nem csinálom ezt-így, akkor nem is játszanék a játékkal. Sokszor az a játék, hogy "helyrehozom a hibáit". Ez így az én homokozóm! (Végtelen lehetőséggel!)
  • PagoX
    #3979
    Szerintem meg az lenne a tökéletes megoldás, hogy a felrakodáshoz hasonlóan kiválaszthatnád, honnan akarsz lerakodni, és ne adj isten még engedné a manuális lerakodást is. De lusta disznók ezek. Mivel induláskor megvolt a nem várt óriási érdeklődés és bevétel, onnantól kezdve minden egyéb más csak rókabőr és hab a tortán.
    Voltak olyan pletykák, hogy ennek alapjaira épülő másik játékot fejlesztenek, de plusz két év dlc jóval egyszerűbb és profitábilisabb.
  • RJoco
    #3978
    Nem múltkor volt valami gondod azzal, hogy nem tudsz hozzászólni vagy bejelentkezni vagy már nem tudom mi?
    De lehet, hogy X4-nél volt.
    Akkor is felvetettél valamit kedvesen.
  • Jóózsf István #3977
    Kicsit aggódok! A hetedik fázis PTS-e majdnem a kiadás előtt két hónappal megjelent (Április 4 PTS, május 31 kiadás)
    Ha eszerint matekozok, akkor Augusztus 31.-én, nyár végén, ahogy menetrend szerint szokták, nem lesz rilíz! Vagy nem lesz két hónap pétées, de másfél sem! Ami nem lenne baj, mert a hetedik fázisé egyébként is indokolatlanul sokáig tartott!
  • Jóózsf István #3976
    És ez a megoldás elfogadható is. De rögtön mondok két esetet, amikor nem járható. Sima egyszerű árunál, ha emeletesen van rakva. Itt ugyan ha van daru a gépen, akkor át lehet hidalni, de macerás és van az, amikor rönköket szállítunk és nem biztos, hogy a szétbontás - feloldás után vissza tudjuk csomagolni. Jártam már így! És pont rönkszállítás okán merült fel bennem.

    "Mikor tiltanak MEGINT ki"? Bomlik az agyam rendesen, de nem rémlik, hogy valaha is kitiltottak volna bárhonnan is!
    Most szép udvariasan JAVASOLTAM ezt a megoldást. Ha valaki ennél szebben tudja, az már LNBTQJKGDFTZKKMGBHPOUGFGFFIKJ...PLUSSSSSSZ!!!!