5850
  • eta32 #4130
    Nekem a Pts 8. része a kezdettől ilyen hogy el kezd lassulni néha 10 fps dia vetítés szintje és amíg ki nem lépek és vissza addig használhatatlan.
    Remélem az élesben ennél jobban fut....
    Akkor jó kis küldiket hoztak össze ilyen "rövid" idő alatt...
  • Oldgamer
    #4129
    A képi minőséggel/felbontással/árnyékokkal, színekkel, fps-el mi a tapasztakatod? Jobb, szebb sokkal a játék mint a PS 4-es verzió volt?
  • Bercy #4128
    Én marha megvettem újra a játékot PS5-re. Régebben xbox-on toltam season 1 utolso phase elött adtam el a boxot. Addig minden 100% volt. Na most sokkot kaptam. Az a year 1 utolso régió nem emberi. Főleg, hogy level 1-ről indulok. Ráadásul a PS5 controller rezgését botrányosan elcseszték. Konkrétan folyamat remeg és valami low quality hang is megy a háttérben. Ezek a fejlesztők minősíthetetlenek.
  • Jóózsf István #4127
    Mivel a játék újabban tud olyat, hogy egyre jobban bedadog, majd a amikor már élvezhetetlen a futása, akkor ki is fagy. Illetve kapitulál, leírom, hogy mi vár rátok.
    Küldetés:
    Az egyik pályán jobb oldalt középen van egy garázs.
    Onnan jobb alsó sarok vasútállomás.
    Ott fel kell venni két egység valamit. Ott terem, tehát darus autó kell végig a három alfeladat végrehajtásához!!!
    El kell vinni a bal alsó sarokba.
    A következő része a feladatnak (Három felé van tagolva, így a logisztikáról szó sem lehet.) Vissza ugyanarra az állomásra másik két valamiért, amit majdnem ugyanoda a bal alsó sarokba kell vinni. Talán másfél centivel odébb.
    Majd,... Nem fogjátok kitalálni!!! Vissza az állomásra két vasgerendáért, amit szintén nem találhattok ki, a bal szél közepére kell vinni.
    ÖTSZÖR ugyanazon az úton. Ennél egy bárgyú birka modder is különb feladatot ír!

    Már hányok a játéktól és eljutottam oda, hogy csak ne írjanak hozzá újabb tartalmakat! Itt hagyják abba!
  • Jóózsf István #4126
    UnlockByExploration="true"

    Ez a 133-as Zil új adata. Még jó, hogy megvettem.
    Na, sebaj. Lesz kettő.
  • Jóózsf István #4125
    Nekem két pengőt ír a Zepik, de lehet, hogy az egyedi anyállat! (1997Huf De, most sokat erősödött a forint! (És ez csak félig volt vicc!!!))

    Nnnnna.... Épp most frissül a PTS...

  • RJoco
    #4124
    Pontosan 5,99€.
    Ahogy nézem van egy aszfaltra szánt példány, aminek jó a festése (relatív), kérdéses a használhatósága. Van egy nagyon érdekes kerekű rönkszállító.
    A 3. elveszett.
    Nem vettem meg, csak a képeket néztem. Ezért a felhozatalért és, mert nagyjából megvan, hogy mire számíthatók a pályákon, sok ez az összeg.
  • Jóózsf István #4123
    Várom, mint a messiás a PTS újabb kiadását, erre a hivatalos frissült. De ne nagyon kezdjetek örülni:
    "A hivatalos 18.0-s verzió most frissült, 4 új autóval (3 teherautó, 1 befejezetlen felderítő), de nincs vásárlási csatorna. A leírás alapján ez egy fizetős DLC."
    És igen, ha rákerestek, akkor: "Wolf Pack"
  • Jóózsf István #4122
    Eléggé visszanyesték a rönkszállítást.
    Kár, mert vadonatúj rönkös eszközeim vannak.
    Amúgy az Actros azért került képbe, mert ahhoz a szélerőmű lapáthoz a feladat azt "JAVASOLTA", hogy legyen az autón csipesz. Nagyon pislogtam, hogy: "Azt a bazi nagy szart ezekkel a csipeszekkel fogom zsonglőrködni???"
    Szerintetek van-e olyan jármű a hófutó készletében, ami egyszerre tud csipeszes ÉS magas nyerges lenni? Úgy van! NINCS!!! Pedig nem nagy trúváj!
  • eta32 #4121
    Nagyon komoly az össze gabalyodás az átkelés után....
    Ez is ahogy a többi amikor elkészül és kész lesz ...még kb 2 hónap jó lesz....
    Amire oda érek tuti....
    Van sok nagy térkép de picit uncsi ,ezt már az elején megállapítottam....de így a végére már mit is vártunk ,nagy csodát???
    Biza olyanok nincsenek....
    Egynek tölteléknek jó lesz a végére...
    A versenyzős pálya is milyen lett???
    Igaz sokat nem mentem rajt csak a pts-en próbáltam...
    Elfogyott a kreativitás,meg a szakértelem...
    A hangokat kellene rendbe rakni ,de mint tudjuk ilyen marad ...
    Na meg van még sok dolog ami félkész stb...de azok is a feledés homályába tűnnek....
    Amúr még ha szívatós is de legalább van benn kihívás és érdekes, tervezős stb...
    Ezek meg amolyan egytucat mind....
  • Jóózsf István #4120
    Amikor azt mondom, hogy DÖGUNALOM, akkor tudjátok, hogy miről beszélek!
    Kocsikázz át az egyik térképen ezért, aztán kocsikázz vissza, aztán menj át egy másik térkép túlsó végébe és aztán kezdd elölről az egészet.
    Feleslegesen nagyok a területek. Hiába van sok feladat, ha az nincs szépen rendszerbe szedve és azt veszed észre, hogy ötödször mész ugyanazon az útvonalon.
  • Jóózsf István #4119
    Bakker! Elküldtem ezt a hozzászólást, a feltöltés meg még sehol nem tart! Szóval, türelem!

    Tudtam, hogy valamit elfelejtek: A földműveléses feladatok végtelenszer (?) ismételhetőek. Úgyhogy aki szántani akar, az (Nem fog, mert csak "boronálni" lehet!) csinálhatja orrvérzésig!
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2022.09.05. 19:22:39
  • Jóózsf István #4118
    Szóval azt mondod Endi, hogy: Én mindig az egyszerűbb utat választom?
    Ha unalmas az eleje, akkor a kabaré 3:00 környékén kezdődik!
    Jó szórakozást.
    A dejóban próbálok utalni arra, hogy hol igen, hol meg nem lehet felcsatolni az eszközöket a traktorokra. A végére egyetlen elfogadható magyarázatot tudtam csak felmutatni: Attól, hogy a mezőgazdasági eszközt átvisszük egyik térképről a másikra, meg is szűnik a csatolhatósága! Ez még nem bizonyított, de egyelőre ennél jobbat nem tudok. (valószínűleg a sárga talajlazítót is mozgattam már így!)
    Az egy dolog, hogy ezeket az eszközöket nem lehet rögzíteni egy utánfutón. Legyen az sima lapos ágyas, vagy jármű szállító. Ahogy a példa is mutatja úgy sem lehet rögzíteni, hogy egy traktorral felhúzzuk és legfeljebb csak a traktor lesz rögzítve, mert azt sem engedi.

    És mire ezt, meg egy másik dejót felvettem, ahol meg a nagyobbik Kiroveccel próbálom elhúzni az uralt, ami után van kötve a járműszállító és azon a kis Kirovec. De nem tudom, mert az utánfutó fékje nem engedett ki. Úgy tudtam elcibálni a garázstól, hogy járt az Ural motorja és a két gép együttes erővel tépte...
    ...Addigra bele is fáradtam a PTS-ezésbe!
  • RJoco
    #4117
    Akkor szerintem a pts-edben megy jól.
    Nekem Don-ban még a Tátrával is küzdenem kellett, hogy felmenjen a hátsókerék vagy, hogy úgy nagyjából egyenesbe álljak rajta.
  • Jóózsf István #4116
    Már százszor el akartam mondani. Nem tudom, hogy mikor, hol, hogyan, ki, de módosítottak a sínek fizikáján (Hitboxán)
    Akármilyen szögből fel lehet rá menni, sőt! Ha párhuzamosan haladunk vele, uram bocsá', azon megyünk, akkor simán felfut rá a kerék. KVÁZI sínautózni lehet rajta.

    Nagyon kevés időket töltök a pétéessel, mert nem köt le. Majd hogy nem unom. Nem érzem, hogy meg lennének szervezve a küldetések. Pedig ebben jók voltak a fejlesztők, meg egy-két modder is.
  • RJoco
    #4115
    Szép! Grat!
  • Jóózsf István #4114
    Nnnnnnnnnna!
  • RJoco
    #4113
    Nagyon durva mennyit tudok borulni.
    Ha nincs a mod csörlő, akkor Istvánnak nagyon sok dolga akadt volna ma.
    Még így is van kihívás a játékban, de sokkal élvezhetőbb.
  • Jóózsf István #4112
    Nem hibás végül is. Csak épp az a szerződéses küldi triggereli!
  • eta32 #4111
    Bocsi ...pihi van délután a tegnapi bulit ,meg a maira felkészülve....
    Jó sárdagasztást nektek
    Akkor ez a küldi lehet hogy még hibás....??
    Mind egy is...köszi az infót ...
    Annyira nem fogok a ptsbe belemerülni....
  • Jóózsf István #4110
    Azért nem, amiért én sem!
    Teljesíteni kell egy szerződéses szántásos krumpliszállítós küldetést, Ami Heartland-ban történik. És ahogy kész van írja is, hogy új feladat jelent meg. Az pedig nem más, mint a K-7M kiszedése a pocsolyából. Zil-t valószínűleg meg KELL venni. De még az sem teljesen biztos, de arra tipp sincs.


    Jocónak jelentem, hogy: JELEN!
    Endy, te nem nevezel kúpozásra?
  • eta32 #4109
    Egy fénykép melléklettel megfűszerezve kérném az infót hol is ez a küldi ,.
    Már össze jártam a mapot de nincs meg, igaz még itt ott van sötét folt...
    A trakit magát megtaláltam könnyen ,de a küldit nem eddig....
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2022.09.03. 10:36:58
  • Jóózsf István #4108
    Gurulunk egy lájtosat. Jelentkezek...

    Ezt meg szerintem így kellett volna! Na mindegy.
    Még az, hogy nem csinálnak neki rugózást, az haggyán, de, hogy olyan merevre állítják be a törzscsuklót, hogy csak egy tengelye körül tud elfordulni, az már mindennek a teteje! Merthogy nem csak a függőleges tengely körül kell elfordulnia, hanem a jármű hossztengelye mentén is. Így ér kb minden kerék a földre. Érdekes módon K-7M-nél meg tudták csinálni normálisan!
  • RJoco
    #4107
    Az príma. Akkor én most le is fekszem, hogy délután kipihenten ülhessek a kormány mögé.
  • Jóózsf István #4106
    Délután 2-3-tól mindenképp lehet róla szó.
    Elméletileg gurulunk a cimborámmal egyet, de egyikünk sincs nagyon elragadtatva az ötlettől. Ha nem megyünk, akkor felőlem mehet egész nap.
  • RJoco
    #4105
    Eljött az a pillanat, hogy utálom Yukon-t.
    Esetleg ma kellene tolni egy kis Tenessit, aztán lehet, hogy nekem szünet lesz. Mostanában sok volt. Nincs türelmem a nyűgjeihez.
  • Jóózsf István #4104
    Endy!
    Bakker! Küzdök itt az újabb traktor megszerzésével, mert vagy megtaláltam hozzá a feladatot és el is végeztem, de hibás, vagy "nem is létezik".
    Elméletileg Heartland-ban kellene lennie egy olyan feladatnak, hogy: "The Common Cause" Nézd már meg, hogy neked megvan-e és mi a jutalma! kezdhetnék egy új játékot is..., de hátha így egyszerűbb!
  • eta32 #4103
    kormival a nagyot is gáz vezetni
  • Oldgamer
    #4102
    Jópofa ez a Lego-traki! :)

    Egyébként én egész jól elvagyok a traktorok vezethetőségével, igaz főleg saras részekre értve, ott kevésbé csuklik össze mint betonon haladva, ott nagyon érzékenyek a kisebb kormánymozdulatokra az tény.

    Itt van egy nagyon részletes bemutató videó az új évad térképeiről, járművekről, trailerekről, szállítható eszközökről. Rohadtul tetszik, még szélkerèk lapátot is kell/lehet szállítani.
    Lehet ezt a videót még nem láttátok.

    https://youtu.be/qRvM6KvaRlk
  • RJoco
    #4101
    Ha már traktorok:

    És nem csak a játékban rossz csuklóst vezetni (kivétel a nagy CAT), hanem Legóban is.
  • eta32 #4100
    Ja tükrök, a kicsi kirovets-en nincsenek is kívül....mert?????
    Ahogy mondtad a kis zil elég jó belsőből is ,a hangja ennek is tré
    A bála rakodós küldi tetszik főleg úgy hogy a villás kirovets-el rakjuk meg igazi kihívás....
  • Jóózsf István #4099
    Az igazság az, ha egy jó Kamaz hangot tettek volna alá, akkor annak félig még örültem volna is. Egy katonatársam olyan jól utánozta a Kamaz hangját, hogy beszartunk tőle!

    Endy!
    A Zil annyiban tetszeni fog, hogy szép szűkre vették a tükreit. Ha jól emlékszem ez nálad feltétel a belső nézet és a három monitor miatt.

    Feltettem, egy bonyolult kérdést a fókusz fórumban. Mégpedig azt, hogy van-e küldetés az újabbik traktorra, meg a Zil-re? (Merthogy kurvára nem találtam. Az új traktor igen, de nem ülhettem át, a Zil-t meg konkrétan nem is találtam.)
    Valaki kapásból rávágta, hogy "Kezdettől meg lehet vásárolni őket a boltban!" Aha! Miért nem megy fel az ilyen egy felüljáróra, ami vasút felett megy át és hugyozza le a vezetékét?
    De egy bennfentes megmondta melyik pályán melyik küldetés. Megyek megnézem...
  • eta32 #4098
    Köszi megtaláltam elvégeztem a feladatot....
    ŐŐŐŐŐŐ izé ....továbbra sem ez lesz a kedvenc talajművelős szimulátorom...
    Igaz hogy az FS-ben "nincs" fizika de a hiányát mégis jól megoldották ....ehhez képes ég és föld....
    A talajművelés szégyene amit itt ebben a játékban össze hoztak...
    Ja igen van benn ilyen is de minek?????????
    Kezdődik a trakikkal ....a hangjuk botrányos az irányításukkal együtt difizár az minek is .....stb,stb
    A munka eszközök hasonlítanak arra amire kitalálták őket....
    Na mind egy azt hittem valami értelmesebbet főznek ki ennyi idő alatt....
    Persze jó meg minden hogy most már ilyen is van...de ... nem kellene olyanba belekontárkodni amiről fingjuk sincs
    Na megyek még a zilt kipróbálom....talán vissza adja az életkedvem a játék iránt....
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2022.09.01. 16:27:24
  • PagoX
    #4097
    Nincs mit! Ráadásul ennek volt egy 133 GyA változata is, amibe egy dízel Kamaz motort szereltek Elképzelhető, hogy ezek a szerencsétlenek ezt akarták modellezni az elcseszett hanggal.
  • Jóózsf István #4096
    És tényleg!
    Azt mondanom sem kell, hogy elsőre 131-et olvastam és már kezdtem is a mondókámat, de lassan leesett, hogy nem egyről van szó.
    Köszönöm a felhomályosítást.
  • PagoX
    #4095
    Ez a 133-as ZIL.
  • Jóózsf István #4094
    Meg kellett vennem, mert nem volt sehol! Ez nem a 130-as Zil. Fogalmam sincs, hogy milyen névre hallgat. Kicsit durung, de mivel tetszik, meg fogom faragni.
    És akkor a szokásos: Hogy lehetnek ekkora állatok, hogy az amúgy menet közben benzines hangnak dízel alapjáratot csinálnak? Már majdnem megkedveltem, mert hasonlít egy Zil hangra, de ez így botrányos! Mi a fiszért nem vesznek fel egy fejlesztőt, akinek nem botból van a füle? Hogy mernek 2022 egy ilyen fos munkával előállni?

    Melyik küldetés? Természetesen nem emlékszem, de az elején jön automatikusan. Elmentem a garázs mögé a K700-ért és aztán lehet, hogy az volt a következő. A Sample Field-re tippelnék.
  • PagoX
    #4093
    Kapunk egy traktort, amit kizárólag ezen a pályán fogunk használni, azt is csak azért, mert máshoz nem tudjuk a mezőgazdasági pótokat kötni.
    Pedig egy jó Kirovetset kipróbáltam volna Kolán repülőgépet szállítani, vagy Amúron a terepen.
  • eta32 #4092
    Nos kipróbáltam.
    A nagy kirovets az botrányos hangilag meg úgy erőre is...
    De arra talán jó lesz amire kitalálták.
    Az fps szokás szerint @ar .
    csak az első mapot jártam be úgy ahogy...nagy dagonyázásra nem kell számítani ...
    Majd ha végleges lesz akkor biztos jó lesz...
    Azt láttam bálákat is kell pakolni szállítani..
    Gondolom a kirovetsnek azért van a nagy villája...

    @Józsi@ majd áruld el melyik az a küldi amin megy a talajművelés ...
    Annyi időm és energiám nincs hogy keresgessem...
    De ki akarom próbálni.
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2022.08.31. 17:06:45
  • eta32 #4091
    Én már a szerviz pót tetejére is rögzítettem anno kisebb terepjárót...
    Csuda érdekes dolgokat tud ez a játék...
    Az meg hogy tele hibával félkészen...már megszoktuk.
    Még az élő játéknál is ...
    Nem véletlen tolom nagy fázis késéssel ...(jó nem csak ez az oka)addigra mire oda érek remélhetőleg kijavítják a hibákat...vagy sohasem...