5795
  • RJoco
    #4275
    Először nem volt vili, hogy miért nem tudok mobil fúrót csinálni. Aztán megtaláltam a műhelyet hozzá. A hátam mögött
    Amúgy egyelőre elég egyértelmű. A fejlődős rendszert kevésbé szeretem, jobb szeretek azonnal mindenhez hozzáférni és csak építeni és építeni és építeni. Pont mint az űrmérnökben, míg be nem hozták azt a hülye fejlődési fát.
    Még nem építettem tárolót, de már látom, hogy nagyon fog hiányozni az az elem, amíg meg nem lesz a fejlesztése, amivel szortírozhatom majd mindenfele az anyagokat, egyesíthetem és szétválaszthatom a futószalagokat.
    És szerintem már most fog hiányozni egy TIM.
    De legalább stabilan elfut 60 FPS-sel 2K felbontáson a 980 Ti-vel. Ilyen sebességen nincs kedvem hófutózni.
  • Jóózsf István #4274
    Ügyes.
    Szólj, ha valamit nem értesz benne. Én sem vagyok nagy spieler, de pár órám már benne van.
  • RJoco
    #4273
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez nagyon durva. Hogy itt mik lesznek?
  • RJoco
    #4272
    Csak várni kellett és 15,65-ért hozzájutottam a gyárazáshoz humble-n.
  • Jóózsf István #4271
    Ilyet is szoktam.
  • RJoco
    #4270
    És közben elaludtál?
    Ezt a pályát jól ismerem, már megcsináltam.
    Itt azért 4 karikából csak nem szabadott volna kifogynia az üzemanyagnak.
    Hacsak nem kézzel pakoltad a fát. De amilyen jól megy neked a daruzás, már a második körben ki kellett volna fogynia a naftának :D
    Amúgy meg csak beáll az ember, nyom pár gombot, tele a pót, megy egy karikát a vasúti rakodónál és már szinte otthon is van.
    Én azon lepődtem meg, hogy a traktorral nem lehet egy teljes kapálás-vetés-aratást megcsinálni. Vinnem kellett neki egy tankert.
    A nagy kijelző hátránya, hogy sokkal kevésbé figyelem a tankot, mint korábban, így néha már csak akkor vészem észre, hogy kevés van, mikor erőlködik a verda. Vagy esetleg már kifogyott.
  • Jóózsf István #4269
    Értem én, hogy a játék az nem valóság, de ha azt mondom, hogy ezt a négy pótot töltöttem fel a képen látható járművel (Full gyári!!!) de a negyedik póttal már nem értem vissza a garázsba, mert kifogyott a nafta!
    A helyszín Taymir ahol a garázs MELLETT van a rönk rakodó állomás és a pótokat is a telephelyen lehet felvenni.
    Ne vicceljünk már!
  • eta32 #4268
    Szerintem az egész régióba ez volt a legnagyobb kihívás a nagy kirovetsnek a megszerzése...
    Ide oda ráncigálni előtte a sok földmunka....
    Na de megvan
    Még 2 mapon kell megkeresnem az upgradeket azt irány vissza a legjobb régióba Amurba....
    Természetesen nem a semmiért küzdöttem érte jön velem a kicsike is.
    De hogy ilyen rosszul forduljon a dupla kerekekkel....
  • RJoco
    #4267
    Gyorsteszt megvolt.
    40-60 FPS között viszi. Csak így hozzászokva a 100 FPS-hez eléggé fura.
    És ugyanúgy megkajálja a 260W-ot, mint a 6800XT.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2022.10.21. 01:10:43
  • RJoco
    #4266
    Elteszem ide spoiler-ba, hátha mást nem érdekel annyira.

    MSI 6800XT GamingX Trio
    Már az elején sem tetszett, de akkor inkább az amd programja miatt.
    Most meg már más miatt sem.

    Néztem tesztet az új 13900K-ról. Brutál mennyit lépett előre. Veri az R9-et. Akkor is, ha limitálják a fogyasztását, ami viszont nagyon durva, ha nincs limitálva.
    Limitált fogyasztással is nagyon jó.
    Illetve a tesztből kiderült, hogy játékra sokkal alkalmasabb az 5800X3D, mint az 5950X. Teljesítményben és fogyasztásban is.

    Na megnézem, hogy mit művel a 980Ti SR-ben, 4K-val. Feltéve, ha lefrissült az SR.
  • eta32 #4265
    A jó édes ...ennyi értelmetlen küldit csinálni ezért a nagy trakiért
    De akkor ,is megcsinálom csak nem ma....
    Még jó hogy van róla vidi lehet puskázni...
  • Jóózsf István #4264
    Jocó!
    Most esik le, hogy azt mondtad meghajlott a kártya!
    Milyen márka és típus?

    Sajnálom, hogy nem jött be a piros oldal.
  • eta32 #4263
    Oké Józsi de ez nem bicikli de néha olyan mint ha azt vezetnénk....
    Jó de én meg a dülöngélős kamera mozgást rühellem ,de akinek bejön tolja így....
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2022.10.20. 07:25:03
  • eta32 #4262
    Ami a javítást illeti SEMMIT NEM javítottak amit az utolsó pacthban elbarmoltak .
    Kivéve a Hard modot vissza rakták,na bumm.
    A vezérlő beállítást Minden játékba belépés után állítani kell mert a custom beállítás a készítők rejtélyes idióta fejében a G29re áll be vissza mindig
    Van még más is, a fórumon taglalják....
    Ezek akarnak folytatást .....
  • Jóózsf István #4261
    Már jópár dejó van a jücsübön konkrétan arról hogyan szerezd meg a legrövidebb úton.
    A Zil-t szokás szerint alul tervezték. Mint a 813-as tátrát. Legutóbb még platót sem tudtam rátenni. most mintha azt olvastam volna, hogy "javították". De lehet, hogy csak haluztam!

    Ami az agy és a szem kompenzációját illeti. PONT HOGY a rázkódást kellene kompenzálnia. Legegyszerűbb példa a biciklizés. Na ott rázkódsz. (Még akkor is, ha elöl-hátul rugózik.) Mégsem okádod el magad 10-20 kilométer után!
  • eta32 #4260
    Nem véletlen írtam korábban hogy a nagy kiro traki kell nekem ,puttony plusz tartály kocsit vontat...
    A teszt pályán teszteltem én is a legjobb volt eddigiek közül...
    Már csak meg kell néznem mennyi vesződséggel jár ingyé megkapni,vagy megveszem most, azt majd ha oda érek akkor lesz meg majd egyiket eladom ,de addig is használom
  • eta32 #4259
    Nekem úgy jó ahogy van,ahogy a vidiben van már rég tengeri beteg lennék...
    Nyilván mindenkinek más más jön be nekem az ahogy most van.
    Azért ha dől a kocsi a fejed és leginkább a szemed kompenzál így nem dől az is teljesen vele együtt...szerintem
    A forester pont ezért is élvezetes ...jó az már a ló másik oldala...
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2022.10.20. 06:47:11
  • Jóózsf István #4258
    Azt hittem, hogy én vagyok a hülye...
    A fejlesztőknek az az elképzelésük, hogy a teherautó fülkéjének belső nézetben RÁZKÓDNIA KELL! De szerintem pont hogy így élvezhetőbb!
  • Bercy #4257
    Odaparkolni necces helyekre és kihúzni az elakadt teherautót. Ez lehet az új CAT.
  • Jóózsf István #4256
    Nagyon tanulságos teszt.
    Még annyit hozzátennék, hogy a traktorokat a földeken használjuk. Ha át kell cuccolni vele másik pályára, akkor meg "jó minőségű" földúton, vagy aszfalton megyünk velük!!! Szóval klassz ki s teszt, de minek?
  • Jóózsf István #4255
    Akkor már nem is másolom. De igen. Hátha valaki nem járatos a Fókusznál!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    General fixes

    Fixed a bug where all engines and gearboxes were unlocked from the start when creating a New Game
    Fixed a bug where the “DLC 7” saves with the 'Hard Mode' became saves with normal mode in the “DLC 8”

    New Game Plus (NGP)

    Fixed a bug where internal addons were unavailable after selecting the “All internal addons are available from the start” parameter in NGP
    Fixed a bug where a black screen encountered when entering the customize section after the Internal addons was set to “50-150 random internal addons”
    Fixed a bug where the displayed price for recovering trucks didn’t match the selected parameter in NGP
    Fixed a bug where contests had a standard reward when task and contest payout rules set as "xN prices tasks and contests"

    Other Changes

    Various UI fixes
    Various render fixes
    Localization fixes

    Mod Editor changes to be added in an upcoming patch

    Added new features from DLC8 to the mod editor:
    Farming tasks (separate category)
    Flag "repeated task"
    Ability to give mod trailers the properties of one of the three farm trailers



    Éreztem, hogy el kellne pakolnom a járműveket a pályákról. Remélem ebből nem lesz baj.
    Inkább Endy kapjon agyvérzést mint én!
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2022.10.19. 18:06:26
  • Bercy #4254
    Új patch Lehet imádkozni, hogy ne rosszabb legyen.
  • RJoco
    #4253
    Vajon az is bug, ha megjavítok egy verdát, amit utána meg is kapok, akkor is teljesen leamortizálva néz ki és menet közben a kerekek is csálén járnak?

    Szurkoljatok, hogy legyen zöld kártyám. A piros meghajlott az egy év alatt. Megreklamáltam. Kíváncsi vagyok mit reagálnak. Remélem azt, hogy választhatok másikat. De természetesen a pénz is jó és a csere is megfelelő ugyan ilyenre.
  • RJoco
    #4252
    Szomorúan olvasom az akciós részt. A virágbolti verzió hiányát meg gondolom az EA állapot okozza.
    Mondjuk ilyen szempontból nem hülyeség EA-ban tartani örökké. Ráadásul, ha valamit eltolnak, akkor nyugodtan mondhatják, hogy EA. Mi figyelmeztettünk.
    Ilyen szempontból ezek a franciák is jobban jártak volna, ha örök EA marad az SR. Nem lehet rinyálni, mert még kész sincs. Így sincs kész, de lehet rinyálni. Csak magasról tesznek rá.
    Ha hard-ban tolnám, mint eta, akkor most én is nagyon csúnyákat gondolnék róluk.

    Az új régió még mindig durva jó. Kényszerítenem kell magam, hogy a tuning verdával ne toljam mindig padlón, mert állandóan felborulok. Főleg, ha elfelejtem leengedni a felfüggesztést.
    Most már átmentem más térképekre is. A tornyokat azért eléggé elspórolták.

    Csináltam egy-két "keresős" feladatot is. A fémdetektor nem is kell, csak ajánlott. De tényleg hülyeség is. Odamegyek a kék jelölőbe és a térképen megnézem, hol a cucc. Lehet, hogy ez valami olyan bug, mint, hogy a fejlesztéseket sem kell felfedezni, mindent meg lehet venni. A túlméretes cucchoz viszont tényleg két kocsi kell. Egy darus, meg a szállító.
  • Jóózsf István #4251
    Ha majd feldolgozza a csücsüb... Akkor egy laza, majdnem két órás logisztikázásra vendégeim vagytok!
  • Jóózsf István #4250
    Nem mondtam? A Zacsis (faktori) sosem volt és valószínűleg nem is lesz akciós. Valaki azt mondja, hogy örökre "örli ökszisz" marad!
  • RJoco
    #4249
    Dehogy. Utálok korán kelni. Eleve nem ment az alvás. Pontosabban fél egytől kettőig sikerült. Aztán csak a forgolódás, úgyhogy inkább felkeltem és leültem játszani, amíg nyomtatok.

    A shipbreaker is akciós, bár nem eléggé. És nem is értem, miért nem a satisfactory.
    Vajon az X4 utolsó DLC-je is mikor kap akciót?
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2022.10.18. 07:18:37
  • eta32 #4248
    Várom a javítás javítását ennek a retek játéknak hogy tudjam folytatni Amúrt...
    De ezeknél lehet eltart ez is 1 hónapig....
  • Jóózsf István #4247
    Mindenki korán kelő?
  • eta32 #4246

    Instant Gamingen csak 42 ajró ...
    Kb az elején is ennyi lett volna a reális ára....főleg annak fényében hogy több mint 2 év után is egy bughalmaz sok területen amire nagy ívben ..arnak a készítők...
    Had ne soroljam fel...
    A mostani jelen állapotot nem számoltam....mert az minősíthetetlen.
    Az elején még elnéztem-túk ezeket de így ennyi idő után totál dilettáns megmozdulás...
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2022.10.18. 06:41:22
  • Jóózsf István #4245
    Akcijjós a hófutó a gőzön!
    A full-fullos (alap és a két bérlet) 50 ajró.
    csúnyán leárazták.

    Ha jól látom, nem csak én nem tudok korán reggel aludni!
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2022.10.18. 06:41:08
  • RJoco
    #4244
    Crossroads-ból Institute-ba vezető alagút előtt a buszmegállóban vár egy öreg.
  • RJoco
    #4243
    Tuning Tátrával fát sem kell kerülni. Simán kidönti azt, amiről a gyári kocsi visszapattan.
  • Jóózsf István #4242
    Pont akartam is írni minap, hogy simán lehet torony iránt is közlekedni! Kijelölöd kékkel, hogy hova akarsz menni, ráfordítod a hűtőrácsot és gyí! Talán a fákat ki kell kerülni, de az sincs sok!
  • RJoco
    #4241
    Én meg azt hittem, hogy nálam van a hiba. De ezek szerint nem.
    A "betűket" el lehet nyomkodni. Ha aktív a játék. De valamiért nem az.
    Én először az OSD-re tippeltem, de az már nem fut. Aztán ott a steam átfedés és az amd átfedés is, amik nálam okozhatják. De ezek szerint lehet, hogy csak a játék sz@r megírása okozza.
    Egy altTAB-os váltás a játékra és máris esc-kel tovább nyomható.
    Amúgy meg azt érdemes megfigyelni, hogy amikor bejön a tájkép és hülyék módjára nyomj esc-et a menühöz, nem szól a zene és nem működik a billentyű. Ha klikkelsz egyet az egérrel, akkor jó lesz. Olyan, mintha nem lett volna aktív az "ablak".
    Azt még nem is néztem, hogy ablakban vagy fullscreen-ben fut a játék.
  • Bercy #4240
    Még egy bug amit észevettem. A hard mód olyannyira tűnt el, hogy még a normál mód is könyebb lett. A k7m megszerzése után minden upgrade elérhető volt, nem kellett a pályán összeszednem őket.
  • Bercy #4239
    Én még nagyon az elején tartok az új régiónak, de félek, hogy ez az árkon-bokron át lehet menni hamar unalomba fog fulladni. Egyelőre élvezem, hogy nem egy agyon szivatás, mint Amur volt, de a kreativitás tényleg hiányzik.
    Alapból az egész játékra jellemző ez. Hatalmas ziccereket hagynak ki. Ott vannak a highway truckok amik semmire se jók. Miért nem csinálnak olyan pályákat ahol van alternatív útvonal. Hosszabb aszfaltos ahol egy jó highway truck-al nagy félpóttal szállítas, vagy választod a rövidebb de sokkal nehezebb offroad utat. Ilyen egyszerűen nincs a játékban. Vagy csak annyi, hogy régiókként limitálják a használható teherautókat.
  • eta32 #4238
    Én kérek elnézést,de mióta kijött a frissítés nem tudok játszani...
    Vagyis tudnék de nem HARD modban ,mert ők úgy gondolták hogy azt most kiveszik egy tollvonással, abból a játékból amibe kb 1 év után került bele.
    Ja és minden belépésnél a menüben turkálva állítsam át a vezérlő beállítást ,mert ezt is elbarmolták....
    Ahogy Józsi is mondta ,nem előre hanem vissza felé haladnak mint a dedósok....
    Nagyon "türelmesen" várom a javítás javítását hogy érdemben és ahogy eddig tudjam használni ezt a retkes játékot ahogy eddig tettem....
    Legalább korábban jött volna a 8. fázis ,mikor még amúgy sem játszottam vele a nyáron .
    Most tolnám de ilyen bugokkal inkább nem ...
    Ami az új régiót illeti teljesen egyet értek Józsival,egy nagy nulla az egész,gyerekes és értelmetlen....ilyen mikor már a kreativitás rég elfogyott.
    Mondjuk az már szerintem a 7. fázisnál sem volt meg...
  • Jóózsf István #4237
    Ha benézték, akkor kábé ötször nézték be. De lehet, hogy csak háromszor.

    A bálákat lehet és lehetett is mindig daruzni. (Mindiget értsd.: A PTS-ben is!)
    Maga a pálya tetszik, vagy az egész 8. fázis. Mert egyiket sem értem! A pálya túl egyszerű, a feladatok meg bugyuták!

    Azt észrevettétek, hogy azt már nem tehetjük meg, hogy elnyomkodjuk a betűket a játék indításánál?!?!?! Végig kell nézni az összes diát.
    Visszafelé fejlődünk!
    Mi lehetett a cél? Én minden játéknál az első indításnál végignézem az elejének minden egyes másodpercét. Ez szokás nálam. De aztán már a kutya sem kíváncsi rá. Mégis mi a szarért nézném meg ezredszerre is?
  • RJoco
    #4236
    Nem kell idegeskedni, ez adja a játék krémjét.
    Olyanokat driftelek a verdákkal az aszfalton, hogy öröm nézni. Aztán mikor a daru miatt megakadok egy oszlopban, már nem öröm nézni.
    Az tényleg jó kérdés, hogy minek fémdetektorral egy kijelölt helyre menni. Lehet, hogy benézték. A platós kocsi, meg a daru szerintem még reális is. Nem mellesleg nincs fémdetektoros pótkocsi modban? Nem is értem. Akkor oda lehet menni egy csíter verdával és minden eszközzel.

    Nekem eddig ez az új régió tetszik.

    És úgy nézem, hogy módosítottak a menün is, mert mikor kilépek a markolászásból, akkor nem a fejlesztett menübe lép ki, hanem mindjárt irányíthatod a verdát. Korábban ez úgy működött, hogy ott maradt a menü, de nem volt egészen aktív. A daru opció nem volt jelen, helyette a jelölés opciója volt ott, ha épp egy jelben álltam. A verdát meg asszem nem lehetett irányítani. Esc-re meg behozta a menüt, ahelyett, hogy a kint lévőt tüntette volna el. Na most ilyen nincs. Haladás. Reméljük egy következő frissítésben nem cseszik el.

    A bálaszedős feladatot nem értem. Az olyan elcseszett lehet, mint a fémdetektoros. Elvileg a traktorra kéne egy spéci karom és azzal kellene bohóckodni. De szerencsére a tuningolt Tátra daruja simán felszedi és rögzíthető a platón is. Így remélhetőleg nem lesz értelme a karmot felszerelni. Soha. Az, hogy csak tuninggal megy vagy gyárival is, nem tudom.