5856
  • Jóózsf István #4175
    Jelentkezzen ennek a dejónak a gazdája!
    Semmi különös, csak kíváncsi vagyok...
    Érdekes, hogy ahány ember, annyiféleképpen áll(unk) ehhez a játékhoz.
  • RJoco
    #4174
  • eta32 #4173
  • RJoco
    #4172
    Igen, az L- nagyon sokat segít. De, ha jól megnézed, akkor nem is annyira a póton, mint inkább a kocsin. Az szerintem sokkal jobban "billeg", mint a pót. Nem tudom, hogy az életben is ilyen lenne, ilyen környezetben, így megpakolva. Szerintem így nem szabadna dülöngélnie gyorsabb tempónál sem. De a fene tudja. Sosem vezettem ilyet és asszem sosem fogok a jövőben sem. Túl veszélyes.
  • Jóózsf István #4171
    Rohadt jól van megírva az a pót, ha így púpra pakolva sem szórod szét róla a motyót!
    Mondjuk az "L-mínusz" nagyban hozzájárul a siker érdekében.
  • RJoco
    #4170
    Még egy videó a csíter gépről. Ez most kicsivel jobban meg van pakolva.
  • RJoco
    #4169
    Áááá, ez a kedvencem. Ha nem lenne a mod-olt, akkor a vanillát használnám.
    Mindig arra "kerülök".
    A bányához viszont közvetlen alóla, a cső mentén mentem fel. Illetve volt, hogy ott is mentem le. A 6-os póttal.
    A 3 emeletes pakolás is itt volt, ezen az útvonalon, csak arról nem készült videó.
  • Bercy #4168
    Engem a játék megint szivat. Minap elindítom és egy pár nappal korábbi mentés fogad… szuper érzés. Akinek a soulslike játékok nem elég nehezek és szivatósak azoknak ajánlom a snowrunnert. Masszív büntetés, de mégse tudom letenni.
  • Jóózsf István #4167
    Látom nem tudsz lejönni a 815-ösről! Nem is baj.
    Azt tudod, hogy 0:58-tól 3:37-ig kerültél!?!?
    Én mindent azon a rövidebb úton vittem fel és le is, vagy a még rázósabb bányától északra induló úton. Na az volt még a para. Ott nagyon ki kellett számolni, hogy milyen szögben teljesítsen az ember egy rézsűt, mert ripsz-ropsz felborult. És akkor még én sem merítkeztem ennyire mélyre a módosított járművek, gumik és a többik világába.
    Alapvetően szép emlékeim vannak erről a régióról. Nem voltak könnyűek a küldetések, de hangulatosak voltak.
    Itt szoktam rá az emeletes pakolásra. Persze nem a bányába menet, hanem a másik, havasabb pályán, ahol sok az aszfalt út!
  • RJoco
    #4166
    Egy igazi csíter gép. Megtekintése csak erős idegzetűeknek. Nem is nyilvános, csak linkkel lehet megnézni. Fertőzni interneten keresztül is lehet :)

    A minap lecseréltem ezt a pótot egy gyári kettesre. Arra a piros falasra. Mert mindig kerülgettem az úton és amúgy sem kellett a következő feladathoz 6 férőhelyes.
    Aztán nem értettem, hogy miért dől jobbra-balra egy kabinnal megrakva. Majd rájöttem. HÁ ME' GYÁÁÁÁRÍÍÍ!
  • RJoco
    #4165
    Nehogyazthiddám.
    Ezzel sem kellett száguldoznom. A legmagasabb sebességfokozatom a Low+ volt egyenes, aszfaltos úton. Főleg Low- ban haladtam. Már én is azon gondolkodtam, hogy lehet, hogy gyorsabb lett volna 3x fordulni.
    Aztán visszafele rájöttem, hogy nem, mert vannak részek, ahol mindegy, hogy üresen megyek vagy tele, akkor is csak lassan tudok haladni.
    Emellett azért ez is kihívás volt. Így felpakolni és rajta is tartani a szállítmányt.
    Most már értem én is, hogy a csíter gép egy következő fokozata a játéknak.
  • eta32 #4164
    Nem is értettem hogy is gondolták dif.zár nélkül kiadni, vagyis igen megint a lustaság.
    Jóvanezígyaparasztoknak....
  • eta32 #4163
    Jó hát így is lehet játszani ezt a játékot.....számomra így már sok értelme nem lenne ....ahogy a mindenen keresztül száguldó kocsik használatával sem....
    Nyilván nem ürülök ha ugyan oda sokszor kell fordulnom ugyan azzal a rakománnyal és néha én is felpakolok a gyári pótokra picit többet de akkor meg olyan óvatosan és lassan kell haladnom hogy a csiga is gyorsabb...
    A csiter gépekkel nem nagy kunszt teljesíteni ebben a játékban bármit is
  • RJoco
    #4162
    Így indultam:

    Mint látható, a hátulján van egy kis bug. El is hagytam őket, de már nem érdekeltek.
    Így érkeztem:

    A fene gondolta volna, hogy a legtöbb gondom azokkal a hengerekkel lesz.
    De célba értem.
    És kipróbálhattam a beépített fényképezőt is.
  • Jóózsf István #4161
    VAN OLYAN!!!

    Jelentem a mostani PTS frissítésben megkapta mindkét traktor az állandó difizárat! Győzött a nép. Ez sem megszokott ennél a cégnél!
    És ha jól értelmezem, akkor mindkét traktor tud rendes pótot húzni.
    Még fejtegetem a fájlokat. Ha találok érdekeset szólok.

    Ez meg hétpecsétes titok!!!
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2022.09.23. 19:57:41
  • RJoco
    #4160
    Meg lettem rontva. És el is lettem rontva.
    Az Erő van velem, így ráakasztottam egy 6-os pótot, meg nálam is a plató van, szóval 8 férőhely.
    Megpakoltam téglával, az 8 csomag. A pót hátuljába raktam még 2 csomag téglát, mert 10 kell a feladathoz. A maradék helyre még 2 csomag beton lapot. Ez ugye a második szint. A harmadik szintre felpakoltam 6 csomag hordót.
    A platómon már ugye a 2 csomag tégla, a tetejére pakoltam 4 csomag metall roll-t.
    Szépen beállok a pót elé, mert ugye a pót mellől tudtam csak a cuccot a pótra felpakolni. Ráakasztom a kocsira, azt a hordók meg a téglák repülnek mindenfele.
    WTF!!!! altF4.
  • Bercy #4159
    Sajnos nincs lehetőség Xbox-ról PS-re átvinni a mentéseket és nem akartam előröl kezdeni mindent. Szedegetni a járműveket, upgrade-eket egyesével. Az számomra új mapokat akartam kipróbálni (year 2). Ezért letöltöttem pár mod packot amik eredeti járművek minimálisan modolt változata, de minden unlockolva van. Hát ezért használok modokat. De már emlékszem, hogy miért hagytam fel velük az year 1 alatt xbox-on. Csak a probléma volt mindig.
    Érdekes még, hogy PS5-re sokkal kevesebb mod van mint xbox-ra volt.
  • eta32 #4158
    Nekem még mod járművem nem tűnt el ....igaz nincs is egy sem.....
    Minek is????
  • Bercy #4157
    A garázsból is eltüntek. Régebben mintha jelezte volna ha egy mod hiányzik mielött betöltöm a mentést. De most semmi, csak eltűntek csendben. Nembaj, van cheat money mod, azzal vizzsavásárlom őket.
  • Jóózsf István #4156
    Hát igen. Ha kinn hagyod őket a NAP-on, akkor elpárolognak! Nekem még így nem veszett el járművem, csak úgy, hogy véletlenül a mod megléte, vagy aktivitása nélkül indítottam egy-egy mentést.

    Közben eszembe jutott, hogy a sima verzió az aszfalt betyár nyergesek miatt lett 18-as, ami ettől függetlenül értelmetlen! Ez az első dolog, amit nem értek ezen játék kapcsán. Ja, nem!
  • Bercy #4155
    Nekem most pár mod frissült és ennek örömére azok a járművek szó nélkül eltüntek a mapról. Juhú. Kezdenek visszatérni a régi szép emlékek.
  • RJoco
    #4154
    Nekem azt írja, hogy utoljára szeptember 9-én frissített. És most nincs frissebb.
    Lehet, hogy a PTS-t a 17.4-ből fejlesztik. Vagyis az azóta bekerült javítás majd elvész, mikor jön a rendes frissítés, mert elfelejtik, hogy a 18-ban már más van.
  • eta32 #4153
    Nálam is ezek a számok vannak....
  • Jóózsf István #4152
    Meg van a RILÍZ????
    Vagy most mi van? A 18.0 az most melyik kiadás?
    Hülye vagyok?
    Meghülyítenek ezzel a kurva számozással. A PTS, aminek 18.x-nek kellene lennie, az 17.4 A sima meg 18.0! Azt' akkó' legyé' okos!
  • RJoco
    #4151
    No ennek majd utánanézek, mert az enyém is egy LG. Viszont nem HDMI-n csatlakozik a géphez, hanem DP-n. Nem tudom ez mennyire befolyásolja a beállítás meglétét. Emellett a HDR is be van kapcsolva. De azt talán a V-Sync próbálkozás után kapcsoltam be.
    Lehet, hogy kellene neki még egy-két firmware frissítés, mert mintha azt írná, hogy van, de nem emlékszem, hogy miről frissítettem mire. Másfél órát nincs nagy kedvem megint várni.
  • Jóózsf István #4150
    Nem mind vonatkozik rád. Nyilván.

    A vészinkkel nekem is volt bajom és pont egy monitor beállítás okozta. Kikapcsoltam egy ficsőrt a monitorban, és onnantól a V nálam is csak 30 kockát tudott. Az enyém egy eldzsi monitor és a ficsőr a HDMI Ultra HD Deep color volt.
    Az egész gép azt hitte, hogy a monitorom csak 30 kockát tud! Agyament butaság, de így volt!
  • RJoco
    #4149
    Kösz!
    Ez azért elég brutál lista. Ahelyett, hogy megcsinálnák.

    Volt egy olyan hülyesége az amd programnak, hogy alapból nincs bekapcsolva a free sync. Bekapcsoltam.
    Most a monitor is jó FPS-t ír ki, és a játék futása is sokkal jobb lett.
    A V-Sync-et azóta nem próbáltam. Félek, ha bekapcsolom, akkor megint 40 FPS lesz.
    Így meg 100-140 FPS között mászkál, de mivel a monitor most csak 120-at tud, így....
    Ebben a játékban meg nem a nagyom magas szám a lényeg, így fölöslegesnek tartom tuningolni a monitort +18 FPS-ért.
  • Jóózsf István #4148
    Jocó!
    Ezt bogarászd át! Hátha találsz valami okosat.
  • RJoco
    #4147
    Felettébb érdekes ez a játék.
    Monitort cseréltem és valahogy nem stimmelt a képi megjelenítés.
    Gondoltam bekapcsolom a V-Sync-et, a monitor tudja a 120 képkockát és van Free Sync is. Bekapcsolva. A monitoron.
    A lényeg, hogy a játék beállt 40 FPS-re... Úgyhogy kikapcsoltam inkább. Így a 100-120 FPS megvan azért. 4K-ban. Még babráltam ezt-azt, aztán végül is tudtam vele játszani. Megint ment a száguldozás, meg a borulás :D Azért egy-két feladatot is meg tudtam csinálni.
    Az AMD programját babráltam még, mert ott nem volt bekapcsolva a free sync. Nem is értem... De nem próbáltam ki.
    Épp frissít a monitor és meglepő módon baromi sokáig tart neki. Már vagy fél órája csinálja és még csak 43%-nál tart.
  • RJoco
    #4146
    Ez a mod-olt Tátra Erő egy brutál csíter gép.
    Simán felmegyek vele a hegytetőre magam mögött húzva valami roncsot.
    A legtöbbször azért borulok, mert száguldozok, mint állat. És mindenen keresztül. Az utak nem számítanak.
    Már értem, hogy István miért tudsz mindig A fokozatban haladni. Gyári váltóval ezt nem csinálod meg. Sem a váltós trükköt. Nem véletlen nem használtam én így ezt eddig. Itt meg simán nyomkodom én is, mint te a videóidban, azt alacsonyan szállok.
  • Jóózsf István #4145
    Ezt nem is ajánlottam?
  • Jóózsf István #4144
    Azt nem is mondtam, hogy mivel az angol és az orosz verzió két külön mod, el is kezdtem elölről angolul. Nem mintha az orosszal különösebb gondom lett volna! Mert, hogy mi van odaírva, az majdnem teljesen mindegy. Viszonylag egyértelműek a küldetések!

  • Jóózsf István #4143
    Megjelent angolul a Kolhoz.
    Tudom ajánlani még mindig.
  • Jóózsf István #4142
    Most vettem észre, hogy ez a tetvedék játék a PTS-mentésből kivett egy csomó TRIÁL eredményt. Egyszer csak azt látom, hogy pár bólogató figurát nem tudok odabiggyeszteni a műszerfalra. De, hogy mi a jó édes annyáért szívat?!?!?!?
    Ja, és az eddigi régiók is mind 100%-ak a normál mentésben.
    Ami csak azért nem érthető, mert hiszen a normál mentéssel mentem neki a PTS 8. fázisának. Tehát konkrétan EL KELLETT VENNIE ezeket az eredményeket!
    Nehogy nekem valaki beírja hogy nem kompatibilis a normál és a pts mentés, mert megy Jay és Néma Bob!!!
  • Jóózsf István #4141
    Még egy kis maszatolás és aztán vége is lesz.

    Kurva játék nem hajlandó elfogadni, hogy végeztem 100%-ra Tenessee-vel. Már megint azt állítja, hogy a sziklás küldetés és egy kúp hiányzik. Nem tudom mi a szart csináltak ezzel, de a sziklásat már néhányszor meg kellett csinálnom. A kúpra az a tippem, hogy nem szépen léptem ki a játékból, amikor megcsináltuk, és esetleg az eredményt, vagy magát a tényt, hogy kész van nem mentette el.

    Szerintem amikor végeztem a pétéessel, akkor átfésülöm a mentést és átírom kézzel, hogy "De b.meg, kész van. Fogd már fel!" BIZONYÍTÉKOM IS VAN!
  • eta32 #4140
    Most néztem ezt a vidit....
    Hát tényleg atyavilág....
    Ja és még jó pénzért meg is veheted ezt a dlc....
  • Jóózsf István #4139
    Édesjézus!
  • RJoco
    #4138
    Értem, bug. Nem is csodálkozom rajta.
    Majd egyszer talán javítják.
  • RJoco
    #4137
    Ez a tök jó benne. Nem látod előre, mi lesz a feladatod. Illetve, hogy honnan, hova.
    Nekem ez a rész tetszik a játékban.
    Don-ban is volt már jó pár ilyen feladat.
    Így inkább elviselem a rohangálást, mint, hogy ott vannak a feladatok, aztán azért rohangálok, mert nem tudok logisztikázni vagy szendvicset építeni, mint te.
    A gyakori borulásokról nem is beszélve. És hiába a mod jármű, meg a daru, a leesett cuccot fel kell pakolni...
  • Bercy #4136
    A DualSense egy kiváló kontroller, de ebben a játékban borzalmasan lett implementálva. Adaptív triggerek egyáltalán nincsenek. Amúgy utána olvastam és valami bug ez. Ha egy kicsit is sérül a jármű akkor elkezdi játszani a lyukas gumi effektet. Hát én kikapcsoltam a kontroller rezgést, mert amúgy borzalmas volt.