5850
  • Jóózsf István #4050
    Lássatok csodát!
    A fejlesztők véletlenül elkészítették az első valamire való futóművüket! Ez egy szűz futómű semmit nem piszkáltam bele, de nagyjából ugyan ilyenre csináltam volna.
    Szóval tudnak futóművet készíteni, csak... De. Valójában tudom. mint ahogy mindenki tudja!
  • Jóózsf István #4049
    Két hétig szabadságon vagyok. Nekem mindegy mikor.
    Már csak az a kérdés, hogy milyen küldetést teljesítünk. Teljesítünk-e bármit is, vagy csak sétakocsikázunk. Ha teljesítünk, akkor célszerű lenne a kötelező Co-op küldetéseket a hetedik fázisban. Ha a gyakorlásról esik szó, akkor ezen kellene...
  • RJoco
    #4048
    Semmi nem változott. Pont úgy szívat most is, mint áprilisban.
  • eta32 #4047
    Egy ilyen coop mókában én is benne lennék...
    Időben szóljatok ,előtte meg kell ismernem a játékot...
    Aszem áprilisban mentem vele utoljára....
  • RJoco
    #4046
    Én benne lennék egy ilyen cukiságban. Hány órát kellene rászánni? Reggeltől estig?
  • Jóózsf István #4045
    Co-op

    Azzal a tajgával nagyon sok órát küzdöttünk végig. Nagyon hálás nyergesnek!
    Rövid az alváza, nem akad össze a félpóttal. Az isten is erre teremtette.
    Pótkerék, daru és gó!
  • RJoco
    #4044
    Pont azt a Tajgát szeretem, csak nekem nem tangatigriscsíkos. És pont Don-ban is vannak. Ezen a részen nem volt gondom.

    Mi az a KÚP?
    Ha nem mod pálya, akkor Don után benézhetek. Már sok dolog szerintem nincs. Bár ami van, az sem lesz olyan egyszerű.
  • Jóózsf István #4043
    Bámulatos, hogy mit össze szerencsétlenkednek. 29:30-nál van egy érdekes jelenség, amit nem nagyon értek. A tajga nem tud elindulni. Azt tudom, hogy a fejlesztők visszavették a motorerőket és talán ebben a járműben a leggyengébb van, de valahogy nem áll össze a kép.

    Próbálta már valaki a KÚP-ot? Baromi kíváncsi lennék rá! Meg ugye ott vannak a kötelező kúpos küldetések is a hetedik fázisban. Ahhoz még mindig keresek vállalkozó szellemű társat.
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2022.08.22. 07:01:25
  • RJoco
    #4042
    Nem is a Főnix annyira jó, bár nem rossz, de terhelve igencsak érdekesen elfogy az ereje.
    Ma megszereztem az Erő T815-2 Tátrát is. Erre lehet pakolni darut és platót is. Kevesebbet fogyaszt és 50-es kerék van rajta. Meg lehet rá pakolni kiegészítő javító készletet és benyát.
    Szóval a T813 után szerintem ez lesz a kedvenc. Bár a Tayga-t is szeretem, de most meg nem mondom, hogy melyik verziója van meg.
    Az Erőt is hazavittem lábon. Már a második. Nem is tudom, hogy mi van a játékkal.
    Jaa, de tudom. Vacak. A semmiben elakadt a Főnix. Ahogy próbáltam kiszabadítani a semmiből, úgy még nyeklett is. Nem tudtam, hol volt a mentés, így altf4. Visszatöltésnél éppen a semmi előtt álltam. Tényleg nem volt ott semmi. Pedig azt hittem, hogy fatuskó került alá, de nem.
    Ma is beletoltam jó pár órát.
    Úgy érzem, hogy a hétköznapok megint hófutó mentesek lesznek.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2022.08.21. 19:17:30
  • Jóózsf István #4041
    Nem vagyok hajlandó a nehéz küldetés pótokat mással húzgálni! Régen én is a liftezős KoloB-ot használtam erre a célra, de értelmetlennek tartom az egész küldetés fajtát. Csak egy szükséges rossz a játékban. Beletették, hát megcsinálom. Megnehezítették, hát megkönnyítettem. Ilyen az élet!
    Amiatt kell a csipeszes felépítmény (Habár em azzal rakodok) mert: MARHA BARÓN NÉZ KI!!!

    Jocó!
    Amikor én találtam nekem is az volt az első gondolatom, hogy: "Basszus ez átmegy mindenen!" És sajnos az sem véletlen, hogy a módosítottat használom! Mert így teljes értékű a jármű. A fejlesztők meg G.IK! És direkt szívatnak minket.
    Erre van is egy jó idézetem a fókusz fórumról: Erre írták Ezt:"This is a long haul truck, designed for the american highways, not even for lighter offroading in a mine or quarry. I say there is 0 point in adding it to the game, but I guess at least you'll have an extra truck to torture yourself with, and the devs probably got the license for free for advertising reasons, so they seized the chance."

    Röviden: Ez egy autópályára való vontató. Maximum arra lesz jó, hogy szopassuk magunkat!

    Ez a mentalitás sok ponton előjön a játékban. Aki felül erre a vonatra, lelke rajta. De én öreg vagyok már bohócnak. Csak szórakozni szeretnék. Amit ugyan nem támaszt alá a legutóbbi dejóm, de néha szabad a vásár. (És már megint elfelejtettem lelőni a jücsüböt a felvétel alatt így bele került a hangja. Bocsesz!) Ja igen: Csak erős idegzetűeknek!!!

    Van még 3-4 küldetés ebből a pályából. Már nincs türelmem hozzá. Lehetett volna a játék háromnegyedénél építeni egy hidat északra, és akkor talán nem venne ki annyit az emberből, de ha a közönségnek így jó...?!?!?
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2022.08.21. 15:45:34
  • RJoco
    #4040
    Eddig nagyon jó ez a Főnix. Szerintem ez az első kocsi, amit lábon hazavittem. Ráadásul úgy, hogy mögé volt kötve a szervizkocsi, amivel javítottam.
    Sajnos a plató felszereltségében pont olyan gyenge, mint a kistesóé.
  • eta32 #4039
    Én mondtam anno hogy az ősz előtt nem lesz belőle semmi....
    Én játszanék de nyáron máj-szep között nincs az a pénz hogy gép elé üljek...

    #4038
    Minek a rönkdaru ha ótomatával rakatod meg....
    Na meg az a nagy ballonkerekes narancs sárga hegyomlás kocsi....mindenen keresztül akkora rakománnyal fénysebességgel....
    Így inkább nem játszok .....
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2022.08.21. 07:55:43
  • Jóózsf István #4038
    Még egy kis kolhoz.
    Meg, még egy.

    Kíváncsi leszek mit mondasz majd a Főnixre, amikor már tényleg használod. Én a módosított változatát használom, ha már minden türelmem elfogyott a játékkal szemben, vagy ha nagyon messzire gurult a mod pálya készítőjének a gyógyszere.
  • RJoco
    #4037
    Ma is toltam vagy 7 órát. Volt pár altf4 is, de nem vészes. Több bénázás is volt a rövidítések miatt, illetve, mert a pót elülső kerek minden kis kavicsban elakadt.
    Összességében jó volt. Szépen haladtam a feladatokkal. Egy-két alkalommal csak néztem a fizikát és úgy izgultam, hogy majd összepisiltem magam. Na neeem. Nem annyira az izgalomtól, mint inkább a riadalomtól.
    Épp elindultam végre a Főnixért, mikor vacsihoz szólítottak. Majd talán holnap. Bár holnap már inkább építenem kell a nyomtatottakból.
  • RJoco
    #4036
    Persze. Szoktam tolni. De a héten hulla voltam, így semmivel nem foglalkoztam. Most hétvégén talán megint lesz rá egy kis lehetőségem. Míg dolgozik itt mellettem a 3D nyomtató, addig ezzel szoktam tolni. Míg fel nem húz. Bár általában az én hibám. Van, amikor nem megy a koncentráció. Olyankor inkább hagyni kell.
    Az újdonságok nem érdekelnek, mert egyelőre még utol sem értem az utolsókat. Majd akkor lesz érdekes, amikor ott fogok tartani, mint te.
  • Jóózsf István #4035
    Ééééééés, nincs béta!
    Amit júli 15-re vártam, annak még híre sincs.
    Ha valaki akkor azt mondja, hogy augusztus 15.-én sem lesz még, akkor leüvöltöm a fejét, hogy ne beszéljen hülyeséget!
    Játszik még valaki egyáltalán ezzel a játékkal?
  • Jóózsf István #4034
    Kolhozt mutattam már?

    Próbálkoztam mindenféle grafikai beállítással. Ez a legtöbb, amihez erőm és türelmem volt.

    Endy-nek meg azt üzenem, hogy: "Nesze b.meg CSIPESZ!!! (8:45)) Egész végig azt mantráztam, hogy: Soha többé! Soha többé! Soha többé! Soha többé!
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2022.08.17. 16:53:17
  • Jóózsf István #4033
    Nekem az benne a plusz IMMERZIÓ, hogy pont azt a közepes rönk szállító pótot nekem kellett megcsinálnom, mert a modder valamit elbarkácsolt. És csinált is egy másik modot, ami helyrehozza, de nem tette. Végül is csak egy sort kellett törölni a vanilla játékban, hogy az a módosított pót automatikusan pakoljon. Mert pont a csipesszel meg lehetett volna pakolni hibásan is.

    Amúgy azt vettem észre, hogy mint mindenhez, de leginkább az egész kurva világhoz így ehhez a játékhoz is egyre kevesebb türelmem van. És mindegy, hogy szabadságom előtt, közben, vagy után játszom vele.
    Pedig most el voltam látva viszonylag jó mod pályákkal. simán túléltem ezt a hónapot... De már várom a gyári pályákat. Olyasmire számítok, mint az Amur-nál, hogy: "Na ezt nem gondoljátok komolyan!" És aztán szépen lassan mégis kihozom 100%-ra.
    És egyben félek is, hogy a tavalyi évadzáró szintjét nem fogják tudni hozni.
  • eta32 #4032
    Nem néztem végig (annyi időm ilyenkor nyáron nincs)csak bele-bele néztem pár helyen.
    Nekem nem tűnt fel különösebb gond a futási teljesítménnyel....
    Ha van is ennyi bőven bele fér,nálam is vannak néha ,de nem vészesek.
    A droppok valóban a napszak váltásokkor fordulnak elő gyakrabban ,na meg térkép függő is..ha kevés az fps..
    De látom időd neked sincs még mindíg ....
    Tökön-babon keresztül hasító gépek még mindíg.....
    Spórolós rakomány cipelés, fa daru használat nélküli faszállítás ,,nem a kijelölt út használata....Ön nem ment át a vizsgán.....
  • RJoco
    #4031
    Mostanában nagyon ritka, hogy beesik a képkocka.
    Esetleg naplemente és napfelkelte esetén. De ilyen ritkán van, mert főleg világosban vezetek és nem szoktam megvárni a sötétet.
  • Jóózsf István #4030
    Hát ez tényleg pocsék lett.
    Tudom is, hogy mit csesztem el.
    Nálam a felvétel az X4 miatt a megjelenített képre vonatkozik. Tehát, amit én magam látok. Úgy hívják, hogy asztal mód.
    Erre a vulkán alapú játékoknál van szükség, mert az afterbörner jóval sötétebbnek látja a képet, ha nem így van beállítva. Ez még nem lett volna baj. de valamelyik nap kikapcsoltam a függőleges szinkronizációt és valószínűleg a tíring (Kép törés - szakadás) került bele a képbe. Azt ugyan nem tudom hogy lehetséges, mert úgy gondoltam, hogy az már csak a monitoron keletkezik!!!!
    Valami okos majd magyarázza el!
    Hogy beesnek-e a kockák? Ha neked a csúcs-szuper gépeden beesik, akkor az én eggyel korábbi generációsomon...

    Próbából csinálok egy vészinkes és 3d alkalmazásos felvételt.
  • RJoco
    #4029
    Nálad ilyen rosszul fut a játék vagy csak a felvétel lett képhibás.
    A kép alján az ugráló sáv borzasztó. De időnként beugrik egy FPS drop is.
    Inkább írd le, mit értelmeztél másképp ;)
  • Jóózsf István #4028
    Van amikor teljesen másképp értelmezek dolgokat...
  • Jóózsf István #4027
    Vivát!
  • RJoco
    #4026
    Már nem is tudom, hogy épp melyik térképet kezdtem el, mikor rájöttem, hogy kellenek a nagy Tátrák. Mind a kettő Don-ban van. Gondoltam, gyorsan odaugrom és összeszedem őket. Hát de nem ám. Ezek nem Aramatsu-k. Feladatot kell végrehajtani, hogy megkapjam a kocsit. Viszont a feladat elérhetőségéhez először feladatokat kell végrehajtanom.
    Úgyhogy jól Donban ragadtam. De egész tűrhető pálya. A vizes, mocsarasnak tűnő helyek szerencsére nem olyan vészesek, mint más térképeken. Sokszor meg is lepődöm, hogy minek próbálok kerülgetni a fák között, mikor egyszerűbb átmenni a tócsán. Még, ha szélvédőig ér is.

    Ma meglepően jót mentem a Banditával. Felvettem a földről két acélrudas csomagot is ugyanarra a platóra és borulás nélkül leszállítottam. Aztán olajos hordókat szedtem fel, hármat is és azokat is leszállítottam. Ma jó élmény volt játszani és jó szájízzel keltem fel a gép elől, nem azzal a keserűvel, mint általában szoktam.
  • Jóózsf István #4025
    Szokásos kedv izélgető
    Meg ez is.
    A helyszín ezennel Remény Megye.
  • Jóózsf István #4024
    Az a PTS, amit júli közepére vártam, még a kanyarban sincs!
    Ki mire tippel? Szerintem 15.-ig megjön.
    Valaki a fókusz fórumon azt írta, "Jó, ha évvégéig KIADJÁK a nyolcadik fázist!"
    Az roppant szomorú lenne.
  • Jóózsf István #4023
    Abban is van egy küldetés, ami sehogy nem akart jó lenni, hiába indítgattam újra. A vége felé volt. El kellett volna húzni egy tartányost az egyik kútról, a gyárba.
    Azt a pályát elengedtem.

    Azóta megint van egy új, amit szintén merek ajánlani.

    Ezeket meg még a Zöld völgyhöz kedv csináló/elvevőnek!
  • Oldgamer
    #4022
    Szia!
    Köszi az információt/ajánlást! Mindenképpen kipróbálom, bízom az ízlésedben. :)
    Egyelőre konzolon nem látom a mod/tèrkép listában ezt a pályàt, ahogy ráakadok letöltöm!
    Jelenleg a Pembina oil fields-et nyomom, az előző térképeket a már előzőleg említett hibák miatt félretettem, később visszatérek rájuk...azt hiszem.
    Egyelőre bugmentes ez az új map, nagyon tetszik, egy két szakasz ami necces benne, de ez így van jól. Utálom azon térképeket, ahol végig 15 km/h-val tudok csak menni kínszenvedéssel. Itt jól van elosztva a szenvedés.
  • RJoco
    #4021
    Pont azokra a fatuskókra.

    És pont azokra a a képsorokra, amiket nálam valamiért nem mindig lehet elnyomkodni. Hiába nyomom az Esc-et, általában nem reagál. Az Enter-re jobban szokott reagálni, de arra sem mindig. Úgyhogy van amikor nyomkodom a Space-szel együtt mind a hármat, hogy átugorjam. Valamelyik csak működik, bár általában elég lassan. Van viszont, amikor egész gyorsan. Teljesen érthetetlen. Biztos én vagyok türelmetlen.
  • PagoX
    #4020
    Van Wisconsin első pályán - nem véletlen, hogy a betöltő képernyőn az 1700-as szerepel :)) - a Cliffhanger Race időfutam, amelyben a hegyoldal kiszögellésein mész végig a sziklákon. Azt a Tatarin mellett (amivel még gondod is lehet, mert a sárgumi csúszik a sziklán) a Loadstar 1700-assal tudod simán teljesíteni. Az a trükk, hogy off-road, vagy hóláncos gumit kell rakni és kizárólag teljesen feltöltött szervíz puttonnyal kell menni, mert táv felénél pár defekt és szinte teljes lerobbanás miatt javítani kell. De szépen megkapaszkodik, nem csúszik le és fél perc fórral megcsinálható. Nagyon hasznos, jó kis autó.
  • Jóózsf István #4019
    Azokra a fatuskókra gondolsz, amik nem vágva vannak hanem törve és minden irányban el vannak forgatva és atom stabilak? Nekem is a kedvenceim!

    Az indítási problémádat nem teljesen értem. Arra gondolsz ami minden játék elején van sorban képek és jobbára el lehet őket nyomkodni kontrolleren "A"-val (Xbox. Gondolom a PS-en a jobb hüvelykhez legközelebb gomb. "X"???) billentyűzeten meg ESC-el!?!?!?!
    Vagy pedig???

    Két bölcsességre is szert tettem ahogy ezzel a mod pályával játszok. Hogy az International 5070 Paystar egy halom kula. Nagy csalódás volt és már értem, hogy miért került ki a készletemből anno és miért kellett most az acsihoz újra megvennem. Amilyen bizalom gerjesztő a kinézete, olyan béna.
    Viszont a Loadstar 1700 nagyon hasznos és kezes jószág. Már csak azért is, mert ugyan scout-nak van kikiáltva abból a kategóriából egy hangyányit kilóg. (Heavy scout) Így kiválóan alkalmas rakott pótok vontatására és/vagy a szerviz puttonnyal felfedezni!
    És még az is, hogy általában véve a modernebb autók semmilyen pozitív érzelmet nem váltanak ki bennem. És nem vagyok old tájmer fanatikus!
  • RJoco
    #4018
    Pont a napokban logoltam Don-ban. A kezét törném, aki kitalálta azt a hülyeséget, hogy alternatív útvonalon a mocsárba, meg sárba gyökerestől kifordult facsonkokat tesz, amiben elakad a kocsi, aztán se előre, se hátra.
    Jó sok AltF4-gyel azért haladgatok lassan.
    Az indításnál a feliratokat nem lehetne valahogy kiszedni? Régen volt egy-két játéknál lehetőség lecserélni a bevezető animot. Talán az egyik X-nél is volt ilyen. Bár akkoriban még nem Steam-en keresztül futottak.
  • Jóózsf István #4017
    Ja igen. Már mindenki inkább az új dizájnú oldalt használja úgyhogy...
  • Jóózsf István #4016
    Oldgamer!
    Ha befejezted a zöld völgyet, vagy bírod szimultán, akkor ezt tudom ajánlani. Érdekes, mert magát a térképet egyszer már kukáztam, de sokat változtatott rajta, többek között a kiindulási pontot és már vagy két órát karikáztam, mire rájöttem. Azóta meg már vagy fél napot.
    Egy hátulütője van, hogy ELMÉLETILEG kell hozzá a Jeep és a 49X dlc. Elindul nélkülük. Én is közben vettem meg.

    És valójában emiatt is írok. Történt ugyanis, hogy zseni módon magánál a fókusznál szedegettem össze a még hiányzó dlc-ket, hogy talán így kapok rá kedvezményt és úgy is van, csak épp azt nem vettem észre, hogy véletlenül GŐZRE vettem meg, nekem meg EPIKES a játékom. Történt mindez tegnap reggel. Gyorsan ki is töltöttem náluk egy űrlapot, hogy ez van.: Birka vagyok. Csináljuk vissza, vagy cseréljék el epikesre.
    9:33-kor igazolták vissza, hogy beérkezett a kérelem és majd intézkednek...
    11:20-kor már itt sorakozott három levél amiben mindenféle módon biztosítottak, hogy visszaküldték a pénzem, csak győzzem kivárni amíg a bankok intézkednek.
    Álmomban sem mertem gondolni, hogy ezt ennyi idő alatt lezavarom. SŐT!
    Olyanok pörögtek az agyamban, hogy inkább hagyom bukni a 11200-at és megrendelem ugyanezt az epiktől IS!
    Még az is belejátszott, hogy ugye levélben kaptam meg a dlc kódjait. Illetve egy linket a fókuszhoz és azon az oldalon lehetett felfedni a kódokat, hogy rákattintasz. Egyébként ennél a mozzanatnál jöttem rá, hogy mekkora pénisz vagyok! Mert itt már észrevettem, hogy blabla dlc PC-STEAM. Viccből azért még belepróbáltam az epikbe, de nem röhögött rajta.
    És itt ezen az oldalon az is ott van, hogy ha már tudomásomra jut a kód, akkor vissza már nem adható. És DE. Simán túllendültek rajta. Pedig még az űrlapon is felhívtam rá a figyelmüket.
    Szóval le a kalappal a művelet előtt. Van ami jól működik ennél a cégnél!
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2022.08.07. 06:57:21
  • Jóózsf István #4015
    Jücsüb cím:
    "Snowrunner TUZ 166 (PS5) Ultra Realistic Graphics 4K 60FPS HDR + Ray Tracing Gameplay"
    Ment is a csatorna a tiltólistára.
  • eta32 #4014
    Ja csak tipp volt fogalmam sincs...
    Mondjuk havasból van épp elég abszolút nem hiányzik nekem tuti...
  • Jóózsf István #4013
    Gondolod, hogy az a havas kép az egyik új pályáról van?
    A többi "kiszivárgott" képen nagyon is tavasz, vagy ősz, vagy nyár van!
  • eta32 #4012
    Hű de klafa lesz megint havas terep abból úgy sincs elég....
    A trakik meg nagyon is várósak lesznek....remélem ganyét hordani is kell majd a hóra....
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2022.07.29. 11:25:19
  • RJoco
    #4011
    UTÁLOM A TRAKTOROKAT!!!
    De, ha már beleteszik, akkor legalább legyen hozzá forgalom is, hogy kivételesen én szüttyögjek mások előtt.