5850
  • Jóózsf István #4090
    A pikk-pakk az nem fog menni, mert tényleg rohadt sok tennivaló van. A másik meg az, hogy épp emiatt nem szeretném kétszer végigjátszani a pályákat és vannak már most bizonytalan dolgok, ami miatt esetleg ez előfordulhat.
    Messze nincs kész ez a fázis. Épp csak összehozták játszhatóra, hogy ne zúgolódjon a tömeg.
    Egy pályát fedeztem fel teljesen, egyet félig, a harmadikra meg épp csak betettem a lábam. 130-as Zil-em még nincs. Lehet, hogy azt "meg kell vennem"
    A traktorokból is csak a 700-as az enyém az újabbat csak megtaláltam, de nem az enyém és NINCS HOZZÁ KÜLDETÉS! (remélem csak EGYELŐRE!)

    Belefutottam még egy hibába: A már tárolómban levő ford 750-est nem tudtam módosítani. Illetve de, de amikor elérkeztem a légbeszívókhoz, akkor kifagyott a játék. Ugyanezt tudta a belső tükrökre akasztható bizbaszoknál is. Kétszazhuszonhétféleképpen ellenőriztem, hogy csesztem-e el, de nem. Mod pályán meg tudtam venni és módosítani azokat az alkatrészeket amiknél kifagyott. A fő játékban egy másik régióban szintén kifagyott, de amit ott újonnan vásároltam és fejlesztettem már nem. Szóval konkrétan az én 750-esemmel volt baja a játéknak ami csak azért meglepő, mert az mentés kérdése és a mentést nem szoktam buzgerálni, csak végszükség esetén, mert nagyon hisztis!
    Szóval esetleg erre majd lehet számítani a kiadásban is. Mindenesetre lövésem sincs ez mitől volt.

    Azt tudtuk, hogy a közepes rönköt szállító kéttengelyes pótkocsira ha felrakunk egy járművet ami befér a rakoncák közé, akkor simán rögzíthetjük rajta! Viccből próbáltam ki egy UAZ furgonnal (Khan Lo4f) Az állam is leesett, amikor rögzítette!
  • eta32 #4089
    Ugyeénmegmontamdenemhiszelnekem....
    Komoly mennyiség a pts 27GB
    Most töltögetem asszem rá kell cuppanjak valamelyest mert ez a talajművelés funkció és az új trakik izgatnak....
    De időm az sok még mindíg nincs.
    Azért majd tolhatod ide be a tapasztalatokat...
    Mert ahogy ismerlek sokat nem fogsz aludni míg ki nem tolod ezt is pik-pak
  • Jóózsf István #4088
    Érdekes amit mondasz, mert jobbára a konzolosok szokták lesajnálni a pécéseket!
    Sajnos a K700-as amivel mentem a dejóban, pont egy ostoba, otromba fos. A fókusz fórumon is sokan panaszkodnak rá a difizár és a rugózatlanság miatt. Amikor az első gumival mentem, akkor küzdenem kellett a FÖLDÚTON. Na, szerintem ez a traktor nem erről szól.
    A szántási feladatoknál megfigyelhető, hogy kb 31%-nál vége van a feladatnak. Ez LEHET, hogy csak a PTS-ben lesz így. Hülyeség is lenne így hagyni!

    Hogy a pályák szépek-e azt döntse el mindenki magának. A terep túl sok megpróbáltatást nem okoz. Viszont eszméletlen sok feladat van!
    Elméletileg kapunk a már meglévő autókból is hetet. (Erről beszéltem neked Jocó! A három új járművön kívül is kapunk repit: Gaz 66, Sevrolé 1500, kis Tajga...)
  • Oldgamer
    #4087
    Ez a szántó-vető funkció/feladat nagyon tetszik, már várom, hogy konzolon is elérhető legyen ez a map...egyszer.
    Nem gondoltam volna, hogy ilyen feladatok is várnak ránk majd ebben a játékban.
    A videód tetszetős, a grafikai minőség miatt pedig mindig irigysèggel tekintek a pc-s játékosokra!

    Egyébként mostanában a nehezebb mod térképek esetében szoktam különféle mod traktorokat használni járművek kimentèsère, kisebb feladatok vègrehajtàsára. A TRACTOR 701 meg a Loader 700 amit használok. Kimondottan hólánccal hatásosak nagy sárban. Ezen erőgépeket nem tartom szuper képességűeknek, emiatt is vetem be őket esetenként, mert amúgy a mod járműveket korábban pont emiatt utasítottam el, túl könnyen lehetett velük feladatokat teljesíteni, semmi kihívást nem okozott az adott feladat a használatukkal.
  • Jóózsf István #4086
    Elfelejtettem szólni, hogy a dejó, nyomokban rontást tartalmazhat!
  • Jóózsf István #4085
    Meg kell hogy kövesselek Endy!
    Tényleg kell földet művelni!
    Ekkkszskluzííííve a zesgéhu szpintájörsz fórum olvasóinak!

    Éééééés, nem javították ki az Aramatsu csipeszét, úgyhogy ti továbbra sem csipeszeltek vele onnan, ahonnan én! Bibí!

    Találtam egy újabb hibát. Ennek az értéknek nem ennyinek kellene lennie: EngineResponsiveness="1.00"
    Merthogy ezek az értékek SOHA nem érik el az egy egészet!!! így kellene kinéznie: "0.1" vagy épp "0.01" (Inkább a "B"!)
    Amelyik amerikai scout a modern motort használja, az nem véletlenül bakkecskézik!
  • Jóózsf István #4084
    2013-ban már volt értelmes futóműve a járműveknek.

    Most gyön lefele a 8. fázis PTS-e!
  • eta32 #4083
    Oké értem köszi...
  • Jóózsf István #4082
    A krokodil egy régi zil, ami lehetne a 157-es is, de az asszem 3 tengelyes. És jobbára katonai kivitel, de tudott olyan ficsőrt, hogy a nyereg szerkezeten keresztül átvitte a félpótra a hajtást!!!! (Besza-behu!)

    Azt szerintem félreértetted, hogy KONKRÉTAN szántani kell! Inkább arról lehet szó, hogy a SZÁNTÁSI MŰVELETEKHEZ fogunk segédkezni. Meg minden egyéb mezőgazdasági dolgokhoz.
    Olyan jücsüböt is láttam, ahol azt fejtegette valaki egy fejlesztő válaszaiból kihámozva következtetve, hogy ez a 8. fázis "kurvajólesz" de nem ez lesz a legjobb, amiből arra következtetett az illető, hogy lesz harmadik szezon is! (Na ezért nem kellene szezonnak hívni, hisz a fázis a szezon része. Kurvára nem mindegy!)
  • RJoco
    #4081
    Szép nagy kerekek. Biztos, hogy ki fogom őket próbálni.
    Bár a nagy kerék édeskevés, ha a légbeömlőt nem lehet feljebb tenni.
    És nagyon kíváncsi leszek, hogy mit lehet majd utánuk kötni.
    Van egy-két jármű, ami után semmit nem lehet kötni csak csörlővel.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2022.08.29. 20:24:51
  • eta32 #4080
    Józsi ne légy ennyire negatív...
    Nézd dolgok jó oldalát, már ha lesznek....
    A tarkikra kivi leszek főleg hogy szántani stb kell majd velük....
    De ez az FS múltamból adódik,
    Ami a kis zilt illeti sok métert a MR-ben sem mentem vele ott is semmire nem volt való,gondolom itt sem lesz másként...
    Mivel rossz az angolom....a beállításokból eddig nem sok jött le mire is készüljek....
    Az estét eddig is megoldottam okosba,mentéssel...
    Az jó hogy végre nem megint havas térképek lesznek...abból van elég szerintem...
    Ezek szerint a héten már tesztelheted a PTS???
    Ja melyik is az a krokodil amit említesz,nem vagyok már annyira képben???
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2022.08.29. 20:15:58
  • Jóózsf István #4079
    Üres duma!

    A sima zilnek örülök, de gondolom az is olyan foscsi lesz mint a krokodil, ami BORZALMAS! És ennek tetejébe még fizetős kiegészítő tartalom is!
    A traktoroktól már most hányok! Törzscsuklós borzadmányok!
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2022.08.29. 19:29:42
  • Jóózsf István #4078
    Remélem így lesz!
    Az új beállítási ficsőrök nálam fabatkát sem érnek. Kb leszarom, ha beesteledik, a többi meg csak önszívatás.
  • Jóózsf István #4077
    Vegyesek voltak az érzelmek.
    Alapvetően jó volt. Nekem fájt picit, hogy vanilla járművekkel kell hasítanom, de végül nem okozott akkora gondot, mint vártam.
    Aztán Jocó nagylelkűségéből adódóan beraktuk azokat a modokat, amiket én használok, úgy már otthonosabban éreztem magam.
    Mindenképp jó buli többedmagaddal küzdeni. Már csak azért is, mert élő egyenesben osztod meg az élményeidet. Ha te meg még valaki becsatlakozik, akkor itt meg sem kell írnunk, talán csak feltesszük a jücsübre és máris kész a kabaré. Akarom mondani szociális szórakoztató csatorna.
    Ha jössz, a modok miatt ne fájjon a fejed. Kikapcsoljuk és mehet a móka. (A nemkanyarodó, sokatfogyasztó, rugózatlan, borulékony, elakadó járművekkel)

    Ha felszabadulsz, akkor azonnal szólj. Mint ahogy említettem én még ezen a héten szabadságon vagyok. Ez neked is szól Jocó, mert a nap bármely szakában kapható vagyok a dagonyázásra!

    Utóirat: Fülesed, diszkordod legyen!
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2022.08.28. 15:54:42
  • RJoco
    #4076
    Nem gond. Majd jössz, amikor tudsz.

    Hogy is ment?
    Hát az eleje szörnyen.
    Nekiálltunk úgy 13:15-kor.
    15-kor még nem játszottunk. Azt néztük, hogy miért nem sikerül a csatlakozás.
    Úgyhogy portot nyitottunk a routeren, meg a tűzfalnál hozzáadtuk a játékot a kivételekhez. Illetve én először csak lekapcsoltam a tűzfalat. Úgy már tudtam csatlakozni máshoz. István nem. Úgyhogy már csak nála lehetett a hiba.
    Ami az volt, hogy ő megmókolta a játékfájlokat, ennek következtében nem tudott csatlakozni senkihez. Leszedte újra a játékot. És ment a csatlakozás.
    Így, nagyjából 2 óra pepecselés után úgy 19-ig toltuk. Buli volt. Bíztunk benne, hogy betévedsz.
  • eta32 #4075
    Bocsi fiúk ..
    De a nyárutó bulikat tolom még le míg itt a jó idő,így aztán, aludni enni járok csak haza.....
    Tegnap reggel 4-ig toltuk..de a többi nap sem volt más...
    A jövő hét közbe picit már lazább lesz de a hétvégék mindig húzósak...
    Majd írok hogy mikor tudok jönni ,de asszem nem mostanában...
    De azért írjatok hogy is ment a coop...

  • Jóózsf István #4074
    Csak emlékeztetőül!
  • RJoco
    #4073
    Upsz, kicsit eljátszottam az időt.
    Most ebéd, aztán jövök.
    Max fél óra, de szerintem kevesebb.
  • Jóózsf István #4072
    Endy a kérdéses személy. Másról nem nagyom hallottam. De gyertek bátran, ha van kedvetek!

    Ez a garázs kérdés nekem pont fordítva jött le. Amit mondasz az rém logikus és szerintem is úgy jó, de mintha pont fordítva magyarázták volna!
    Mikor érsz rá?
    Felőlem mehetne.
  • RJoco
    #4071
    A felszerelést nem néztem.
    De szerintem rápakolhatod, amit már egyszer megvettél. Volt lehetőség a módosításra. Úgyhogy gondolom újakat is vehetsz.

    A lényeg, hogy ami járművet használni akarsz, az legyen a raktárban. Ne a garázsban, mert akkor nem jelenik meg a raktárban.
    Lényegében pont úgy működik, ahogy a régiók között váltasz.
    Meg pont úgy működik, ahogy a játék is egyedül.

    Annyi a változó, hogy mindenkinek ugyanabban a régióban kell lennie. Ha a host régiót vált, akkor mindenki megy vele.

    Én most Don-ban játszom. Innen fog indulni a coop is. Mivel itt van egy csomó autóm, ezért nekem itt nincs teendőm.
    Ha ezeket a kocsikat akarom használni Tenessiben, akkor először el kell tennem őket. Majd Tenessiben előszedni.
    Ha ti azután csatlakoztok rám, hogy én már Tenessiben vagyok, akkor oda fogtok kerülni. Ami kocsi van a Store-ban, azt le tudjátok hívni. Ami kocsi van a pályán, azzal nem tudom, mi lesz. Lehet, hogy ott lesznek, ahol voltak. De az is lehet, hogy nem jelennek meg vagy bekerülnek a garázsba. Ez majd akkor derül ki, amikor élesben kipróbáljuk. Szerintem ott lesznek kint, ha kint voltak.

    Amúgy hány jelentkező is van, akkor mára?
    Ketten vagyunk, de más még nem jelezte, hogy jönne, jó neki, vagy valami.
  • Jóózsf István #4070
    Ha neked világos, akkor oké.
    A kereszt platformot tudom, Azt kint a játék menüjében kell bekapcsolni mindenek előtt.
    Mivel te gőzös vagy én meg és szerintem Endy is, epikesek vagyunk így a kapcsoló kötelező!
    Ezt a garázsos dolgot emelem be nehezen. Szóval nekem előre el kell döntenem, hogy milyen járművet milyen felszereléssel akarok használni?
    Élesítem a disznó csatornát, azon lehet rám kiáltani aki képben van...
  • RJoco
    #4069
    Még annyi, hogy régió váltásánál mindenkit átrak az új régióba. Szóval aki amilyen kocsit hozni akar, az tegye be a raktárba még single módban. Az a biztos.
  • RJoco
    #4068
    Nem bonyolult, csak az a bibi, hogy az indító mentett állását fogja használni a játék.
    Azt nem tudom, hogy a csatlakozóknak is a mentett állása kell e.
    Gyanítom igen, mert a mentett állás kocsijait és pénzét fogja használni.
    Ha már ott van az ember, akkor a parti adatainál található egy kód. Azt kell megadni. Másik megoldás, ha meghívót küld az ember. Játékon belül mindjárt előhozható a gőz barátlistája. Azt nem tudom, hogy mi van akkor, ha valakinek nem gőzön van a játék. Gondolom nem csatlakozik rá.
    Van crossplatform-ra is lehetőség. Gondolom akkor PS tulajokkal is működik a dolog.

    Ha hard módban van a mentés, akkor a coop is hard lesz. Lehet privát, akkor nem fog benézni váratlan vendég. De a játékosok számát is meg lehet határozni.
  • Jóózsf István #4067
    A medzsizésről jut eszembe. Én meg a jármű bámulásáról nem tudok lemondani. Szeretem nézni ahogy küzd a tereppel, vagy csak épp alkalmazkodik hozzá. Minap minden tét nélkül mentem egy kört a négytengelyes kamazzal, nem a katonaival, hanem a civillel. Aminek szintén megreszeltem a futóművét és jó volt nézni, hogy milyen remek munkát végeztem. Meg kell tanulnom lerántani magam!

    A leendő kúpozók figyelmét szeretném felhívni, hogy mindenki tájékozódjon róla hogyan lehet egyáltalán létrehozni egy ilyen meccset, mert én ugyan néztem pár jücsüböt, de nem teljesen tiszta, hogy most mi is van.
    Például az a a rész, hogy előre ki kell választani a régiót és hogy kell tenni a garázsba járművet a virtuális tárolóBÓL!!! Tiszta köd az egész!
    Az világos, hogy nem szabad kúpban hagyni járművet semmilyen körülmények között, mert az OTT IS MARAD! Tehát az illető elbukja!
  • PagoX
    #4066
    Én egy sima 24 colos monitoron nyomom Logitech F310 gamepaddal külső nézetben hard módban. Egy darabig mentem belső nézetben is, de bevallom őszintén, untam. És nem azért mert nehéznek találtam, inkább azért, mert ez a játék gyerekkorom matchbox tologatásaira emlékeztet és élvezem, hogy menet közben össze-vissza forgatom a kamerát és bámulom a tájat. Ebből aztán nagyon sokszor látványos útelhagyások következnek, de ez van. :)
  • Jóózsf István #4065
    Tehát délután. Az elméletileg rendben. Részemről mehet. Csináltam hozzá diszkó csatornát..
    Nálam függőben van egy éjszakai biciklizés, de majd elválik.

    Endy!
    Ezt kifejezetten neked fejlesztették!
  • RJoco
    #4064
    Ez igaz, de van egy-két játék, ami azért elég jól néz ki. Ilyen az X4, Elite, Runner-ek, Stranded Deep.
    Én amatőr vagyok, nem szégyellem. Belsőből ezt a játékot nem játszom. Ahhoz tényleg kormány kellene. Esetleg kicsit nagyobb monitorok, hogy jobban lássam, ha messzebb ülök. És egy új lakás sem ártana nagyobb helységekkel.



    Holnap esetleg össze lehetne hozni egy coop-ot. Mondjuk 15-18 óra között (vagy tovább is) tolhatnánk vagy éppen 17-18 órától amíg jólesik.
    Mit szóltok hozzá?
  • Jóózsf István #4063
    Szerintem a belső nézetben is a kamera állása határozza meg. Mostanában szoktam belsőzni. Szoktatom magam. Még mindig rosszul vagyok a fülke és a fejem külön-külön mozgásától.
    Ezzel kapcsolatban akartam is egy dejót feltölteni, de aztán letettem róla. A lényege az volt, hogy a mi derék fejlesztőink azt képzelik, hogy egy teherautónak amikor gyorsít rázkódni KELL a fülkéjének. Na igen. Talán a múlt század közepén így volt. De pont nem egy régi járműnél tapasztaltam, hanem a 114SD-nél.

    Ezt meg azért, mert a tipikus esete annak, amikor egy modder csinál egy kacskaringós vályút és oda vissza szeretne járatni rajta NEGYVENSZER!
    Itt volt olyan küldetés, hogy vigyél 6 téglát és 4 vasgerendát. Ha ezt modok és csalás nélkül csinálod, akkor négy kanyar! És volt még mellé húsz küldetés.
    De arra nem veszi a fáradtságot, hogy rögzítse a hidat. (A vége a dejónak.) Legszívesebben a halál f.ára küldeném és ahol tudnám lejáratnám.
    Persze van aki ezeket a "pályákat" szereti.
    Szeretni sok mindent lehet... kisfiúkat, kislányokat, időseket, nemrég elhunytakat, és így tovább. Csak NEM ILLIK!
  • eta32 #4062
    A mai játékok közül nincs amelyik normális támogatást adna az ultra 3 moncsi széles felbontásokhoz.
    a 3-at 1 nek érzékeli...de legalább tűrhetően.
    Igazából mikor haladok akkor ugye én belső nézetből tolom majd mindíg így csak gombot nyomkodok a csörlő akasztáshoz .elég jól működik is.
    ha külsőn vagyok akkor a kamera irány határozza meg ezt de nem jól, általában olyankor használom az egeret az akasztásokhoz, szerencsére sokat nem használom a külsőt.....
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a külső nézet csak az amatőröknek való Józsi meg ne hallja persze csak viccnek szántam......


    Utoljára szerkesztette: eta32, 2022.08.26. 08:24:22
  • RJoco
    #4061
    Majd elfelejtem.
    Sosem értettem, hogy István hogyan tud olyan jó kapaszkodó pontokat találni a kötélnek gombnyomással.
    Nekem egy csomót kellett játszanom. Úgyhogy nagyon rá is szoktam az egerezésre.
    De most rájöttem. Ő nem ultrán ultra széles vásznon játszik, hanem normális képaránnyal. A 4K-s monitoron nekem sem kell millimétert mozgatnom a kamerát, hogy megtaláljam a megfelelő fát.
    Úgy látszik a készítők nem figyeltek oda a surround-ra. Legalábbis a szélesre biztos nem. Gyanítom, hogy a 3 monitornyi szélességet összetömöríti 1 monitorra.
  • RJoco
    #4060
    A jó hír, hogy ma nem ciripel semmi. Remélem így is marad.
    A rossz hír, hogy hatalmas nagy katasztrófa a játék.
    Elsőre sikerült kiszednem a kocsit a talajból, de egy hülye baki miatt altf4 lett.
    Na aztán próbálkozhattam, mire sikerült újra kiszednem.
    Most így a végén odaálltam a kis tankhoz, hogy megtöltsem a nagy kocsit. Nem is figyeltem, csak nyomtam az F-et és mentem tovább. 50 méterrel odébb nézem, hogy miért piros az üzemanyagjelző. ÉS MIÉRT VAN CSAK 56L BENYA BENNE?!?!?!? De most komolyan. Ki az a hülye, aki egy pótba akar üzemanyagot tölteni?
  • RJoco
    #4059
    Én sem véletlen vettem azt. Mondjuk a TT-t sem. De minden jóba becsúszik a lecsó. Remélem majd étcaka megálmodom, hogy mi legyen.

    Jah, elvileg a VGA-k tudnak egy-két kodeket hardveresen, így meg sem érzi a gép. Lehet, hogy nekem is meg kellene néznem az amd-s izét. Most már 4K-n, rendes képaránnyal lesz videó.
    Bár azért elég furi a játék, hogy nincs akkora belátható területem.
  • Jóózsf István #4058
    Az az érdekes, hogy mostanában a milyen tápot vegyek prohardver téma is a szíszonikkal van tele. Mármint, még fel sem tetted a kérdést és már írják is: szíszonik!

    Ha már úgyis mellébeszélünk...
    Feltettem a dzsíforszekszpíriencét.
    Nehéz az embernek az elvei ellen tennie, de ha meg kell alkudni, hát legyen. Hófutóval már teszteltem. Szép lett az eredmény. Ilyet sem a bandi sem az afterburner nem tudott, bárhova állítgattam. És ami még nagyon fontos: Meg sem nyekken a gép tőle. Mintha nem is futna.
    Minnyá kipróbálom az X4-el. Remélem nem hasal el a vulkán miatt!
  • RJoco
    #4057
    Biztos feltelepült a 4K monitorról. Használtan vettem.
    Vagy annyira részletes volt már a talaj, hogy úgy gondolta, a kocsi részletességét magába folyatja.

    Én is tápra gyanakszom. Főleg, mert kikapcsolva is csinálta.
    Múlt hónapban lett két éves. És nem ment közel sem annyit, mint korábban a Thermaltake, amit úgy 5 évesen szedtem ki a gépből és még mindig működik. Csak amolyan biztos, ami biztos alapon cseréltem.
    Ez meg egy Seasonic, ami elvileg jobb márka lenne. És erősebb is, mint a TT volt. Ez amúgy sem ártott az erősebb gép miatt sem, bár ránézésre a 630W-os táp is el tudná vinni. A 750W-osnak meg kötelező. Amúgy is ez az ajánlott hozzá. Rohadjon meg, most pipa vagyok. Így vegyen az ember márkás cuccot. Csak akkor mi a fenét kellene venni, ha ez sem megbízható?!?
    A cicergést esélyes, hogy egy tekercs okozza. A kérdés, hogy melyik. Ezt csak füllel lehet kideríteni sajnos. Viszont, akkor az azt jelenti, hogy szét kell szednem a gépet és az most nagyon nem hiányzik, mert kell és nem csak játékra. Az lenne a legkevesebb.
    Bízom benne, hogy a benne lévő védelem jól működik és nem fog elfüstölni semmi más, ha megadná magát. Mára áramtalanítottam. Majd holnap megint rápróbálok. Ha cicereg, akkor nem játszom vele, szétszedem.
    Viszont akkor most rendeljek egy új tápot? Baromira nem volt szükségem erre a nem várt kiadásra.
    Sorry, hogy itt sírok, de a barátnőm ezt úgysem értené meg. Ráadásul a ma érkezett csomagok sem voltak tökéletesek. Az egyiknél én csesztem el és nem néztem meg jól, hogy mit rendelek, a másiknál meg a feladó küldött rosszat.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2022.08.24. 19:13:44
  • Jóózsf István #4056
    Külön modot tettél fel ami beleépíti a talajba a járműveidet?
    Nem is láttam még ilyet!

    "mert kikapcsolt állapotban is szólt már, de nem ennyire" Erre azt mondanám, hogy TÁP.
    Mikori?
    Jó, ha odafigyelsz rá, mert nagyon rosszul is elsülhet. (Szó szerint!)
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2022.08.24. 18:30:52
  • RJoco
    #4055
    Vajon itt mi történt?


    És akkor ez lett a mai utolsó mozzanat


    És nem csalás, nem ámítás, 4K felbontás.
    Beszereztem egy 4K monitort. Le akarom cserélni a 3 FHD-t, de nem akarják vinni vagy nevetséges összegért. 28", méretben szinte nincs is különbség. 2 cm-el szélesebb, magasságban elhanyagolható.
    A játék szép. Azt nem tudom, hogy mennyivel szebb, nekem a másikon sem volt különösebben gondom, bár szerintem mindenképp szebb.

    Éééééés most akartam írni, hogy amúgy sem tudtam teljesen erre koncentrálni, mert valami nagyon cicereg a gépemben és baromira zavaró.
    Erre elhallgatott.
    Pedig épp ki akartam kapcsolni, hogy úgy is meghallgassam, mert kikapcsolt állapotban is szólt már, de nem ennyire.
    Sok jót nem ígér a dolog. Hacsak nem tücsök van benne, de az ciripel és nem cicereg.
  • eta32 #4054
    több mint 7 éve koraiban van....
    Próbáltam valamikor....de hiába a szupi törés futómű üres az egész cél nélküli.....
    Sokszor gondolkodtam megveszem ,de minek...
  • Jóózsf István #4053
    Ezt a játékot nekem találták ki!
    "Vehicles: BeamNG.drive offers dozens of refined, totally customizable vehicles for you to experiment with. Whether it's a compact car or massive truck, you can tweak away at all the moving parts to create just about any driving experience you want. Wheels, suspension, engines, and more; everything is under your control."

    Azért, vannak fenntartásaim!
  • RJoco
    #4052
    De jó neked!
    Mondanám, hogy steam-en legyünk barátok , de te Epic-en játszol. Mert akkor láthatnánk, hogy mikor ki ül gép előtt és esetleg lehetne egy instant nyomni, ha épp úgy jön össze.
    Ez a hetedik fázisos cucc jól néz ki. Szerintem is ezt kellene megnézni.
  • RJoco
    #4051
    Búvárkodunk.